Перейти до змісту

LED лампочки


Plum

Рекомендовані повідомлення

21 minutes ago, Oli said:

@MANJAK11  якщо можна глянь по чом такі, 10Вт холодне

 

То ж є одноіменний сайт у них. Там закупляв собі схожі, тількі теплі. Навряд в когось є дешевші, ніж в офіціалів.

Глянув, у них по 38 грн, правда не буде в наявності ще місяців з три.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 451
  • Створено
  • Остання відповідь
19 хвилин тому, Oli сказано:

я розбирав Global led на 12w

фотки є? ;)

з трансформатором і ШИМ, чи просто високовольтний ШИМ-драйвер?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Oli сказано:

@rrid а там що ШИМ напаянний біля ледів?

ні, в Титаніума біля смд-діодів припаяні тільки провода, електроніка всередині корпуса, до неї я не добрався.

фотку вище "втулив" тільки для ілюстрації - як виглядає ІС-драйвер на високу напругу, без трансформатора.

таку плату на 220В маю, сфоткав на фоні розібраного титаіума, купленого в @MANJAK11

замість тясищі слів))

IMG_20161208_191451.jpg

посередині - світлодіодний модуль 220В (самостійна світлодіодна "лампочка" - але люмінь сильно гріється, я б не став використовувати без додаткового радіатора), зліва - корпус титаніума, справа - розсіювач титаніума.

"запчастина".

я просто так собі подумав, що в титаніума - такий же драйвер, як в "світильника" на фото посередині, але тут вище дали посилання на конкурентів титаніума, то за посиланням в аналогічних лампочок 10Вт 180-250В на фото присутній трансформатор -

хз... виходить, що готовий виріб  - "лампочка" в рази дешевша ніж якщо брати "компоненти" окремо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 minutes ago, rrid said:

хз... виходить, що готовий виріб  - "лампочка" в рази дешевша ніж якщо брати "компоненти" окремо...

 

Мені як кінцевому споживачу байдуже, головне аби файно світила і тривало :) 

Замінив всі спіральні енергозберігайки по квартирі на ці ЛЕДи і в батьків так само. З двох десятків штук з різними цоколями за три місяці ще жодної не перегоріло. 

Не реклама, просто відгук.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Oli сказал:

якщо можна глянь по чом такі, 10Вт холодне

тільки відекс чи титаніум, в мене нема прайсу на кучу різних виробників. В наявності будуть тільки титаніум й все

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, rrid сказано:

фотки є?

 завтра буду в селі то можу зроблю, бо вже в світильнику...

трансформатор є. світлодіоди напаянні на алюміній, всередині теж алюмінієвий корпус покритий ззовні пластмасою.

 

на вигляд трансформатор як в Максус,  світлодіоди і сама підложка як в Економка лед

здивувало що лампочка витримала мінус22

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 15.03.2015 at 23:15, Plum сказано:

В зв'язку з шаленим підвищенням цін на електроенергію, цікавить питання переходу на LED лампочки для дому.

Хто має досвід їх використання?

Які практичні, а не теоретичні плюси/мінуси?

На що звертати увагу при виборі лампочок?

Які точно не варто купувати і чому?

Де в Луцьку (або через інтернет з гарантією) можна недорого купити кілька десятків лампочок з різним цоколем, різної потужності, форми та розміру?

північний ринок магазин сакура ,зайдіть туди вам все розкажуть+покажуть!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Андрей29 сказано:

північний ринок магазин сакура ,зайдіть туди вам все розкажуть+покажуть!

Дату цитованого вами повідомлення бачили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось знайшов огляд на ютубі такої як в мене ГлобалЛЕД, навіть там автор сказав що драйвер такий самий...

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже давно дома всі лампочки поміняв на LEDи. Для цікавості порахував потужність всіх ламп, їх в мене 17 штук і вийшло 110 Вт. Ще надцять років тому в залі в світильнику було 3 лампи по 100Вт. Прогрес...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, mykola сказано:

Вже давно дома всі лампочки поміняв на LEDи. Для цікавості порахував потужність всіх ламп, їх в мене 17 штук і вийшло 110 Вт. Ще надцять років тому в залі в світильнику було 3 лампи по 100Вт. Прогрес...

Микола раніше люди жили при свічках зараз при LEDах ще більший прогрес B):rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 хвилин тому, Абдул-Хамид сказано:

Надіюся він нам дасть знати, коли лампочки зявляться)

Казав що в середу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 08.12.2016 at 20:52, MANJAK11 сказано:

тільки відекс чи титаніум, в мене нема прайсу на кучу різних виробників. В наявності будуть тільки титаніум й все

@MANJAK11 Чи планується найближчим часом поставка лед-ламп потужністю 12-15 Вт в температурі 4000К?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Orfey сказал:

в Новій лінії акція 39грн за 10Вт

детальніше можете розповісти? якої марки лампочки попадають під акцію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Vitaliy L сказано:

детальніше можете розповісти? якої марки лампочки попадають під акцію?

Лампа називається LightMaster LB-571: А60 Е27 10 Вт 4000К 900 лм  (стор. 6 у доданому файлі)

і я сумніваюсь, що вона чимось краща запропонованої тут титаніумів... імхо

nZin_A3_all.pdf

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Basil сказал:

@MANJAK11 Чи планується найближчим часом поставка лед-ламп потужністю 12-15 Вт в температурі 4000К?

поки що не плануєтся, хоча я уточню, якщо да, то дам знати тут в темі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@MANJAK11 , а буває в тебе міцніша лампочка, типу десь 18 і більше ватт, але щоб по розмірах невелика, щоб влазила в звичайну автомобільну переноску, ну такі помаранчеві вони продаються? Колір 4000 і нижче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на розетці зараз знижки на ЛЕД лампи фірм "Lumen" та "EcoLED":

http://rozetka.com.ua/news-articles-promotions/promotions/light_sale_151216.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Юріч сказал:

@MANJAK11 , а буває в тебе міцніша лампочка, типу десь 18 і більше ватт, але щоб по розмірах невелика, щоб влазила в звичайну автомобільну переноску, ну такі помаранчеві вони продаються? Колір 4000 і нижче.

дорожчими лампами, я вже *наївся*, більше не хочу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...