Перейти до змісту

Вибори, Луцьк, мажоритарка. Хто ?


BARAKUDA

Рекомендовані повідомлення

http://www.volynnews.com/messages/chomu-igor-lapin-zamist-ridnogo-kovelya-obrav-lutsk-opituvannya/

Щось посилання не відкривається, кину ще одне))

вже є така тема, http://board.lutsk.u...entry1053161210

Дякую не побачив)

http://www.volynnews...sk-opituvannya/

Почитайте коментарі про лапіна. мабуть не буду за нього голосувати хоч і думав! Мабуть і іншим не варто цього робити))

Ти хоть поцікався так це чи ні. Чи може троль проплачений?

Якщо не все то якась частина точно правда)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 582
  • Створено
  • Остання відповідь

походу ближче до фініша вспливають 2 кандидата

цікаво, переможе бабло (фондпалиці) чи бабло (народнийфронт) ?

перше баблішко підкріплене багаторічною роботою фонду в регіоні, друге провладне і правильно розкручене

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.volynnews...sk-opituvannya/

Почитайте коментарі про лапіна. мабуть не буду за нього голосувати хоч і думав! Мабуть і іншим не варто цього робити))

Кіпрська компанія «Мантімус Коммершиал ЛТД», яку пов’язують саме з цим народним депутатом (Ігор Палиця) стала співвласником одного з найпопулярніших інтернет-видань на Волині – «Волинських новин». Згодом видання перетворилося на «головного рупора» Ігоря Палиці і його людей.

Можливо через це там такі коментарі та статті?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно отримую дзвінок на мобільний, висвітлюється номер 0662944072

Приймаю виклик, жіночий молодий голос представляється волонтеркою і питає чи є в мене час для розмови.

Почувши, що це волонтер, якось не дивуюсь, оскільки контактувала з самообороною.

Уважно слухаю, уже настроєна, що можливо потрібна моя допомога.

І що я чую? Проголосуйте за Констанкевич, новий Луцьк, Палиця і бла-бла-бла...

Я перебиваю цей спіч, питаю:

- Ви хто?

- Волонтер

- Волонтер виборчої кампанії?

- Так.

- Звідки ви взяли мій номер?

- У мене є телефони жителів міста.

Попросила не турбувати мене і забути мій номер.

Чесно кажучи, мене перемкнуло від обурення! Ну, не суки?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно отримую дзвінок на мобільний, висвітлюється номер 0662944072

Приймаю виклик, жіночий молодий голос представляється волонтеркою і питає чи є в мене час для розмови.

Почувши, що це волонтер, якось не дивуюсь, оскільки контактувала з самообороною.

Уважно слухаю, уже настроєна, що можливо потрібна моя допомога.

І що я чую? Проголосуйте за Констанкевич, новий Луцьк, Палиця і бла-бла-бла...

Я перебиваю цей спіч, питаю:

- Ви хто?

- Волонтер

- Волонтер виборчої кампанії?

- Так.

- Звідки ви взяли мій номер?

- У мене є телефони жителів міста.

Попросила не турбувати мене і забути мій номер.

Чесно кажучи, мене перемкнуло від обурення! Ну, не суки?!

Я так розумію, хтось з операторів телефонну базу злив, чи вони звернулись до Вас по імені?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

смс пришло (+380 63 180 16 90)

Захисти себе-голосуй за Громадянську позицію. Анатолій Гриценко №27

:0161:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитайте коментарі про лапіна. мабуть не буду за нього голосувати хоч і думав! Мабуть і іншим не варто цього робити))

Тітанич, вброси так не робляться, щоб в трьох різних темах так настирно тулити одне повідомлення. Більше креативу і терпіння.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію, хтось з операторів телефонну базу злив, чи вони звернулись до Вас по імені?

Є ще варіант, що телефон з даних про дітей, котрі оздоровлювались в Буковелі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ще варіант, що телефон з даних про дітей, котрі оздоровлювались в Буковелі.

А ви думали) Пройшло вже два роки, а мамі до цих пір приходить реклама з "Буковелю".

P.S.

Буду голосувати за Лапіна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останнім часом багато дзвонять, "холодні дзвінки". Зазвичай їм кажу - "дайте мені відповідь на просте питання. Як мені нема чого робити я дзвоню в вашу фірму/банк? Ні? Ну то більше прошу не дзвонити. Про всяк випадок ставлю в ЧС. Гидотна технологія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо є картка приватбанка,то цілком можливо,що базу агітаторам Костанкевич злили вони.Бо:Костанкевич=Палиця=Коломойський=Приватбанк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.volynnews.com/news/policy/khto-ye-khto-na-vyborchomu-okruzi-22-ihor-lapin/

а бруд на Лапіна все ллється, і навіть якщо це правда, дивно що про 15 інших кандидатів жодної схожої новини.

Кіпрська компанія «Мантімус Коммершиал ЛТД», яку пов’язують саме з цим народним депутатом (Ігор Палиця) стала співвласником одного з найпопулярніших інтернет-видань на Волині – «Волинських новин». Згодом видання перетворилося на «головного рупора» Ігоря Палиці і його людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.volynnews...-22-ihor-lapin/

а бруд на Лапіна все ллється, і навіть якщо це правда, дивно що про 15 інших кандидатів жодної схожої новини.

Кіпрська компанія «Мантімус Коммершиал ЛТД», яку пов’язують саме з цим народним депутатом (Ігор Палиця) стала співвласником одного з найпопулярніших інтернет-видань на Волині – «Волинських новин». Згодом видання перетворилося на «головного рупора» Ігоря Палиці і його людей.

Ось вам і рівень моралі констанкевич-палиці. Гадаєте якщо виберуть її стане відразу чесною та високо моральною депутаткою? Моя думка погань лізе у раду.

П.С. Бондарь до речі так само чинить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Томагавк, чого Констанкевич-Палиця валять Лапіна; чого Рицько валить Лапіна; чого Омельчук валив Лапіна? І ніхто з них не валить Данильчука? Можливо вони провели опитування?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сергій Мельничук, комбат "Айдару", під час свого візиту до Луцька розповів своє ставлення до того, що по Луцьку у кандидати балотується одразу два айдарівці: Ігор Лапін та Ігор Рицко.

"Коли я після тяжких боїв попав нарешті в генштаб і у мене були документи про нагородження, я побачив, що там написано «Ігор Рицко – за бої за Металіст». Тим же наказом було присвоєно Ігорю Рицку орден Богдана Хмельницького «За бої за Металіст», на якому він і близько не бував. Це людина, яка сиділа у штабі, а приїхала до нас у серпні місяці. Він був тільки на одному завданні, і він собі вже навішав купу медалей. Іде зараз службове розслідуванні і по «Баті», і по Рицку тому, що він вже майора вручив. Поки ми воювали, вони собі начіпляли орденів. Розберемося".

Окрім того, вчергове підтримку своєму командиру Ігорю Лапіну висловили й інші айдарівці.

Ігор Лапін

3 год

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продовжуємо!

Андрій Хведчак

Алярм!! Лапін виграє 150 голосів у Констанкевич!!! ОВК повернуло на "доопрацювання" протоколи ДВК 26, 27,56,82. Тільки 4, але це ті ДВК де Лапін вигравав біля 100 голосів на кожній!! Прохання до правильних партій - не дайте їм змахлювати!! Повідомте представників на комісії!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось незрозуміле робиться з даними по Луцьку на сайті ЦВК: з 42% опрацьованих бюлетенів показник різко впав до 5%...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тянуть за вуха Костанкевич... імхо.

Блок Порошенко. Ночь протрезвления

«Жизнь по-новому» для президентского блока не пока не задалась. И Порошенко, и его команда понимали: надежды не оправдались и властью, по-видимому, теперь придется делиться. Ситуацию может «подправить» мажоритарка. Эмиссары президента уже пошли собирать многочисленных победителей-самовыдвиженцев под свои знамена.

Іде тиха війна президента з народним фронтом... імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переживаю за Лапіна, але буду до останнього вірити в його перемогу. Дуже пригодилися б йому голоси Данильчука, який прогнозовано не проходив, але вирішив не зніматися.

А взагалі такий результат в Констанкевич викликає лють. Люди, ну невже половина (більшість?) з вас такі продажні? Невже вас так легко купити дитячими майданчиками, поїздками в БУковель? Невже ці, нехай і дорогі, подачки важливіші за кров ваших співвітчизників, які не повернулися додому або зараз на війні?

Питання в більшій мірі адресовано не до бордівчан, бо впевнена, що переважна більшість тут присутніх, свідомі і непідкупні.

Вибачте за емоції, але мені такий результат болить. Дуже болить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кількість опрацьованих бюлетнів з 5% раптово збільшилась в 10 разів і стала рівно 50,00 %... Так само раптово збільшилась перевага "палички" до 1200 голосів....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от перечитала стільки всього за Лапіна і щось ну ніяк не викликає довіри, а найбільше бісила кількість агітматеріалів на кожному стовпі і під’їзді.

п.с. в жодному разі не підтримую Констанкевич, якщо що.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Іде тиха війна президента з народним фронтом... імхо

2004 рік, частина друга.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переживаю за Лапіна, але буду до останнього вірити в його перемогу. Дуже пригодилися б йому голоси Данильчука, який прогнозовано не проходив, але вирішив не зніматися.

А взагалі такий результат в Констанкевич викликає лють. Люди, ну невже половина (більшість?) з вас такі продажні? Невже вас так легко купити дитячими майданчиками, поїздками в БУковель? Невже ці, нехай і дорогі, подачки важливіші за кров ваших співвітчизників, які не повернулися додому або зараз на війні?

Питання в більшій мірі адресовано не до бордівчан, бо впевнена, що переважна більшість тут присутніх, свідомі і непідкупні.

Вибачте за емоції, але мені такий результат болить. Дуже болить.

Якщо Лапін не пройде, варто влаштувати Данильчуку як мінімум флешмоб.

Ну і ще треба змінити наше законодавство, коли депутатом може стати людина, що набрала 10% голосів виборців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...