Перейти до змісту

Вибори, Луцьк, мажоритарка. Хто ?


BARAKUDA

Рекомендовані повідомлення

Ага, в мене доця з'їздила в Буковель за рахунок Палиці, а тепер директор 18-ї школи збирає вчителів на зустріч з панянкою Констанкевич - всьо куплено давно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 582
  • Створено
  • Остання відповідь

у всіх школах збирають, в держ-організаціях також збирають

бо в хазяїна є куплений держ.ресурс - я про те і написав

але, погодься, вони б це робили і без фонду бо завжди робили

а доця все ж відпочила

і таких діток багато

оце і є підготовка до виборів

звісно що це технологія а не доброчинність, але вона працює

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто підскаже за кого голосувати по 20 округу, нема ні правого сектору ні свободи, ні самопомочі. За кого? http://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2014/WP033?PT001F01=910&pf7331=20

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто підскаже за кого голосувати по 20 округу, нема ні правого сектору ні свободи, ні самопомочі. За кого? http://www.cvk.gov.u...1=910&pf7331=20

Мда. Там дійсно вибрати когось важко. Про бондаря скажу, що рідкісне г@вно - особисто стикався. Дуже шкода, що доказати не можу нічого - ні відео ні аудіо на жаль нема. Мартиняк - олігарх, пишуть, що голосував за закони 16 січня. По іншим не знаю. Пошукайте на "чесно": http://chesno.org/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже писав про 20 окург, шо там піпець, реально Мартиняку конкуренцію там ніхто не складе. Я був би навіть готовий проголосувати і за кандидата від Пороха, але за Бондаря голосувати не буду принципово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що могло заставити Рицка йти торгувати таблом я розумію, а що з Омельчуком? І цікаво, люди недавно воювали пліч о пліч, а тут підставляють один одного. До речі, ще одне свідчення того, що участь у війні не робить людину святою

Upd. Тільки що прочитав, що Омельчук знявся на користь Данильчука.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інсайд інфа, що пана Омельчука попросили з Айдару за алкоголь і внесення розбрату після чого він поїхав в Луцьк і більше не повертався. Зара він це продовжує в Луцьку. Особиста образа. Вся Самооборона в шоці.

+ ще одне відео з останньої поїздки Лапіна до Щастя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, на момент тих всіх дій Андрій Сотник Омельчук вже в Самообороні не перебував. Зараз він підтримує Данильчука, чекаємо серіалів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як зауважив Данильчук, нині чимало людей, маскуючись камуфляжною зброєю, косухами та зброєю на передвиборчих листівках, намагаються здобути місце у верховній раді. А політичні сили, користуючись гаслами Майдану і війни, використовують командирів добровольчих батальйонів та відомих майданівців для того, щоб маніпулювати думкою громадян. Попри це, справжні герої, які ризикують своїм життям не Сході, часто просто забуті.

ПС, разом з бувшим самооборонівцем (притому далеко не "рядовим"), проти кандидата, якого підтримує Самооборона? Та що ж це за фігня така?

p.s. два українці - три гетьмани <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як Паша жваво почав. Так вон оно чьо Міхаличь! Во гдє враг схоронілся. В камуфляж замаскіровался і сунє алігархов в владу. Добре хоч інші, не в камуфляжі, чісті стьоклишка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так Лапін чи Данильчук, вот в чем вопрос... ???
не зовсім коректно. Достатньо велика кількість лучан має певні сентименти в бік Порошенка і всіх хто його представляє. Спочатку намалювались Рицько і Омельчук, але чогось значного для зміни рейтингу Лапіна так і не зробили. З приходом Данильчука виборець буде роздвоїний між ним і Лапіним, який до того ж, виборчу компанію почав на місяць раніше і реальні шанси отримати першість може мати персонаж на умовно третьому-четвертому місці рейтингу....

ТА я чекаю інфу, що типу ми сіли і вирішили, що один знімається, а інший йде на вибори... МОжна ж провести попереднє орпитування по цих двох кандидатах, щоб виявити в кого зараз з них вищі шанси...

або інфу про те, що хтось із них двох відмовився від діалогу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій Округ 21 також жопа, крім Івахіва немає за кого голосувати.. і знову його виберуть. Нашим олігархам чьотко позливали округи :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене одного таке враження, що половина студентів універа замість занять на вулицях роздають агітки за лису алісу?

І це сама свідома частина суспільства, його майбутнє, цвіт...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене одного таке враження, що половина студентів універа замість занять на вулицях роздають агітки за лису алісу?

І це сама свідома частина суспільства, його майбутнє, цвіт...

і всім венсіонерам в поштові скриньки розіслані мантри про велику пенсію :0152: хоча наскільки я знаю це незаконно....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання в наступному: в Лапіна штаб інтенсивно працює більше місяця. Організовано великий штаб з Самообороною. Проведено купу зустрічей по дворах, персональне спілкування з купою людей, роздача агітпродукції. Задіяно цілу купу людського ресурсу. І тут появляється Паша, який відкрито претендує на того ж виборця, отже відкрито валить Лапіна. Я не впевнений, що Лапін буде відповідати, оскільки принципова позиція не валити опонентів, доводити позитив обрання.

На рахунок "разом зібратися і поговорити", говорили декілька разів і з Омельчуком і з Данильчуком. Результат: один йде на вибори а другий його довірена особа.

В принципі в маштабах України це все фігня. Може й дійсно лапіну вдасться виграти вибори, а може на хвилі такого протистояння проскоче Констакевич-Іванюк. Були ж і Єрємєєв, і Івахів, і Мартиняк, кінець світу ж ненастав і зараз не настане.

Тільки от слова про побратимство тепер викликають тошноту. По ходу проблема не в народжені нового владного дракона, а тому яка черга бажаючих стати владним драконом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене одного таке враження, що половина студентів універа замість занять на вулицях роздають агітки за лису алісу?

І це сама свідома частина суспільства, його майбутнє, цвіт...

Хз як з роздачею листівок, але на зустрічі з нею їх зганяли насильно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

WTF? 0_o

Айдарівський «Алмаз» - гідний довіри лучан*

Ігор Рицко – корінний лучанин, кадровий військовий і, волею долі, підприємець. Він на собі відчув як це – опинитися поза увагою держави, коли ти нікому не потрібен, Тоді, коли він став непотрібен своїй країні, він не здався, а продовжив боротьбу. А коли Батьківщині була потрібна його допомога – не чекав виклику, пішов в саме пекло війни. І нині він - начальник штабу, перший заступник командира батальйону «Айдар» під псевдо «Алмаз».
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання в наступному: в Лапіна штаб інтенсивно працює більше місяця. Організовано великий штаб з Самообороною. Проведено купу зустрічей по дворах, персональне спілкування з купою людей, роздача агітпродукції. Задіяно цілу купу людського ресурсу. І тут появляється Паша, який відкрито претендує на того ж виборця, отже відкрито валить Лапіна. Я не впевнений, що Лапін буде відповідати, оскільки принципова позиція не валити опонентів, доводити позитив обрання.

На рахунок "разом зібратися і поговорити", говорили декілька разів і з Омельчуком і з Данильчуком. Результат: один йде на вибори а другий його довірена особа.

В принципі в маштабах України це все фігня. Може й дійсно лапіну вдасться виграти вибори, а може на хвилі такого протистояння проскоче Констакевич-Іванюк. Були ж і Єрємєєв, і Івахів, і Мартиняк, кінець світу ж ненастав і зараз не настане.

Тільки от слова про побратимство тепер викликають тошноту. По ходу проблема не в народжені нового владного дракона, а тому яка черга бажаючих стати владним драконом.

Яка черга, яким драконом? У Лапіна штаб, він реально веде роботу, зустрічі. У Рицка купа боргів, арешти майна та інші приколи. Звідки взялися гроші на заставу, лайтбокси, наклейки??? Якоі довіри він вартий? Технічний кандидат щоби відірвати голоси у Лапіна. Такий самий був Омельчук. Пашу, скорше за все, роздирають амбіції. Його аактивностей, крім виграного суду за право балотуватись і історіі з Омельчуком, не видно. Ні собі, ні людям. Все для Гламурного падонка і Викладачки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно, сьгодні бачив бігборд (а вони існують все таки) де Лапін йде від Народного фронту. Думав його Самопоміч підтримує....

Чи я щось не розумію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все фігово попахує.

Можеш прямо говорити- Рицку дали грошей, щоби відтяпав відсотки в Лапіна. Більше шансів має Констанкевич, за нею гроші Палиці. Бо хто такий Іванюк і хто його тут знає.

А от про Пашу шо думаєш- амбіціі чи тоже дєнєг дали?:-)

І не попахує- смердить:-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Його підтримує партія Воля, про що відкрито сказав Соболєв. (що в складі Самопомочі) та люди з Луцької Самопомочі та Громадянської Позиції Гриценка. + Народний Фронт, від якого він офіційно висунутий. Проте, сам Лапін є безпартійний. Оскільки бігборди дав та оплатив НФ, то відмовлятись сенсу не було. Бо що не кажіть а без реклами нереально нічого зробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...