Перейти до змісту

Вибори, Луцьк, мажоритарка. Хто ?


BARAKUDA

Рекомендовані повідомлення

10628923_835953953091636_2114427727202613223_o.jpg

hromadske.tv

"Голосувальнки за диктатуру", які йдуть по мажоритарці. Списочники тут: http://goo.gl/f0A1uQ

Загалом до Ради збирається 127 «прихильників» законів 16 січня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 582
  • Створено
  • Остання відповідь

З другої сторони, якщо Ігор вам ну вже зовсім "не тойво", то чи будете голосувати взагалі і якщо будете, то за кого?

Хто що думає за Геннадія Кожевнікова (УРП Собор) ? Мої сусіди затяті націоналісти голосуватимуть за нього.

Нікагда!!!! Після захисту споживачів зовсім спортився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З другої сторони, якщо Ігор вам ну вже зовсім "не тойво", то чи будете голосувати взагалі і якщо будете, то за кого?

Хто що думає за Геннадія Кожевнікова (УРП Собор) ? Мої сусіди затяті націоналісти голосуватимуть за нього.

Нікагда!!!! Після захисту споживачів зовсім спортився.

регулярно бере свої "10%" (я про гроші) і відтягує голоси :(

поки будуть такі "ребьята з манією величі" - Єремеєв, Івахів, Мартиняк, і хтось черговий від Палиці- пожиттєві депутати від Волині :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Говорив з людьми, які були на зустрічі з Лапіним на Київському майдані. Їх враження - 40 хвилин розповідав про війну, потім сказав, що в парламенті не буде тушкою і поїхав.

Народ троха афігел, бо про війну воно то цікаво, але хотіли почути про жкх, про тарифи, про доллар і взагалі про проблеми в країні і методи їх вирішення.

Хто там з Лапіним спілкується, підкажіть йому хай поміняє пластінку, бо люди троха від кандидата не те чекають

та да, скукатіща невиносіма. А ше було б добре, якби пісеньку заспівав, танцю якого станцював, гречкою б посіяв, сльозу пустив, ше пальнув би пару раз для натурності, бо нєвєрю я, нєвєрю, про свинячий грип би страшилку розповів, а нє зара ебола в тренді, - ващє круть, народ би схавав, однозначно. Нам же потрібен кандидат а-ля тимошенко #2, тюнінгований за вимогами часу. І в результаті - маємо те, що маємо. Наш попит, попит виборців, породжує таку ж пропозицію. Ми ж, бля, не депутатів вибираємо, а акторів в театр, клонів на сцену цирку. В нас не назви партій, а бренди суцільні - наша україна, єдина україна, батьківщина, блок тимошенко, блок порошенко, за україну, свободу, про україну і т.д. і т.п. От реально, єдина партія, яка відповідає своїм політичним поглядам - комуністична. Як, цікаво, висвітлюють закордонні ЗМІ наші вибори? В нас нема ні демократів, ні соціал-, націонал-демократів, ультра правих, ультра лівих, консерваторів, лібералів, радикалів... А все тому, що в першу чергу, в самих виборців повинні бути чітко сформовані політичні погляди, переконання, а залежить це від освіченості населення. Всього лиш 25 р. тому назад існувала єдина доктрина, яка не передбачала ніяких інших поглядів і думок. За цих 25 р. виросло кардинально інше покоління з кардинально іншою системою мислення, самооцінки і відчуттям власної гідності, зник савєцкій гражданін, з'явився на світ українець. І час на місці не стоїть.. як то кажуть "далі буде".

Ви замітили, як зникли з обігу такі поняття як пенсії, зарплати, субсидії, податки, соціальні виплати? А все тому, що перестали ми стояти з протянутою рукою "Дай мені, Україно, я ж у тебе на утриманні!", натомісць з'явилось"На тобі, Україно, що я можу зробити для тебе, чим я можу бути корисним для тебе, ти ж бо, Україно - і є я".

Маю велику надію, що ці вибори не стануть черговою церемонією вручення українського Оскара за найкращо зіграну роль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я очікував якоїсь об"єднаної сили, а не купу вояків в формі.... А крок Тимошенко з пілотом "Савченко" мені просто виніс моск. Порох починає по-трохи гнити. Я чесно, не знаю за кого віддавати голос. Нема партії, яку я б пітримав всією душею, а обирати з найменшого зла... ми таке вже робили, в 2004 і 2009..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А крок Тимошенко з пілотом "Савченко" мені просто виніс моск.

о це точно :(

ну проходить Юліна партія,

і що Савченко зразу відпустять? ні Хуйло ще крепше вчепиться :(

і маємо мінус один голос в парламенті, чи її (Надії Савченко) картка буде без власниці голосувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.... Я чесно, не знаю за кого віддавати голос. Нема партії, яку я б пітримав всією душею, а обирати з найменшого зла... ми таке вже робили, в 2004 і 2009..

Десь так.

Я особисто, збираюсь по багатомандатному голосувати за "Самопоміч" - принаймні в їхньому списку жодного "ліця" з минулого парламенту!

По мажоритарному вибір значно важчий. Оскільки дещо чув про минулі справи Лапіна як адвоката (років 7 тому було), через те є певні сумніви, але є надія що щось змінилось на краще. Інші кандидатури ще одіозніші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Батьківщина - практично єдина на цих виборах партія, яка справді партія - а не проект під вибори. А крок з Надією Савченко дуже сильний - натяк пороху який забив на неї болт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вставлю і я своїх 5 копійок...

Що там сильного ? 1 Савченко в цілій партії ? Ви що вже зовсім згулзду з'їхали? Забудьте про ”Батьківщину” і буде вам щастя...

Доречі за партію Пороха голосувати не буду принципово....згавнився...

Самопоміч ну і Лапін мабудь....побачимо чи буде з нього толк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Батьківщина як партія пережила всіх президентів, не зламалась, вистояла. Такій партії не страшно довіритись. Теж саме стосується і лідера якого послідовно ненавидять всі президенти починаючи з кучми. А що стосується негативного фону - пропаганда, нажаль працює. Пропаганда систематично внушала людям "поганість" тимошенко починаючи з кучми. Це нажаль дає свій результат - а питаєш таких людей, а що конкретно поганого зробила тимошенко - нічого відповісти не можуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1-через неї всі два місяці ходили в масках марлевих та купували таміфлю як з переляку. В свою партію понабирала всякого запроданства

Ну і контракт на газ по 500дол підписала на 10! років.

А так особливо поганого нічого не зробила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Тимошенко завжди на кінець кампанії є якійсь туз в рукаві. Вангую, що Савченко відпустять за тиждень до виборів. З хуйлом вже домовлено. Звичайно на його умовах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

казати що Тимошенко погана і при цьому обрати президентом пороха - це, ***, вершина *****зма (* можна замінити на будь який матюк, усі дуже гарно опишуть суть виборця)

хоча "ход" з Савченко - це тупуватий піар... тут не посперечаюсь

усі старі партії - добре відлагоджені машини для пізженнязаробляння бабла

усі нові партії - філії старих типу "для народу"

мажоритарка - наше всьо... здавалося б... але і тут срака-мотика ібо всі продаються

.

але все так і буде допоки населення голосує потипу "за цього бо точно пройде", "за того бо вже накрав і більше йому не нада", "за онтого буду бо кум за нього рекламку носив - казав шо нормальний чувак"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"за цього бо точно пройде", "за того бо вже накрав і більше йому не нада",

-чисто прагматичний вибір.

Самопоміч- ідеалістичний вибір

Дарт вейдер-ідіотичний вибір....

і ще багато інших

Істина десь посередині.

Напрямок руху країни буде залежати від, в яку сторну трохи зміщений центр середини виявиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Батьківщина як партія пережила всіх президентів, не зламалась, вистояла. Такій партії не страшно довіритись. Теж саме стосується і лідера якого послідовно ненавидять всі президенти починаючи з кучми. А що стосується негативного фону - пропаганда, нажаль працює. Пропаганда систематично внушала людям "поганість" тимошенко починаючи з кучми. Це нажаль дає свій результат - а питаєш таких людей, а що конкретно поганого зробила тимошенко - нічого відповісти не можуть.

Зустрічне запитання - а що Тимошенко зробила доброго?))) Відносно пропаганди( читай, політичної діареї)- диму без вогню не буває.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nokian, Дарт Вейдер - єдиний незаплямований вибір

тоді, слугуючись поняттям "новий - хароший", яке сповідує тут більшість - тра брати, йопта

.

реально повеселило як писали десь вище, що Лапін не розповідав про пенсії, ЖЕКі і ще якусь лабуду а розповідав про АТО...

а що Лапін петрає в тому ? а навіть якщо і петрає, то на що він може вплинути ?

перестаньте вестись на всяку фігню

не наведе Лапін порядку у вашому дворі, бо для цього треба самим щось робити в тому дворі

а попутно каструвати начальника ЖЕКу вашого і парочку заступників... а потім ще з міськвиконкому верхівку

хоча підозрюю що вони готові на таке аби їх від кормушки не забрали

хочете чути як кандидат підніме зарплати та пенсії, опустить ціни, зробить німецькі дороги в області, і парішає долар по 2 гривні ??? ...вбийтесь ап стєну

ібо ви якраз і голосуєте за фондпалиці, континіум і всіляких комуністів

P.S.: по всьому світі ходили в масках і жерли таблетки - то теж Тимошенко винна ? ... відчувається її рука

P.P.S.: нікого не хотів образити :) сугубо аналіз фактів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На кандидатів від Інтернет-партії навіть не звертайте уваги. Чесно кажучи, не розумію - нафіга та клоунада? Для хохми? Ай, яка сміхота <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хочете чути як кандидат підніме зарплати та пенсії, опустить ціни, зробить німецькі дороги в області, і парішає долар по 2 гривні ??? .

В декого з виборців надто завищені вимоги до влади ,, ми тебе обрали, значить зроби нам зараз і негайно рай , і не лише в нашому окрузі, а по всій державі,,

Натомість депутат по мажоритаці, правильніше буде його називати ДЕЛЕГАТ від нашого міста. Тобто ми передаємо йому висловлювати нашу волю та наші інтереси ( лучан) перед всією Україною.

Звісно наша воля не в тому, щоб жителі інших міст прийшли і прибрали в нас. І навіть не треба за нас каструвати начальника нашого жеку.

От хто найбільше відповідатиме інтересам лучан- того й оберуть.

А чим швидше і якісніше лучани виражатимуть свої ПРАГМАТИЧНІ в першу чергу інтереси- тим краще заживем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибори до Ради-2014: повний список кандидатів-мажоритарників у Волинській області

Роман Іванюк, кандидат від партії «Блок Петра Порошенка», народився 13 червня 1983 року в Луцьку, освіта вища, директор департаменту інвестиційного банкінгу інвестиційної компанії Concorde Capital, безпартійний, проживає в Києві.

Шзнх? Якого фіга киянин балотується по Луцьку?

І чому на одному окрузі два айдарівця? Обох делегували?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ko3bMa, 3 айдарівця за інфою з сайту ЦВК :)

1 ніби від Айдару і 2 від фондупалиці

.

P.S.: неправильні акценти в просуванні кандидата далися взнаки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 айдарівця за інфою з сайту ЦВК

Ба, навіть три, точно. Цікаво було б побачити дебати їх трьох одночасно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

реально повеселило як писали десь вище, що Лапін не розповідав про пенсії, ЖЕКі і ще якусь лабуду а розповідав про АТО... а що Лапін петрає в тому ? а навіть якщо і петрає, то на що він може вплинути ? перестаньте вестись на всяку фігню

Якщо людина продає на базарі джинси, вона не розсказує покупцеві про масло і сметану.

Я переказав, що кажуть його потенційні виборці після зустрічі. Доречі ці виборці ще не визначилися з кандидатом.

Тезу "піпл хаває" ніхто не відміняв. Хочеш бути вибраним - кажи те, що хочуть чути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тезу "піпл хаває" ніхто не відміняв. Хочеш бути вибраним - кажи те, що хочуть чути.

а відкіля ти знаєш що піпл хоче чути ?

всі хочуть почути про щось своє

тому і розповідає людина байкі загального характеру - всім (практично) цікаво що там в АТО робиться

люди, які знають що таке конструктив - на ті зустрічі не ходять :) бо там його немає і бути не може впринципі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а відкіля ти знаєш що піпл хоче чути ?

як сліпий з глухим. ще раз напишу - це казали люди, які там були. вони почули тільки про війну. а хотіли про інше. за шо купив - за то продав. шо тут нєпонятно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...