Перейти до змісту

Вибори, Луцьк, мажоритарка. Хто ?


BARAKUDA

Рекомендовані повідомлення

Дешевенький компромат. Не здається? Церкву збудував, тільки +. Бог один.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 582
  • Створено
  • Остання відповідь

дешевенький бо 2 факта взято

якби придумували - то було б дорого

чи вам треба якась *уйня як на виборах мера вроді була про трансвеститів і т.п. з фотодоказамишопом ?

то власне, походу якщо на Данильчука оперативно нічого не накопають окрім тупняка з Башкалєнком - то голоса віддам за нього

лишній раз поясню :) якщо зараз в Лапіна вкладають гроші, Народний Фронт чи хто там (банери, реклама) - то після обрання він буде їх 5 років відробляти... і варіантів тут не буває

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свого часу на хвилі патріотизму пройшов Ющенко.Важко зараз знайти в Україні людину,котра б його не проклинала.

Бо від данєцкіх бандюків і так ніхто нічого хорошого(крім самих данєцкіх) не чекав, а цей щирий українець клявся самим дорогим для нас.

Варто кожному нинішньому кандидату це закарбувати собі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок цієї прес-конференції просто немає слів. Тут не питання в Лапіні. Паша робив правильні речі під час Майдану, під час війни, але йти в депутати ну реально ще зарано. Виходить, що валити потрібно тих людей, які пропонують все те що й ти, по суті йде заперечення свого ж власного іміджевого образу, ще й "підсиленого" Омельчуком. Короче, ніхто не розуміє нафіга.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримаю Сиромітника: можливо Діфото і вішає безкоштовно постер Лапіна у себе на магазині, але в масовість таких доброчинних акцій я не вірю, хочаб тому, що знаю вартість рекламних площ... А той хто вважє, що вкладені гроші не треба відробляти - просто страждає інфантилізмом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то власне, походу якщо на Данильчука оперативно нічого не накопають окрім тупняка з Башкалєнком - то голоса віддам за нього

лишній раз поясню :) якщо зараз в Лапіна вкладають гроші, Народний Фронт чи хто там (банери, реклама) - то після обрання він буде їх 5 років відробляти... і варіантів тут не буває

Правильно. Легше буде пройти, наприклад, Констанкевич. Вона ж за борди і лайтбокси нікому нічого не винна:-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знаю вартість рекламних площ...

помиляєшся.

В Лапіна є всього три біг-борда, які предоставлені йому на безкоштовній основі , так само як раніше вони предоставлялись Самообороні. Після революції у рекламній сфері сталась криза і міськрада передивилась розцінки на оренду площ. "Народний фронт" йому нічого не башляє, так само як йому не башляють Єгор Соболєв або Ярош - вони його просто підтримують. Він як був безпартійний під час виборів у мери (і ніякі ліві сили не просовував), так само безпартійний і зараз. Він навіть не розділяє певні принципи та напрямки руху "НФ". Що ще - газети, виготовлені на найдешевшому папері, які він сам і розповсюджує? Оце ви називаєте капіталовкладеннями в рекламу?

то власне, походу якщо на Данильчука оперативно нічого не накопають окрім тупняка з Башкалєнком - то голоса віддам за нього

теж достойний хід, але думаю, що Пашу зачмирять ще покруче Лапіна.

UPD всі бігморди, де написано "Народний фронт", навіть з Лапіним - це проблеми "НФ".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильно. Легше буде пройти, наприклад, Констанкевич. Вона ж за борди і лайтбокси нікому нічого не винна:-)

Tolik_lt, це тіпа так поумнічав ?

бо як на мене то зтупив, але бачу люди підтримують :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ Лапіна перед НФ за надані послуги з реклами НЕСПІВРОЗМІРНА з відповідальністю його перед своїми бойовими та спочилими побратимами, луцькими євромайданівцями-самооборонівцями, волонтерами, які не словом, а ділом захищають, відстоюють, відвойовують, фінансують демократичне і суверенне сьогодення нашої незалежної України.

До речі, то кого насправді підтримує Ярош - Лапіна чи Данильчука.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильно. Легше буде пройти, наприклад, Констанкевич. Вона ж за борди і лайтбокси нікому нічого не винна:-)

Tolik_lt, це тіпа так поумнічав ?

бо як на мене то зтупив, але бачу люди підтримують :)

Як на мене,ти теж зтупив:-) коби написав" мені підходить ніхто" -це би хоч скидалось на оригінальність. Але данильчук? Лєнка нє блядь?!? Ну ізвінітє©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю кого Ярош, але зі сцени він за Павла не сказав нічого, лише за оцього хлопця з Ковеля, який до речі підтримує Лапіна!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за Констанкевич!

Ви не на вулиці, заспокійтесь. Людям не треба парити агітпродукцію в гаврному жилетику ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

UPD всі бігморди, де написано "Народний фронт", навіть з Лапіним - це проблеми "НФ".

тобто якщо він пройде в парламент він не буде в фракції НФ? Мені аж самому стало цікаво, треба буде після виборів глянути.

ЗІ. не подумайте, що я щось маю проти саме Лапіна, просто його прізвище найчастіще зустрічаю на рекламах... ІМНО, всі будуть діяти пиблизно однаково - такі вже там обставини...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один агітпостер на багатоповерхівці біля готелю Україна потяне на 40 000грн, постер Пустовіта біля годинника на Театральній також потягне більше 10 000грн. Є декілька варіантів агітації в Україні: зовнішня реклама і тут Лапін не на першому місці. Скоріш за все Іванюк. По кількості палаток з агітпродукцією, а це дорожче за бігборди лідирує Батьківщина, Іванюк, потім Громадянська позиція і т.д. Є технічні кандидати які обмежились декількома бігбордами і лайтбоксами, але й специфіка у них така. Є такі що не вішали нічого, але й знялися з виборів на користь іншого кандидата. Є й такі, що незавалюють Луцьк папером, але займаються адресною грошовою допомогою (підкупом виборця), що на порядок перевищує вартість рекламних площ конкурентів.

В Лапіна дійсно найрозвиненіша система волонтерства на базі Самооборони. Є люди, які допомагали Самообороні і вирішили підтримати також їх кандидата.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Констанкевич на плакатах вираз очей такий жалісливий. ну точно як в кота зі Шрека

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене,ти теж зтупив:-) коби написав" мені підходить ніхто" -це би хоч скидалось на оригінальність. Але данильчук? Лєнка нє блядь?!? Ну ізвінітє©

навіщо ви мене ото постійно переконуєте що всі ті праві сектори з самооборонами - то купка зброду і Лєнок ?

...я про це і так знаю і завжди про це казав від початку створення цих проектів. Не стосується людей які їм і в них повірили - реальних волонтерів.

в одній темі хвалите, в іншій ганите... якось би послідовнішими були б чи що

розумію що якби гордість не дозволяє визнати - обісралися слєгка з тим Лапіним, але не переймайтесь, буває :) сам так не раз залітав... людям вголос вірити - то тіко позоритися

P.S.: коли всі шляхи ведуть в прірву а комусь стає розуму зупинитися і сказати що щось тут не так - то для стада це може і тупість... я от не пойму логіки обирання кращого лайна для себе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Із хорошого: Дмитро Тимчук у Луцьку

У понеділок, 20 жовтня, до Луцька приїде координатор групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук. У рамках візиту заплановано ряд заходів, під час яких лучани зможуть поспілкуватися з відомим блогером.

Так, о 13.30 політичний журналіст зустрінеться зі студентами Інституту філології та журналістики СНУ імені Лесі Українки (101 ауд., корпус бібліотеки, вул. Винниченка 30 а).

О 15.00 лучани матимуть можливість запитати у Тимчука все, що їх цікавить під час чат-конференції на інтернет-сайті «Волиньпост».

Також запрошуємо представників місцевих ЗМІ на прес-конференцію із Дмитром Тимчуком, яка відбудеться о 16.30 у Волинському прес-клубі (вул. Шевченка, 14).

Запрошуємо усіх зацікавлених до відкритого діалогу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S.: коли всі шляхи ведуть в прірву а комусь стає розуму зупинитися і сказати що щось тут не так - то для стада це може і тупість... я от не пойму логіки обирання кращого лайна для себе

Ой, уміля до сліз оце "стадо","бидло":-)

А схуялє ти рішив, шо Паша це не крок до прірви чи що це не ше один сорт гавна?:-)

В чому твій розум?:-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені пофігу від якої партії йде Лапін(думаю,що від партії легше було пройти реєстрацію),але я буду голосувати за нього,щоб не пройшов ніхто з інших.Особливо "людина Палиці"!

повністю згідний!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S.: коли всі шляхи ведуть в прірву а комусь стає розуму зупинитися і сказати що щось тут не так - то для стада це може і тупість... я от не пойму логіки обирання кращого лайна для себе

Ой, уміля до сліз оце "стадо","бидло":-)

А схуялє ти рішив, шо Паша це не крок до прірви чи що це не ше один сорт гавна?:-)

В чому твій розум?:-)

ну ладно, переконав :) з'їж цукерочку

тоді голосуватиму за Констанкевич чи як там її - бо фондпалиці при всій злодюжності хоча б до виборів заздалегіть готується - щось для студентів і дітей-інвалідів робить

не знаю як то пов'язано з тою тьотьою, але зі слів такого поважного бордівця всі "ура-патріоти" - гавно одного сорту і не варіант для вибору

P.S.:...тільки було повірив в когось - нє, тра всьо обісрати

P.P.S.: визначатися з голосом по бордівським темам - то плюнеш і на вибори не підеш :) радники млін

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой, уміля до сліз оце "стадо","бидло":-)

А схуялє ти рішив, шо Паша це не крок до прірви чи що це не ше один сорт гавна?:-)

В чому твій розум?:-)

15595_900.jpg
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Танечко, ким ти будеш на Новий рік?

-Я вдягну зелену шапку , зелений костюм , буду ялинкою і всі будуть водити хороводи круг мене.

А ти Іванко що вдягнеш?

Я вдягну сірий костюм, сіру шапку буду сірим зайчиком і весело танцюватиму зі всіма.

Ну а ти Вовочко?

А я вдягну жовті черевики, жовтий костюм, жовту шапку , буду гівном і зіпсую вам все свято.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...