Перейти до змісту

Вибори, Луцьк, мажоритарка. Хто ?


BARAKUDA

Рекомендовані повідомлення

Якщо Лапін не пройде, варто влаштувати Данильчуку як мінімум флешмоб.

А як же демократія і свобода вибору?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 582
  • Створено
  • Остання відповідь

В даному випадку це свобода лохоразводства та підлості.

Флешмоб це теж демократія.Не насильство ж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от перечитала стільки всього за Лапіна і щось ну ніяк не викликає довіри, а найбільше бісила кількість агітматеріалів на кожному стовпі і під’їзді.

п.с. в жодному разі не підтримую Констанкевич, якщо що.

Не знаю в якому районі Луцьку ви проживаєте, але реклами Лапіна було суттєво менше ніж Констанкевич і БППшника. Особисто мені набридло щодня вигрібати з поштової скрині кучу сміття з "фейсом" докторантки зверху і дістали студенти ВДУ на зупинках з пропозиціями розповісти багато хорошого про "паличку"...

ЗІ. за даними екзит-пулів Лапін програв....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Данильчук тут при чому? В головах біомас треба флешмоб:-(

всі "поцанчики" що набрали по 3-5% відсотки - зіграли на руку "паличці" :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Осел вантажений золотом бере будьяку фортецю.

Луцьк приречений бути паличкіним ще надовго.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Данильчук тут при чому? В головах біомас треба флешмоб:-(

всі "поцанчики" що набрали по 3-5% відсотки - зіграли на руку "паличці" :(

Питання: чи знав хтось в Луцьку Лапіна місяць тому - НІ!

Якщо не помиляюсь він з Ковеля чому б йому там і балотуватись було?

В Данильчука на мою думку в стократ більше моральне право балотуватись саме від Луцька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо Констанкевич виграє, то таких тем буде дедалі більше. Молодь дивиться, і мотає на вус. Що є успішним а що не є. І як вже написали на Укр.правді - "Доля Партії Громадянська платформа свідчить, що в українській політиці говорити народу правду не має сенсу".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не помиляюсь він з Ковеля чому б йому там і балотуватись було?

В Данильчука на мою думку в стократ більше моральне право балотуватись саме від Луцька.

про Данильчука не чув до минулої зими, про Рицка не чув до цієї осені :(

хлопці мене засмутили :( як йти на автомати з фанерними щитами - то вони разом, а як вибори - то кожен окремо :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не помиляюсь він з Ковеля чому б йому там і балотуватись було?

В Данильчука на мою думку в стократ більше моральне право балотуватись саме від Луцька.

про Данильчука не чув до минулої зими, про Рицка не чув до цієї осені :(

хлопці мене засмутили :( як йти на автомати з фанерними щитами - то вони разом, а як вибори - то кожен окремо :(

Данильчук депутат міськради-декілька років, проводив і проводитиме маю надію дуже багато громадської роботи саме в Луцьку. Чого не скажеш про інших, а після виборів напевно тим паче...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не переможемо і не побудуємо нчого нормального, поки не навчимося домовлятися, реально оцінювати свої сили і амбіції.

Я не вірю, що Данильчук не знав рейтинги ще за кілька тижнів до вибрів.

Питання в тому,чим він керувався.

Те ,що голосувальники за нього не продалися, а керувалися просто простотою це і так ясно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут ситуація досить цікава. Пам'ятаєте, як багато хто виступав проти того, щоб Лапін йшов при підтримці НФ. НФ - це вже влада, Порох - це влада і Коломойський - влада. Тобто в цій тусні лохів немає і підло безбашено валити вже не вийде. З Лапіним прийдеться рахуватись і перемогу він не віддасть.

Голосування Луцька по мажоритарці викликало шок. Шок викликала і поведінка побратимів, які прогнозовано отримали те на що заслужили, хоча і з головною своєю роллю справились - пані К. практично виграла вибори. Те що оголосив куратор Самооборони, спирається на реальні протоколи всіх виборчих комісій (деякі свідомо не пропечатують) - Лапін переміг. Переміг в унікально цинічній боротьбі, постійно витягуючи ножі з спини. Бог не фраєр і кількість голосів в Лапіна реально вища ніж в Палиці. Все що хоче Лапін і Самооборона - отримати всі протоколи з печатками. Якщо цей процес затягується, значить щось не влаштовує сторону опонента. Навряд чи все в п.К. вийде аж так легко і ліквідація реального волевиявлення пройде гладко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Данильчук тут при чому? В головах біомас треба флешмоб:-(

всі "поцанчики" що набрали по 3-5% відсотки - зіграли на руку "паличці" :(

Є інформація що при цьому отримали від нього непоганий бариш за це і мат підтримку організації. ;)

Рицько - моральнонестьійкий штабник, теж саме.

Омельчук - слава богу одумався, чи скоріш його тут одумали...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще одне, вибори пройшли, висновки зроблені. Немає жодного сенсу людям з схожими поглядами, але різними назвами громадських організацій вступати в перепитії під дуже сумнівним приводом. Take it easy. Політика затягує, викривлює свідомість, втрачається здатність тверезо оцінювати довколишній світ. Саме це призводить до подальшого морального падіння безлічі політиків. Не уподобляйтесь дегенератам що хапнули влади. Ми українці, ми всі єдині і потужні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я от зараз дивлюся на попередні результати по округам.

ОВО №19 Гузь Ігор Володимирович

ОВО №20 Мартиняк Сергій Васильович

ОВО №21 Івахів Степан Петрович

ОВО №22 Констанкевич Ірина Мирославівна

ОВО №23 Єремеєв Ігор Миронович

Очевидно, люди заслуговують на те, що вони мають. соромно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найбільш кумарить , що ЖОДЕН кандидат не захотів спілкуватися тут, на Борді зі своїми виборцями.Тим більше не ходив по дворах базарах.В кращому випадку ходили їх раби.

Оце і є їхнє справжнє відношення .Тому і ,,любов,.. народна до них така.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Данильчук депутат міськради-декілька років, проводив і проводитиме маю надію дуже багато громадської роботи саме в Луцьку. Чого не скажеш про інших, а після виборів напевно тим паче...

хм,

і він не був проти активного дериданчику землі? погано :(

але то вже таке :(

будемо мати те на що заслуговуємо :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найбільш кумарить , що ЖОДЕН кандидат не захотів спілкуватися тут, на Борді зі своїми виборцями.Тим більше не ходив по дворах базарах.В кращому випадку ходили їх раби.

Оце і є їхнє справжнє відношення .Тому і ,,любов,.. народна до них така.

Лапін по дворах ходив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найбільш кумарить , що ЖОДЕН кандидат не захотів спілкуватися тут, на Борді зі своїми виборцями.Тим більше не ходив по дворах базарах.В кращому випадку ходили їх раби.

Оце і є їхнє справжнє відношення .Тому і ,,любов,.. народна до них така.

Першим до дворах пішов Лапін, плюс на ринку роздавав листівки (наскільки чув від людей та по ТВ) - підходь-спілкуйся до не хочу. Вже під кінець Іванюк пробував те ж, але мажорний слід нікуди не заховаєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я от зараз дивлюся на попередні результати по округам. ОВО №19 Гузь Ігор Володимирович ОВО №20 Мартиняк Сергій Васильович ОВО №21 Івахів Степан Петрович ОВО №22 Констанкевич Ірина Мирославівна ОВО №23 Єремеєв Ігор Миронович Очевидно, люди заслуговують на те, що вони мають. соромно

Шкода що думаючі люди залишаються в заручниках у долбойобів.

Треба нам виборчу систему штатів - право голосу делегатам, щоб обділені розумом не наближались до скриньок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я от зараз дивлюся на попередні результати по округам.

ОВО №19 Гузь Ігор Володимирович

ОВО №20 Мартиняк Сергій Васильович

ОВО №21 Івахів Степан Петрович

ОВО №22 Констанкевич Ірина Мирославівна

ОВО №23 Єремеєв Ігор Миронович

Очевидно, люди заслуговують на те, що вони мають. соромно

а ніби колись було по іншому?) Люди завжди заслуговують те що мають.

а потім бухгалтера в контініумі не знають куди витрати списувати від підкупу виборців)

Єремеєв і ко ще разок проголосують за закони 16 січня а потім скаже що не голосував. морда в пушку)) і він хороший бо від бабла яке отримає за це купить народ знову і все по кругу))

люди ідіоти*. коли мені вчителі, які по 20 років відпахали в школі, кажуть що голосували за палицю бо ж в буковель звозив.. що говорити про простих старічків)

* Ідіот - людина, що страждає глибокою формою розумової відсталості.

А дивлячись на мамашок і папашок в садочку і на їх маленькі копії-страшно стає. в цій країні нічого не поміняється) я вам каже це з впевненістю в 1000%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкода що думаючі люди залишаються в заручниках у долбойобів.

Це називається "меншість" :(

Треба нам виборчу систему штатів - право голосу делегатам, щоб обділені розумом не наближались до скриньок.

Не треба нам їх виборчої системи - менше людей треба буде підкупляти. Краще мозок вставити населенню при існуючій системі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я от зараз дивлюся на попередні результати по округам. ОВО №19 Гузь Ігор Володимирович ОВО №20 Мартиняк Сергій Васильович ОВО №21 Івахів Степан Петрович ОВО №22 Констанкевич Ірина Мирославівна ОВО №23 Єремеєв Ігор Миронович Очевидно, люди заслуговують на те, що вони мають. соромно

Шкода що думаючі люди залишаються в заручниках у долбойобів.

Треба нам виборчу систему штатів - право голосу делегатам, щоб обділені розумом не наближались до скриньок.

треба щоб "мажотитарка" була в 2 тури, щоб всіляких козачків і графоманів з 2-3% відсіювати

дорого скажете?

на ні, людину ж не на 1 рік вибираємо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не треба нам їх виборчої системи - менше людей треба буде підкупляти. Краще мозок вставити населенню при існуючій системі.

Так один знайомий мені сказав, що голосував за Єрємєєва, тому що він його *знає*, тобто той хоть щось робив, щось там в школі сільскій ремонт, комусь там грошей дав на операцію, а остальних він не *знає*, тому за них й не голосував. І це мій одноліток. То як йому вставити мозок ? Як пояснити, що інших він *не знає* виключно тому, що й не питався щось про них взнати ?

ЗІ по Майдану собі в голові зробив висновок : люди в Україні розбиті на два табори, один табір, на яких вплинула *Небесна сотня* й вони зараз або воюють на сході, або допомагають в тилу й стали цікавитись політикою, й пробують зробити правильний вибір й цим самим пробують змінити країну на краще (хоча хто його зна, який той вибір ДІЙСНО правильний), й другий табір, на яких *Небесна сотня* ніяк не вплинула, війна коснулась їх лише, якщо когось з рідних призвали, й вони й далі пливуть за течією й в них навіть в мислях нема ні йти воювати, чи допомагати армії й хоч трохи питатись розібратись й без того складному політичному становищі держави. А нафіга, не трогають ніби, смажений півень конкретно в дупу не клюнув, нафіга хоч трохи напрягатись, що морально, що фізично.

От таке в мене склалось враження, тобто якщо в двух словах, то хто приймає хоч якусь участь у війні, той за *старих* не голосував, а хто не приймає ніякої участі, тому мабуть й *старе болото* в кайф. Звичайно в обох таборах є виключення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...