Перейти до змісту

Вибори, Луцьк, мажоритарка. Хто ?


BARAKUDA

Рекомендовані повідомлення

Ді, ну йомайо :) стільки часу на дебати витратили і всьо за 500грн ?... німа в тебе совісті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 582
  • Створено
  • Остання відповідь

Може кого зацікавить.В чотири ранку прийшов сусід:-"жінка в окружній комісії ,стало погано , не випускають з швидкою в лікарню , поїхали глянемо".Приїхали (швидку з жінкою вже випустили).Виявляється всю окружну комісію не випускали по домах.Вимагали протоколи.В людей , які майже дві доби не спали ,дома малі дітки , здало здоров*я.

Підійшов до молодих людей , які стояли і блокували двері (внизу вздовж вул.Хмельницького стояло чоловік 20 в камуфляжах і з бандамами на обличчі).За що ви так підтримуєте Лапіна ?Він же з Ковеля.В Луцьку що , не має достойних? Фраза.Дали б тобі 500 -теж підтримав би.

Роздуми -чому Данильчук не віддав свої голоси за Лапіна?Ярош -"Хто такий Лапін?Не знаю і не чув."

Волиньлайфньюс вже вкинуло гавна на вентилятор, шавки Палиці також починають піддзявкувати з буд...

Здається це ще не фінал і сьогоднішній день буде не менш напруженим....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там була "Варта порядку", що фінансується босом однієї учасниці виборів (не буду для інтриги називати фамілію). Ніхто толком не врубувався хто вони такі і чого вони приїхали. Тепер стає зрозумілим, щоб в балаклаві, камуфляжі і броніку сказати перехожим про 500грн.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2. тепер будуть вибирати з двох тому лапін переможе ще з більшим відривом.

я мав на увазі перевибори на участку. Тільки це затягнеться на місяці, а саме реально пройде вже разом з місцевими.

з.і. це просто припущення зі спостережень за такими самими приколами у інших областях на минулих виборах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самооборона то такі придурки, які і забезплатно постоять за правду, порозвішують оголошення, позбирають протоколи. Тільки їх потрібно в цьому переконати, а це не просто, бо редисочність не канає.

2. тепер будуть вибирати з двох тому лапін переможе ще з більшим відривом.

я мав на увазі перевибори на участку. Тільки це затягнеться на місяці, а саме реально пройде вже разом з місцевими.

з.і. це просто припущення зі спостережень за такими самими приколами у інших областях на минулих виборах.

в протоколі була допущена технічна помилка (може фамілія спостерігача не вказана правильно, чи щось таке) - це не веде до перевиборів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за Пашу голосував. Лапін виліз хз звідки в наш округ, і такий опа - герой. А Паша стояв на площі зимою з нами.

Хоча я все таки радий що пройшов ЛАпін а не ця підстилка палиці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опа герой був 19-20-го в Києві, а потім, фактично відразу поїхав в Айдар, в процесі його призначили командувачем роти, тому він і не мелькав в Луцьку, а поітм відразу опа-герой:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за Пашу голосував. Лапін виліз хз звідки в наш округ, і такий опа - герой. А Паша стояв на площі зимою з нами.

Хоча я все таки радий що пройшов ЛАпін а не ця підстилка палиці.

Павло ситуативний політик і те що він творив під час революції не додає йому ваги у цивільному суспільстві. Такі люди завжди мають бути, але не в керуванні країною, а можливо забезпечувати контроль за дитриманням обіцянок політичних партій. Я в принципі не проти Данильчука, але й не за нього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя родина голосувала за Лапіна. Щиро радіємо, що висуванка "патичка" програла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вимагали протоколи.В людей , які майже дві доби не спали ,дома малі дітки , здало здоров*я.

а вони не виконавши роботи додому хотіли піти? чи їх не попередили, що вибори то штука серйознаі місять спершу все порахувати?

Роздуми -чому Данильчук не віддав свої голоси за Лапіна?

А чому Рицко не віддав? Бо всеодно ще не до кінця наші люди навчились між собою домовлятись і висувати одного і то великий мінус

Ярош -"Хто такий Лапін?Не знаю і не чув."

А ти питав у Яроша хто такі Данильчук і Рицко? От дивний народ - думають раз люди воюють на фронті, то по любому всі один одного знають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 milana все вони навчилися домовлятися, отримав штабіст Рицько на липу від палички за те що забере голоси в Лапіна, а тут не так сталося як гадалося. Одне добре хоч трохи коштів пішло в народ, а народ правильний вибір зробив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 milana все вони навчилися домовлятися, отримав штабіст Рицько на липу від палички за те що забере голоси в Лапіна, а тут не так сталося як гадалося. Одне добре хоч трохи коштів пішло в народ, а народ правильний вибір зробив.

ну я просто не хотіла так відкрито когось звинувачувати, бо не маю доказів, хоча ймовірніше всього, що раз на війні один за одного, а тут раптом навпакти, то вмішалось бабло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер Самооборона і люди, які її підтримують передставлена в Верховній Раді :_06:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер Самооборона і люди, які її підтримують передставлена в Верховній Раді :_06:

Ромаха, друже, ЩИРО НАДІЮСЬ ЩО НЕ ПІДВЕДУТЬ ХЛОПЦІ, і не забудуть хто їх вибирав і що обіцяли.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за Пашу голосував. Лапін виліз хз звідки в наш округ, і такий опа - герой. А Паша стояв на площі зимою з нами.

Хоча я все таки радий що пройшов ЛАпін а не ця підстилка палиці.

Пока паша стояв , Лапін воював

Про айдар тему почитай , там він мелькає

Його сторінка

https://www.facebook.com/profile.php?id=100007665035539&sk=photos

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ух, 28 голосів. Надскладна перемога, можливо, від цього ще цінніша!!!

Ух, 28 голосів. Надскладна перемога, можливо, від цього ще цінніша!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Волиньлайфньюс вже вкинуло гавна на вентилятор, шавки Палиці також починають піддзявкувати з буд...

Здається це ще не фінал і сьогоднішній день буде не менш напруженим....

У Луцьку окружну виборчу комісію цілу ніч тримали в оточенні

До окружної виборчої комісії №22, яка знаходиться в приміщенні Луцької міської ради, ввечері 27 жовтня приїхали активісти Самооборони Майдану Волині із шинами. За їх словами до ОВК вони прийшли боротися за свої права, зокрема, підтримати кандидата в депутати Ігоря Лапіна.

Після того, як було прийнято документацію від останньої ДВК голова ОВК №22 Юлія Гринчук заявила, що безперервне засідання окружної комісії продовжується, але вона не може гарантувати кворум. Натомість юристи, які за інформацією «Опори»представляють інтереси кандидата Ігоря Лапіна, вимагали невідкладого складення протоколів про підсумки голосування в окрузі. А щоб завадити членам ОВК розійтися по домівках на відпочинок, понад 50 активістів Самооборони заблокували вихід із приміщення. Не випускали ні членів комісії, ні міжнародних спостерігачів від ОБСЄ, ні правоохоронців.

Станом на 5-ту годину ранку робота комісії була паралізована: члени ОВК не могли покинути приміщення комісії, але й протоколи не могли виготовити, через відсутність зв’язку з сервером ЦВК.

Лише після переговорів начальника міліції міста Луцьк Ігоря Муковоза із керівниками Самооборони та представниками кандидата в депутати І.Лапіна, активісти, які блокували приміщення ОВК, розійшлися. Роботу ОВК № 22 було відновлено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Волиньлайфньюс вже вкинуло гавна на вентилятор, шавки Палиці також починають піддзявкувати з буд...

Здається це ще не фінал і сьогоднішній день буде не менш напруженим....

У Луцьку окружну виборчу комісію цілу ніч тримали в оточенні

До окружної виборчої комісії №22, яка знаходиться в приміщенні Луцької міської ради, ввечері 27 жовтня приїхали активісти Самооборони Майдану Волині із шинами. За їх словами до ОВК вони прийшли боротися за свої права, зокрема, підтримати кандидата в депутати Ігоря Лапіна.

Після того, як було прийнято документацію від останньої ДВК голова ОВК №22 Юлія Гринчук заявила, що безперервне засідання окружної комісії продовжується, але вона не може гарантувати кворум. Натомість юристи, які за інформацією «Опори»представляють інтереси кандидата Ігоря Лапіна, вимагали невідкладого складення протоколів про підсумки голосування в окрузі. А щоб завадити членам ОВК розійтися по домівках на відпочинок, понад 50 активістів Самооборони заблокували вихід із приміщення. Не випускали ні членів комісії, ні міжнародних спостерігачів від ОБСЄ, ні правоохоронців.

Станом на 5-ту годину ранку робота комісії була паралізована: члени ОВК не могли покинути приміщення комісії, але й протоколи не могли виготовити, через відсутність зв’язку з сервером ЦВК.

Лише після переговорів начальника міліції міста Луцьк Ігоря Муковоза із керівниками Самооборони та представниками кандидата в депутати І.Лапіна, активісти, які блокували приміщення ОВК, розійшлися. Роботу ОВК № 22 було відновлено.

Черговий доказ продажності і заангажованості даного сайту... По суті нема про що писати: люди заставили ОВК зробити те, що вони були зобов"язані зробити і більше нічого...

Шановний, згортайте знамена... Ну не хочуть луччани жити "з-під палки"....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Волиньлайфньюс вже вкинуло гавна на вентилятор, шавки Палиці також починають піддзявкувати з буд...

Здається це ще не фінал і сьогоднішній день буде не менш напруженим....

У Луцьку окружну виборчу комісію цілу ніч тримали в оточенні

До окружної виборчої комісії №22, яка знаходиться в приміщенні Луцької міської ради, ввечері 27 жовтня приїхали активісти Самооборони Майдану Волині із шинами. За їх словами до ОВК вони прийшли боротися за свої права, зокрема, підтримати кандидата в депутати Ігоря Лапіна.

Після того, як було прийнято документацію від останньої ДВК голова ОВК №22 Юлія Гринчук заявила, що безперервне засідання окружної комісії продовжується, але вона не може гарантувати кворум. Натомість юристи, які за інформацією «Опори»представляють інтереси кандидата Ігоря Лапіна, вимагали невідкладого складення протоколів про підсумки голосування в окрузі. А щоб завадити членам ОВК розійтися по домівках на відпочинок, понад 50 активістів Самооборони заблокували вихід із приміщення. Не випускали ні членів комісії, ні міжнародних спостерігачів від ОБСЄ, ні правоохоронців.

Станом на 5-ту годину ранку робота комісії була паралізована: члени ОВК не могли покинути приміщення комісії, але й протоколи не могли виготовити, через відсутність зв’язку з сервером ЦВК.

Лише після переговорів начальника міліції міста Луцьк Ігоря Муковоза із керівниками Самооборони та представниками кандидата в депутати І.Лапіна, активісти, які блокували приміщення ОВК, розійшлися. Роботу ОВК № 22 було відновлено.

Що за бред?! Як таке можна постити якщо тебе не було там :)

ТРІШКИ ПРО ВЧОРАШНЮ АТМОСФЕРУ:

Чувак - спостерігач від ОБСЄ підходив до нас, взяв на бафці афтограф в Лапіна, пригостився сосискою і пішов по своїм справам.

Члени ОВК пихтіли і працювали в поті чола, респект,

Міліціянти вальяжно підходили до пікетників Самооборони попити чаю і пригоститися чимось смачненьким

ДАЇшники як і представники УБОПу сиділи собі по машинам, "типу" може щоб не спалитися перед нами, а скоріш їм було просто холодно.

Та й взагалі вчорашній вечір навіював якусь ностальгію: , друзі, багаття, шини, політика...

Та й сама

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вимагали протоколи.В людей , які майже дві доби не спали ,дома малі дітки , здало здоров*я.

а вони не виконавши роботи додому хотіли піти? чи їх не попередили, що вибори то штука серйознаі місять спершу все порахувати?

Все щої м потрібно було -вони зробили , а протоколи ще досі в Луцьку.

Що вибори то штука серйозна не потрібно нікого попереджати , але цікаво було б почути коменти , якби твій чоловік чи брат попав в лікарню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво було б почути коменти , якби твій чоловік чи брат попав в лікарню.

жіночку, якій викликали швидку - спокійненько пропустили, швидка скоріш за все завезла її додому - в чому проблема?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво було б почути коменти , якби твій чоловік чи брат попав в лікарню.

жіночку, якій викликали швидку - спокійненько пропустили, швидка скоріш за все завезла її додому - в чому проблема?

Проблема в кисельовщині

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Півтора дні не спав, вчора приліг в 5 вечора, щойно прокинувся, а тут така хороша новина)

Щиро вітаю Ігора Лапіна та його команду! :) Констанкевич і Палиця йдуть нафіг!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...