Перейти до змісту

Вибори, Луцьк, мажоритарка. Хто ?


BARAKUDA

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 582
  • Створено
  • Остання відповідь

не пиши фігню - не буде мінусів

я їх дуже рідко ставлю: або за жорсткий оффтоп або за рідкісну тупість

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в кльовій країні живемо

вчора написав пост про те що знайшов корінець

годину тому розмістив фотку

всім пофігу, ніхто даж не поцікавився :) походу, вибори - то фікція

покладу його назад де взяв - хай прибиральниця розбирається в його важливості :)

вибори - то фікція.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як боротьба за справедливість і т.п. туфта

всі місцеві "потріоти" як води в рот набрали :) бо ж не вигідна зараз справедливість - їхній виграв

впринципі, я надій то і не плекав, так... лишній раз переконався ху із ху

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прикольно, виходить, що на дільниці значить зійшлися цифри по бюлетням і корЄшкам...... :_09:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вибори - то фікція.

Якби вибори могли би щось змінити - їх би давно заборонили. Я взагалі не бачу різниці між нашими двома лідерами-мажоритарщиками. З одного боку, гроші Палиці (читай Коломойського), з іншого, гроші Народного Фронту (головний спонсор - той же Коломойський) + шини біля міськради, як шоу для населення і імітація боротьби двох кандидатів. У фінансовому світі це називається хеджування ризиків. Два різні типажі кандидатів для охоплення максимальної кількості виборців різних верств населення, один кандидат страхувався іншим. В нашому випадку, шини перемогли. Констанкевич дуже і не рипалась оскаржувати, бо швидше за все, отримала вказівку "зверху", що "хазяїна" влаштовує і такий результат. Зате все чесно, прозоро і демократично, vox populi почуто, хом'ячки задоволено розійшлися по домівках до наступних "виборів".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я взагалі не бачу різниці між нашими двома лідерами-мажоритарщиками.

Так - так, а ще якщо знайти відповідь на запитання: "Чому Лапін не балотувався в Ковелі", то все стає на місця свої.

Одна надія на те, що громада матиме вплив на свого кандидата.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одна надія на те, що громада матиме вплив на свого кандидата.

даж не смішно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так - так, а ще якщо знайти відповідь на запитання: "Чому Лапін не балотувався в Ковелі", то все стає на місця свої.

Одна надія на те, що громада матиме вплив на свого кандидата.

Я теж на це щиро сподіваюсь. ІМХО, перемога Лапіна була запланована (мінімальний розрив у голосах порахували, як було "потрібно"), так як Констанкевич потім буде балотуватися у мери Луцька, і швидше за все, стане ним. А з Лапіна який мер? Він вибори мера в Ковелі з тріском завалив, про який Луцьк може йти мова? А так обидві "тушки" будуть пристроєні, красота.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так - так, а ще якщо знайти відповідь на запитання: "Чому Лапін не балотувався в Ковелі", то все стає на місця свої.

Одна надія на те, що громада матиме вплив на свого кандидата.

Я теж на це щиро сподіваюсь. ІМХО, перемога Лапіна була запланована (мінімальний розрив у голосах порахували, як було "потрібно"), так як Констанкевич потім буде балотуватися у мери Луцька, і швидше за все, стане ним. А з Лапіна який мер? Він вибори мера в Ковелі з тріском завалив, про який Луцьк може йти мова? А так обидві "тушки" будуть пристроєні, красота.

тільки не кажи такого місцевим борцям за справедливість і правду

бо вони щиро вірять що Лапін з ними заодно :)

такого розвода я ще на жодних виборах не бачив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Констанкевич а хто це такий?

Шиба запам'ятався тим, що загавнішав весь Луцьк, і ще якась там мутка була з ДТП, та процвітання "палаток з пивом".

Романюк тим що почались перебої з водою, насаджування сервісів ПрівєтБанка, та мутка з "Буратіно".

Хто буде слідуючим мером міста?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви уявляєте собі Констанкевич мером? Я - ні. Тут вже краще Лапін.

В хоч є практика в керуванні особовим складом. Імхо, мер міста, перш за все, повинен вміти дати люлєй в тому місці, де це потрібно.

Але питання в тому, чи приватбанк віддасть крісло за просто так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема скочується в УГ. Комусь кінець БЮТу рівносильний кінцю світу - зрадили ЮЛЮ; хтось ніфіга в свому житті не зробив корисного для суспільства, роздає забезплатно свої нікчемні рефлексії і всі вони зневажають людину, яка мавши мільйон причин прошлангувати всі події, як вони, взяла в них найактивнішу участь. Вам до Лапіна, як до неба, раз дотепер нічого корисного не зробили, хоча б не кумарте своєю фата-морганою. Ви ніфіга в тому житті не рішаєте, за вас вирішує Коломойський, всьо, успокойтесь, і дальше ніфіга не вирішуйте, всі тільки виграють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вам до Лапіна, як до неба

даж не смішно... ©

Не сварітся хлопці, час всіх розсудить.

Але те, що на звичайну конструктивну критику і сумнів в благородності Божества вириваються такі пости, то щось якось насторожує.

П. С. Про БЮТ мови не було і близько.

дотепер нічого корисного не зробили

Не вічливо кидатися такими фразами, коли напевне не володієм інформацією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Arden, не переймайся

на моїй пам’яті це вже напевно третя зміна власника ромахи

він завжди тут рубаху за когось рве а через пів року типу забувається і міняє думки ледь не на протилежні

P.S.: піднімати старі теми не буду, хто в розділі "політика" не новачок - той розуміє про що я

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Диванні аналітики знають про Лапіна та Констанкевич, не бачивши ні одного, ні другу, більше навіть ніж вони самі, я так бачу.

Соромітник, з тобою ніхто не буде сперечатись, бо ти чим дальше, тим більшу пургу починаєш нести. Даж не смішно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

difoto, а тебе сьогодні вже не цікавить той корєшок, законість результатів виборів ну і т.д. ?

:) а вчора ніби як цікавило

що ж змінилось ?.... дай подумаю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробую нагадати, що час тріпання клавіатури вже пройшов. Якщо б хтось інший написав, а не цей персонаж, на рахунок якихось власників, напевно б звернув увагу, а перед гнилью, якось пофіг. Дуже багато людей зараз допомагають суспільству, країні реальними справами, на фоні них, оте ниття про всьопропало і всівониоднакові, виглядає як старечий маразм, або визнання власної імпотентності. Бо якщо всі такі, то де ТИ? Якщо всьо пропало, то що ТИ зробив, щоб цього не сталось? Якщо ніфіга, то хто ти такий, щоб тут лайном розкидатись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Диванні аналітики знають про Лапіна та Констанкевич, не бачивши ні одного, ні другу, більше навіть ніж вони самі, я так бачу.

Якраз, якби особисто не пересікався раніше (років 3-4 назад) то думка була б позитивна, як в більшості.

Взагалі люди мають право сумніватися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі люди мають право сумніватися.
а хто тут сумнівається? у вас вже всьо на тищю років прєрєшено:)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

difoto, а тебе сьогодні вже не цікавить той корєшок, законість результатів виборів ну і т.д. ? а вчора ніби як цікавило що ж змінилось ?.... дай подумаю

змінилось те, що я взнав що, як і чому про той корєшок. Я ж кажу: з тобою спорити нема сенсу - ти ж і так більше всіх знаєш ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі люди мають право сумніватися.

сумнівайтесь на здоров"я! Але ж ви просто обливаєте лайном ладно б Лапіна - а всіх його прихильників!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але ж ви просто обливаєте лайном ладно б Лапіна - а всіх його прихильників!

А можна макнути де я особисто на когось налияв?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...