Перейти до змісту

Вибори, Луцьк, мажоритарка. Хто ?


BARAKUDA

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні, до речі, теж двіж буде, так шо кому треба 500 грн - підходьте на 19:00 до міськради!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 582
  • Створено
  • Остання відповідь

Ти шо?

От ті журналюги, знову все наплутали

500 грн було з кожного за вхід на акцію!

Квитки можна було купити на театральному майдані в палатці "Самооборони"

"Зайців" били і клали лицем в землю ;) жінок за несплату заставляли мити покришки і готувати на кухні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти шо? От ті журналюги, знову все наплутали

Ааа, підождіть. То значить самооборона вже "купляє" людей і "замовляє" мітинги?) А я думав палиця збирає мітинги несогласних з підрахунком бабульок біля ОВК. Відстав щось від життя)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та приходьте всі, гарячі сосискі гарантуємо! Потусуємось, поговорите з Парубієм, підпишуть протокол да й розійдемось. Або не підпишуть і попалим шини :))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та приходьте всі, гарячі сосискі гарантуємо! Потусуємось, поговорите з Парубієм, підпишуть протокол да й розійдемось. Або не підпишуть і попалим шини :))))

Треба йти, в любому випадку буде весело :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже всі зрозуміли хто виграв і оте затягування якесь безглузде. Порушень не було, актів не писали, протоколи з мокрими є у всіх сторін. Що тут мутити не відомо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що тут мутити не відомо.

якщо ми не будем нічого робити, то 28 голосів - це РРАЗ_ДВА і мінус десять голосів.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо ми не будем нічого робити, то 28 голосів - це РРАЗ_ДВА і мінус десять голосів.
Я про Констанкевич пишу.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так порушень же нема, до чого тут суд?

І я про це ж. Актів вони не складали, так як були впевнені в перемозі, а тут така засада.

Боротьба за чесні вибори триває!

З метою контролю підбиття підсумків виборів по 22-му виборчому округу до Луцька приїдуть Андрій Парубій, член партії «Народний фронт», та Микола Величкович, заступник Міністра внутрішніх справ. Прес-конференція з їхньою участю запланована на 16.00 у ВолиньМедіа (вул. Ковельська, 2, 4-ий поверх). У рамках заходу буде обговорено процес підрахунку голосів по Луцьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я без понятия надо ли брать шины, но если надо - две штуки лежат на кустах между дорогами недалеко от юбилейки (видимо вчера недовезли). Искренне рад победе Игоря, голосовал за него. Из партий - за Правый Сектор. Ребята заслужили толику уважения, а пустой понос про то, как руководить страной и кого надо избирать, потому что он "умеет говорить по-англицки пез переводчика", разводят те, кто понятия не имеет как руководить не то что страной, но и зачастую, собственной жизнью.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так порушень же нема, до чого тут суд?

Це ти так думаєш, а в штабу Констанкевич можуть бути інші думки. Їхнє звернення до суду не означає автоматичного вирішення справи на їх користь. Але і час можуть потягнути, і зробити картинку, і суспільну думку підкоригувати...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не думаю- це факт. Всі порушення фіксуються в протоколах і подаються в ОВК. Таких фактів зареєстровано на вчорашній день не було, а тому прециденту теж

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не думаю- це факт. Всі порушення фіксуються в протоколах і подаються в ОВК. Таких фактів зареєстровано на вчорашній день не було, а тому прециденту теж

А ви впевнені, що такі записи там сьогодні "випадково" не з"являться?...

Приїде "фея" з ВДУ, махне чарівною "паличкою" і почнуться дива....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

,,Кожна революція лише тоді чогось варта, коли вміє захищатися.,,

Всіх з перемогою, але розслаблятись рано.

Все тільки починається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив Лапін з Парубієм виходив з Роуз кафе, посідали в джипи і чухнули кудись.

Святкували?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 22 округе на Волыни, где побеждает представитель "Народного Фронта" Игорь Лапин, председатель окружной комиссии намеренно затягивает с объявлением результатов выборов - из-за обнаруженной в одном из протоколов ошибки на участке был объявлен перерыв до 19:00.

Об этом на своей странице в "Фейсбук" сообщил народный депутат Михаил Хмиль.

"Сложная ситуация в 22 округе на Волыни, где мы сейчас находимся с Андреем Парубием. Выдвиженец "Народного Фронта" Игорь Лапин на 28 голосов опережает Ирину Констанкевич, самовыдвиженку, председателя благотворительного фонда Игоря Палицы, который прошел по этому округу в Раду в 2012 году", - пишет Хмиль.

По его словам, председатель окружной комиссии обнаружила ошибку в протоколе одной УИК и вместо того, чтобы отправить членов комиссии обратно на участок уточнять цифры, решила объявить перерыв до 19:00, что прямо противоречит норме закона о непрерывности заседания ОИК.

"К подобным шагам прибегали в 2012 году представители предыдущей власти, когда заседание окружной комиссии максимально затягивалось и в то время суды признавали недействительными выборы по "невыгодным" участкам.

Пообщались с главой этой ОИК и требуем немедленного продолжения заседания и прозрачного подсчета голосов, без тех или иных подозрительных перерывов в работе!", - отметил депутат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні зранку в під’їзді здибав корінець від бюлетня

заповнений і підписаний

...за*бца :) всьо чотко

цікаво лишень що він міг робити не на виборчій дільниці ? хтось додому забрав як спогад ? :)

чи ті що обходили стареньких людей троха вносили правки ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні зранку в під’їзді здибав корінець від бюлетня

Це вже злочин. Дільниця ,номер в студію.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...