Перейти до змісту

Вибори, Луцьк, мажоритарка. Хто ?


BARAKUDA

Рекомендовані повідомлення

Взагалі люди мають право сумніватися.

сумнівайтесь на здоров"я! Але ж ви просто обливаєте лайном ладно б Лапіна - а всіх його прихильників!

якби ви не почали ставити ульматуми "нормальності" вибору, різна гниль© не почала тут активну пропаганду роботодавця з образами "інакомислячих" - все було б чьотко

ніхто і не думав би сваритися, нормально б кожен свою думку відстоював без образ і більш спокійно

...але вами всі теми було перетворено з обговорення в пропаганду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 582
  • Створено
  • Остання відповідь

Спробую прояснити свою позицію по певних персонажах. Януковичу не потрібно було бути кращим, йому потрібно було переконати суспільство, що інші такі ж як він і це давало десятиліття безкарного панування. Це ж саме і роблять певні персонажі Борди. По суті вони крадуть наше майбутнє, засипаючи песимізмом і невиправністю подій. І переважно дані думки я читаю від людей, які палець об палець не вдарили, щоб щось змінити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

difoto, а тебе сьогодні вже не цікавить той корєшок, законість результатів виборів ну і т.д. ? а вчора ніби як цікавило що ж змінилось ?.... дай подумаю

змінилось те, що я взнав що, як і чому про той корєшок. Я ж кажу: з тобою спорити нема сенсу - ти ж і так більше всіх знаєш ;)

то може розповів би нам ? думаю тут багатьом цікаво що ти про нього таке міг взнати щоб це перестало бути криміналом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romaxa11

Побачимо, що Ви будете через рік говорити, на рахунок пессимізму та нових змін в країні. От у нас вже не один місяць новий Президент - а толку ноль. Ваше повідомлення додав в закладки і через рік піднімемо знову тему про пессимізм, якщо Ви не проти.

зі. Обома руками за висловлювання Соромітник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не є таким вже аж прихильником когось з наших кандидатів. Просто довірилась вибору хлопців з самооборони, бо, принамні, це ті, хто дійсно вболіваюсь за нашу країну, а не критикують всіх і вся з дивану. Чоловік обрав Лапіна з іншої причини - він одразу казав що голосуватиме за "НФ", ну так от співпало.

І от для мене, як для людини яка поверхнево щось про кожного кандидата чула теперішня гризня виглядає як намагання прибічників Констанкевич себе заспокоїти повторюючи мантру: "всі вони з одного тіста, всі вони Коломойського кандидати, Констанкевич буде мером, все показуха і обман". Вам від того легше? Ну то вперед, тільки про себе - мовчки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не знаю майбутнього, але і Порох його не знає, інакше б не афішував коаліційну угоду всім на сміх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як намагання прибічників Констанкевич себе заспокоїти

омг

Ви не розумієте суті, ай да ладно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вся проблема в тому, що нічого не змінилось, і не факт, що зміниться а не те, хто за кого голосував. Важливо не те, хто як голосує, а хто як рахує. В мене єдина надія, що цей етап становлення України є вимушеним, і він також через певний час пройде і все в нас буде добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як намагання прибічників Констанкевич себе заспокоїти

омг

Ви не розумієте суті, ай да ладно...

а я і не сказала, що занурилась у саму глибину суті, я лише сказала як то для мене виглядає зі сторони

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І от для мене, як для людини яка поверхнево щось про кожного кандидата чула теперішня гризня виглядає як намагання прибічників Констанкевич себе заспокоїти повторюючи мантру: "всі вони з одного тіста, всі вони Коломойського кандидати, Констанкевич буде мером, все показуха і обман". Вам від того легше? Ну то вперед, тільки про себе - мовчки

milana, я не є прихильником жодного з лідерів перегонів, і не голосував за них. І взагалі то ця тема має нейтральну назву, але чомусь перетворилася на інструмент піару кандидата "Х" його прихильниками. І чомусь говорити тільки позитив про цього одного кандидата можна і потрібно, а якщо у когось виникають певні сумніви - то "тільки про себе - мовчки", всі незручні питання залишаються без відповіді, а того хто їх задає, називають "гниллю". Якщо це тут нормально, то прошу вибачення у всіх, кого образив. Я просто не знав правил гри. Обіцяю виправитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а вся проблема Діфото заключаєтся в тому, про що я вже неодноразово тобі казав, недостатньо багато знати самому, потрібно, щоб багато знали й інші. Ладно ті, хто тебе особисто знають, можуть тобі довіритись й повірити на слово, так само й іншим з самооборони, але багатьом потрібна прозорість й гласність, як би не смішно в *перестроєчному* дусі це не звучало. Розумію, що гласність може бути й шкідливою, але чомусь думаєтся, що нормальні люди зроблять правильні висновки, володіючи всією повнотою картини, а не несповна розуму, наявність, так само як і відсутність інформації, діють однаково. А так, ви робите дуже правильну справу, але з таким же висвітленням подій, як і в попєрєдніків. Коли громада знає всю повноту картини й вброси лайнополиваючі такої дії не матимуть, бо *сарафанне радіо* як і вброси вміє швидко розповсюджувати, так і спростування їх же

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І от для мене, як для людини яка поверхнево щось про кожного кандидата чула теперішня гризня виглядає як намагання прибічників Констанкевич себе заспокоїти повторюючи мантру: "всі вони з одного тіста, всі вони Коломойського кандидати, Констанкевич буде мером, все показуха і обман". Вам від того легше? Ну то вперед, тільки про себе - мовчки

milana, я не є прихильником жодного з лідерів перегонів, і не голосував за них. І взагалі то ця тема має нейтральну назву, але чомусь перетворилася на інструмент піару кандидата "Х" його прихильниками. І чомусь говорити тільки позитив про цього одного кандидата можна і потрібно, а якщо у когось виникають певні сумніви - то "тільки про себе - мовчки", всі незручні питання залишаються без відповіді, а того хто їх задає, називають "гниллю". Якщо це тут нормально, то прошу вибачення у всіх, кого образив. Я просто не знав правил гри. Обіцяю виправитися.

ви, будь ласка, по-перше, оці претензії щодо того кого як називають не до мене звертайте, бо я ще тут поки нікого не образила

а по-друге, наївно думати, що в сучасній політиці ви чи я до кінця знаємо (чи взагалі можемо взнати) правду. А здогадів можна набудувати цілу купу і ще трішки, від того ніц не зміниться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

milana, я не є прихильником жодного з лідерів перегонів, і не голосував за них. І взагалі то ця тема має нейтральну назву, але чомусь перетворилася на інструмент піару кандидата "Х" його прихильниками. І чомусь говорити тільки позитив про цього одного кандидата можна і потрібно, а якщо у когось виникають певні сумніви - то "тільки про себе - мовчки", всі незручні питання залишаються без відповіді, а того хто їх задає, називають "гниллю". Якщо це тут нормально, то прошу вибачення у всіх, кого образив. Я просто не знав правил гри. Обіцяю виправитися.

ромаха своє РО отримав, хто невдало *виправится* теж отримає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а вся проблема Діфото заключаєтся в тому, про що я вже неодноразово тобі казав, недостатньо багато знати самому, потрібно, щоб багато знали й інші.

не спорю, ти правий. У штабі Лапіна працювали над тим, щоб про Лапіна взнали всі по його округу, на борду звернули замало уваги, але Лапін не міг прийти на борду і поговорити. Сперечатись з людьми, які вважають, що Ігор відповідає за батька(про діяльність якого бордівчани знов таки знають лише зі слухів) - безглуздо. Якщо б я балотувався кудись - пішла б мова, що в мене батько активний член КПРС(і це правда). Бісер перед свинями - не моє і не Самооборони, я свої 500 грн за пікетування ОВК получив, мені все пофіг.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ питання не в тому,який кандидат махровіший,а питання в тому,що ми вийшли і заставили владу все зробити згідно законодавства.Якщо в Лапіна був би навіть 1 голос переваги-все, він депутат.Це справедливо і законно.Я не жалію,що ми підтримали Лапіна,навіть якщо він згнидиться.Хай ми на протязі 2-х-3-х виборів будемо міняти одних на інших,але в процесі ми повинні зробити систему такою,щоб ні одна посадова гнида навіть подумати не могла,що можна щось зхімічити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В деякої частини юзерів є правилом хорошого тону(поганого) обливати брудом всіх і вся.Такий собі показник крутості,сміливості , мудрості та сарказму, що як мінімум має свідчити про непересічність індивідума.

Дехто це робить просто слідуючи моді, а дехто.....а дехто просто вважає себе вищим від плебсу, вищим від всієї цієї метушні,возні, копошіння.

І тут раптом виявляється, що суспільне життя проходить повз адепта ,,чистого мистецтва,, , що він якби нікому і не потрібен і нецікавий.

Тоді нігіліст стає войовничим нігілістом,але ситуативну підтримку він може знайти лишу у різноображенних.

За відсутності аргументів вони просто кидаються лайном та мінусами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Малеча на свято осені ще раз перечитують програму Лапіна А на форумі кажуть що Лапін невстигав з агітацією :)

post-16609-0-78916000-1414605452_thumb.jpost-16609-0-85115700-1414605468_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я програми його так і не бачив...що досить сумно

чому сумно? чоловіче, якби ти побачив програму - тобі б стало веселіше? Припустим, депутат просуває у Раді статус України - як ядерної держави. Він обходить купу комісій, як внутрішніх, так і міжнародних, їздить по НДІ, і тут закінчується його термін. Статусу немає, нічого немає, депутат - гавно. А другий депутат за цей час зробив купу всього: пільги пенсіонерам, послаблення податків, зниження абонплати за тіліфон і т.п. Він крутий! Пільги пенсіонерам йдуть через зниження ціни на гречку - цю різницю відшкодовує держава, кльово ж да? Фігня, шо цей депутат вирощує гречку.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

програма дає картину депутата хоч якусь...а так я голосував лише тому що борда активно за нього заступалась

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

difoto, то ж про корєшок розкажи

Вибач, чомусь згадався старий мультик про "мєшки й корєшки")

vershki.i.koreshki.0-02-30.jpg

програма дає картину депутата хоч якусь...а так я голосував лише тому що борда активно за нього заступалась

З програмою можна було ознайомитись на дільниці)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чому сумно? чоловіче, якби ти побачив програму - тобі б стало веселіше? Припустим, депутат просуває у Раді статус України - як ядерної держави. Він обходить купу комісій, як внутрішніх, так і міжнародних, їздить по НДІ, і тут закінчується його термін. Статусу немає, нічого немає, депутат - гавно.

Ді, назви мені хоч одного депутата з таким "шляхом". Всі хто хоч щось просував відомі, навіть якщо не добились цілі. Просто тому, що щось робили... Ну а "тушки" нічого крім інтересів своїх власників не просувають.

А другий депутат за цей час зробив купу всього: пільги пенсіонерам, послаблення податків, зниження абонплати за тіліфон і т.п. Він крутий! Пільги пенсіонерам йдуть через зниження ціни на гречку - цю різницю відшкодовує держава, кльово ж да? Фігня, шо цей депутат вирощує гречку.

а от для цього має працювати нормально СБУ і прокуратура (для товаришів з гречкою).

А не протиставляти таким людям інших без чітких намірів. але "ми їм віримо"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я програми його так і не бачив...що досить сумно

Особисто бачив купу листівок біля рекламного щита, того що навпроти центрального відділення Приватбанку - бери нехочу.

Треба детальніше - Самооборона знаєте де, можна зайти та запитати.

Коротше кажучи, аби було бажання ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...