Перейти до змісту

Вибори, Луцьк, мажоритарка. Хто ?


BARAKUDA

Рекомендовані повідомлення

На рахунок трьох айдарівців. Лапін - комроти, був в більшості активних боїв Айдару. Реальний бойовий командир. Він бувший професійний військовий. Один сидів в штабі Айдару, має постійний контакт з фондом Палиці (кажуть, що є навіть фотки). Ще одному, він воював і був кантужений, гроші на вибори дав Головатий (з нього найбільше шкода). На загальних зборах самооборони всплив діалог, в якому мету участі в виборах пояснив як :"щоб Лапін не пройшов". Це було сказано очевидцем і не було опротестовано. Ось вам три Айдарівця.

Два останні подали заявки за два тижні після Лапіна. Штабу немають, все що робиться - лайтбокси і борди. Жодної серйозної роботи з агітації не ведется.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 582
  • Створено
  • Остання відповідь

romaxa11, я вже якось казав що рекламу мають профі писати, а ти от все не слухаєш

Лапін - комроти, був в більшості активних боїв Айдару. Реальний бойовий командир. Він бувший професійний військовий. Один сидів в штабі Айдару, має постійний контакт з фондом Палиці (кажуть, що є навіть фотки).

герой, який один сидів в штабі поки всі воювали... ще й має зв'язок із фондомпалиці...

рука-ліцо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romaxa11, я вже якось казав що рекламу мають профі писати, а ти от все не слухаєш

Лапін - комроти, був в більшості активних боїв Айдару. Реальний бойовий командир. Він бувший професійний військовий. Один сидів в штабі Айдару, має постійний контакт з фондом Палиці (кажуть, що є навіть фотки).

герой, який один сидів в штабі поки всі воювали... ще й має зв'язок із фондомпалиці...

рука-ліцо

не гальмуй, то ромаха за трьох різних людей розказував, так що ліцообтейбл для профілактики

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось вам три Айдарівця.

Де два українця там 3 гетьмани Де два айдарівця там 3 кандидати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не гальмуй, то ромаха за трьох різних людей розказував, так що ліцообтейбл для профілактики

ото ти вумний... а я і не здогадався...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора на "Аверс"і був Данильчук.Казав , що виграв суд і буде балотуватись на 22 окрузі.Цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, цікаво. 22 округ. По інших округах народ плаче що виграє Єрємєєв, Мартиняк, Івахів, а бойци тупо валять в 22 округ. Все робиться щоб виграла Констакевич. А потім хтось глибоко філософськи скаже, що де два українці там два гетьмани, немає між вами єдності і т.д., не вникаючи в цинізм технологій.

Даю алгоритм визначення технічного кандидата.

Технічний кандидат отримує гроші за участь, а не за перемогу. Тобто має бути присутня тільки його номінальна реклама при повній відсутності штабної роботи, агітаторів і т.д.

Пройдіться по штабах Лапіна, Рицька, Сотника Андрія, якщо Павло буде йти, то і по його штабі пройдіться, по штабі Констакевич, і інших кандидатів.

Оцініть, хто дійсно займається виборами, а хто технологіями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ігор Лапін розповів представникам преси, чому вирішив прийняти не лише бій в окопах, а й спробувати виграти бій проти олігархії:

"Мене мої побратими "благословили" на вибори. Не можу їх підвести. Буду йти до кінця і офіційно заявляю для всіх своїх конкурентів, що не буду знімати свою кандидатуру. Досить присилати до мене своїх знайомих з пропозиціями відмовитися від виборчих перегонів в обмін на чималі гроші. Пройшовши Майдан, виживши на передовій, зараз я йду у Верховну раду для того, щоб зламати існуючу систему олігархії.

Але, перш за все, прошу кожного лучанина прийти і зробити свій вибір. Хто це буде - ваше рішення. Важливо, аби ваш голос не "загубився", а виконав своє основне завдання - допоміг вибрати гідну людину у парламент".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, цікаво. 22 округ. По інших округах народ плаче що виграє Єрємєєв, Мартиняк, Івахів, а бойци тупо валять в 22 округ. Все робиться щоб виграла Констакевич. А потім хтось глибоко філософськи скаже, що де два українці там два гетьмани, немає між вами єдності і т.д., не вникаючи в цинізм технологій.

Даю алгоритм визначення технічного кандидата.

Технічний кандидат отримує гроші за участь, а не за перемогу. Тобто має бути присутня тільки його номінальна реклама при повній відсутності штабної роботи, агітаторів і т.д.

Пройдіться по штабах Лапіна, Рицька, Сотника Андрія, якщо Павло буде йти, то і по його штабі пройдіться, по штабі Констакевич, і інших кандидатів.

Оцініть, хто дійсно займається виборами, а хто технологіями.

По 23 окрузі мав іти зам Данильчука, не запам"ятав прізвища. Але в останній день його разом з Данильчуком "зарізала" ЦВК, бо мобільний телефон не вказали в реєстраційних документах.... А може правда в іншому, засумнівався в своїх силах проти Єрємєєва...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По 23 окрузі мав іти зам Данильчука, не запам"ятав прізвища. Але в останній день його разом з Данильчуком "зарізала" ЦВК, бо мобільний телефон не вказали в реєстраційних документах.... А може правда в іншому, засумнівався в своїх силах проти Єрємєєва...

Новина ще була, чи то на волиньпості, чи на волиньнюз. Тільки Данильчук сотоваріщі жалілись, що їх заяви не прийняли незаконно. Мовляв, аналогічні помилки інших кандидатів ні на що не впливали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По 23 окрузі мав іти зам Данильчука, не запам"ятав прізвища.

Сергій Мерчук, член "Національного альянсу" та (наразі) правого сектору. Особисто його знаю (через нац. альянс), як людина - чесний і йому можна довіряти. Був і можливо наразі перебуває на сході (Азов). Приймав активну участь в подіях на майдані (сотня "Волинська січ").

_1dIjwILFxE.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні постояв в палатці Лапіна, допомагав дівчинці роздавати газетки. Дуже задоволений. :) Люди дивляться з презирством, насуплюють бровки проходячи повз агітаторів (стояло біля п'яти палаток), випромінюють море негативу. І це прекрасно. Я сам з такою мордяхою проходжу повз агітки. Політикам ніхто не вірить і все чіткіше розуміння що вибори не змінюють нічого і потрібно шукати щось нове в такому випадку. На цих виборах я пробую на щось впливати і надіюсь що недарма. Якщо вийде, виграють всі. Якщо ні, мстя народна буде страшною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні постояв в палатці Лапіна, допомагав дівчинці роздавати газетки. Дуже задоволений. :) Люди дивляться з презирством, насуплюють бровки проходячи повз агітаторів (стояло біля п'яти палаток), випромінюють море негативу. І це прекрасно. Я сам з такою мордяхою проходжу повз агітки. Політикам ніхто не вірить і все чіткіше розуміння що вибори не змінюють нічого і потрібно шукати щось нове в такому випадку. На цих виборах я пробую на щось впливати і надіюсь що недарма. Якщо вийде, виграють всі. Якщо ні, мстя народна буде страшною.

Романе, друже, людей можна зрозуміти..... Поки що, нічого крім піару до виборів, і повного "забиття болта" на людей після, народ ще не отримував. Надіюсь і я на зміни не тільки пик в парламенті, а дійсно на зміни в Україні, але...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ситуація стає цікавішою. Появився оригінальний персонаж Роман Іван... Цей київський пацанчик, дідо якого ... станція переливання крові..., вирішив запропонувати лучанам свою фотографію з закликом "час єднатись". І ви будете дуже здивовані, коли взнаєте на виборах кількість співгромадян, яким цього виявиться достатньо для обрання в депутати ВРУ. Кажуть, що Паша з ПС також планує брати участь в виборах в 22-му окрузі:). Поки там незрозумілі формальності і на передвиборчу компанію часу залишиться не більше тижня, і то, в кращому випадку. В такій ситуації всі шанси попасти в Раду мають Фонд Палиці, або Роман-часєднатись. Унікальне представництво лучан в післямайданівський, воєнний час.

Важливе оголошення. В суботу в Луцьк приїздить Парубій, який разом з Лапіним і активними лучанами візьме участь в віче. Віче заплановано на 13.00 на Театральному майдані.

І ще одне важливе повідомлення: в понеділок в 13.00 в Луцьку на Театральному майдані буде Єгорко Соболєв - Воля-Люстрація. Запрошуємо всіх лучан і гостей міста:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора в школі №19 були загальні збори батьківських комітетів, директор школи ненавьязливо пропонував голосувати за представника Палиці, мовляв фонд Палиці допомагає школам й всьо такоє, його (директора) звісно почали перебивати й майже не слухали, але я так розумію, така тенденція в багатьох школах. Саме смішне, що перед тим директор сказав, що наразі фонд палиці нічим школі допомогти не може, бо всі кошти йдуть на допомогу нашим солдатам, звичайно, яким конкретно солдатам й яка конкретно допомога, про це *історія умалчіваєт*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І кого вони мені нагадують?.... :_07:Як то кажуть знайди 10 відмінностей:

post-9170-0-01264500-1412965210_thumb.jp

зате ви своє фото можете й не викладати, й так зрозуміло, що ваше лице ніяким чином не обезображене інтелектом

chto_delat_esli_ya_durak.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А знаєте, що Ігор Лапін власноруч ходить і роздає по місту свої газети?

І це не одноразова піар-акція, бо чув вже не від одного.

Молодець, що тут ще сказати! :_08:

Про агітаційне використання адмін. ресурсу "намісниці" минулого переможця слухи також ходять... незнаю чи правда

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так Лапін чи Данильчук, вот в чем вопрос... ???
не зовсім коректно. Достатньо велика кількість лучан має певні сентименти в бік Порошенка і всіх хто його представляє. Спочатку намалювались Рицько і Омельчук, але чогось значного для зміни рейтингу Лапіна так і не зробили. З приходом Данильчука виборець буде роздвоїний між ним і Лапіним, який до того ж, виборчу компанію почав на місяць раніше і реальні шанси отримати першість може мати персонаж на умовно третьому-четвертому місці рейтингу. Вже не такий великий той Луцьк, але все "найкраще" тут присутнє: і технології з технічними кандидатами, і власні амбіції, і підкуп. Короче, все те чим славилась земля українська століттями.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Данильчук зараз свідомо чи ні, але грає на користь Констанкевич та Іванюка, оскільки відтягує в Лапіна однаково ідеологічно спрямований електорат. Хоча я й поважаю Павла як бійця, але в даному випадку розклад простий, або Лапін або Констанкевич/Іванюк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Видихайте, для перемоги в Луцьку потрібно не так багато людей

І вони є в Констанкевич (нафіг депутатів з таким прізвищем, ледь переписав)

а ще в неї є бабло хазяїна, фонд хазяїна, куплений держ-ресурс хазяїна і т.д. (щоб не говорили, а той фонд всетаки і студентів і дітей-інвалідів постійно на відпочинок возить... і не "ізбранних")

а наші доблесні воїни все ніяк владу поділити не можуть - тому заберуть лише свої девіденди за якими, власне, і прийшли

а ми як завжди отримаємо болт покладений на наші (від сили 5% населення) мрії у вигляді провладного кандидата

.

Звісно я не голосуватиму ні за кого з провладних і надіюсь що тут у всіх мізків вистачить на то

але факти вперта річ - хтось до виборів готовився декілька років, а хтось три тижні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...