Перейти до змісту

Війна, ч 3 (дай Бог остання й переможна)


Рекомендовані повідомлення

1 хвилина тому, volks сказано:

Тобто, рос двигуни, які купувалися впродовж 4-ьох років війни - вигадка РС?

Лохі при придбанні авто віддають 100 баксів за сертифікатик що авто не зроблено в росії))
А толкові хлопці тихенько купують комплехтуху для траліків і не паряться)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 18,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

1 хвилина тому, volks сказано:

Тобто, рос двигуни, які купувалися впродовж 4-ьох років війни - вигадка РС?

 

журналістика - це річ яка повинна надавати факти.

висер гімна - це те, що про закупівлю елдвигунів у рф РС написало вже після того, як ці двигуни перестали там купляти. і цей висер РС не захотіли прибрати після себе.  бо в своєму "рослідуванні", яке вони запустили на екрани/в інет, вони ні словом не обмовились про факт переходу на двигуни укр. виробника. хоча про рос. ел. двигуни вони згадують майже в кожному абзаці.

 

а сам факт закупівлі ел. двигунів раніше ніхто і не оспорює. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні військовослужбовці 3-го окремого полку спеціального призначення в рамках програми «Кухні народів світу» мали можливість насолодитися стравами грузинської кухні. Протягом дня наші хлопці мали змогу скуштувати салат «Газапхулі», салат «Пхалі», салат «Тбілісі», суп з лобю, рагу «Арджапсандалі» та багато інших смачних страв грузинської кухні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, rl72 сказал:

 

пруфи будуть? чи знову підеш труси вдівати (як із звинуваченнями у вкидуванні какашок)?

Хуюфи. Шукати боту пруфи - те саме, що говорити з автовідповідачем.

  • Дякую! 3
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, nickel сказано:

Хуюфи. Шукати боту пруфи - те саме, що говорити з автовідповідачем.

 

ясна-панятна. й так дивно, що ненаписав

nickel.thumb.jpg.871516e978dd9c13859a734261a39cc8.jpg

нема аргументів - переходь на особистісні образи. 

Змінено користувачем rl72
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тебе природа образила, а не я. Там жодної "особистісної" образи  не було, ну хіба ти на "бота" став ображатися.

  • Ха-ха 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, nickel сказано:

Тебе природа образила, а не я. Там жодної "особистісної" образи  не було, ну хіба ти на "бота" став ображатися.

 

і зараз тут ніразу образ не написано ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дурік, нічого, що спочатку ти мене звинуватив в образах, і лише потім твоя волога мрія збулася?

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, rl72 сказал:

висер гімна

Висер гімна - це купівля в кацапів двигунів, коли в Україні є свій виробник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, rl72 сказано:

висер гімна - це те, що про закупівлю елдвигунів у рф РС написало вже після того, як ці двигуни перестали там купляти. і цей висер РС не захотіли прибрати після себе. 

Скажи. То ж вже перестали купляти в окупантів! Чьо ті журналісти пристали! Ну купляли 3 роки.... З ким не буває...
От якби купляли протягом 10 років війни і НЕ перестали, о тоді б було не гарно.... . А 3 роки... Нашо той кіпіш...

  • Ха-ха 2
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, volks сказано:

Висер гімна - це купівля в кацапів двигунів, коли в Україні є свій виробник.

 

не факт, що той виробник виготовляв елдвигуни для тролів до минулого року. така інфа є. але пруфа на їхньому сайті я не знаходив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, rl72 сказал:

 

не факт, що той виробник виготовляв елдвигуни для тролів до минулого року. така інфа є. але пруфа на їхньому сайті я не знаходив.

То я тобі підкину пруфів. Звертай увагу на дати і модель.

http://www.spetm.com.ua/index.php/news/elektrotyazhmash-zavershaet-izgotovlenie-dvigatelej-dlya-bogdan-motors

Цитата

Электротяжмаш» завершает изготовление двигателей для «Богдан Моторс»

 07.03.2018

На сегодняшний день специалисты «Электротяжмаша» работают над изготовлением 20 тяговых асинхронных электродвигателей АД-903 для троллейбусов компании «Богдан Моторс». Завершить работы планируется до конца марта 2018 года.

 

https://vecherniy.kharkov.ua/news/46415/

Цитата

Харьковский «Электротяжмаш» создал двигатель нового поколения

29 ноября 2010 г.

Вечерний Харьков

 
Харьковское государственное предприятие «Завод «Электротяжмаш» разработало и изготовило новый электродвигатель, который может найти самое широкое применение в городском общественном электро- и автотранспорте.
Как сообщила пресс-служба предприятия со ссылкой на главного конструктора комплекса тягового электрооборудования «Электротяжмаша» Виктора Иванова, созданный на заводе тяговый асинхронный электродвигатель типа АД-903 мощностью 180 кВт будет впервые широко применен на троллейбусах, которые приобретаются украинскими городами в рамках подготовки к Евро-2012.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, volks сказано:

То я тобі підкину пруфів. Звертай увагу на дати і модель.

http://www.spetm.com.ua/index.php/news/elektrotyazhmash-zavershaet-izgotovlenie-dvigatelej-dlya-bogdan-motors

 

https://vecherniy.kharkov.ua/news/46415/

 

 

це не відміняє той  факт, що ціллю РС було не розслідування, а наброс.

А факт такоі новини лише підтверджує це

Электротяжмаш» завершает изготовление двигателей для «Богдан Моторс»

 07.03.2018
Змінено користувачем rl72
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Хто про що, а вшивий про баню.

хуяню! дурік, шо ти з своїм гівном знов поміж іншими влазиш? Не можеш сі вспокоїти?

  • Збентежений 1
  • +1 1
  • -1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@volks, і ще один нюанс. В статті вказано про 40 ел. двигунів до кінця року, і з них 20 поставлять в березні. Або 20 роблять в березні по одному в день, а інші 20 по 2 шт в місяць, або перших 20 почали робити 10 місяців тому.

 

Але, головне інше, те, що тобі для цього (знайти інфу) вистачило максимум 30 хв, а РС цього не змогла зробити.у них гугл поламався)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, difoto сказал:

хуяню! дурік, шо ти з своїм гівном знов поміж іншими влазиш? Не можеш сі вспокоїти?

Йожик, в мене для тебе погані новини - ти знову обісрався.

1, Якщо ти вважаєш, що я вліз в чужу розмову, то ти зробив те саме і нічим не кращий.

2, Насправді я не вліз в чужу розмову, я тут був і мав бесіду з @rl72  і її продовжив.

3, Це форум і я сам обираю коли мені писати, кому писати і що писати. Не тобі мені вказувати. Ти ж пам'ятаєш правило, куди йде, той хто вказує іншим, що їм робити?

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, nickel сказано:

Це форум і я сам обираю коли мені писати, кому писати і що писати. Не тобі мені вказувати.

Де я тобі вказував? 

Ну і заодне - мені ж також можна тут писати? Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, difoto сказал:

Де я тобі вказував? 

До всього іншого претензій немає? Я так і думав.

Цитата

Ну і заодне - мені ж також можна тут писати? Дякую!

Звичайно можна. Це ж не я питав:

8 часов назад, difoto сказал:

дурік, шо ти з своїм гівном знов поміж іншими влазиш? Не можеш сі вспокоїти?

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Первая фотка - 21 сентября 2017 года, там специально подписано даже. Чуть-чуть больше, чем 6 месяцев назад. Начало разворачивания пункта постоянной дислокации батальона морской пехоты. С нуля, на пустом месте.
Первая фотка - начало строительства общежития для семейных военнослужащих.

И то, как это выглядит сейчас. Коробку уже "выгнали", идут внутренние работы, разводки электрики, трубы, отопление, монтируется крыша.

А еще строятся две казармы для контрактников, с кубриками и индивидуальными (на кубрик) санузлами.

Строится медпункт, на весь батальон, с палатами для больных и кабинетами диагностики.

Заканчивается реконструкция котельной, с новыми котлами на весь городок, новыми трубами коммуникаций на весь городок.

Монтируют корпус столовой на 1000 человек, с пищеблоками и складскими помещениями.

Еще ремонт штаба, ремонт автопарковой зоны, хранилищ для снабжения, прачечный комплекс, тянутся трубы водоснабжения и канализации, готовится начало строительства общежития из программы #184общаги.

Это ППД для одного нового батальона, на новом месте с нуля. У нас много таких батальонов и бригад, на новых местах, с нуля.

Финансирование статьи капстроительства и реконструкции военных объектов - на последнем слайде. Нормальный показатель "по стандартам НАТО" - 2% от бюджета в год, каждый год, из года в год. Сколько лет нам нужно для "стандартов НАТО"? А хочется уже и сейчас.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спойлер

 

 

Російські танки переходять у "Україну" - це відео, зроблене вчора, 7 квітня, в селі в Ростовській області біля кордону між двома країнами. Місцеві жителі кажуть, що це другий конвой.
=================================================Russian tanks passing into #Ukraine - this video taken yesterday, April 7, in a village in Rostov region next to the border between the two countries. Locals say this was a second convoy.
Від мене - скоріше Павловка. за Должанським

Змінено користувачем rl72
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вівторок, 10 квітня 2018 18:39

З'явилось відео випробувань надпотужних ракет "Вільха"

1

В Одеській області розпочалися державні випробування ракетного комплексу "Вільха".

Відео розмістив секретар Ради національної безпеки та оборони УкраїниОлександр Турчинов у себе на сторінці у Facebook.

Випробування "Вільхи" тривають на замовлення Збройних сил України.

Ракети запускатимуть у повному бойовому спорядженні.

Після завершення цих масштабних випробувань ракетні комплекси "Вільха" візьмуть на озброєння, а підприємства ОПК розпочнуть їхнє серійне виробництво.

 

"Вільха" - український проект зі створення ракетного комплексу з коригованим боєприпасом. Комплекс розроблений на основі радянської реактивної системи залпового вогню 9К58 "Смерч" калібру 300 мм. Визначальною особливістю є система наведення і можливість коригування траєкторії вже в польоті. Кожна пускова установка має 12 ракет, кожна ракета несе бойову частину вагою до 250 кг та наводиться на ціль окремо від решти. Вага самої ракети - 900-1000 кг.

 

 

п.с. відео постановочне, відеошоп :D

Змінено користувачем rl72
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СТРАНА НАТО ЗАКУПИТ УКРАИНСКИЕ КОМПЛЕКСЫ ДИНАМИЧЕСКОЙ ЗАЩИТЫ ДЛЯ МОДЕРНИЗАЦИИ Т-72

10:43 10.04.2018

 

Одна из восточноевропейских стран НАТО приобретёт более 500 украинских комплексов динамической защиты для модернизации парка танков Т-72, — сообщил в интервью информационному агентству «Оборонно-промышленный курьер» директор Государственного предприятия «Базовый центр критических технологий «Микротек» Сергей Швыдкой.

«По итогам успешных испытаний, «Укроборонсервис» подписал контракт с одной из компаний восточноевропейского государства-члена НАТО на поставку более 500 наших комплексов динамической защиты. У этой страны имеется очень большой парк танков Т-72 – более 900 единиц – и, в силу перехода на технику производства стран НАТО, они намерены модернизировать 500 из них, и продать третьей стороне», — заявил Швыдкой.

«В этом проекте мы участвуем в части динамической защиты, а ХКБМ им.Морозова – в части модернизации башни. В январе мы прошли в этом государстве показательную сертификацию. То есть, это первая страна НАТО, которая сертифицировала нашу продукцию, и заказывает наши комплексы», — сообщил агентству директор ГП «БЦКТ Микротек».

ИА «ОПК»

 

 

країна ця Польща. 

а ще Туреччина закупляє КАЗ "Заслон"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...