Перейти до змісту

Війна, ч 3 (дай Бог остання й переможна)


Рекомендовані повідомлення

У ВМС розповіли, коли Україна отримає від США патрульні катери

ВІВТОРОК, 3 КВІТНЯ 2018, 06:15
f5baa59-imgonline-com-ua-resize-h4wzxdcq

У командуванні ВМС ЗС України завершується опрацювання контракту на отримання двох патрульних катерів типу "Айленд".

Про це йдеться у заяві прес-служби.

"Катери ми отримуємо безкоштовно, але їх транспортування, підготовка екіпажів, та інші супутні витрати здійснюються за рахунок держави", – підкреслив командувач Військово-Морських Сил ЗС України віце-адмірал Ігор Воронченко.

"Це перший випадок подібної допомоги від іншої країни за відповідну оплату, тому на законодавчому рівні були певні складнощі щодо її реалізації в рамках чинного законодавства, але на дійсний час такий шлях вже визначено, його буде реалізовано в рамках діючої угоди між урядом України та США", – додав він.

Міноборони України вже повідомило американській стороні про готовність отримати катери на запропонованих умовах.

"Наразі очікується повідомлення від США щодо термінів проведення заключної конференції з опрацювання основних умов контракту, під час якої планується визначити остаточну вартість супутніх витрат, пов’язаних з передачею катерів, та терміни виконання робіт", – йдеться у заяві.

Безпосередній процес передачі катерів розпочнеться після підписання вищезгаданого контракту. Цей процес включає також підготовку особового складу, який буде проходити службу на патрульних катерах типу "Айленд". 

Раніше у розслідуванні програми "Схеми" зазначалося, що США готові передати українським ВМС 30-метрові катери класу "Island", що були на службі Берегової охорони США, а нині стоять у порту Балтимора.

Однак, за інформацією розслідувачів зі своїх джерел у Пентагоні та Сенаті США, Україна такому подарунку "опирається" нібито з меркантильних мотивів керівництва держави.

Зокрема, одним з українських заводів, які завантажені держзамовленням з відновлення флоту та постачають на озброєння ВМС малі броньовані артилерійські катери, є ПрАТ Завод "Кузня на Рибальському" – колишня "Ленінська кузня", бенефіціарами якого є президент Петро Порошенко та нардеп від БПП Ігор Кононенко.

"За даними джерел "Схем" у Міноборони, саме на катери виробництва заводу "Кузня на Рибальському" закладають гроші у Державному оборонному замовленні на наступні роки. Ввезення американських "Айлендів", схоже, частково може сколихнути комерційні плани президентського заводу. Утім, офіційно дізнатися, чи закладають у бюджеті витрати на майбутні катери чи на отримання "Айлендів" Україною – неможливо", – зазначають "Схеми".

sddefault.jpg#404_is_fine

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 18,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

16 минут назад, Adis сказал:

Це називається втрата державного сувернітету, як Америка скаже так воно і буде бо немає куди діватися бо взаді стоїть Росія. Власну незалежну державну суб'єкність ми втратили, бо економічно слабкі , Україна немає економічного впливу в світі,в Україні немає великих важливих транснаціональних корпорацій українського походження. Україна має лише владу казнократів і корупцію на експорт, вони вимивають кошти з країни на офшорні зони чи в західні фінансові інституції  там швиденько спецслужби сша беруть на замітку і це вже контрольовані люди, бо їх кошти і їх самих можуть забрати. Лазаренко, фірташ, мартиненко тому в приклад. В Росії же все по іншому, там їхнє економічне лобі у світі за наше більше намагато, вони купляють іноземний бізнес корпорації, купляють  частки у транснаціональних компаніях, створюють енергетичні консорціуми,  також мають розшинений контроль над терористичними організаціями та приватні військові міжнародні кампанії, томуй американці не можуть взяти росію шантажем, і тому вона має досвід ведення гібридних воєн. А українці недалекоглядні, вкрадуть грошей, вивезуть і все надіються, що життя вдалося, а насправді це ідеальні кандидати для вербовки будьяких спецслужб,  що потім стають політиками   і починають вести Україну чи то до Росії чи то до Європи (Америки)  але ніяк аж не до незалежності.

Де Америка, а де наші боти? шотиліпиш

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://www.radiosvoboda.org/a/news-schemes/29130459.html

 

РадіоСвобода може почепити нову медальку.

Тут провели " розслідування" і раз уже елдвигуни украінського виробника, а тут ще раз - і вже Айленди купили.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, rl72 сказал:

Тут провели " розслідування" і раз уже елдвигуни украінського виробника,

Якби журналісти декілька місяців не роздмухували жар, то їх ще б досі не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, rl72 сказал:

ага, інфа 146%. точно місяців? бо в мене щось получилось лише 5 днів

А в мене грудень

https://investigator.org.ua/corruption/204458/

http://kg.ua/news/trolleybusy-maleckogo-ot-bogdan-motors-osnashcheny-rossiyskimi-dvigatelyami-i-v-herson-takzhe

36 минут назад, rl72 сказал:

то херня, що на заводі почали відновлювати виробництво ще з 2015 року.

і навіть те херня, що 7 березня завод уже уклав контракт на купівлю елдвигунів у ДП «Электротяжмаш». 

Звичайно херня. Знадобилось лише 3 роки, щоб укласти контракт.

 

37 минут назад, rl72 сказал:

їм за це платять

От вже хто б говорив.

  • Ха-ха 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, volks сказано:

А в мене грудень

https://investigator.org.ua/corruption/204458/

http://kg.ua/news/trolleybusy-maleckogo-ot-bogdan-motors-osnashcheny-rossiyskimi-dvigatelyami-i-v-herson-takzhe

Звичайно херня. Знадобилось лише 3 роки, щоб укласти контракт.

 

От вже хто б говорив.

 

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 годин тому, MANJAK11 сказано:

а смисл ?

Бабло розпиляти на відновленні - то святе діло, бо таке відновлення надійно захищено військовою таємницею.

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 годин тому, nickel сказано:

Спочатку порохоботи пояснюють чому не можна блокувати днр/лнр/крим, потім пояснюють чому заблокували.

Спочатку порохоботи пояснюють чому не можна висилати рос. дипломатів, потім розказують чому вислали.

Спочатку порохоботи пояснюють чому не варто брати Айленди, потім розказують коли візьмуть Айленди.

 

За дурною головою нема клавіатурі спокою...

А ще порохоботи розказують, що с300 не треба відновлювати бо вони криво не літають і то просто розпил бабла.

Нема спокою клавіатурі :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, volks сказано:

 то ж така дрібниця, що то не РадіоСвобода і не програма Гроші. 

як і про Айленди писали ще як мінімум минулої осені. але ж РадіоСвобода/Гроші,  як справжня укрсучжурналістика, відпрацювала бабло, зробивши черговий наброс 

головне не порохобот 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, rl72 сказал:

 то ж така дрібниця, що то не РадіоСвобода і не програма Гроші. 

як і про Айленди писали ще як мінімум минулої осені. але ж РадіоСвобода/Гроші,  як справжня укрсучжурналістика, відпрацювала бабло, зробивши черговий наброс 

головне не порохобот 

Так ви (порохоботи) перші на Борду ці наброси тягнете і пояснюєте нам недалеким, як на них варто реагувати. Я про Айленди, висилку дипломатів і блокування днр/лнр від вас перших почув. Я не знаю чому вам від цього пригорає. Чи зверху рознарядку спускають чи що. Є нагальніші проблеми, но ви тягнете сюди якусь таку куйню, що ппц.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 минуту назад, rl72 сказал:

 то ж така дрібниця, що то не РадіоСвобода і не програма Гроші. 

як і про Айленди писали ще як мінімум минулої осені. але ж РадіоСвобода/Гроші,  як справжня укрсучжурналістика, відпрацювала бабло, зробивши черговий наброс 

головне не порохобот 

 

Так я і не писав, що радіосвобода. Я написав, що змі посприяло. Але толку з того. Важмаш заявив, що виготовить всього 40 двигунів у цьому році. А по одному лише кременчузькому замовленню треба 35 тролів. Тобто, або Богдан планує протендерити лише 5 тролів у цьому році(це взагалі смішно на фоні того, що постіно заявляють, що можуть забезпечити міста України транспортом), або і надалі будуть рос двигуни.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, volks сказано:

Важмаш заявив, що виготовить всього 40 двигунів у цьому році.

А вони з русскім бізнесом не пов'язані?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 хвилин тому, nickel сказано:

Так ви (порохоботи) перші на Борду ці наброси тягнете і пояснюєте нам недалеким, як на них варто реагувати. Я про Айленди, висилку дипломатів і блокування днр/лнр від вас перших почув. Я не знаю чому вам від цього пригорає. Чи зверху рознарядку спускають чи що. Є нагальніші проблеми, но ви тягнете сюди якусь таку куйню, що ппц.

 

про Айленди першими на борді писали ромаха11 (в темі про Порошенка) і кейс (на попередній сторінці в цій темі) , про висилку дипломатів - окрема тема створена Basil... про блокування уже лінь шукати. 

але ж винуваті порохоботи, не пишуть про нагальні проблеми. 

ти або хрестик зніми, або труси одінь. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 минут назад, rl72 сказал:

 

про Айленди першими на борді писали ромаха11 (в темі про Порошенка) і кейс (на попередній сторінці в цій темі) , про висилку дипломатів - окрема тема створена Basil... про блокування уже лінь шукати. 

але ж винуваті порохоботи, не пишуть про нагальні проблеми. 

ти або хрестик зніми, або труси одінь. 

 

Про Айленди я пост Діфото на ФБ прочитав. Ви ж і там серете, ога.

 

Ромаха ваш достойний оппонент в плані вкидування на Борду. Навіть не знаю кому медаль дати.

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Про Айленди я пост Діфото на ФБ прочитав. Ви ж і там серете, ога.

 

Ромаха ваш достойний оппонент в плані вкидування на Борду. Навіть не знаю кому медаль дати.

 

2 годин тому, nickel сказано:

Так ви (порохоботи) перші на Борду ці наброси тягнете і пояснюєте нам недалеким, як на них варто реагувати. Я про Айленди, висилку дипломатів і блокування днр/лнр від вас перших почув. Я не знаю чому вам від цього пригорає. Чи зверху рознарядку спускають чи що. Є нагальніші проблеми, но ви тягнете сюди якусь таку куйню, що ппц.

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, volks сказано:

Так я і не писав, що радіосвобода. Я написав, що змі посприяло.

 

так і я не писав, що Айленди не треба купляти (а потім, що треба), і не писав, що двигунів на тролі в рф не купляють.

я лиш написав, що так звані "розслідування" схем якщо сказати культурно тупо наброс гімна. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, nickel сказано:

Про Айленди я пост Діфото на ФБ прочитав. Ви ж і там серете, ога.

радной, так я ж спецом для тебе і писав то всьо :)

ромаха порозкидував лайна, яке перед ним порозкидували інші, тут діфото бере лопаточку і пробує те лайно в мішечок зібрати. Але з'являєцця в білих штанах нікєль і начінає "Хватить вже тут гавно прибирати, порохоботи срані!" 

:)))

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, rl72 сказал:

А ще порохоботи розказують, що с300 не треба відновлювати бо вони криво не літають і то просто розпил бабла.

Нема спокою клавіатурі :-)

 

Олень, ти ж прекрасно зрозумів, про що я писав, сам же уточнив, то нащо ти далі це мусолиш  й акцентуєш на цьому увагу?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 минуты назад, difoto сказал:

радной, так я ж спецом для тебе і писав то всьо :)

ромаха порозкидував лайна, яке перед ним порозкидували інші, тут діфото бере лопаточку і пробує те лайно в мішечок зібрати. Але з'являєцця в білих штанах нікєль і начінає "Хватить вже тут гавно прибирати, порохоботи срані!" 

:)))

Ви не прибираєте чиєсь лайно, ви регулярно самі обсираєтесь, а тицяєте пальчиком на нікеля чи ромаху.

В 03.04.2018 в 13:20, nickel сказал:

Спочатку порохоботи пояснюють чому не можна блокувати днр/лнр/крим, потім пояснюють чому заблокували.

Спочатку порохоботи пояснюють чому не можна висилати рос. дипломатів, потім розказують чому вислали.

Спочатку порохоботи пояснюють чому не варто брати Айленди, потім розказують коли візьмуть Айленди.

 

За дурною головою нема клавіатурі спокою...

 

Змінено користувачем nickel
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, rl72 сказал:

 

я лиш написав, що так звані "розслідування" схем якщо сказати культурно тупо наброс гімна

Якби не купували двигуни, то не було б набросу.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 хвилин тому, volks сказано:

Якби не купували двигуни, то не було б набросу.

 

ні. наброс Схемами/РС був спецом зроблений. Бо на той час уже ДВА ТИЖНІ було відомо про те, що починають купляти елдвигуни укр. виробника.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, difoto сказано:

радной, так я ж спецом для тебе і писав то всьо :)

ромаха порозкидував лайна, яке перед ним порозкидували інші, тут діфото бере лопаточку і пробує те лайно в мішечок зібрати. Але з'являєцця в білих штанах нікєль і начінає "Хватить вже тут гавно прибирати, порохоботи срані!" 

:)))

Ви бігаєте з лопаткою і мішечком за тими, хто при владі, зі словами то божа роса або "Принцессы не какают. А если какают,то зефиром. А если пукают,то духами". 

Змінено користувачем case_l
  • Ха-ха 5
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, nickel сказано:

Ви не прибираєте чиєсь лайно, ви регулярно самі обсираєтесь, а тицяєте пальчиком на нікеля чи ромаху.

Цитувати

Спочатку порохоботи пояснюють чому не варто брати Айленди, потім розказують коли візьмуть Айленди.

 

пруфи будуть? чи знову підеш труси вдівати (як із звинуваченнями у вкидуванні какашок)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, rl72 сказал:

ні. наброс Схемами/РС був спецом зроблений. Бо на той час уже ДВА ТИЖНІ було відомо про те, що починають купляти елдвигуни укр. виробника.

Тобто, рос двигуни, які купувалися впродовж 4-ьох років війни - вигадка РС?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...