Перейти до змісту

Війна, ч 3 (дай Бог остання й переможна)


Рекомендовані повідомлення

Щойно, halcogen сказано:

Ну не серед поля.

 

 а нічо, що це полігон "Широкий лан", або "Ширлан".

 

і ці казарми будують для того, щоб не було більше фото про затоплені палатки. Щоб на полігоні для наших захисників були нарешті нормальні умови

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 18,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

В 23.03.2018 в 23:58, AnimaNoir сказал:

Ви серйозно зібралися воювати з країною учасником НАТО?))) Тоді у вас реально каша в голові. По перше ні їм ні нам не дадуть цього зробити одним телефонним дзвінком серйозних дядь. По друге, невже треба розжовувати навіщо там хочуть відновити військову частину? Я рідко в цій темі відписую але ж блін... 
Для того шановний, аби місцевим і не дуже, не хотілось розхитувати ідеї сепаратизму. Це чітка і ясна позиція, що це наша територія і ми самі тут наведем порядок. А ви вже зраду побачили. 

P.S "Берегове можна спокійно обстрілювати з території Угорщини. Не кажучи що про те що оточення теж проситься.." палите напалмом, дякую, зробили мій вечір)

P.P.S Чекаю реверансів в сторону, що від росії теж ніхто не очікував агресії, і тд. Очікували, всі добре Тузлу памятають.

  Підтримую,розміщують там базу тільки для того,щоб угровата навіть не думала робити якийсь двіж.А двіж вони зроблять,як тільки двіж почнеться на сході і півдні України.Тому стратегічно правильне рішення. Хоча я б ще крім розміщення війська прибрав звідти Балогу,щоб туди могли зайти інші компанії і створити нормальний ринок праці і розвивати економіку регіону. І зробив би дороги.Бо одним військом там напругу не знімеш.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про карту вспоминать не будут, думать не будут, анализировать не будут. Про начало войны думать не будут. Зато будут гонять снова и снова выступление на предвыборном митинге и "обещания Петро Порошенко".

Будет много текста, надо будет читать и думать.

"АТО не будет длиться месяцами, АТО должно закончиться за часы. Солдат Украины не будет голый, голодный и босый. Мы обеспечим армию, это будет первым приоритетом. Солдат, которые воюет в бою - там срочников не будет. Получать он будет 1000 гривен в день. Его жизнь будет застрахована на 1 миллион гривен."

Это я в помощь мухам собрал, про армию, чтобы они не утруждались.

1) Про обеспечение писать? Про то, что три пары разных берцев, флиски, бафы, термобелье, трекинговые носки? Про 7 разных типов рационов нового сухпайка? Про переход на новую систему питания? Ок, с обеспечением разобрались.

2) Как там со срочниками на передовой? Кроме трех случаев, когда срочники сами рвались в АТО, отправляли? Силой?

3) Жизнь застрахована на 1 миллион гривен? Не слышали?

А цифры следующие:
- в 2014 году 609 тысяч
- в 2015 году 689 тысяч
- в 2016 году 725 тысяч
- в 2017 году 1 200 тысяч
- в 2018 году 1 322 тысячи

И выплаты по инвалидности (до 529 тысяч), и выплаты за ранение (до 22 тысяч). Это есть или нет?

4) Солдат в бою - 1000 гривен в день. А если значительно больше? Не слышали? Давайте посмотрим.

Минимальное денежное содержание на первой линии сейчас 17 610 гривен в месяц. Это минимальная ставка солдата (7610 грн.) плюс АТОшные за первую линию (10000 грн.). То есть, 587 гривен в день. Простите, это сухая математика.

А еще есть, и действует сейчас, выплата за непосредственное участие в боевых действиях - 1000 гривен в день. В 2016 году таких выплат было на 47 миллионов, в 2017 году на 15 миллионов, в этом году на 188 тысяч гривен.

Правда сейчас хочется затеять крики-шумы о том, что сын-сестры-соседки сидел на ВОПе, там стреляют артой, а ему ничего не платили?

Да, ребята, это юридически-циничная штука, но когда ВОП обстреливают из пулемета, в большинстве случаев в режиме "беспокоящего огня" - это не бой, простите. И да, снова прошу прощения, если командир отделения не подал рапорт, если командир роты не заполнил отчет, если не отдали боевое распоряжение, если не подали много бумаг - это не боевые выплаты. И тут есть грань, тонкая, но она есть - "отпускать" траты государственных денег или требовать все-таки бюрократического сопровождения.

587 гривен в день зарплаты + 1000 гривен в день за участие в боевых операциях. Такая вот сухая математика.

5) И теперь про АТО. И теперь про карту, я ее там положил. Там начало АТО, там начало августа 2014 года, и там текущая ситуация.

Оставалось пол-шажочка. Уже повился коридор, отсекающий Донецк, уже были видны высотки Луганска. Оставалось полторы-две недели. Да... Кто знает... Вот только потом произошло прямое вторжение войск РФ.

Когда-то я расскажу детали его звонка мне 18 августа 2014 года. А пока хочу лишь напомнить, что 10 БТР-80 Президентского полка на параде 24 августа были ЕДИНСТВЕННОЙ рабочей бронетехникой для защиты Киева, а на всей трассе Харьков-Киев на тот момент не было ни одного резерва.

Его конечно будут упрекать за то, что АТО не закончилось за часы. Те самые люди, которые не воевали в 2014 году. Те самые люди, которые не видели состояние армии в 2014 году.

Еще раз посмотрите на карту.

На то, с чего мы начали. 
С пустыми складами вещевого обеспечения. С пустым бюджетом. С неработающими заводами Укроборонпрома. С БТРами без аккумуляторов. Без запаса топлива.

И посмотрите на то, что есть сейчас.

 

Спойлер

 

Світлина від Юрія Бирюкова.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прийняти кораблі то ж не Саакашвілі вислати... Тут треба час))) А схеми - провокатори! І взагалі вороги! Як казала порошенківська підстилка бірюков))

  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Dima4s тож виробництво катерів богдан розвиває нашу економіку, це не закордонний списаний металобрухт за мільйони, що потребує утилізації.

Змінено користувачем case_l
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, case_l сказано:

@Dima4s тож виробництво катерів богдан розвиває нашу економіку, це не закордонний списаний металобрухт за мільйони, що потребує утилізації.

От сталін мудак - економіку союза лендлізом обвалив певно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, sergkots сказано:

От сталін мудак - економіку союза лендлізом обвалив певно.

в диктаторів своя логіка - то не баригі

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 годин тому, romaxa11 сказано:

Думаю це той випадок, коли альтернативи луцьким тролейбусам справді немає. Єдине, якщо міськрада купуватиме ці апарати, то по суттєво завищених цінах. Інакше ніяк. Це вже не переробиш. Петрусь так заробляє. От зараз гуляє по фейсбуках інфа, що амери передають нам два океанські катери з крутим тюном і можливостями за 5млн. баксів штука. Але ніхто їх вже пару років не забирає, бо заводик петруся лєнінська кузня кліпає річний катерок з скромними характеристиками "Гюрза М" за 25-30 млн. баксів. Це сввятая святих - захист національного товаровиробника. Їх у нас, дякуючи владі, вкрай мало, тож маємо носити їх на руцях і віддавати останнє, бо хто як не ми і вони теж як не як.

 

10 годин тому, case_l сказано:

 

 

 

люблю наших розслідувачів і антикорупціонерів. вони умудряються обісратись на рівному місці. головне, що при цьому не забути собі зарплату в 100кгрн на місяць виплатити.

це ж так важко у вікі заглянути)))

 

Про яхти Порошенка.
Тут пронеслась чергова зрада про американські "Айленди", які не хоче купувати наша влада, бо в неї стратегічні плани по відкатам з "Лєнінской кузнєй" і свої плани на "Гюрза-М" є лічьно в Порошенка. І "Схеми" навіть зробили розслідування, яке ... 
яке вчергове підкреслило для мене, що в українському медіапросторі дуже важко знайти ЗМІ, у якому працюють не журнашлюхи. І нехай мене пробачать справжні журналісти, але то є так, навіть на рівні "РадіоСвобода"
Я буду тезово писати вам про те, що нормальний журналіст може знайти у Вікіпедії.
Одже, сама теза: "Україна з 2014 року не може домовитись з США про передачу двох катерів класу "Айленд" , а натомість "Лєнінська кузня", що належить Порошенку виробляє майже такі катери по значно завищеній вартості"
1. "Схеми" маніпулюють цифрами, вириваючи з контексту ціну корабля у 27-30 млн. доларів з вуст якогось чиновника з міноборони чи ВМФ (неважливо) про "подібне судно".
Водотонажність Гюрзи - 54 тони, Айленда - 160. Порівняли жигуль з ЗІЛом - ок. Вартість Гюрзи-М можна взнати лише приблизно, картинка нумер один (там зірочка означає "із наших істочніков..." ) - там теж порівнювали щось із пальцем, але.... 
2. Катери класу «Айленд» (“Island”) були побудовані верф’ю Bollinger Shipyards в Локпорті (штат Луїзіана) з 1985 по 1992 в кількості 49 одиниць.
....
це як сперечання про "бляхи" і "Таврію". 
Ви справді вірите в те, що в суднобудівництві є настільки велика різниця? Прямо як між таврією і мерсом? Що корабель, розроблений і спущений на воду у 2016 році буде гірший за двадцятилітній "таз-який-витримує-шторм5балів"?

3. «Міноборони України не має можливості сплатити 10 млн доларів за ремонт двох катерів, які не знаходяться у бойовому складі ВМСУ – це не дозволяє зробити українське законодавство», — пояснив «ОПК» представник військового відомства. 
Тобто в перекладі на людську мову: "Чуваки, передайте нам ці кораблі хоч на папері, а потім - ремонтуйте і вйо до нас!"
.....
Я "вимушений порохобот" і буду ним , поки у (хтів написати НАШИХ, але вчасно стримався) українських ЗМІ не почнуть писати .... (вибачте, принесли шоколад)

ЧОМУ АХМЕ....

p.s. ви дійсно хочете оту рибальську шхуну 25-річну, дві штуки, замість 25-30 кораблів берегової охорони?

 

Спойлер

29663193_944085175716619_147035720622928

 

29595515_944092985715838_548324225231424

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, Barugan сказано:

 rl72       

просто введи в гуглі -  ракетний катер типу «Skjold» :0091:    

Та навіть цю табличку подивитись:

image.thumb.png.8ce3c8a602e84c9f795c0c56a3972b18.png

1. Дальність ходу більша на 100 миль

2. Швидкість більша ніж в 2 рази

3. Є протикорабельні ракети (в наших немає)

4. Є пушка та 2 x 12,7-мм кулемети (цього не написали)

5. Морехідність вища

Чи варто за це переплачувати? Я б послухав іноземних спеців - наше командування ВМФ крім розкрадання армії та зради себе ніде більше не проявило.

Виробництво нашого катеру напряму пов'язано із президентом. Чи може бути там корупція? А хто перевірить? Я нашим можновладцям не вірю - не один раз довели свою продажність. В даному випадку своє вагоме слово могла б сказати міжнародна аудиторська перевірка - але ж її немає і не планувалось чомусь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 хвилин тому, sergkots сказано:

Та навіть цю табличку подивитись:

image.thumb.png.8ce3c8a602e84c9f795c0c56a3972b18.png

1. Дальність ходу більша на 100 миль

2. Швидкість більша ніж в 2 рази

3. Є протикорабельні ракети (в наших немає)

4. Є пушка та 2 x 12,7-мм кулемети (цього не написали)

5. Морехідність вища

Чи варто за це переплачувати? Я б послухав іноземних спеців - наше командування ВМФ крім розкрадання армії та зради себе ніде більше не проявило.

Виробництво нашого катеру напряму пов'язано із президентом. Чи може бути там корупція? А хто перевірить? Я нашим можновладцям не вірю - не один раз довели свою продажність. В даному випадку своє вагоме слово могла б сказати міжнародна аудиторська перевірка - але ж її немає і не планувалось чомусь.

а для чого ти це все написав? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, difoto сказано:

а для чого ти це все написав? 

Що не все так гладко та просто в рішеннях нашої влади як нам подають. Є ньюанси, які лише збільшують недовіру до влади. Я розумію, що не вся інформація доходить до нас. Та те, що доходить виглядає не дуже файно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чому ти став порівнювати ці катера? Озброєння, вузли і т.п.

Я просто автор цієї картинки, то хочу прояснити для себе, наскільки люди не хочуть думати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, difoto сказано:

а чому ти став порівнювати ці катера? Озброєння, вузли і т.п.

Я став порівнювати чи ти виклав і я викладене тобою порівнюю?

9 хвилин тому, difoto сказано:

Я просто автор цієї картинки, то хочу прояснити для себе, наскільки люди не хочуть думати

Ти більше думав отже можеш більш детально нам розповісти чому саме вибір влади є правильний.

Допускаю, що можу помилятись, але поки жодних аргументів я не отримав а ТТХ говорять про значну перевагу саме "іноземця".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доповідаю: на картинці зображено "Гюрза-М" і якийсь взагалі лєвий корабель, просто для орієнтовної ціни , яку я обвів. Їх ніхто не порівнює і не збирався .

Друге : "схеми " взяли з носа бульку і зліпили з неї ціну 27-30 мільйонів.

Третє: наша Гюрза і американський Айленд - зовсім різні речі, при цьому саме американці наполягали на створенні малотоннажного "москітного флоту" з купою дешевих малих катерів.

Четверте: америка передає нам катери безкоштовно, але... розконсервація, ремонт, послуги верфі мають бути саме в них і тільки в них. А це - 10 мільонів на 2 судна. Щоб ви розуміли - нам пропонують двадцятип'ятирічний хлам по ціні нової техніки нашого виробника!

І п'яте: наше міноборони каже: та і фіг з ними, десять лімонів гроші невеликі, давайте ваші катери, але щоб ми вам дали на ремонт - передайте їх на баланс України хоча б на папері, бо ми не маємо законного права ремонтувати неукраїнську техніку.

Ось і вся історія. А те, що роздмухали Схеми - чергова туфта з пальця, розрахована на таких, як ромаха.

  • +1 2
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, difoto сказано:

Друге : "схеми " взяли з носа бульку і зліпили з неї ціну 27-30 мільйонів.

Ціна 27-30 мільйонів це вартість виробництва аналогії айленду, а не гюрзи...

 

2 годин тому, difoto сказано:

бо ми не маємо законного права ремонтувати неукраїнську техніку.

закони України пишуть марсіани, а законодавча і виконавча влада зовсім непідконтрольна пороху, йому підконтрольна тільки ленінська кузня. Начебто можна вирішити це питання постановою кабміну, але знову ж таки кабміном керують марсіани.  Чомусь, коли треба було призначити луценка, то марсіани закон швидко змінили. Пишіть далі більше маразму.

 

2 годин тому, difoto сказано:

Щоб ви розуміли - нам пропонують двадцятип'ятирічний хлам по ціні нової техніки нашого виробника!

 їздила наша делегація , яка оглядала їх і визнала, що вони в дуже хорошому стані.

 

 

 

Змінено користувачем case_l
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, case_l сказано:

Ціна 27-30 мільйонів це вартість виробництва аналогії айленду, а не гюрзи...

розкажи це журналістам, бо я це і казав вище. А от нахіба вони оперують цими цифрами в сюжеті про "Гюрзу-М"?

1 година тому, case_l сказано:

Начебто можна вирішити це питання постановою кабміну

Яким чином ти собі це уявляєш? І головне - навіщо кабміну лізти у справи міноборони? Я впевнений, що це питання потихеньку вирішилось би саме собою, між двома сторонами. Бюрократія в армії, що в нашій, що в їхній - однакова, на все потрібен час.

1 година тому, case_l сказано:

їздила наша делегація , яка оглядала їх і визнала, що вони в дуже хорошому стані.

І що далі? Цифру в 10 мільйонів баксів на ремонт це не відміняє.

і взагалі - нам потрібно 30 малих катерів для тої самої концепції "москитного флоту" - яким чином ці два катера, які до того ж в неї не сильно вписуються, впливають на ще 28, які все одно треба буде робити на тій самій "кузні" ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, Barugan сказано:

 rl72       

просто введи в гуглі -  ракетний катер типу «Skjold» :0091:    

 

І що? вони появляться на озброєнні ВМС України після того як їх назву ввести в гуглі?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10% техніки на ходу. пам'ятаю як у квітні спілкувався з одним із тих, хто допомагав тоді 51-й. акумуляторів не було, в баках вода, коробки передач зняті/розкурочені, в двигунах колінвали відсутні (а кришка картера на місці)

 

Konstantyn Zinkevych поширив допис від Anton Khomich у групу Громадська організація "Об'єднання Активіст".

17 год · 
 

4 роки тому 51-а бригада вирушала на схід. Із чисельних колон військовоі техніки постійно "випадали" якісь машини. То за містом, то на півдороги до Луцька, то вже на Рівненщині... Не дивлячись на погоду і святкові дні люди допомагали ремонтувати техніку прямо на трасі. Слово волонтер ще тоді до них не застосовувалось.
В бригаді тоді на початку війни лише 10% техніки було на ходу. А лише колісноі техніки було 1100 одиниць...
На відео Вербна неділя 2014-го року у Володимирі-Волинському. З прийдешнім святом усіх!

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВІДНОВЛЕННЯ ДП «УКРОБОРОНСЕРВІС» С-300 ДЛЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ

За повідомленням Національний промисловий портал впродовж останніх двох років підприємством ДП «Укроборонсервіс» було відремонтовано п’ять комплексів С-300 для Повітряних Сил Збройних Сил України.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а смисл ? вони всерівно, в віду природної кривизни планети, далеко не стріляють

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...