Перейти до змісту

Війна, ч 3 (дай Бог остання й переможна)


Рекомендовані повідомлення

За тиждень під Маріуполем, під час снайперських дуелей, ми втратили двох класних снайперів з "Азову".

Вони були введені на допомогу 36-й бригаді морської піхоти, яка почала нести постійні втрати від снайперського вогню ворога.

Юрій Луговський

Марк Гудзовський

Земля вам пухом...

  • Cумний 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 18,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

1 година тому, zaHARE сказано:

Маладєц))).Зловив.Але погодься,що те,що я перелічив-то поняття загальні,тобто кулаком чи порохоботом може бути будь-хто.Це тіпа як матюк.
    А от  лушпиння і компанія це конкретні особи.Хіба нє? Бо все-рівно ніхто не знає скільки разів вони міняли свої призвіща і яке з них їхнє рідне.Не здивуюсь,якщл й Парасюк виявитсья не Парасюк.
От коли вони в список додадуться,я буду писати так ,як буде в протоколі СБУ.

І навіть рішення суду не потрібно - просто ідеальний комісар був би. А хулі - партія сказала нада.

  • Ха-ха 1
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер давайте по суті теми. Всі ці двіжухи з отруєннями,висилками дипломатів,розриви контрактів,пряме мочілово іхтамнєтов натівцями,погроза прямою мовою ядерною зброєю і т.д Як думаєте,це вже передмова повномасштабної війни війни?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 хвилин тому, zaHARE сказано:

Тепер давайте по суті теми. Всі ці двіжухи з отруєннями,висилками дипломатів,розриви контрактів,пряме мочілово іхтамнєтов натівцями,погроза прямою мовою ядерною зброєю і т.д Як думаєте,це вже передмова повномасштабної війни війни?

Навряд чи. В московії при владі олігархи, що вкусили вже багатого життя. У них великі будинки, яхти, нерухомість за кордоном - вони так просто від цього всього не можуть відмовитись. Я переконаний, що більшість їх мільярдерів вже тихенько й@бкають пуцькіна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, zaHARE сказал:

підтримую

А я - ні. Люблю вас носом у ваше же гамнецо макати.

 

п.с. Я так розумію нових методичок про перемогу ще немає. Ну ок, падаждьом.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, zaHARE сказано:

Тепер давайте по суті теми. Всі ці двіжухи з отруєннями,висилками дипломатів,розриви контрактів,пряме мочілово іхтамнєтов натівцями,погроза прямою мовою ядерною зброєю і т.д Як думаєте,це вже передмова повномасштабної війни війни?

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

дорогу собі пробив сам через кгб і лідерський характер

І куда він дорогу пробив? Чогось його взлет почався після розвалу срср. Тобто, потрібні були якісь зовнішні зміни, а при срср так би і сидів писакою в штабі, чи де він там сидів.

 

Цитувати

жив в комуналці бідно і довго

Як і більшість населення СРСР, а багато на той час ще в бараках жили. В Росії і зараз багато так живуть (не віриш - дивись останню пряму лінію путіна)

 

Цитувати

це дуже сильний стержень  всередині закладений з юності

Таких як він, ну ладно хай не мільйони, але сотні тисяч в срср було. Офіцерів різних відомств. Не треба перебільшувати його здібності і статус.

Цитувати

тому так тяжко його побороти і його імперські амбіції

)) сміялсо. Їх ще толком навіть ніхто не пробував бороти.

Цитувати

тому й так довго тримається, і вкладає величезні гроші без жадності у свої імперіалістичні плани

Ти так говориш, наче існує путін і пустота. Взагалі він виказує інтереси певного класу, і потім - населення (правда це більше на словах типу "пакажем", "павтарім" і т.п і реального профіту вони з цього не мають, але тим не менш).

Цитувати

А порівнявши з біографією Порошенка той і зразу стає  зрозуміло чому з ним Україна не виграє цю війну

Ну з ним не виграє, а без нього виграє, не бачу проблеми. Я чогось думаю що буде ще не один президент при путіні, в чому проблема? Ти вибираєш парадигму наче порошенко альтер-его путіна і прийшов правити до смерті, це хибний шлях. З одного боку рашка сильна своєю вертикаллю, але з іншого боку це колосальна слабкість коли все зав'язано на одну людину - нам це не підхордить, в нас не той менталітет. Наша система має бути гнучкою - порошенко, не порошенко, особо ролі не має грати. Систему треба будувати.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минут назад, snouden сказал:

)) сміялсо. Їх ще толком навіть ніхто не пробував бороти.

В такому випадку я взагалі не бачу приводу для сміху, бо це означає, що весь цей час, насправді, нам ніхто й не допомагав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

ніколи непотрібно недооцінювати ворога

Ніхто цього не робить...

Цитувати

Дуже погано, що захід не усвідомлює загрози і шлях її вирішення

Це - поки що. І прогрес вже великий, навіть порівняно з тим що було ще в 2014

Цитувати

про санкції на Росію які вплинуть на майбутнє Росії як казав Арестович це неправда уже, бо Китай, Індія, ОАЕ і ще деякі країни уже здобули достатній  потенціал і науковий  теж, і вони не є під сферою впливу заходу, тому майбутнє Росії не буде перекрите

По-перше це ще далеко не так, а по-друге, хто тобі сказав що ці країни будуть за вуха тащити рашку? Їм це нашо? Китай що, зараз сильно за рашку топить? Навіть діжурних заяв в ООН нема. Вони самоусунулись і все, і чекають що вийде... Китай по суті від рашки відстає лише в озброєнні і ядерному озброєнні, і все (не зря путін палками махає - ой не зря, мало хто про це каже - але це посил ще й Китаю, в тому числі), все, у всіх, абсолютно всіх інших сферах, може за винятком космосу (який не приший кобилі хвіст) - Китай вже в рази випереджає рашку.

Цитувати

І єдиний можливий варіант вирішення проблеми аби потім не було пізно це фізично прибрати Путіна, на ньому тримається вся вертикаль влади в Росії, і вразі коли його небуде верхівка Кремля буде деморалізована на декілька років, і тільки тоді Україна і європа зможе позбутися наслідків від його діяльності, іншого виходу просто зараз не існує.

Якраз це нічого і не вирішить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, nickel сказано:

В такому випадку я взагалі не бачу приводу для сміху, бо це означає, що весь цей час, насправді, нам ніхто й не допомагав.

Все правильно, допомогали дуже обмежено (ти порівняй з тим як навіть курдів озброїли, навіть в сирійськіх повстанців TOW до чорта, правда - може від саудитів), але це ж навпаки говорить що ми майже самотужки зуміли втриматись. Що тут поганого не розумію. Те що до заходу повільно доходить - не те щоб погано, а просто факт, головне щоб в результаті дійшло. Звичайно я не знаю що там кулуарно і на дипломатичному рівні - можна казати лише про те що на виду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По суті в рашки що є? Напор, "дерзость", і ядерна дубіна. Все. Навіть звичайне озброєння (місцями хороше - ніхто не спорить), вже особо ролі проти сукупної потуги НАТО ролі не грає. Ну ще є якийсь запас м'яса - але не треба його переоцінювати, це вже не сталінський срср. Ще намагаються грати газовим вентилем, але це скоро вирішиться само собою, сподіваюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

економіка тільки на початку розвитку

Рашка це не США початку ХХст. Який початок? Там початок і кінець. Бо 70% економіки державі належить. І основа експорт сировини.

Цитувати

дуже добре освоїла, що таке капіталізм

В Росії державний капіталізм. На низовому рівні капіталізму як такого нема. Дрібного бізнесу майже нема.

Цитувати

це дуже примарна ідея що росія розвалиться у неї дуже великий запас міцності

Ніхто не казав що вона розвалиться. Просто відставання буде дуже велике. Минулого разу його ліквідовували за рахунок індустріалізації

Цитувати

мінімум 50 років в повній ізоляції

Навіть як Іран - під питанням... Вже виросли покоління які звикли до всього західного. І якщо ти скажеш, що не проблема, є Китай, то не буде вже Китай молодшим братом, не ті вже рока. Ти заміть як він зараз себе поводить - навіть просто нейтральних заяв по суті нема, не те що слів в підтримку рашку, які були раніше.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

І уже багато років, це породжує серйозні системні проблеми, і цю війну на виснаження від Росії, можна виграти тільки вчасно усвідомивши загрозу, і буквально це вже лічений час залишився, не зупинивши путіна зараз , потім він піде гібридно по всіх фронтах саме американським методом, наробити хаосу і управляти ним.

Так це путіну треба встигнути, поки захід не отямився

Він розуміє що йому треба спішити і блефувати. Чого витягнув з рукава ядерний козир? Якщо все так добре? Це вже останній козир, більше нічого нема. І в нього реально нічого нема. Ну ще трохи газ - тут як карта ляже. Але це тільки на Європу діє, і то не на всю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Adis сказано:

 

Хто вам таку дурість сказав?? Все там є прото той хто хоче щось робити той має а той хто хоче пити горілку і надіється на путіна той нічого немає.Взагалі там голодний ринок, він щось нове приймає дуже швидко і з віддачею. Як так взагалі не існує капіталізму, у них що підприємців немає? їм що квартири і машини партія путіна кожному дарує? ні. Хто робить той живе добре, як і кругом.

 

https://www.vedomosti.ru/economics/articles/2016/09/29/658959-goskompanii-kontroliruyut-ekonomiki

 

Наговорюють? ;)

Ну і так візуально, якщо був в рашці... Купа ніш там пустує... Не принято там щось своє відкривати, не в почьоті у народа. От на гос-службу піти - це да. І в нас деякі теж таку куєту хочуть, ті які старий ринок хочуть знести.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене знайомий москаль просив переслати наші вентилятори VENTS, ще до війни само собою. Я питаю що і як - невже в вас не роблять, так сказав що нема такого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Adis сказано:

ще не показник, у Владивостоці тойота і хонда народні авто,  запчастин тьма, а в нас ціни космос.

Вентс наш виробник, а ці автівки не виробляють в рашці. Хоч і багато збирають там, не спорю (це не відноситься до японських автівок)

Ну це відголоски нафтового буму, коли дуже багато автівок там купляли, от і прохтовхнули будівництво зборки на території РФ... Але опять же це чисто кон'юктура цін на нафту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так ,червона риба. не для всіх. а для тих, у кого дієтичне харчування за рекомендаціями лікаря

 

Світлина від Головне управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ.
Головне управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУЗбереження...
8 год · 

Звичайний обід військовослужбовця, звичайна для нової системи харчування горбуша ("червона риба") на обід в відділеннях Головного клінічного військового госпіталю. 
Короткий сюжет про те, які продукти знаходяться на складах частини при новій системі харчування за каталогом продуктів та можете переконатись чи є насправді "червона риба" в самому каталозі та на столах бійців.
При цьому, щоб замовити таку дорогу рибу не знадобилась економія за попередні дні. Горбуша увійшла в меню обіду і ціна за добу залишились в межах визначеної для решти днів.
Червона риба може і буде на столах наших військовослужбовців!
#РеформуємоЗСУ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Світлина від Ірина Фріз / Iryna Friz.
Ірина Фріз / Iryna FrizВподобати сторінку

А якщо серйозно, то сьогодні Україна має беспрецендентний рівень підтримки з боку Альянсу.

Починаючи з 2014 року, Північноатлантичний альянс значно посилив допомогу Україні у реформуванні. У 2017 році НАТО реалізував понад 200 заходів на підтримку Збройних сил України. Значущі та відчутні поліпшення відбулися, зокрема, у сферах тренування солдатів, військової медицини, логістики, розвитку Військово-морських сил, Сил спеціальних операцій і Десантно-штурмових військ.

На саміті в Уельсі в 2014 році НАТО започаткував трастові фонди для України, поступово довівши їх кількість до десяти. "Через ці десять трастових фондів держави-члени НАТО зобов'язалися надати майже 40 мільйонів євро на підтримку України у сферах, включно з операціями підтримки миру, реформи сектора безпеки і оборони, військового співробітництва, озброєнь, планування цивільних надзвичайних ситуацій", - розповів голова військового комітету НАТО генерал Петр Павел.

Крім того, НАТО надав Україні обладнання для захисту державних структур від кібератак і розслідування інцидентів з кібербезпеки. За даними Павела, Альянс уже підготував понад 1000 українських інструкторів, а також допомагає країні в підтриманні авіаційної безпеки. "Співпраця в багатьох сферах активізується, щоб посилити спроможність України забезпечувати власну безпеку в світлі конфлікту з Росією", - зауважив генерал.
#UANATO

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шоб "Йоббіку" дурне в голову не прийшло:
 

Цитата

У Береговому Закарпатської області планують розмістити дві бригади, одну з яких по поверненні Криму планують розмістити на півострові. Про це розповів 5 каналу радник президента та міністра оборони України Юрій Бірюков

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, zaHARE сказано:

Шоб "Йоббіку" дурне в голову не прийшло:
 

 

Богоугодна справа, тільки чи не небезпечно розміщувати так близько від кордону? (буквально скільки там, 10-20 км)

Хоча з іншого боку, слухаючи Бірюкова, де вже є якась база, а будувати з нуля нема коштів - може й виправдано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, snouden сказал:

Богоугодна справа, тільки чи не небезпечно розміщувати так близько від кордону? (буквально скільки там, 10-20 км)

Хоча з іншого боку, слухаючи Бірюкова, де вже є якась база, а будувати з нуля нема коштів - може й виправдано.

Небезпечно для йобіків? Однозначно!

Змінено користувачем AnimaNoir
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, zaHARE сказано:

Шоб "Йоббіку" дурне в голову не прийшло:
 

 

"Йоббікам" пригоріло тільки від одних намірів.

 

Глава МЗС Угорщини проти відновлення Україною військової частини в Берегові

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, AnimaNoir сказано:

Небезпечно для йобіків? Однозначно!

Не треба. Закидування шапками - це теж зрадофільство, тільки з іншого боку. Я зараз дивлюсь на мапу, географічне положення поміж Мукачева, Ужгорода, Берегового найгірше у Берегова... От зараз наче ця бригада знаходиться в Ужгороді та Мукачеві, чим їм ці міста не вгодили неясно... Чи хочуть все перенести в одне місце. Я не військовий експерт, але дивне рішення. Берегове можна спокійно обстрілювати з території Угорщини. Не кажучи що про те що оточення теж проситься... Яка б сильна не була бригада, з оточення пробиватись дуже важко - це ази військового діла.

 

Угорська армія далеко не слабка, для театру Закарпаття її можливостей више криші. Звичайно самі перти вони не будуть, але якщо південні угро-фіни зкентуються з північними, коли наші основні сили не зможуть прийти на підмогу оточеним частинам в Закарпатті, може бути велика біда... Всі ці варіанти нормальний генштаб має прораховувати, тому кажу що рішення дуже дивне, якщо не сказати більше - але не хочу розганяти зраду.

Змінено користувачем snouden
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, snouden сказал:

Не треба. Закидування шапками - це теж зрадофільство, тільки з іншого боку. Я зараз дивлюсь на мапу, географічне положення поміж Мукачева, Ужгорода, Берегового найгірше у Берегова... От зараз наче ця бригада знаходиться в Ужгороді та Мукачеві, чим їм ці міста не вгодили неясно... Чи хочуть все перенести в одне місце. Я не військовий експерт, але дивне рішення. Берегове можна спокійно обстрілювати з території Угорщини. Не кажучи що про те що оточення теж проситься... Яка б сильна не була бригада, з оточення пробиватись дуже важко - це ази військового діла.

 

Угорська армія далеко не слабка, для театру Закарпаття її можливостей више криші. Звичайно самі перти вони не будуть, але якщо південні угро-фіни зкентуються з північними, коли наші основні сили не зможуть прийти на підмогу оточеним частинам в Закарпатті, може бути велика біда... Всі ці варіанти нормальний генштаб має прораховувати, тому кажу що рішення дуже дивне, якщо не сказати більше - але не хочу розганяти зраду.

Ви серйозно зібралися воювати з країною учасником НАТО?))) Тоді у вас реально каша в голові. По перше ні їм ні нам не дадуть цього зробити одним телефонним дзвінком серйозних дядь. По друге, невже треба розжовувати навіщо там хочуть відновити військову частину? Я рідко в цій темі відписую але ж блін... 
Для того шановний, аби місцевим і не дуже, не хотілось розхитувати ідеї сепаратизму. Це чітка і ясна позиція, що це наша територія і ми самі тут наведем порядок. А ви вже зраду побачили. 

P.S "Берегове можна спокійно обстрілювати з території Угорщини. Не кажучи що про те що оточення теж проситься.." палите напалмом, дякую, зробили мій вечір)

P.P.S Чекаю реверансів в сторону, що від росії теж ніхто не очікував агресії, і тд. Очікували, всі добре Тузлу памятають.

Змінено користувачем AnimaNoir
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, snouden сказано:

Не треба. Закидування шапками - це теж зрадофільство, тільки з іншого боку. Я зараз дивлюсь на мапу, географічне положення поміж Мукачева, Ужгорода, Берегового найгірше у Берегова... От зараз наче ця бригада знаходиться в Ужгороді та Мукачеві, чим їм ці міста не вгодили неясно... Чи хочуть все перенести в одне місце. Я не військовий експерт, але дивне рішення. Берегове можна спокійно обстрілювати з території Угорщини. Не кажучи що про те що оточення теж проситься... Яка б сильна не була бригада, з оточення пробиватись дуже важко - це ази військового діла.

 

Угорська армія далеко не слабка, для театру Закарпаття її можливостей више криші. Звичайно самі перти вони не будуть, але якщо південні угро-фіни зкентуються з північними, коли наші основні сили не зможуть прийти на підмогу оточеним частинам в Закарпатті, може бути велика біда... Всі ці варіанти нормальний генштаб має прораховувати, тому кажу що рішення дуже дивне, якщо не сказати більше - але не хочу розганяти зраду.

 

так в Берегово буде розташовуватись не бригада, а батальйон (800 чол)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...