Перейти до змісту

Війна, ч 3 (дай Бог остання й переможна)


Рекомендовані повідомлення

1 час назад, difoto сказал:

Типова думка пересічного роіссяніна.

індійця, пакистанця, китайця, ізраільтянина ...... чи хто там ще, має явно і неявно ядерну зброю

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 18,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

нагадайте но, на основі чого стартанула на 100500% економіка Німеччини перед початком другої світової війни ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба розкулкулити отих всіх бідних депутатів, які е-декларації заповнили. Вкрадені ними гроші вже під ніяким матрацом не вміщаються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, cardianl сказано:

Треба розкулкулити отих всіх бідних депутатів, які е-декларації заповнили. Вкрадені ними гроші вже під ніяким матрацом не вміщаються

306658_original.jpg

  • Ха-ха 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про війну і жінок у війні.

Вчора посеред безсонної ночі переглянув з запису фільм. Важливий, важкий, з думками і переживаннями між рядків.
Був здивований, що ніде в інтернеті його нема.

максимальна якість і повний фільм на
https://fex.net/#!362423181828

 
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Командирами новозбудованих катерів призначили молодих лейтенантів

calendar.png Жовтень 18, 2017

5522_p_06_img_0001Усі добре пам’ятають, коли 2014 року на території колишньої Академії ВМС ім. П.С. Нахімова російські окупанти та зрадники спускали наш державний прапор та піднімали свій, курсанти флотського вишу, які не зрадили присяги, співали гімн України. Цей вчинок став дуже символічним та знаковим, курсантами пишалася вся країна, їх називали новим поколінням українських військових, на них покладали велику надію. І от минуло три роки. Сьогодні три молоді офіцери, які 2014 року курсантами співали гімн, стали командирами новозбудованих катерів. До речі, загалом до Одеси прибули чотири «Змії», так моряки називають катери цього проекту. Отже, знайомтесь — лейтенанти Дамир Аулін, Олександр Регула та Іван Долгих

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте, що не про футбол, ультиматуми, майдани і все таке.

Але тут команда 3 окремого полку спецільного призначення (Кропивницький) прилетіла з Британії.

З Срібними медалями. 
З 131 команд, майже три десятка країн.

З елітних щорічних міжнародних змагань Cambrian Patrol.

Змагання вважаються екстремально важкими - марш-кидок Кембрійськими горами в Уельсі. 
50 миль гірською місцевістю у штормову погоду за дві доби без сну, робота з агентами, місцевим населенням, знешкодження терористів і звільнення цивільних заручників, допит і робота з полоненими, розмінування, хімічні атаки, закладки, робота автономними малими групами, спецзв'язок, форсування водних перешкод у горах з температурою води +6, зачистки поселень, розвідка, розмінування, надання першої медичної людям з травматичними ампутаціями...

Хлопці Редута - в числі срібних призерів! 
Пакістан і Британія золото - ну у перших і досвіду гірських конфліктів побільше, а другі в своїх горах знають кожен кущ.

Про змагання тут, там і відос є:
http://www.forces.net/…/ex-cambrian-patrol-it-worlds-toughe…

У команді були бійці і офіцери, що приймали участь в багатьох боях на Донбасі. 
У тому числі оцих маловідомих сторінках початку війни:
https://www.facebook.com/romabra/posts/10201728587174554

Вітаю! І гордий знайомством безмежно.

Листайте далі...

 

 

Спойлер

..

Світлина від Roman Sinicyn.
Світлина від Roman Sinicyn.
Світлина від Roman Sinicyn.
Світлина від Roman Sinicyn.
Світлина від Roman Sinicyn.
 
6

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Світлина від Юрія Бутусова.
Юрий Бутусов з Amina Okueva.
8 хв · Kyiv, Kiev · 
 

Беда! Диверсионная группа обстреляла машину Амины Окуевой и Адама Осмаева у села Глеваха под Киевом. Адам жив. 
Лейтенант Вооруженных сил Украины, Народный герой Украины Окуева... Амина ПОГИБЛА...

Женщина-Воин, настоящий и чистый как кристалл патриот. Амина говорила спокойно и без пафоса: "У меня не будет детей, я не буду заниматься домашними делами. Свою жизнь я посвятила борьбе за свободу Украины и Ичкерии. Я сделала свой выбор, и я не боюсь смерти, это в руках Аллаха. Я боюсь только одного - что не успею сделать все, что в моих силах".

Я не решился включить этот абзац в интервью. Мне казалось, что нет, что все-таки придет день, когда Амина все-таки решит создать семью с Адамом, все-таки у них будут их общие дети, необыкновенные, я говорил ей не спешить с такими словами. Но она без улыбки качала головой...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з першої спроби не вийшло, здійснили другу...

 

Аміну Окуєву убито. Адама Осмаєва поранено. Це сталося у Глевасі (Київська обл.). Цей замах на них був другим.

Спільні друзі попросили мене озвучити кілька фактів щодо першого:

1) Кілер, поранений Аміною підчас першого замаху, косить під душевно хворого. Є думка, що дізнання ведеться не на належному рівні
2) Аміну і Адама не визнали потерпілими (можливо через процесуальні моменти, але...)
3) Після виходу Адама з лікарні охорону було знято

Висновки робіть самі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, Svityaz сказано:

Керівництву контррозвідки і СБУ пора на вихід...

Повір, і не тільки керівництву.

АЛЕ...

немає людей, яких не можна вбити. Незважаючи ні на охорону, ні на будь-що.

...вічна пам'ять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, rl72 сказано:
Світлина від Юрія Бутусова.
Юрий Бутусов з Amina Okueva.
8 хв · Kyiv, Kiev · 
 

Беда! Диверсионная группа обстреляла машину Амины Окуевой и Адама Осмаева у села Глеваха под Киевом. Адам жив. 
Лейтенант Вооруженных сил Украины, Народный герой Украины Окуева... Амина ПОГИБЛА...

Женщина-Воин, настоящий и чистый как кристалл патриот. Амина говорила спокойно и без пафоса: "У меня не будет детей, я не буду заниматься домашними делами. Свою жизнь я посвятила борьбе за свободу Украины и Ичкерии. Я сделала свой выбор, и я не боюсь смерти, это в руках Аллаха. Я боюсь только одного - что не успею сделать все, что в моих силах".

Я не решился включить этот абзац в интервью. Мне казалось, что нет, что все-таки придет день, когда Амина все-таки решит создать семью с Адамом, все-таки у них будут их общие дети, необыкновенные, я говорил ей не спешить с такими словами. Но она без улыбки качала головой...

Вічна пам"ять!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, rl72 сказано:

з першої спроби не вийшло, здійснили другу...

 

Аміну Окуєву убито. Адама Осмаєва поранено. Це сталося у Глевасі (Київська обл.). Цей замах на них був другим.

Спільні друзі попросили мене озвучити кілька фактів щодо першого:

1) Кілер, поранений Аміною підчас першого замаху, косить під душевно хворого. Є думка, що дізнання ведеться не на належному рівні
2) Аміну і Адама не визнали потерпілими (можливо через процесуальні моменти, але...)
3) Після виходу Адама з лікарні охорону було знято

Висновки робіть самі

А що тут хотіти якщо навіть на борді є лайно Cherman, а воно ж типу українець.

Я так думаю що серед загального складу нац. поліції (масовки) відношення до цього подружжя в кращому випадку холодне, НАЖАЛЬ.

 

Аміні вічна пам'ять.

  • +1 1
  • -1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аміна була родником Мосійчука. А ще сам Мосійчук вчора сказав,що підірваний недавно в Києві чечен Махаурі теж був його  другом..

Радикал=бандюган.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

 

Секретар РНБР Олександр Турчинов заявив, що вбивство Аміни Окуєвої не повинно залишитися безкарним.

Про це він написав у Facebook.

 

"Сьогодні ми втратили Аміну Окуєву, яка стала справжнім героєм чеченського і українського народу. Для кожного паріота України вона стала рідною сестрою. І ворог повинен відповісти за вбивство нашої сестри", - підкреслив він.

Турчинов зазначив, що  вбивство Аміни Окуєвої - це виклик країні, на який повинна бути жорстка і адекватна відповідь.

 

Загинула патріот, наш побратим.

Дійсно всі нападки на неї сприймаю як напад на свою сестру.

Лайно, яке вище висралось, хахли, та інший скам, я не від кого не криюсь, і при зустрічі все вищесказане можу пояснити вам особисто.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я звичайно дуже вибачаюсь. Але мало нам кацапів в Україні, так тепер ще й якісь кавказці тут свої розбірки влаштовують. Хай в себе в Ічкерії за свою незалежність і воюють.

PS. Висловив свою думку. Ні з ким в полеміку вступати і щось доводити не збираюсь.

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, volks сказано:

Я звичайно дуже вибачаюсь. Але мало нам кацапів в Україні, так тепер ще й якісь кавказці тут свої розбірки влаштовують. Хай в себе в Ічкерії за свою незалежність і воюють.

PS. Висловив свою думку. Ні з ким в полеміку вступати і щось доводити не збираюсь.

Вона народилась в Одесі, громадянка України.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, volks сказано:

Я звичайно дуже вибачаюсь. Але мало нам кацапів в Україні, так тепер ще й якісь кавказці тут свої розбірки влаштовують. Хай в себе в Ічкерії за свою незалежність і воюють.

PS. Висловив свою думку. Ні з ким в полеміку вступати і щось доводити не збираюсь.

Свої розбірки, своя незалежність.
Обнагліли кавказці. заважають тобі свою землю захищати з зброєю в руках, кацапів вбивали за тебе...)

  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Dima4s сказано:

Свої розбірки, своя незалежність.
Обнагліли кавказці. заважають тобі свою землю захищати з зброєю в руках, кацапів вбивали за тебе...)

Хз, може @volks латентний сєпар

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Cherman сказано:

Кортінг, ти же юродивий. Я на тебе, навіть, не ображаюсь.:) І, взагалі, спостерігати, як тобі вщент розірвало пукан, вкрай весело.:lol:

Твій виводок, якщо він в тебе буде чи є, буде славити Аміну як героя, і ти нічого зробити з цим не зможеш, як не можеш нічого зараз бовкнути проти Бандери :) Хоча такий типаж як ти, будь живий він зараз, обісрав б його з ніг до голови.

І пукан твій розірвати неможливо - занадто розтягнутий від кацапських хуїв :) 

 

 

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мы второй раз на выставке в Бангкоке, и второй раз, если честно, ради одной встречи. Вдумайтесь - реальная необходимость перелететь через половину земного шара, сменить пять часовых поясов (потерять чемодан на стыковке) - ради 20 минут встречи с министром обороны Таиланда. Факс не отправишь, e-mail не пошлешь, нужна личная встреча. Уже вторая.

И встреча 2017 года радикально по тональности отличалась от встречи 2015 года.

Тайский контракт 2011 года на поставку 49 танков Оплот, 241 миллион долларов, прорыв в поставках высокотехнологичных вооружений, и еще 100500 вагонов эпитетов. Четверть миллиарда долларов, это действительно серьезно. Как старались мышебраться сорвать этот контракт - это отдельная энциклопедия. На каждом этапе, на каждом телодвижении их "ушки" торчали. То за вбросом в СМИ, то за очередным скандалом.

Контракт подписали в 2011 году, поставки должны были быть закончены в 2014 году. Ага, ну да.

Поставки 2012 года - 0 штук
Поставки 2013 года - 5 штук
Поставки 2014 года - 5 штук

Цикл производства танка - больше года. Так что, можете себе представить настроение тайцев в 2014 году и в течение 2015 года. Они новости же читали, они про войну понимали.

Степан Полторак встретился с министром обороны Таиланда в ноябре 2015 года и тональность была... звенящей. Тайцев понять можно, начиная от предоплаты (заплаченной в 2012 году), заканчивая непониманием. Они еще и новости же читают, они же еще и "настроения" мониторят. У нас же Укроборонпром только ворует, да? У нас же ничего не могут сделать, денег нет, жизни нет, да? Мышебратья пострались не только на внутреннем информационном поле, но и на внешнем тоже.

Поставки 2015 года - 5 штук
Поставки 2016 года - 10 штук
Поставки 2017 года - уже 11 и на приемке все финальные.

Вот и встреча министров обороны сегодня была совсем другой тональности.

- Да, выполняете...
- Да, вот уже, молодцы...
- Да, удивительно...
- Да, и 236 БТР-3Е поставлены уже...
- Да, завтра будем смотреть на БТР-4, знаем о том, что он завтра будет у вас на стенде...
- да, у нас скоро тендер на еще один танковый батальон...

100500 экспертов нам рассказывают о том, что в Укроборонпроме все плохо и ужасно. Наверное что-то плохое там есть, оно везде не идеально. Но вот что я точно знаю - в условиях войны и раздолбанной экономики, в условиях страшнейшего кадрового дефицита и доставшихся в наследство долгов - Украина смогла выполнить свои международные обязательства по поставке вооружения. И планирует подписывать новые договора.

А это - да, рабочие места с белой зарплатой.
А это - да, налоги и отчисления в бюджет.

P.S. Стоимость танка Оплот видна в посте. Не пишите плиз про "почему поставки зарубеж, а не в МО". МО не получает технику даром, МО ее покупает. И первые годы было разумнее заниматься тотальной модернизацией и осовремениванием Т-64 и Т-72. Теперь мы уже можем покупать и Оплоты.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Південна Корея

 

 

п.с. там все по корейськи, але субтитри англійською, або автоматичний їх переклад на українську

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...