Перейти до змісту

Війна, ч 3 (дай Бог остання й переможна)


Рекомендовані повідомлення

22 годин тому, rl72 сказано:

проблема в тому, що не всім подобається те, що робить Головнокомандувач, МО на НГШ

Щось не сходиться:

Як діти малі: генерал розповів про небезпечні інциденти з волонтерами в зоні АТО

Цитувати

Командувач силами оперативно-тактичної угруповання "Луганськ" генерал-майор Олег Мікац розповів, що деякі волонтери в зоні АТО створюють загрози як для себе, так і для військових.

Про це він повідомив в інтерв'ю "Апострофу".

"Два місяці тому приїжджає волонтер в підрозділ. Мало того, що вона відразу викидає фотографії – вона ще й пише, що, мовляв, я була на позиції, позиція називається так-то, ось я стою, дивіться, кулемет, прилади спостереження, що націлені на противника, який знаходиться там-то. Тобто повністю розкрила позицію – де що знаходиться, які позивні у хлопців, як що називається", - розповів генерал.

За його словами, деякі волонтери впевнені, що з ними нічого не трапиться на передовій.

"А уявіть, що міна прилетіла, і волонтер – людина, який не приймає участі в боях, не включений в сили і засоби, які знаходяться в зоні проведення АТО – отримує поранення. Перше ж питання, яке виникає: чому людина, яка не воює і не повинен бути там, на "нулі", там знаходиться?!", - запитує Мікац.

Також він підкреслив, що у волонтерів немає необхідності їхати прямо на передову.

"Той, хто знаходиться на позиції, розуміє, що у нього там мінне поле, якісь там розтяжки, там десь щось прилетіло сьогодні вночі, але не розірвалося. А волонтери ж іноді як діти маленькі: про, що із землі стирчить – давай піднімемо? Підняв – вибух. Або – давай я для гарної картинки буду десь біля кулемета. Масксітку знімає – снайпер в амбразуру спрацьовує. Благо, не потрапив!", - каже генерал.

"Або ще з ПТУРом так було. Велика кількість народу, машини – значить, щось є. Противник це спостерігає і починає працювати ПТУРом. Слава Богу, що потрапив у мішки з піском, колоди, які там були. Але бліндаж рознесло. Їм пощастило, що вони не встигли до цього бліндажа дійти. Були б у бліндажі – були б і поранені і вбиті", - додав він.

Мікац зазначив, що зараз волонтерський рух перетворюється в якийсь бренд.

" Волонтерство зараз для деяких перетворюється на бренд. Приїжджає і починає: "Ось я волонтер! Я там був!" "Та що ти? Ось де я був – на промці в Авдіївці!" І починають мірятися, хто з них більший волонтер", - каже генерал.

 

Тобто маємо конфлікт між генералом та кимось із волонтерів, що поки виливається у медіа площині. 

 

А тут вже повне інтерв'ю:

Олег Мікац про перемир'я, волонтерів у зоні АТО і невійськові шляхи звільнення Донбасу

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • Відповідей 18,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

«Укроборонпром» уперше продемонстрував українську бойову машину підтримки танків

 

Суспільство  Роман Ганкевич, сьогодні, 07:51
 
«Укроборонпром» уперше продемонстрував українську бойову машину підтримки танків

На міжнародній виставці «Зброя та Безпека-2017», яка стартувала 10 жовтня у Києві, держконцерн «Укроборонпром» уперше продемонстрував бойову машина підтримки танків «Страж». Про це повідомляє прес-служба концерну.

Згідно з повідомленням, новітня розробка є результатом спільної роботи Житомирського та Київського бронетанкових заводів, разом з ДАХК «Артем», що входять до складу ДК «Укроборонпром». «Страж» призначений для вогневої підтримки танків на полі бою, забезпечення їхнього захисту та знищення як повітряних, так і наземних цілей від розрахунків протитанкових ракетних комплексів, до ворожої бронетехніки та вертольотів.

1438600_1485141.jpg?201710110537

Фото: Укроборонпром

Бойова машина створена на базі танку Т-64 та оснащена бойовим модулем «Дуплет». Її бойову потужність забезпечують дві автоматичні гармати ЗТМ-2, спарені з кулеметами, автоматичний гранатомет та високоточний ракетний комплекс «Бар‘єр».

Також повідомляється, що за наведення зброї відповідає повністю комп’ютеризована система управління вогнем, тепловізор, лазерний далекомір і лазерний канал наведення ракет. 33-тонна бойова машина, оснащена двигуном, який забезпечує максимальну швидкість руху у 62 км/год.

«Ця машина значно розширює бойові можливості танкових підрозділів, забезпечуючи знищення найбільш загрозливих для танків цілей, поки вони виконують бойове завдання», – прокоментував розробку директор «Житомирського бронетанкового заводу» Михайло Мосін.

Нагадаємо, що міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та Безпека-2017» проходить 10-13 жовтня у Києві. Крім того, в США відбувається глобальна міжнародна виставка Association of the US Army (AUSA), на якій ДК «Укроборонпром» вперше показала передові розробки українського оборонно-промислового комплексу.

 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аби б ця машина була не в одиничному екземплярі, пішла в серію, а так на вигляд непогано

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13.10.17 13:48

 "Убийца дронов": украинско-польскую систему залпового огня ZRN-01 Stokrotka представили на выставке в Киеве. ФОТОрепортаж

 

640x427.jpg

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Cherman сказано:

Який же це "вбивця дронів", це звичайні блоки НУРС, зняті з гвинтокрила. Щось я дуже сумніваюсь, що за допомогою некерованих ракет, можна збити безпілотник.

Можливо цим потрібно дрони збивати:

Результат пошуку зображень за запитом "самый большой дробовик"

  • Ха-ха 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Cherman сказано:

Який же це "вбивця дронів", це звичайні блоки НУРС, зняті з гвинтокрила. Щось я дуже сумніваюсь, що за допомогою некерованих ракет, можна збити безпілотник.

Якщо буде нормальне наведення і супровід цілі, то норм. Зенітне ппо не ракетами стріляє ж.

http://politolog.net/analytics/paru-slov-o-novom-ubijce-bpla-bloger/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Cherman сказано:

Який же це "вбивця дронів", це звичайні блоки НУРС, зняті з гвинтокрила. Щось я дуже сумніваюсь, що за допомогою некерованих ракет, можна збити безпілотник.

Там ракети з програмованим підривником, і система наведення яка вираховує траекторію і точку зустрічі, а при запуску підривник автоматично програмується на розрахований час польоту. Схожа система в артилерійських зенітних установках.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ці всі розробки сипляться нині як з "рога достатку", але якщо чесно, не хочеться бути песимістом, але виглядає це як типовий популізм, замилювання очей, браваду, на яку тратяться колосальні кошти, але яка ні на мм не робить ні ближчою перемогу, ні легшим життя хлопцям на передовій.... які цих супер розробок в практиці не побачать ще або надцятт років, або взагалі ніколи ! Скажіть кому це все потрібно окрім виставок і тих хто заробляє на розробках ? Ну хіба що для практики і досвіду наших інженерів конструкторських бюро ? Для можливого майбутнього заробітку на експорт яким-небудь Аравіям, Конго і т.д. ? Ну хіба що для цього може бути користь.... але точно не для нашої армії

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@SergLutsk,

я про тесаме й писав раніше. Маємо одиничні екземпляри, і буде дуже добре якщо дійде до якогось серійного виробництва. А там проблем буде, хоч греблю гати. І я буду тільки радий якщо це все , що представлено запуститься у виробництво і буде хоча б на 80 відсотків повторювати прототипи.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитайте, по скільки років експериментальні зразки озброєнь ставились на озброєння при совєтах - 3-5 років то норма.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Військова сфера - це не та тема, в якій доречно все детально розписувати. Тому не треба сподіватися не лише на детальні тактико-технічні характеристики, але й про кількість одиниць озброєння, які поступають у війська.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 15.10.2017 в 09:50, Lisovic сказал:

Там ракети з програмованим підривником, і система наведення яка вираховує траекторію і точку зустрічі, а при запуску підривник автоматично програмується на розрахований час польоту. Схожа система в артилерійських зенітних установках.

Судячи з калібру десь 56мм, досяжність по висоті невелика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, jurgen007 сказано:

Судячи з калібру десь 56мм, досяжність по висоті невелика.

Наскільки я зрозумів з опису, то це шото типу універсальної підтримки піхоти, надо накрити посадку, чи збити невеликий беспілотник, чи накрити виявлену ДРГ в полі. Для мало-розмірних безпілотників по ідеї повинно хватити і висоти і дальності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 годин тому, Vadimm сказано:

Почитайте, по скільки років експериментальні зразки озброєнь ставились на озброєння при совєтах - 3-5 років то норма.

При тому не всі попадали на озброєння, багато так і залишились експериментальними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 15.10.2017 at 22:17, Electronshik сказано:

@SergLutsk,

я про тесаме й писав раніше. Маємо одиничні екземпляри, і буде дуже добре якщо дійде до якогось серійного виробництва. А там проблем буде, хоч греблю гати. І я буду тільки радий якщо це все , що представлено запуститься у виробництво і буде хоча б на 80 відсотків повторювати прототипи.

 

В наc оплот поставлений давно на озброєння, і де він був в так званому ато?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, alexvvv сказал:

В наc оплот поставлений давно на озброєння, і де він був в так званому ато?

 

"...Станом на початок 2012 року через недофінансування українська армія має в своєму арсеналі лише один танк БМ Оплот..."

"...інформація про надходження нових танків станом на початок 2017 року відсутня"

Вікі

 

Нажаль, малоймовірно що це озброєння буде десь окрім виставки...

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Cherman сказано:

І що би цей Оплот змінив в АТО? По ціні одного такого танка, можна відремонтувати майже десяток 64-х, або купити таку ж кількість ПТРК.

Якби їх було в достатній кількості з навченим екіпажем, то змінив би. І звичайно, з  луками і стрілами ще дешевше воювати

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Cherman сказано:

Достатня кількість, це хоча б сотня танків. А тепер порахуй, скільки це могло б вартувати.

Ядерна зброя ще дорожче коштує, але тоді з країною починають рахуватись і не вчиняють агресії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, alexvvv сказано:

Ядерна зброя ще дорожче коштує, але тоді з країною починають рахуватись і не вчиняють агресії.

Типова думка пересічного роіссяніна.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Cherman сказано:

Достатня кількість, це хоча б сотня танків. А тепер порахуй, скільки вони могли б вартувати.

Та навіть якби сотня - навіть при найкращому розкладі все рівно б вперлись в донецьку агломерацію і бої в міській забудові. А там толку, імхо від нього небагато. А обійти вздовж кордону і створити мішок теж не можна - з зрозумілих причин...

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, alexvvv сказано:

Ядерна зброя ще дорожче коштує, але тоді з країною починають рахуватись і не вчиняють агресії.

Ядерну зброю бояться тому що існує теоритична можливість пошкодити важливих людей. Танк оплот максимум може знищити ще якусь кількість сепарів, на яких всім насрати. Це непорівнянні речі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Cherman сказал:

І що би цей Оплот змінив в АТО? По ціні одного такого танка, можна відремонтувати майже десяток 64-х, або купити таку ж кількість ПТРК.

воу воу полехчє, шановний , гроші за танк в Зімбабве платити ? Чи таки у внутрішньому ринку залишатся ? Для розвитку нашого впк ? Якось слово *купити* в межах внутрішнього ринку, має трохи інше значення, нє ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

1 година тому, difoto сказано:

Типова думка пересічного роіссяніна.

Не тільки,  кндр наробила шороху

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, snouden сказано:

Та навіть якби сотня - навіть при найкращому розкладі все рівно б вперлись в донецьку агломерацію і бої в міській забудові. А там толку, імхо від нього небагато. А обійти вздовж кордону і створити мішок теж не можна - з зрозумілих причин...

Ну да, на богданах краще воювати було, чи те на чому азов Маріуполь штурмував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...