Перейти до змісту

Рибка

Учасники
 • Кількість зміста

  180
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

Рибка last won the day on Жовтень 19 2018

Рибка had the most liked content!

Репутація громади

40 Байдужий

Про Рибка

 • Ранг
  Прописанный

Останні відвідувачі профілю

4 272 перелядів профілю
 1. Пара коліс для валізи. Розміри на фото. Ціна 75 грн/пара
 2. Продам ножі радянського виробництва: 1. Ніж для господарських потреб. Виготовлений за часів СРСР. Не був у користуванні. Довге лезо з достатньо товстого добротного металу - таких зараз вже не виготовляють. Ціна 95 грн 2. 8 ножів з білими пластмасовими ручками. Довжина леза середня. Лезо - нержавійка (видно на клеймо). Виготовлені за часів СРСР, у вжитку не були. Ціна 65 грн/шт 3. Два ножі середньої довжини з чорними пластмасовою ручкою. Виготовлені за часів СРСР. У користуванні не були. Ціна 65 грн/шт. Довжина середня. 4. Набір столових ножів (виготовлені за часів СРСР). 6 шт. Були у вжитку. Ціна 20 грн/шт.
 3. Продам дві половинки листів гіпсокартону Кнауф. Половинка 1 розміри: 1,23 на 1,2 м Половинка 2 розміри 1,27 на 1,2 м Ціна 50 грн/шт, або 90 грн/ 2 шт
 4. Повірку пройшли. Було написано заяву ДП "Луцьктепло" (на пр. Молоді). Приблизно через місяць (за кілька днів перед НР) передзвонили, повідомили, що прийде працівник, зніме і забере на повірку. В перші дні НР зателефонували і повідомили, що потрібно підійти і взяти рахунок на оплату (222 грн). Оплату здійснено через Приват 24 (комісія 1 чи 2 грн) (доречі, реквізити для платежу вже є у Приват 24). Наступного дня прийшов працівник, встановив і поставив пломбу. На 4 роки спокій.
×