Перейти до змісту

Тарифи за комунальні послуги


Рекомендовані повідомлення

О, задоволені "життям по новому" (хоча по якому, к бісу, новому, воно з 90-х тягнеться) прискакали! Дуальчику, владоботику ти наш, стули пельку зжуй мишку нарешті, можна з клавою разом! Плати і далі за послуги, що не надаються, тільки ото... не забудь з плакатом "я за підняття тарифів" на грудях/спині і на машині на весь капот (якщо є) походити-поїздити... Цікаво, чи далеко від помешкання дістанешся... Ох, цікаво! Шановний, я (як і більшість думаючих людей, що розуміють просту істину - кинеш будинок напризволяще - розвалиться) згоден і 300 на місяць платити, аби не за те лайно замість послуг, яке є. Ферштейн? Для виконання ЖЕКом планових робіт, закладених в тариф, (про ремонт під'їзду - мовчу), треба МІСЯЦЬ виловлювати начальника ЖЕКу, писати заяви в міськраду, підключати всі можливі зв'язки, щоб тому "керівнику-невидимці" таки хвоста посолили і він заворушився? Дах тече, зі стелі капає на дорогу техніку? Не біда, дослівна порада від чергової ЖЕКу - "зараз буде морозець, підмерзне і перестане капати, сьогодні вже нікого немає". Класно, правда? А за що тоді взагалі платити, ті п...си за моральні збитки відшкодувати не хочуть? Цитата тов. Крася: Ми не піднімаємо зараз тариф, ми його коригуємо. Адже ж не міняємо ні кількості послуг, ні якісних показників. Шоніясна? Плати більше, послуг не буде! Зараз певно про ОСББ буде згадано - так ото свідомим людям, які зрозуміли, що альтернативи ОСББ немає, треба що - взяти автомат/биту/вила/Ваш вибір і переп*здити совків, яких більша частина, а тоді створити ОСББ? Бо мова їм не доходить - 5 раз збори збирали, одна лінія гнеться - "нащо нам те ОСББ, ми не підпишемо".

P.S. О! Ще один колега підтягнувся!

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

О, задоволені "життям по новому" (хоча по якому, к бісу, новому, воно з 90-х тягнеться) прискакали! Дуальчику, владоботику ти наш, стули пельку зжуй мишку нарешті, можна з клавою разом! Плати і далі за послуги, що не надаються, тільки ото... не забудь з плакатом "я за підняття тарифів" на грудях/спині і на машині на весь капот (якщо є) походити-поїздити... Цікаво, чи далеко від помешкання дістанешся... Ох, цікаво! Шановний, я (як і більшість думаючих людей, що розуміють просту істину - кинеш будинок напризволяще - розвалиться) згоден і 300 на місяць платити, аби не за те лайно замість послуг, яке є. Ферштейн? Для виконання ЖЕКом планових робіт, закладених в тариф, (про ремонт під'їзду - мовчу), треба МІСЯЦЬ виловлювати начальника ЖЕКу, писати заяви в міськраду, підключати всі можливі зв'язки, щоб тому "керівнику-невидимці" таки хвоста посолили і він заворушився? Дах тече, зі стелі капає на дорогу техніку? Не біда, дослівна порада від чергової ЖЕКу - "зараз буде морозець, підмерзне і перестане капати, сьогодні вже нікого немає". Класно, правда? А за що тоді взагалі платити, ті п...си за моральні збитки відшкодувати не хочуть? Цитата тов. Крася: Ми не піднімаємо зараз тариф, ми його коригуємо. Адже ж не міняємо ні кількості послуг, ні якісних показників. Шоніясна? Плати більше, послуг не буде! Зараз певно про ОСББ буде згадано - так ото свідомим людям, які зрозуміли, що альтернативи ОСББ немає, треба що - взяти автомат/биту/вила/Ваш вибір і переп*здити совків, яких більша частина, а тоді створити ОСББ? Бо мова їм не доходить - 5 раз збори збирали, одна лінія гнеться - "нащо нам те ОСББ, ми не підпишемо".

P.S. О! Ще один колега підтягнувся!

 

ти б ото щоб менше тут на борді нити, та взяв свою пяту точку підняв, та й пошукав собі роботу з кращою зарплатою? але ж навіщо, краще сидіти трутнем на державній службі, й плакатись, що платять мало

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де я вище написав про зарплату? Тема зарплати держслужбовців була реально актуальною в 2014-2015 р., і на початку цього, коли закон прийняли, а грошей виділити не встигли - на канікули порозбігалися... А про трутня - буду краток (с) - ПНХ! "Потрутнюй" на моєму місці тиждень, тоді будеш мати право таке писати! Скільки ж вас, упоротих, при слові "держслужбовець", автоматом бачить перед собою жирного чинушу в костюмі "від кутюр" на Мерсі з повними валізами хабарів в багажнику! Самому не остогидло ще? Ну і про 5-ту точку - якби я єдиний в будинку її в липні не підняв і не вписував люлєй всіма можливими методами - жили б ми і далі в під'їзді з грибком, без ремонту років 10, з битим склом і графіті, як в чорно-кримінальному районі в США...

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

Де я вище написав про зарплату? Тема зарплати держслужбовців була реально актуальною в 2014-2015 р., і на початку цього, коли закон прийняли, а грошей виділити не встигли - на канікули порозбігалися... А про трутня - буду краток (с) - ПНХ! "Потрутнюй" на моєму місці тиждень, тоді будеш мати право таке писати! Скільки ж вас, упоротих, при слові "держслужбовець", автоматом бачить перед собою жирного чинушу в костюмі "від кутюр" на Мерсі з повними валізами хабарів в багажнику! Самому не остогидло ще? Ну і про 5-ту точку - якби я єдиний в будинку її в липні не підняв і не вписував люлєй всіма можливими методами - жили б ми і далі в під'їзді з грибком, без ремонту років 10, з битим склом і графіті, як в чорно-кримінальному районі в США...

я писав про

Цитувати

жирного чинушу в костюмі "від кутюр" на Мерсі з повними валізами хабарів в багажнику

?

я писав про іншого службовця )))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я писав про зарплату в цій темі щось? Про зарплату нач. ЖЕКу, колишнього (звільнили таки, не один наш будинок того бажав, жаль, без криміналу, просто випнули - накрав огого) який офігів вкрай, що вже ні міськради, ні Бога, ні чорта не боявся, так, писав ))) Як думаєш, чому в нас немає тепер ні прибиральниці в 8 ЖЕКу, ні двірника? певно, зарплату мають дуууже велику...

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, rl72 сказано:

та й пошукав собі роботу з кращою зарплатою?

Шоб знайти нормальну роботу треба і знання відповідні мати. А як показала наша недавня практика з пошуку нам новго помічника адміна на фірму, то в тих то приходить з держустанов, знань і новиків то дуже мало, для нормальної зарплати, (хоча то діло поправимо, було б бажання), зато вони чогось рахують себе крутими адмінами, та ще і обіжаються шо ми доступ до серверів не даємо, і картриджі мінять ганяю його.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де я вище написав про зарплату? Тема зарплати держслужбовців була реально актуальною в 2014-2015 р., і на початку цього, коли закон прийняли, а грошей виділити не встигли - на канікули порозбігалися... А про трутня - буду краток (с) - ПНХ! "Потрутнюй" на моєму місці тиждень, тоді будеш мати право таке писати! Скільки ж вас, упоротих, при слові "держслужбовець", автоматом бачить перед собою жирного чинушу в костюмі "від кутюр" на Мерсі з повними валізами хабарів в багажнику! Самому не остогидло ще? Ну і про 5-ту точку - якби я єдиний в будинку її в липні не підняв і не вписував люлєй всіма можливими методами - жили б ми і далі в під'їзді з грибком, без ремонту років 10, з битим склом і графіті, як в чорно-кримінальному районі в США...

Ах, точно, тема твоєі зарплати була актуальна раніше. Тепер Гройсман іі (зарплату) підняв і ти тепер чекаєш коли він за тебе заплатить комунпослуги, чи на крайняк заяву на субсидію напише [emoji1]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про підняв - голосно сказано - до окладу (був, здається 3284 грн. в 2016 р., можу помилятися) додали невідомо скільки точно - кажуть якихось 600 грн. "брудними" (схеми посадових окладів ніде ще немає). Мінімалка  - 3200, нагадаю. Гуглимо "зарплата держслужбовців в ЄС", довго думаєм, ну ніяк не мінімалка, так, не супердохід, але й не "бомжпакет". Ото ми олігархи! "Заплатити комунпослуги" і "оплатити не надані послуги" - трошки різні речі, чи не так? А де я просив когось ЗА МЕНЕ заплатити комунпослуги, нагадай! А то вже смішно.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минут назад, Lisovic сказал:

Шоб знайти нормальну роботу треба і знання відповідні мати. А як показала наша недавня практика з пошуку нам новго помічника адміна на фірму, то в тих то приходить з держустанов, знань і новиків то дуже мало, для нормальної зарплати, (хоча то діло поправимо, було б бажання), зато вони чогось рахують себе крутими адмінами, та ще і обіжаються шо ми доступ до серверів не даємо, і картриджі мінять ганяю його.

На правах оффтопу: о великий експерт, ІР-телефонію з білінгом, виходом на GSM і місто, систему відеоконференцзв'язку, поштовик, веб-сервер, NAS/backup (все то під FreeBSD), АД, підгорілий ПК спаяти, і т.д. (картриджами в норм установах займається ФІРМА, яка їх сама забирає, і сама робить, заправка "в офісі" - а) легені того... не дуже, навіть з витяжкою; б) скупий платить двічі - "вічний картридж" куди як краще покупки нового; в) показник крайньої жлобності власника/директора), продовжувати можна довго ваш "кандидат в помічники адміна" підняти може?  Чи на Вашу думку, в держустановах одні "енікеї" і "старші куди пошлють" працюють? Спішу розчарувати... Ні, таких все-таки хватає, сам надивився і нервів попсував свого часу, і як всі паролі ніде не записані, і як бекапи не робляться... От до нас взагалі "кандидат" приходив, який казав, що ТЕОРЕТИЧНО вінду поставить, при питанні про драйвера, або якомусь по мережам, підвисав, чухаючи потилицю, а після страшного слова "FreeBSD" перепитав "що-що"? :D  А тепер думаємо, чи піде людина, яка те все вищеперелічене створила і адмінить, і воно ПРАЦЮЄ і знайоме, біс знає куди, на невідомо якого дядю, який може і тупо киданути на бабки, працювати "гонцом з картриджами", хай і на більшу з/п?

Роботу я разок так вже змінив - після майже 2 років стабільної з/п (при баксі по 5 -  2500 грн. то було огого) почалося пекло, з якого я вибирався, борючись з банком, виконавчою, і ким тільки не, ще й під кінець "за власний" по наказу сходити встиг ("грошей нема, пиши заяву", потім "нічого не робить, срочно приїдь" - і то НЕ диверсія була, а руки юзерів, ясно, що у відповідь було, писати не буду, нецензур). Розрахунку - так і не  побачив, досі. Але то таке, досить офтопити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@AgentSmith13 то що ти написав то це твої ілюзії, які швидко розібються коли ти прийдеш на нормальну фірму з овер ста працівниками, і з нормальнім віділом ІТ. А те шо ти видаєш за круті свої досягнення, то це є,можна сказати, буденна робота, і нічого там надзвичайного в цьому нема.

Ну і правда, нащо ж іти на помічника адміна із зарплатою в майже три рази більшою ніж в тебе, і перспективами розвитку і росту. Коли ж можна сидіти в болоті отримувати мізер зато рахувати себе крутим адміном.

 

п.с. і да, вимоги до кандидата були серйозніші, ну крім хібашо ІР-телефонії, ібо нафіг надо, чим ти отут написав, але начальник таки вирішив взяти адміна з держустанови, чи то із жалості, чи то нам в покарання з главадміном, щоб не умнічали сильно. І да, в резюме в нього тоже все гарно було, і пошта, і ад, і свічі, і циски, а по факту виявилось шо ноль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, як так просять - як же не відповісти, хоч і знову оффтоп виходить - 1) мережа овер 400 юзерів і якраз-таки циски і VLANи, ага; 2) як про вашу фірму почитати, то прям Пентагон якийсь і рай на землі; 3) гроші - не головне, коли стоїть вибір між нормальним життям і пахотою "без вихідних - не далі 30 км від міста, і щоб телефон брав 24/7, а що таке відпустка краще забудь і відрядження щодня-через день", пройдений етап - стан здоров'я штука така, не накажеш, та і просто "...сь воно конем".

Друга сторона питання - давайте всі розбіжимося з держслужби, і тоді точно в нас буде електронний документообіг з майже повною відмовою від папірців, ЦНАПи всякі, електронні адмінпослуги, електронна звітність, інформативні сайти держустанов, економія бюджетних коштів на пальному - бо всі наради в відеоконференції, онлайн-прийому громадян, і ще багато чого, просто суцільна Європа буде. Всі ж того так хочуть, воно ж само адміниться, налаштовується і підтримується, від Києва до району, а то, бачиш, сидять дебіли і трутні, нічого не роблять, і за наші податки жирують. Ату їх, ату! Певно і елементарної мережі не буде з поштою, про вищеперелічене  - мовчу - знаючи талант деяких юзерів - за місяць "самопливу" розвалено буде все, під корінь.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, AgentSmith13 сказано:

Про підняв - голосно сказано - до окладу (був, здається 3284 грн. в 2016 р., можу помилятися) додали невідомо скільки точно - кажуть якихось 600 грн. "брудними" (схеми посадових окладів ніде ще немає). Мінімалка  - 3200, нагадаю. Гуглимо "зарплата держслужбовців в ЄС", довго думаєм, ну ніяк не мінімалка, так, не супердохід, але й не "бомжпакет". Ото ми олігархи! "Заплатити комунпослуги" і "оплатити не надані послуги" - трошки різні речі, чи не так? А де я просив когось ЗА МЕНЕ заплатити комунпослуги, нагадай! А то вже смішно.

то може й мені захотіти зарплати як в ЄС? до кого ж звернутись, щоб заплатив таку зарплату....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 минуты назад, rl72 сказал:

то може й мені захотіти зарплати як в ЄС? до кого ж звернутись, щоб заплатив таку зарплату....

Начальнику свому, кому ще.

Хдлопці, поверніиться на землю грішну до тарифів.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Укрпошта більше не приймає плату за комуналку. Де зараз найнижчі тарифи на сплату комуналки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, nickel сказано:

Укрпошта більше не приймає плату за комуналку

а ти що, сплачуєш комуналку на рахунки київського комунального підприємства "Головний інформаційно-обчислювальний центр"???

бо сьогодні забирав посилку на пошті - платежі за "луцьку" комуналку брали

12 хвилин тому, nickel сказано:

Де зараз найнижчі тарифи на сплату комуналки?

кажуть, що через термінали Ощадбанку - без комісії (а в касі Ощадбанку - комісія за кожен рядок квитанції)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, rrid сказал:

а ти що, сплачуєш комуналку на рахунки київського комунального підприємства "Головний інформаційно-обчислювальний центр"???

бо сьогодні забирав посилку на пошті - платежі за "луцьку" комуналку брали

17 відділення, плачу за луцьку квартиру. Коли дивився новини також думав, що це лише за Київ мова була.

2 минуты назад, rrid сказал:

кажуть, що через термінали Ощадбанку - без комісії (а в касі Ощадбанку - комісія за кожен рядок квитанції)

В Ощада є термінали? о_О Мабуть усі на центральному відділенні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, nickel сказано:

17 відділення, плачу за луцьку квартиру. Коли дивився новини також думав, що це лише за Київ мова була.

то ти заплатив, чи тобі відмовили сьогодні на 43017? чи новини дивився, а заплатити і не пробував?

 

Щойно, nickel сказано:

В Ощада є термінали? о_О Мабуть усі на центральному відділенні?

два чи три роки тому довелось скористатись терміналом самообслуговування Ощадбанку біля Променя - то це там центральне відділення? о_О

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, rrid сказал:

то ти заплатив, чи тобі відмовили сьогодні на 43017? чи новини дивився, а заплатити і не пробував?

Дружина хотіла заплатити, не прийняли, подробиць не знаю.

На ДПЗ є термінали Ощада?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@nickel вчора платив на 5-му відділенні Укрпошти - без проблем, і ніяких попереджень, ніяких оголошень

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nickel сказано:

Дружина хотіла заплатити, не прийняли, подробиць не знаю.

На ДПЗ є термінали Ощада?

 

Є, біля бібліотеки.

 

30грн комісії заплатила дружина за послуги Ощадбанку. Казала, що деякі пенісіонери поверталися з дому і розпочинали бунт коли побачили лишній платіж за комуналку.

 

А якщо платити через  приват 24 + комуналлуцьк, яка там комісія? 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 минуту назад, Ukrainec сказал:

Є, біля бібліотеки.

Там же банкомат, а не термінал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Ukrainec сказано:

Є, біля бібліотеки.

30грн комісії заплатила дружина за послуги Ощадбанку. Казала, що деякі пенісіонери поверталися з дому і розпочинали бунт коли побачили лишній платіж за комуналку.

А якщо платити через  приват 24 + комуналлуцьк, яка там комісія? 

 

у термінал привата через комуналлуцьк платив за воду. комісія 5 грн. була 2 чи 3 грн. 

за ЕЕ через термінал привата без комісії

за газ через приват24 - без комісії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, Ukrainec сказал:

Через луцьккомунал хтось платить?

 

раніше платив через луьккомунал. але коли почали брати комісію відмовився. зараз користуюсь приват24 для оплати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Ukrainec сказал:

Через луцьккомунал хтось платить?

Через комунал 1% комісії. якщо картою Привата, якщо іншою ще більше. Оплатив щойно через Приват 24 - комісія 0,00 грн.

 

Розпитав дружину за пошту. Вже декілька днів не приймають оплату за комуналку, але за день-два мають поновити платежі, але лише до 1 лютого. Після 1 лютого більше не будуть приймати оплату за комуналку взагалі. Це 17 відділення. Сьогодні те саме і в 1 відділенні сказали і оплату не прийняли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...