Перейти до змісту

Тарифи за комунальні послуги


Рекомендовані повідомлення

40 минут назад, Olya21 сказал:

А з чим пов'язаний збільшений тариф за опалення - 34,31? Ніде не можу знайти інформації. Скрізь вказано тариф 30,07.

Цитата

Базовий тариф розрахований, виходячи із середньомісячної температури повітря о градусів.

Якщо середньомісячна температура вища, тариф стає нижчим. Якщо температура вища, тариф зростає, оскільки затрати на опалення теж зростають

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 minutes ago, Ukrainec said:

Яка ціна м2 опалення в Грудні без лічильника? бажано ДПЗ 

 

Така, як на 2 повідомлення вище від твого - 34,31.

Перевірив на комунал.луцьк, в двох будинках на різних вулицях і підключених до різних теплопунктів ціна однакова.

 

2 hours ago, mykola said:

Мабуть у вас стоїть лічильник обліку тепла і це є фактичне використання.

Ні, це без лічильника. В мене така ж сама вартість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Olya21 сказано:

А з чим пов'язаний збільшений тариф за опалення - 34,31? Ніде не можу знайти інформації. Скрізь вказано тариф 30,07

 

2 годин тому, mykola сказано:

Мабуть у вас стоїть лічильник обліку тепла і це є фактичне використання.

 

6 хвилин тому, yu2007 сказано:

Ні, це без лічильника. В мене така ж сама вартість.

 

23 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Яка ціна м2 опалення в Грудні без лічильника? бажано ДПЗ

ціна не залежить від котельні.

якщо немає лічильника - то ціна визначається не тарифом, а скорегованим тарифом - з грудня позаминулого року. Котельні брали статистичні метеодані, і коригували плату (якщо немає лічильника, звісно).

минулого року мені сподобався перерахунок і нова методика - я платив приблизно стільки ж, як будинки з лічильниками. поточний опалювальний сезон мені так вже не подобається - в платіжках "намальовані" аномально холодні жовтень, листопад і грудень.

тому в мене закралась підозра - чи гідрометцентр за скромну плату не підмальовує температурні показники на замовлення теплокомуненерго.

але температура в квартирі цього року була стабільно вищою, порівняно з минулим роком. під це "але" органічно вписуються чутки про теплові лічильники на виході з котелень, які "малюють" ккд котлів 120%...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 minutes ago, rrid said:

ціна визначається не тарифом, а скорегованим тарифом - з грудня позаминулого року. Котельні брали статистичні метеодані, і коригували плату (якщо немає лічильника, звісно).

 

Ну це я знаю. Я оплачую платіжки двох квартир, і на початку цього опалювального сезону вартість квадрату була різна. Та це швидше за все було пов*язане з різними датами пуску теплоносія.

 

Там Ваз вище зацитував, що 30 грн. - це при умові середньомусіячної температури 0 град. Це так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, потрібна деяка статистика - хто може напишіть свої цифри, бо нарахування волиньгазу взагалі за всі межі вилізло - за двох зареєстрованих нарахування 32,485м.куб тобто 16,24 куб.м на особу.

 

Цікавлять нарахування по квартирах із лічильниками і центральним опалення, і особливо цікавлять нарахування по газу у будинках із загальнобудинковим обліком - в кого як? Цікавить цифра кубів на 1 особу.

Бо до цього я читав, що нарахування мають зменшитись після встановлення обліку, а тут якась засада.

 

Зустрічав на форумі запитання до депутата, щоб він сформував депутатський запит на цю тему, але не знаю чи була такі інформація надана 

Тому провожу опитування серед форуман. Може хто вміє - зробить голосовалку?

 

мgaz.jpg

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Fedor4uk , припиняй гнати самогон на газовій плиті :D

 

При нормі 4,4 куб/людина (вода гаряча є?) - 16 кубів це занадто. 

В Нікеля є лічильник (лише газова плита). А в Українця є загальнобудинковий лічильник. Зможуть надати статистику, якщо захочуть.

 

Цікаво, що за будинок в тебе? Ну там кількість поверхів, під'їздів, квартир, район міста?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, yu2007 сказал:

@Fedor4uk , припиняй гнати самогон на газовій плиті :D

 

При нормі 4,4 куб/людина (вода гаряча є?) - 16 кубів це занадто. 

В Нікеля є лічильник (лише газова плита). А в Українця є загальнобудинковий лічильник. Зможуть надати статистику, якщо захочуть.

 

Цікаво, що за будинок в тебе? Ну там кількість поверхів, під'їздів, квартир, район міста?

 

Та ніхто нічого в мене не жене - цілий день всі на роботі, будинок - стандартна 9-ти поверхова панелька на районі ДПЗ,

4 під'їзди, 144 квартири, тільки газові плити. Гаряяча вода в наявності.

По тому що виставляє Волиньб..газ, получається, що у вересні споживання на 1 квартиру було 16,79 куб., жовтень 17,32 куб.м, листопад 23,69 куб.м., грудень 32,93 куб.м.

Таким чином нарахування приблизно відповідає тому, що нараховано пор моїй квартирі - получається в кожній квартирі в будинку по 2 людей (ну так співпало). Я не знаю скільки в будинку поквартирних лічильників і скільки зареєстровано людей, щоб проводити глибший аналіз, а Волингаз таку інформацію поки не надав. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 13.01.2017 at 01:24, yu2007 сказал:

Там Ваз вище зацитував, що 30 грн. - це при умові середньомусіячної температури 0 град. Це так?

По Луцьку ніде ніякої інформації, як рахується тариф, я не знайшов. На сайті Луцьтепла є лише тариф 30,07 грн/м2.

А от нижче кервник Полтаватепло роз'яснює принципи нарахування з силками на постанову НКРЄ (тобто є дві методики: якщо в місті понад 50% будинків обладнано лічильниками тепла, то тариф за місяць розраховується виходячи з середнього показника лічильників, якщо ж менше 50%, то тариф розраховується відносно середньомісячної температури повітря):

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 minutes ago, Fedor4uk said:

Я не знаю скільки в будинку поквартирних лічильників і скільки зареєстровано людей, щоб проводити глибший аналіз, а Волингаз таку інформацію поки не надав. 

 

Маю припущення, що квартирних лічильників небагато, якщо взагалі є. Це в хрущах з газовими колонками вони майже в усіх.

Десь писали раніше на борді, хто скільки по лічильнику газу напалює, якщо в квартирі лише газова плитка. Не пам'ятаю точно, але здається на двох людей виходило менше 10 кубів. Думаю, що при використанні електрочайника, електродуховки, мультиварки, мікрохвильовки... взагалі на сім'ю лише кілька кубів спалюється.

 

А в твоїй ситуації першим на думку спадає, що або хтось з сусідів тихенько користується газом "в комерційних цілях", або десь постійно йде витік газу.

 

 

П.С. О, @vaz75 , в тебе ж ніби теж є газовий лічильник і лише газова плита, чи помиляюсь? Напиши, скільки останнім часом споживаєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, yu2007 сказал:

Маю припущення, що квартирних лічильників небагато, якщо взагалі є. Це в хрущах з газовими колонками вони майже в усіх.

Десь писали раніше на борді, хто скільки по лічильнику газу напалює, якщо в квартирі лише газова плитка. Не пам'ятаю точно, але здається на двох людей виходило менше 10 кубів. Думаю, що при використанні електрочайника, електродуховки, мультиварки, мікрохвильовки... взагалі на сім'ю лише кілька кубів спалюється.

 

А в твоїй ситуації першим на думку спадає, що або хтось з сусідів тихенько користується газом "в комерційних цілях", або десь постійно йде витік газу.

 

Витік газу - думаю виключено, а використання в комерційних цілях - це ж скільки треба пиріжків пекти, щоб на кожного мешканця виходило в 4 рази більше норми, що розрахована кабміном ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, yu2007 сказал:

А в твоїй ситуації першим на думку спадає, що або хтось з сусідів тихенько користується газом "в комерційних цілях", або десь постійно йде витік газу.

Стопудово. Перше, що спало на думку. В когось налагоджено постійне виробництво з "халявним" енергоресурсом.

Інд. газ. лічильник. Лише газова плита (електродуховка), 4 людини, грудень - 7 кубів.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, yu2007 сказал:

 

 

П.С. О, @vaz75 , в тебе ж ніби теж є газовий лічильник і лише газова плита, чи помиляюсь? Напиши, скільки останнім часом споживаєш.

Так, 10 кубів на місяць на 4 чол.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Just now, Fedor4uk said:

Витік газу - думаю виключено, а використання в комерційних цілях - це ж скільки треба пиріжків пекти, щоб на кожного мешканця виходило в 4 рази більше норми, що розрахована кабміном ?

 

А може хтось купив компресор і авто через вікно ночами заправляє :) 

 

Десь читав про такий прикол в Києві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, Fedor4uk сказано:

По тому що виставляє Волиньб..газ, получається, що у вересні споживання на 1 квартиру було 16,79 куб., жовтень 17,32 куб.м, листопад 23,69 куб.м., грудень 32,93 куб.м.

 

може народ гріється газом? в хаті лічильника ж нема, можуть собі позволити

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, Fedor4uk сказал:

 

По тому що виставляє Волиньб..газ, получається, що у вересні споживання на 1 квартиру було 16,79 куб., жовтень 17,32 куб.м, листопад 23,69 куб.м., грудень 32,93 куб.м.

 

Як видно по цифрам чим холодніше стає тим більше використовується газу. Висновок, хтось гріється цим газом: вмикає всі комфорки і загаряє. Дивіться, в кого вікна на розпашку в морози.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, AID said:

 

може народ гріється газом? в хаті лічильника ж нема, можуть собі позволити

 

Теж запросто може бути. 

Як в будинку з температурою в крайніх (кутових, верхніх) квартирах? Не скаржаться на холодні радіатори?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гаряча вода зі стоками - 82 грн/куб. Хтось економить гарячу воду, постійно гріючи її на газу.

Тут така ситуація. Всі, хто на субсидіях - в "сраці" мали ту економію (з розмови з сусідами). Лічильник на гарячу воду все одно стоїть - як би "учтоьнка". Газ субсидований, читай ХАЛЯВНИЙ і тому "необлікований". Субсиданти, навіть використавши хоч по 100 кубів газу, заплатять мінімалку, а різниця кубів розкидається на всіх жильців.

Тут лише один вихід - індивідуальний лічильник газу. Інших варіантів просто немає.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як правильно жартували у Лізі сміху: "Я хочу підняти цей бокал ... із гарячою водою!":D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Fedor4uk сказал:

Народ, потрібна деяка статистика - хто може напишіть свої цифри, бо нарахування волиньгазу взагалі за всі межі вилізло - за двох зареєстрованих нарахування 32,485м.куб тобто 16,24 куб.м на особу.

 

Цікавлять нарахування по квартирах із лічильниками і центральним опалення, і особливо цікавлять нарахування по газу у будинках із загальнобудинковим обліком - в кого як? Цікавить цифра кубів на 1 особу.

Бо до цього я читав, що нарахування мають зменшитись після встановлення обліку, а тут якась засада.

 

Зустрічав на форумі запитання до депутата, щоб він сформував депутатський запит на цю тему, але не знаю чи була такі інформація надана 

Тому провожу опитування серед форуман. Може хто вміє - зробить голосовалку?

Двоє дорослих і одна дитина, одна газова плита - 10 кубів стабільно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 minutes ago, alexvvv said:

15-20 кубів плита+колонка, 3-ри дорослих без самогону

Ого, класно.

Яка колонка? Пальник горить постійно? Чи автопідпал при відкритті змішувача? Чи вимикаєте повністю, коли не користуєтесь? 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, yu2007 сказано:

Ого, класно.

Яка колонка? Пальник горить постійно? Чи автопідпал при відкритті змішувача? Чи вимикаєте повністю, коли не користуєтесь? 

 

Колонка китайська на батарейках, запалюється при відкритті змішувача, пальник не горить.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...