Перейти до змісту

Тарифи за комунальні послуги


Рекомендовані повідомлення

41 хвилин тому, Opel75 сказано:

Юріч. Дякую за інфу. За листопад цікавіше подивитись платіжку.

Двохкімнатна 46 квадратів опалення майже 1400

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, Zevs_Isver said:

ех,

а "ЛайфНюзи" вже майже готобі були розтрубити як "бєндєри обдєрают народ"

Дотепний гумор. 

Трохи більше року тому підняли до "обґрунтованих" 15 грн. за кв. м. За півроку знову збільшили з 15 до 30 грн. Що сталося з квітня по жовтень 2016? Здорожчав так газ? Виріс бакс у 2 рази? ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 minutes ago, Zevs_Isver said:

" "обґрунтованих" 15 грн " - були не такі вже обґрунтовані.

 

 

Забув поставити смайлик *сарказм* :) 

Приклад з життя. Сестрі вперше за 6 років життя в орендованій німецькій хаті повернули десь 500 євро "переплати" за опалення за результатами річного (може чуть більше) "споживання". І справа зовсім не в економії (економили завжди), а в здешевшанні послуги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, yu2007 сказал:

Забув поставити смайлик *сарказм* :) 

Приклад з життя. Сестрі вперше за 6 років життя в орендованій німецькій хаті повернули десь 500 євро "переплати" за опалення за результатами річного (може чуть більше) "споживання". І справа зовсім не в економії (економили завжди), а в здешевшанні послуги.

Дас іст фантастІк!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Листопад, 3к (62 м) опалення 1300 грн, тепловий лічильник на весь будинок. Як таких, морозів фактично ще не було.

За газ (жовтень) нарахували 39 кубіків (четверо людей), при фактичних 9 кубів по лічильнику (лічильник перший місяць, перерахунку ще не було. Рівно за 30 днів намотав 9 кубів). Нарахували сцуко в 4,3 рази більше від фактично використаного.

Думаю, з іншими тарифами картинка приблизно та сама.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А є тут такі хто відмовився від загальнобудинкового лічильника на газ? - як боретеся з Волиньгазом, а саме з сумою розрахованою по подвійних нормах в платіжках?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 час назад, natalka) сказал:

А є тут такі хто відмовився від загальнобудинкового лічильника на газ? - як боретеся з Волиньгазом, а саме з сумою розрахованою по подвійних нормах в платіжках?

Ставити самому лічильник, нє? :)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я недавно пішов на Франка і спитав чи будуть у мене в будинку ставити, сказали полюбе "да", і я поки у мене вєчний ремон то забабахав і тепер пофіг, а ось на тому тижні повісили об'яву,що буде якогось там числа встановлюватися загальний газовий лічильник,я не вникав бо мені вже не тра,а сусіди щось там кіпішують.Все обійшлося 2900грн.з копійками, (лічильник,робота і документи).Я не знаю чи це вигідно, ще повністю не вичисляв,не вникав(дружина вже раз,чи то два платила)зате тепер у мене спокій,бо думаю колись все одно прийшлося би,а поки ремонт то без шкоди зробили, бо троха різали і варили труби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, halcogen сказано:

А вот бабушка-пенсіонер, чи багатодітна сімя не завжди  взмозі виділити кошти на лічильник. Що їм робити?

З'їхати на квартиру меншої площі

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, halcogen сказано:

 А вот бабушка-пенсіонер, чи багатодітна сімя не завжди  взмозі виділити кошти на лічильник.

 Да я сагласєн,що не взмозі багато хто.((Для мене також то є велика сума,збирав по троху.

  Це я просто так написав,мож кому цікаво кіко це всьо діло обійшлося.

35 хвилин тому, halcogen сказано:

Що їм робити?

Тут вибачайте, не знаю:unsure: особисто я не ходжу у відпустки вже пару років,навіть на Світязь вже перестав їздити на вихідні,ні разу не був у цьому році,почав по суботам калимити,випиваю  відпочиваю тільки вдома:D, бо десь вибратися то не реально,ну дуже дорого все,інколи у кіно,але без ніяких попкорнів і напитків(ціни космічні на то всьо).Ну ось якось так, я не жалуюсь,аби було здоров'я,а там помаленьку все можна зробити.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замінусили...Хотілось би почути причину Barugan, Юріч і Saddy.

Цікаво в нас українців:

знаю багато випадків, коли пенсіонерки живуть у 3-2 кімнатних квартирах самі (з квартирантам:D). Якщо не взмозі оплатити житло великої площі, потрібно міняти на менше. Так ні,  "в квартирі(будинку) батьків, дідів". То хто має оплачувати жк послуги? Barugan чи Юріч чи Saddy?  

Це стосується не тільки пенсіонерів. Жити потрібно згідно з доходами, а не літати в рожевих мріях. 

5 годин тому, halcogen сказано:

Зараз, Волинобленерго якщо проводиш світло, лічильник (звичайний) ставлять свій, ви тільки платите за виділену потужність. 

За лічильник платив і не чув, щоб задарма ставили

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Natik сказано:

Замінусили...Хотілось би почути причину Barugan, Юріч і Saddy.

Цікаво в нас українців:

знаю багато випадків, коли пенсіонерки живуть у 3-2 кімнатних квартирах самі (з квартирантам:D). Якщо не взмозі оплатити житло великої площі, потрібно міняти на менше. Так ні,  "в квартирі(будинку) батьків, дідів". То хто має оплачувати жк послуги? Barugan чи Юріч чи Saddy?  

Це стосується не тільки пенсіонерів. Жити потрібно згідно з доходами, а не літати в рожевих мріях. 

За лічильник платив і не чув, щоб задарма ставили

 

Не переживай ;) Це типово, для постсовка. 

Я не буду розводити думку про це, бо боюсь зачепити чиєсь сомолюбство.

+

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Dimi4 сказано:

В них жопень хитра. Вони замість того, щоб ставити індивідуальні лічильники, викидають гроші на вітер і ставлять загальнобудинкові. А законодавчо передбачено безоплатне встановлення кожному. І коли це здійснять, то загальнобудинкові виявляться викинутими на вітер грошима.

Ну чого скиглити? Одного не розумію, невже хтось після встановлення загальнобудинковоголічильника газу став плати більше? 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто?! ти не бачив, а вже скиглиш?

Розповім як людина з досвідом (з загальнобудинковимлічильником), гірше точно не буде.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звідкіля тобі знати? Може це залежність від того скільки споживеш саме ти?

Користуйся газом, живи як жив, ще й економію матимеш. Не сси! ;)

Я тут помічаю, що "ураїнський звір" у вираженій формі  мучить саме тебе по ночам, і не тільки тебе, і не лише по ночам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, Ukrainec сказал:

Розповім як людина з досвідом (з загальнобудинковимлічильником), гірше точно не буде.

 

7 минут назад, Ukrainec сказал:

ще й економію матимеш. Не сси!

@Dimi4

14 минуты назад, Dimi4 сказал:

Давай конкретику по цифрах.

тут цікава стаття

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може хтось в кондомах газ з плити в Європу буде продавати? Теоретично може пра?!

Лічильник встановили, економія є, ти як користувався газом так і користуєшся. Що тебе не влаштовує? 

Не влаштовує? Став собі індивідуальний за свій рахунок. 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де там хоч слово, що лічильник має бути індивідуальним? Новин перечитався? Популістів всякого рівня наслухався?

Всі пропозиції прошу писати до депутатів ВР яких ви самі же вибирали!  

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Ukrainec сказал:

Ну чого скиглити? Одного не розумію, невже хтось після встановлення загальнобудинковоголічильника газу став плати більше? 

 

 

Я не знаю по яких нормах зараз рахують газ, але після встановлення лічильника на будинок - нарахування на двох прописаних за лиспопад склало 157 грн, що близько 12 кубів на людину.

Щось не сходитться - я, як і більшість, очікували економію, а тут якась ситуація незрозуміла...

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Ukrainec 
З А К О Н   У К Р А Ї Н И 
Про забезпечення комерційного обліку природного газу
Стаття 1. Визначення термінів 
 
2) комерційний (приладовий) облік  природного  газу  (далі  - 
облік  природного  газу)  -  визначення  за допомогою вузла обліку 
природного газу обсягу  споживання  та/або  реалізації  природного 
газу,   на   підставі   якого   проводяться  взаєморозрахунки  між 
споживачами  природного  газу  та  суб'єктами  господарювання,  що 
здійснюють постачання природного газу; 
4) споживачі  природного  газу  -  фізичні особи (населення), 
фізичні особи - підприємці та юридичні особи,  які  відповідно  до 
договору користуються послугами з газопостачання та використовують 
природний газ для приготування їжі,  опалення,  підігріву води,  а 
також як паливо або сировину. 
Стаття 3. Джерела фінансування 

     1. Фінансування робіт з оснащення лічильниками газу населення 
здійснюється за рахунок: 

     коштів суб'єктів  господарювання,  що   здійснюють   розподіл 
природного газу на відповідній території; 
Стаття 6. Обов'язки та відповідальність суб'єктів 
               господарювання, що здійснюють розподіл 
               природного газу на відповідній території 

     1. Суб'єкти господарювання, що здійснюють розподіл природного 
газу на відповідній території, зобов'язані: 

     1) забезпечити встановлення лічильників газу: 

     а) для  населення,  що  проживає  у  квартирах  та  приватних 
будинках, в яких газ використовується: 
тільки для приготування їжі - до 1 січня 2018 року. 

 

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про ринок природного газу

Глава 3. Облік природного газу

Стаття 18. Приладовий облік природного газу

1. Приладовий облік природного газу здійснюється з метою отримання та реєстрації достовірної інформації про обсяги і якість природного газу під час його транспортування, розподілу, постачання, зберігання та споживання.

2. Приладовий облік природного газу здійснюється з метою визначення за допомогою вузла обліку природного газу обсягів його споживання та/або реалізації, на підставі яких проводяться взаєморозрахунки суб’єктів ринку природного газу.

 

37) споживач - фізична особа, фізична особа - підприємець або юридична особа, яка отримує природний газ на підставі договору постачання природного газу з метою використання для власних потреб, а не для перепродажу, або використання в якості сировини;

39) суб’єкт ринку природного газу - оператор газотранспортної системи, оператор газорозподільної системи, оператор газосховища, оператор установки LNG, замовник, оптовий продавець, оптовий покупець, постачальник, споживач;

 

Договір про газопостачання заключений безпосередньо між твоїм цілим будинком та підприємством, що здійснює продаж газу? чи все-таки договори заключають всі квартири окремо? 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Листопад ще не бачив

51 хвилин тому, halcogen сказано:

А де там написано, що лічильник має бути загальнобудинковим. Волиньгаз заключав договора з будинком чи з квартирою? З кваотирою. Отже лічильник має ставитися на квартиру. 

А де заборонено? де написано те кляте слово за яке всі тут чіпляються: "індивідуальний" (лічильник).  Хоч на район!  Має бути лічильник для населення, але ніде навіть "не чітко "не написано де він має бути встановлений, а що не заборонено то дозволено, такий закон.

 

На початку року кабмін підмахзав газотрейдерам поправивши тлумачення в постанові 2002р http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/46-2016-п

Все! капець йдіть всі ....

 

до кабміну!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...