Перейти до змісту

Тарифи за комунальні послуги


Рекомендовані повідомлення

@Ukrainec прочитай уважно цей пост.

особливо проаналізуй виділене жирним.

і прокоментуй.

тут ані слова про "індивідуальний", зате є чітко прописані суб'єкти ринку природного газу, до переліку яких ні будинок, ні під'їзд чи вулиця не входять

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, halcogen сказано:

Ви теж туди підтягуйтесь )

Ок!  починай! 

Цитувати

особливо проаналізуй виділене жирним.

і прокоментуй.

Я що коментатор?

Цитувати

А навіщо на кожен будинок ставити? Можна на в область поставити один лічильник, а потім поділити пропорційно на всіх. То ж також буде проводитись облік.

Бінго! І все законно! Ти тепер надіюсь розумієш яку послугу нам роблять ГРК коли встановлюють лічильник на будинок. 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Ukrainec по суті щось скажеш? 

на твої закидони я дав посилання на чинні Закони. 

які ще в тебе будуть аргументи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Saddy сказано:

@Ukrainec по суті щось скажеш? 

на твої закидони я дав посилання на чинні Закони. 

які ще в тебе будуть аргументи?

Де написано індивідуальний лічильник чи засіб індивідуального обліку?

нема? Доооо...

До кабміну! 

 

Мої закидони чи це твої закидони?! :blink:
Я не збираюсь коментувати твою уяву в твоїй голові , яка розігралася на фоні купи прочитаних букф  ! 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

покажи, де я писав про  індивідуальний лічильник чи засіб індивідуального обліку?

я показав, що в Законах є вичерпний перелік  суб’єктів ринку природного газу, до яких не входить як ти виразився будинок, вулиця чи область.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ладно народ чого сваритеся, от якби луцьктепло ще лічильник хоч на будинок поставили не те що на квартиру

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ппц якийсь...

То що по твоєму суб'єкта не забезпечили обліком? забезпечили.

По твоєму якщо в квартирі проживає 4 субєкта господарювання, то що кожному треба мати свій лічильник?

 

Постанова КМ #620 п4

Наша хотілка інколи не хоче помічати очевидних речей.

Не хочу більш коментувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 minutes ago, Ukrainec said:

Не хочу більш коментувати

 

Та все ж напиши, скільки платив останній рази (жовтень, вересень) і актуальну кількість зареєстрованих в квартирі. В темі "волиньгаз обнаглів" в тебе якось "економія" дуже швидко помінялась :) 

On 23.08.2016 at 2:15 PM, Ukrainec said:

Кого цікавить то в рахунку за газ в липні 122грн проти 187грн (березень). 4 особи, лиш приготування їжі.

Встановлено загальнобудинковий лічильник.

Зараз норматив без лічильника (і з діючим гарячим водопостачанням) 4,4 м. куб. на людину або 30 грн. з копійками. Це якщо лише газова плита (без колонки). 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часа назад, seolutsk сказал:

Ставити самому лічильник, нє? :)

В мене трохи інша ситуація.

Глибоко переконана що норма 4,4 на людину завищена (для плити) - ну але я і не хозяйка вообще :)

Тому, хотіла би побачити скільки буде виходити при встановленні загальнобудинкового лічильника і якщо забагато - то починати цей клятий ремонт з встановленням лічильника за свій рахунок.

Але не дали мені цього зробити. Наш .... голова ОСББ вирішив (саме вирішив, бо я не чула про збори і т.д.) відмовитись від встановлення цього лічильника. В назначений день встановлення було лише порядка 3 чоловік зі всього будинку (так розповідали) і його таки не встановили. Тобто формально я не відмовлялася як і більшість мешканців. Але чомусь Волиньгаз написав листа саме мені а не ОСББ що в зв'язку з МОЄЮ відмовою мені будуть нараховувати по 9 куб. (за плиту), що і роблять уже 2 місяці. І тепер наш хитрожопий Голова вивісив лист в якому пропонує кожному індивідуально захищати свої інтереси в суді і не платити ці гроші... Ну не мудак :) ?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 час назад, Dimi4 сказал:

Цікаво як це законодавчо закріплено.

Ой ну посилаються на  пункт 3 глави 4 розділу IX Кодексу газорозподільних систем: в разі відмови побутового споживача від встановлення лічильника за кошти газорозподільної компанії, обсяг спожитого газу таким споживачем визначається за граничними нормами споживання

і ще на якусь постанову 80-90-их років.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Natik сказал:

З'їхати на квартиру меншої площі

замінусували бо "не в тєму".

До чого тут фінансова можливість придбання лічильника газу (а газ в даному  випадку нараховується на кількість приписаних людей) до площі квартири?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 hours ago, Fedor4uk said:

 

Я не знаю по яких нормах зараз рахують газ, але після встановлення лічильника на будинок - нарахування на двох прописаних за лиспопад склало 157 грн, що близько 12 кубів на людину.

Щось не сходитться - я, як і більшість, очікували економію, а тут якась ситуація незрозуміла...

По нормам мало б бути 60 з копійками. На попередніх сторінках є фотка платіжки "юріча" за листопад: 3 особи, 90 грн.

"Зекономили" :(

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, yu2007 сказал:

"Зекономили" :(

 

Чекай порівнювати.

Можливо у @Fedor4uk  в квартирі є газова колонка, а в Юрича її точно немає, а це вже зовсім різні історії, тоді в першого по нормі виходило 2*14*6,879=193 грн. А це вже економія 193-157=36 грн.

Для довідки у мене з інд. лічильником без колонки на 4 чоловік стабільно використовується 10 кубів газу, тобто 69 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене виходить 6 кубів, нас троє, але в основному ми користуємося електродуховкою і дуже багато готуємо у мультиварці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, vaz75 said:

Чекай порівнювати.

Можливо у @Fedor4uk  в квартирі є газова колонка,

А може цілих дві ;) 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, vaz75 сказал:

Чекай порівнювати.

Можливо у @Fedor4uk  в квартирі є газова колонка, а в Юрича її точно немає, а це вже зовсім різні історії, тоді в першого по нормі виходило 2*14*6,879=193 грн. А це вже економія 193-157=36 грн.

Для довідки у мене з інд. лічильником без колонки на 4 чоловік стабільно використовується 10 кубів газу, тобто 69 грн.

 

Ніяких "колнок", стандартна квартира в "панельці" - тільки газова плита.

Як рахують  газовики - поки що для мене загадка.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Fedor4uk сказал:

 

Ніяких "колнок", стандартна квартира в "панельці" - тільки газова плита.

Як рахують  газовики - поки що для мене загадка.

Ну тоді ти "попав"!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, vaz75 сказал:

Ну тоді ти "попав"!

не тільки я попав, схоже попав весь будинок, хоча "субсидіянтам" то паралельно, але поки для мене незрозуміло як воно рахується, і чи взагалі правильно рахується

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 часов назад, yura-patriot сказал:

Все обійшлося 2900грн.з копійками, (лічильник,робота і документи).Я не знаю чи це вигідно, ще повністю не вичисляв,не вникав

"Вникаю", за тебе.

Ящо не встановлять будинковий лічильник то економія щомісяця за умови нездорожчання (здешевшення :) ) газу в рік буде ((3*4,4*6,879)*6+(3*7,1*6,879)*6)-(6*6,879)*12=(90,8*6+ 146,52*6)-41,27*12=928,68 грн. Отже окупність буде 2900/928,68=3,12 роки. Але при встановлені загальнобудинкового лічильника один Бог знає, як буде: якщо так як в Українця, то окупність розтягнеться на довше, якщо як у Федорчука, то термін окупності значно скоротится. Але що це вигідно - "на ліцо".

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, vaz75 said:

((3*4,4*6,879)*6+(3*7,1*6,879)*6)-(6*6,879)*12=(90,8*6+ 146,52*6)-41,27*12=928,68 грн. 

 

Нічосє, а звідки ти знаєш, що гарячої води не буде аж півроку? В родині є мольфари?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, Ukrainec сказано:

Де написано індивідуальний лічильник чи засіб індивідуального обліку?

нема? Доооо...

До кабміну! 

 

Мої закидони чи це твої закидони?! :blink:
Я не збираюсь коментувати твою уяву в твоїй голові , яка розігралася на фоні купи прочитаних букф  ! 

 

 

Трішки не так.

Треба комплексно аналізувати і тлумачити правові норми.

 

Отже,

Постачання природного  газу  здійснюється  за  умови  його комерційного обліку:
 

     1) для  населення,  що  проживає  у  квартирах  та  приватних будинках, у яких природний газ використовується:
     комплексно, у тому числі для опалення, - з 1 січня 2012 року;
     для підігріву води та приготування їжі - з 1 січня 2016 року;
     тільки для приготування їжі - з 1 січня 2018 року;

 

комерційний (приладовий) облік  природного  газу  (далі  - облік  природного  газу)  -  визначення  за допомогою вузла обліку природного газу обсягу  споживання  та/або  реалізації  природного газу,   на   підставі   якого   проводяться  взаєморозрахунки  між споживачами  природного  газу  та  суб'єктами  господарювання,  що здійснюють постачання природного газу;

 

споживачі  природного  газу  -  фізичні особи (населення), фізичні особи - підприємці та юридичні особи,  які  відповідно  до договору користуються послугами з газопостачання та використовують природний газ для приготування їжі,  опалення,  підігріву води,  а також як паливо або сировину.

 

Суб'єкти господарювання, що здійснюють розподіл природного газу на відповідній території, зобов'язані:      1) забезпечити встановлення лічильників газу:      а) для  населення,  що  проживає  у  квартирах  та  приватних будинках, в яких газ використовується: …      тільки для приготування їжі - до 1 січня 2018 року.      У разі  невстановлення населенню у строки,  зазначені у цьому підпункті,  лічильників газу з вини суб'єктів  господарювання,  що здійснюють  розподіл  природного  газу  на  відповідній території, припинення   розподілу   природного    газу    таким    споживачам забороняється,  а  його  облік до моменту встановлення лічильників газу здійснюється за нормами споживання,  встановленими  Кабінетом Міністрів України;

 

Національна  комісія регулювання електроенергетики України застосовує до суб'єктів  господарювання,  що  здійснюють  розподіл природного газу на відповідній території, такі санкції:      у разі  невстановлення  вузлів  обліку природного газу та/або неприпинення   розподілу   природного   газу    споживачам,    які використовують  природний  газ  без  його  комерційного обліку,  - застереження;

     у разі   невжиття   суб'єктом   господарювання,   до    якого застосовано застереження, відповідних заходів - штраф у розмірі до 25 тисяч еоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

 

Узагальнюючи вищевикладене, маю такі думки:

1)      Жоден багатоквартирний будинок не має укладеного договору від імені всіх жильців з підприємством газопостачання. Існують тільки індивідуальні договори, наприклад: Українець – Волиньгаз або Джастіс – Волиньгаз.

2)      Закон прямо приписує, що фінансування робіт з оснащення лічильниками газу населення здійснюється за рахунок: коштів суб'єктів  господарювання,  що   здійснюють   розподіл природного газу на відповідній території;

3)      Користуючись юридичною необізнаністю та/або небажанням тратити час та кошти на відстоювання населенням своїх позицій у судах, прагнучи заощадити собі значні кошти підприємства газопостачання й придумали таку легенду про те, що начебто можна встановлювати по будинковий облік. Цікаво, а чому не по вуличний чи поквартальний?!!

 

p.s. Джерело – Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу»

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/3533-17

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Украинские предприятия в ноябре 2016 года закупали импортный газ по средней цене 4 тыс. 866,34 грн, или $188,93 за 1 тыс. куб. м

http://ukr-biz.com.ua/2016/12/12/шок-в-украине-газ-для-предприятий-поч/

 

ну і підтвердження на офіційному сайті, як часто люблять просити ...

 

Відповідно до вимог підпункту 252.8 статті 252 розділу IX “Рентна плата” Податкового кодексу України Державною фіскальною службою України (лист ДФС від 07.12.2016 № 21110/5/99-99-19-01-02-16) обчислено середню митну вартість імпортного природного газу, що склалася у процесі його митного оформлення під час ввезення на територію України в період з 01.11.2016 по 30.11.2016, яка становить 4 866,3436 грн. або 188,9294 доларів США за 1 тис. м3.

http://www.me.gov.ua/Documents/Detail?lang=uk-UA&id=0bbb4a5c-2f1f-42dd-8458-2b6484829b26&title=SeredniaMitnaVartistImportnogoPrirodnogoGazu-SchoSklalasiaUProtsesiYogoMitnogoOformlenniaPidChasVvezenniaNaTeritoriiuUkraini-z01-11-2016-Po30-11-2016-

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, yu2007 сказал:

Нічосє, а звідки ти знаєш, що гарячої води не буде аж півроку? В родині є мольфари?

Вангую. Так підходить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, dj_design сказано:

Украинские предприятия в ноябре 2016 года закупали импортный газ по средней цене 4 тыс. 866,34 грн, или $188,93 за 1 тыс. куб. м

http://ukr-biz.com.ua/2016/12/12/шок-в-украине-газ-для-предприятий-поч/

 

ну і підтвердження на офіційному сайті, як часто люблять просити ...

 

Відповідно до вимог підпункту 252.8 статті 252 розділу IX “Рентна плата” Податкового кодексу України Державною фіскальною службою України (лист ДФС від 07.12.2016 № 21110/5/99-99-19-01-02-16) обчислено середню митну вартість імпортного природного газу, що склалася у процесі його митного оформлення під час ввезення на територію України в період з 01.11.2016 по 30.11.2016, яка становить 4 866,3436 грн. або 188,9294 доларів США за 1 тис. м3.

http://www.me.gov.ua/Documents/Detail?lang=uk-UA&id=0bbb4a5c-2f1f-42dd-8458-2b6484829b26&title=SeredniaMitnaVartistImportnogoPrirodnogoGazu-SchoSklalasiaUProtsesiYogoMitnogoOformlenniaPidChasVvezenniaNaTeritoriiuUkraini-z01-11-2016-Po30-11-2016-

 

я щось там не знайшов ДЕ ця ціна газу становить 188баксів?

на вході в підприємство чи на вході в Україну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...