Перейти до змісту

Тарифи за комунальні послуги


Рекомендовані повідомлення

@difoto , не з моїми заробітками, хоча не найменше тут заробляю, але знаю я такі стройки, все молоде життя бути в долгах, у всьому собі відказувати (хоча і зараз далеко не жирую), вічна стройка... Не потягну. І взагалі, зза чого весь сир бор? Вам всім подобаються тарифи? Всіх все устраює? Мене ні. Тільки непотрібно мені зараз говорити, більше заробляй і не ний. Я працюю немало, Хороша робота, але зарплати не встигають рости за державними цінами. І не піднімеш зарплату собі до комфортного рівня, бо клієнти порозбігаються які є...в людей теж все менше грошей.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Юріч сказано:

хоча не найменше тут заробляю, але знаю я такі стройки, все молоде життя бути в долгах, у всьому собі відказувати (хоча і зараз далеко не жирую), вічна стройка... Не потягну.

Чому я потягнув? Чому США та Європа тягнуть? Я в 40 років можу дозволити собі кухоль пива саме тому, що в 30-ть будував гараж, робив ремонт і т.п.

Я - незадоволений тарифами. Я незадоволений владою. Я не нию тільки тому, що поки вас не почнуть на вулиці влада відстрілювати - ви не вийдете, а самому - трохи важко.

Тому - не ний, а шукай засоби. Або заробляй більше, або як ромаха - пость гнівні меседжі проти влади.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Юріч сказано:

 

В 2008 році я заробляв біля 800 баксів, зараз при тій самій роботі - 300. І це завдяки девальвації. 

@Юріч Це зрозуміло, в 2008 році коли ціни на старі квартири в Луцьку були неадекватно високі, сусіди продали квартиру і побудували хату ого-го на два входи, квартиру знімали в цей  час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@difoto , я не нию, просто констатую, і можу собі дозволити більше ніж кухоль пива. Діло же ж не в пиві, а загалом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Юріч сказано:

@difoto , я не нию, просто констатую, і можу собі дозволити більше ніж кухоль пива. Діло же ж не в пиві, а загалом.

а загалом, щоб зрозуміло було - не пий пива, не кури, багато працюй і постав собі за мету власний будинок. З гаражем і квітами. Так робить весь світ. 

Не подобаються "умови" - приєднуйся до громадських об'єднань і працюй. Не треба "констатувати", треба працювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, difoto сказал:

а загалом, щоб зрозуміло було - не пий пива, не кури, багато працюй 

 

Точно так і роблю. Пиво не вживаю (і горілку також), не курю, по барам не соваюсь. Працюю.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, difoto сказал:

Чому я потягнув? Чому США та Європа тягнуть? Я в 40 років можу дозволити собі кухоль пива саме тому, що в 30-ть будував гараж, робив ремонт і т.п.

Ти би вже визначився чи що. То ти на сигарети в доці стріляєш, то жируєш і пиво п'єш.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

То ти на сигарети в доці стріляєш

А це і є інвестиція!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, difoto сказал:

А це і є інвестиція!

 

Це балабольство - в одній темі сиги стріляти, в другій тіпа жирувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про що мова ?! В усьому світі нормальні держави дають нормальні кредити з нормальними умовами і нормальними зарплатами для погашення цих кредитів.

Не пий пива, не кури...може ще не їсти? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Selbeor сказал:

Не пий пива, не кури...може ще не їсти? 

Гройсман, ти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 хвилин тому, nickel сказано:

Це балабольство - в одній темі сиги стріляти, в другій тіпа жирувати.

Давай ти будеш жирувати, а я буду сігі стріляти, ок? І тоді я не буду казати, що ти - балабол.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головне, щоб дупа була в теплі і можна пити/курити і ні про що не паритись :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію, Діфото на майдан всіх кличе? Чи як?

2 часа назад, difoto сказал:

Я - незадоволений тарифами. Я незадоволений владою. Я не нию тільки тому, що поки вас не почнуть на вулиці влада відстрілювати - ви не вийдете, а самому - трохи важко.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, difoto сказал:

Постав за ціль побудувати будинок. Свій. За років 7 заселишся!

Цікаво як. Ціль звичайно круто, але краще цілі - нормальна програма кредитування, як у всьому світі. Відсотки так 2-4% річних, а не 20-21%.  З нуля, на так сказати зароблені до 40 років в Європі чи в Америці ніхто і нічого майже не купує. Можна і будинок і квартиру в іпотеку взяти, тільки переплачувати в рази так три якось не хочеться. Така сама фігня з комунальними, за рік підняти на 80% ну це м'яко кажу не нормально. Проблеми в економіці  - ну звичайно, 50% перебуває в тіні. Автономку поставити в квартирі не можна бо тоді котельна стане не рентабельною, а те що я стану не рентабельним скоро з такими тарифами стану всім пох. Та навіть лічильника тепла в квартирі поставити не можливо. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, youman91 сказано:

Та навіть лічильника тепла в квартирі поставити не можливо. 

Ну то платіть по квитанціям, йопта! Нахуа ви жалієтесь тут? Вам показати приклад з ОСББ - нах*й пошлете, бо "нема кому". 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, difoto сказал:

Ну то платіть по квитанціям, йопта! Нахуа ви жалієтесь тут? Вам показати приклад з ОСББ - нах*й пошлете, бо "нема кому". 

Толку з твого осбб, коли все одно в квартирі котел з лічильником не поставиш і сам собі хазяїн не будеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минуты назад, Юріч сказал:

Толку з твого осбб, коли все одно в квартирі котел з лічильником не поставиш і сам собі хазяїн не будеш.

Як це толку? Можливість утеплитись, температуру по будинку міряють по температурі в квартирах на першому поверсі і т.д.. Куча плюшок з самоуправлінням, тільки цим треба займатись, або ж наймати когось толкового.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 minutes ago, youman91 said:

Відсотки так 2-4% річних, а не 20-21%.

Що є такі відсотки по кредиту? Де? При депозитних ставках в ті самі 20-21%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@seolutsk , ти думаєш, що весь дом утеплиться? 180 квартир? Тут мусор до контейнера комусь впадло донести, а ти говориш за цілий будинок? Ідеалісти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Юріч сказал:

@seolutsk , ти думаєш, що весь дом утеплиться? 180 квартир? Тут мусор до контейнера комусь впадло донести, а ти говориш за цілий будинок? Ідеалісти...

Про таку штуку, як збори не чув?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Юріч сказано:

ти думаєш, що весь дом утеплиться? 180 квартир? Тут мусор до контейнера комусь впадло донести, а ти говориш за цілий будинок? Ідеалісти...

Оооо... чувак! Не хочеш - не буде! Не віриш - будеш далі у совку жити. 

В Луцьку зафіксовано наймаштабніший проект ОСББ по Україні - утеплення та інші штуки, дуже цікаві.

А ти носи сміття до контейнера, якщо бажаєш.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 минуту назад, difoto сказал:

Оооо... чувак! Не хочеш - не буде! Не віриш - будеш далі у совку жити. 

В Луцьку зафіксовано наймаштабніший проект ОСББ по Україні - утеплення та інші штуки, дуже цікаві.

А ти носи сміття до контейнера, якщо бажаєш.

 

Я не хочу? Та я цивілізацію за кордоном бачив задовго до того, як ти гараж почав будувати. І на збори я хожу, тому і знаю наших жильців. Я ходив, гроші збирав за ремонт в під'їзді, який зробив за свій кошт, так п'ята частина не здала. Якщо в під"їзді хтось на щось толкове збирає гроші, я навіть не вникаю в суть, відразу здаю скільки кажуть. Я завжди за хороші начинання. А на рахунок сміття - то що, його не потрібно буде до контейнера носити, коли буде в нас проект осбб? Будуть по квартирам ходити забирати? ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...