Перейти до змісту

Тарифи за комунальні послуги


Рекомендовані повідомлення

2 годин тому, vaz75 сказано:

Іпанутися, 2.5 тис за двушку. :blink:. І це ще не зима і без холодів! Що ж з холодами буде? 3500? Я в шоці.

 

Там тільки авансу на 967 грн. 

 

А на рахунок шо в них термометр зламаний це точно, у батьків раніше було +5 на вулиці палили що була жара в хаті 22, а зараз -2 на вулиці батареї ледь теплі в квартирі +18. Хоть шо мені кажіть нічого кращого індивідуального нема, я дома включив коли захотів (в кінці вересня) і нема питань, терморегулятор робить свою справу, коли тепло чуть добавить тепла, котел увімкнеться один чи два рази на добу, коли холодно на вулиці, працює довше, температура завжди однакова у квартирі.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Zevs_Isver , в боксі тепло, біля 20 градусів тримаємо. А на рахунок благ...з такими тарифами при таких зарплатах - то не блага.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, Юріч сказано:

@Zevs_Isver , в боксі тепло, біля 20 градусів тримаємо. А на рахунок благ...з такими тарифами при таких зарплатах - то не блага.

зажди можна переїхати в приватний будинок і відчути всі "+" і "-"

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас дуже хітродупе правітельство,думають що люди побіжать платити такі гроші,і за рахунок цього попіднімають і мінімалки і зарплати і пенсії.Це не реально,хай і не мріють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zevs_Isver сказал:

зажди можна переїхати в приватний будинок і відчути всі "+" і "-"

 

Завжди? Та не вже? Нехай я продам свою квартиру за штук 30. Найди но мені хатку за ці гроші, хоча б з 65 квадратів, не дачу, з усіма зручностями, і не в чорта на кулічках, а в місті, щоб школа, магазини поряд і транспорт.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, spqr сказано:

В нас дуже хітродупе правітельство,думають що люди побіжать платити такі гроші,і за рахунок цього попіднімають і мінімалки і зарплати і пенсії.Це не реально,хай і не мріють.

Які ми таке й "правітєльство"...

  • +1 5
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Юріч сказано:

Завжди? Та не вже? Нехай я продам свою квартиру за штук 30. Найди но мені хатку за ці гроші, хоча б з 65 квадратів, не дачу, з усіма зручностями, і не в чорта на кулічках, а в місті, щоб школа, магазини поряд і транспорт.

реально знайти/побудувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Завжди? Та не вже? Нехай я продам свою квартиру за штук 30. Найди но мені хатку за ці гроші, хоча б з 65 квадратів, не дачу, з усіма зручностями, і не в чорта на кулічках, а в місті, щоб школа, магазини поряд і транспорт.

оооо,

то ти вже починаєш перебирати харчами....

і транспорт? і зручності? і близько?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, Zevs_Isver сказал:

оооо,

то ти вже починаєш перебирати харчами....

і транспорт? і зручності? і близько?

 

 

 

Не конструктивна в нас розмова. Не бачу в ній сенсу. Якщо тобі так погано в хаті, тяжко дрова палити, то переїзжай в квартиру. Що? Ні? То не розказуй мені, як важко в хаті жити.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, alexvvv сказал:

реально знайти/побудувати

 Не реально знайти. Шукаю не один рік. Побудувати? За які гроші?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Які ми таке й "правітєльство"...

Так і є,держава дурить людей,люди навзаєм відповідають.По іншому не вміємо,не хочемо і не будемо,що найгірше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Юріч сказано:

Не конструктивна в нас розмова. Не бачу в ній сенсу. Якщо тобі так погано в хаті, тяжко дрова палити, то переїзжай в квартиру. Що? Ні? То не розказуй мені, як важко в хаті жити.

я кажу що за теплу 3кімнатну квартиру 80 грн в день "резонна" оплата

 

і звідки ти взяв що я не в квартирі живу?

 

хай но буду мати квитанцію з минулий місяць - буду знати скільки в мене

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Юріч сказано:

 Не реально знайти. Шукаю не один рік. Побудувати? За які гроші?

Будувати на здачу із купівлі землі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 минут назад, alexvvv сказал:

Будувати на здачу із купівлі землі.

 

А жити в цей час де? На зйомній квартирі? Де ще більше треба платити? І на яку здачу будувати? Куплю я землю з комунікаціями до 10 сотих, хай за 10 тис.дол, що я побудую за 20 тис, щоб все було готове для прожиття, ремонт там, сантехніка, все все?

 

@Zevs_Isver , тільки що розпитав брата про дрова. В сутки він біля чотирьох разів підгружає котел (ще діти по ходу підкидають по трохи), прочищає канали (каже, нічого складного і швидко). Пепіл виносить раз в 5-7 днів в кількості одне відро. Каже, що не напряжно і вигідно. 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, Юріч сказал:

 

А жити в цей час де? На зйомній квартирі? Де ще більше треба платити? І на яку здачу будувати? Куплю я землю з комунікаціями до 10 сотих, хай за 10 тис.дол, що я побудую за 20 тис, щоб все було готове для прожиття, ремонт там, сантехніка, все все?

Не перймайся і не зважай. То "діванні" будівельники, вони вже давно все  й за менше побудували. Радники, блін.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, Юріч сказано:

А жити в цей час де? На зйомній квартирі? Де ще більше треба платити? І на яку здачу будувати? Куплю я землю з комунікаціями до 10 сотих, хай за 10 тис.дол, що я побудую за 20 тис, щоб все було готове для прожиття, ремонт там, сантехніка, все все?

Ну у Вас і запити, можна побудувати і за 20k$, якщо скромно, а житло знімати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, dimmon сказал:

 

Там тільки авансу на 967 грн. 

 

Ніфіга, там (в 2,5 кгрн) аванс = 0

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, vaz75 сказано:

Не перймайся і не зважай. То "діванні" будівельники, вони вже давно все  й за менше побудували. Радники, блін.

Не диванний, будував в 2008.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, alexvvv сказал:

Не диванний, будував в 2008.

за 30 тис з землею? "Нє вєрю" (Станіславський).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, vaz75 сказано:

за 30 тис з землею? "Нє вєрю" (Станіславський).

Реально, якщо є власна робоча сила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, alexvvv сказал:

Реально, якщо є власна робоча сила.

Рабство відмінили в 1861 р. Ти, особисто, за скільки побудувався, яка вартість землі, з чого і де (місто\село)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, vaz75 сказано:

Рабство відмінили в 1861 р. Ти, особисто, за скільки побудувався, яка вартість землі, з чого і де (місто\село)?

@vaz75 себе і родичів експлуатувати не заборонено, а так  Рованці, цегла звичайна. Щодо вартості землі зараз не в курсі. Але біля Луцька думаю за 10к можна щось знайти. Звичайно, хто з будівництвом раніше справ не мав, буде важко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну давай, я стану і буду будувати. А хто заробляти буде для сім'ї, на оплату зйомної квартири? Та й все одно зараз за такі гроші під ключ не побудуєш. Робив ремонт 2 роки назад в туалеті і ванні, під ноль. Матеріали, сантехніка, робочі - все бюджетне, правда не Китай, але не італійське, так, польське, чешське... Стало 3 тис. доларів. Яка хата за 20?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, Юріч сказано:

А жити в цей час де? На зйомній квартирі? Де ще більше треба платити? І на яку здачу будувати? Куплю я землю з комунікаціями до 10 сотих, хай за 10 тис.дол, що я побудую за 20 тис, щоб все було готове для прожиття, ремонт там, сантехніка, все все?

Ну, по-перше - всі нормальні люди так і роблять. Коплять - купують ділянку, знову коплять - будують, потрошки.

1. Пасивно-совковий підхід - заробляти і будуватись по ходу. 

2. Активний підхід - кредит-будуватись-віддавати.

і перше, і друге - за наявності заробітку.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...