Перейти до змісту

Тарифи за комунальні послуги


Рекомендовані повідомлення

Електрокотел обирається з розрахунку 1кВт на 10 м² площі. Тобто на квартиру в 50 квадратів повинен бути мінімум 5 кВт котел. При вхідній лінії в 5кВт, то працювати зможе лише котел, любий інший споживач електроенергії (чайник, мікрохвильовка, бойлер і т.п.) буде призводити до вибивання автоматів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене є електрокотел, яким я не користуюся взагалі, але так як він був закладений в тех. умови, то в мене на опалювальний період місячний ліміт в 3600 кВт. Але для перерахунку тарифів, сам електрокотел ОБОВ’ЯЗКОВО має бути вказаний в тех. умовах на підключення. Ну це якщо за останні 5-6 років нічого не змінилося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, adebt сказал:

Електрокотел обирається з розрахунку 1кВт на 10 м² площі. Тобто на квартиру в 50 квадратів повинен бути мінімум 5 кВт котел. При вхідній лінії в 5кВт, то працювати зможе лише котел, любий інший споживач електроенергії (чайник, мікрохвильовка, бойлер і т.п.) буде призводити до вибивання автоматів.

Трохи не так. кщо стоять 16А автомати, то вибивати їх буде при перевищенні 5 квт (але де така квартира з 5 кВт?), а якщо поставити потужніші автомати, почне плавитися проводка, яка не розрахована на такі токи. Я, маючи ліміт в 3,5 кВт, на піку зрідка беру до 9 кВт, але за умови, що перед тим я замінив всю проводку в квартирі на 10 кВт, автомати,  і лічильник мій витримує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

змішали в купу вже все, що могли :)

 

18 годин тому, halcogen сказано:

Про церкву згідний, дурня. Але 3000 (3600) кВт вибити по субсидії можна, якщо це приватний будинок і встановлений електрокотел. Капіталовкладення для прив. буд . не значні. Навіть лінія 220, 5кВт, яка є мінімальною по потужності яку дають наразі електрики, зможе прокачати 3720 кВт в місяць. 

1. Субсидія не "вибивається" на якусь там кількість кіловат! Субсидія покриває ВСЕ твоє споживання, що вище від 15% вашого сукупного доходу, але не при умові, що споживання не вилазить за "норми".

А отут вже друге питання - НОРМИ!

2. Тут якраз вже те, про що ти пишеш "вибити" - це оформити законно опалення електрикою. Капіталовкладення - дозвіл, проект, багатотарифний лічильник (з виносом назовні), котел, "акумулятор тепла", і т.д. Як оформляти електричне опалення, тут обсмоктувати не будемо, це інша тема. Але якщо ти оформиш ОФІЦІЙНО електричне опалення, то і НОРМИ в тебе будуть значно більші (по електриці, зрозуміло), а значить і субсидія буде більша.

Норма для електроопалення: обсяг споживання 3600 кВт.год./міс. в опалювальний період (з жовтня по квітень місяці)

3. Далі наплутали дозволену максимальну потужність і місячну норму обсягу споживання, а це різні речі. Про місячний обсяг спожитого я вже написав, а про дозволену потужність - не знаю, де ви взяли про 5 кВт, бо є такі норми стандартного підключення:

І ступінь - до 16 кВт включно;

ІІ ступінь - від 16 кВт до 50 кВт включно;

ІІІ ступінь - від 50 кВт до 160 кВт включно.


Короче, все це є на сайті "Волиньобленерго":

Порядок приєднання об'єктів до електричних мереж ПАТ «Волиньобленерго»

Дмитро Іванов: «Зонні тарифи – обопільна вигода споживачів та ПАТ «Волиньобленерго»

 

 

ПиСи:

15 годин тому, halcogen сказано:

Зараз при підключені ставлять електронні лічильникиі, які програмують на вашу потужність, напр. 5кВт. При перевищені потужності тупо вирубаються. Так що який там автомат у вас буде стояти значення вже не має.  

можна конкретику - ДЕ ставлять і ЯКИЙ лічильник? частину міста хоча б і марку лічильника

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь в цій темі, чи то в темі про субсидії стикався з інфою, що якщо площа квартири перевищує так звану соц. норму, то субсидія може нараховуватися на всю площу, в випадку якщо в особи котра проживає дохід недостатній на оплату комунальних послуг. Хто з цим стикався?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, halmer сказано:

Десь в цій темі, чи то в темі про субсидії стикався з інфою, що якщо площа квартири перевищує так звану соц. норму, то субсидія може нараховуватися на всю площу, в випадку якщо в особи котра проживає дохід недостатній на оплату комунальних послуг. Хто з цим стикався?

запитуєш про субсидії, знаєш, що тема про субсидії є, то чому ж тут запитуєш, а не там?

 

Цитувати

За надлишки площі і використаних комунальних послуг необхідно сплачувати повну вартість послуг.

звідси (там і норми)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, adebt сказал:

Електрокотел обирається з розрахунку 1кВт на 10 м² площі. Тобто на квартиру в 50 квадратів повинен бути мінімум 5 кВт котел. При вхідній лінії в 5кВт, то працювати зможе лише котел, любий інший споживач електроенергії (чайник, мікрохвильовка, бойлер і т.п.) буде призводити до вибивання автоматів.

В мене стоїть найновітніший 2-тарифний лічильник, і ліміт в 3,5 кВт, і нічого в мене не вимикає. Ви знаєте такі випадки вимиикання? Бо я чув тільки байки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@halcogen  ось це будь-ласка з подробицями. Звідки інформація.

22 часа назад, halcogen сказал:

На сьогодні, мінімум і максимум по однофазній (220В) - 5кВт. По трифазній (380В) - можна значно більше, мені пропонували від 12 кВт і більше. Ваші 3 кВт це потужність на яку підключали декілька років тому. Зараз там щось помінялося у вимогах до електропостачання, тому всіх підключають на 5 кВт по 220В.  

 

 

І ось це

22 часа назад, halcogen сказал:

Це все умовно. Того року до березня топили електричними масляними конвекторами, 4 шт по 1 кВт. Цього було достатньо, включали в основному ввечері і частково на ніч. Якщо ще на день залишати, то був перебор по температурі, жара. Опалювальна площа будинку 92 м2.

Супер утеплений будинок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@halcogen  Ви захотіли 5 кВт, чи менше не можна було? До недавна мінімум був 3,5 кВт (16 А).

 

Цитата
23 часа назад, halcogen сказал:

Це все умовно. Того року до березня топили електричними масляними конвекторами, 4 шт по 1 кВт. Цього було достатньо, включали в основному ввечері і частково на ніч. Якщо ще на день залишати, то був перебор по температурі, жара. Опалювальна площа будинку 92 м2.

Супер утеплений будинок?

З цим як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, halcogen сказано:

п.с. Прошу порохоботів звернути увагу, що при ВФЯ підключення до електромереж було значно дешевшим.

 

а куя. нічого не було дешевшим.

не роби висновки узагальнені по одному факту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, ForZa сказано:

А раніше хіба не так було? В нас, я пам'ятаю, що газовий, що електричний лічильник завжди приїжджали відповідні служби і забирали на повірку, точніше газовий забирали, а електричний на місці замінювали на інший. В газовому і ТО проводили вони самі, ми нічого не платили.

Єдине що коли цієї осені забирали газовий лічильник, то сказали що якщо лічильник буде несправний то новий прийдеться нам купувати за свій рахунок. Може хтось вже стикнувся з таким, наскільки це правомірно? І за чий рахунок замінюється несправний лічильник, за рахунок споживача чи Волиньгазу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, Lisovic сказано:

А раніше хіба не так було?...

Не у всіх. Водоканальщики плату стягували з споживачів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже, якщо вони пропустили дату повірки і кажуть платити по нормам, а не по лічильнику, то вина лиш їхня і робити потрібно.... ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 16.11.2016 at 07:17, vaz75 сказал:

Іпанутися, 2.5 тис за двушку. :blink:. І це ще не зима і без холодів! Що ж з холодами буде? 3500? Я в шоці.

 

Ще зими немає)).

 

Для всіх: Викладаю платіжку для загального ознайомлення, а не тому, що я скаржуся, п'ю багато пива чи курю, мало працюю і тому подібне)).

 

 

tmp-cam--1066989905.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, Юріч сказано:

Ще зими немає)).

Для всіх: Викладаю платіжку для загального ознайомлення, а не тому, що я скаржуся, п'ю багато пива чи курю, мало працюю і тому подібне)).

капец,

в тебе щось з животом :(

 

в мене за 4-х кімнатну за листопад - за опалення  ~700, де ти набрав 1500 ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Zevs_Isver , я набрав? Від мене нічого на рахунок опалення не залежить. В платіжці все розписано, якщо уважно подивитись. Стоїть загальнобудинковий лічильник, в листопаді-грудні вже не так тепло в квартирі, як було в жовтні... Можливо в тебе субсидія чи автономне опалення і ти можеш собі регулювати тепло, хз...Але чому в тебе 700 грн, не понятно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Zevs_Isver сказал:

в мене за 4-х кімнатну за листопад - за опалення  ~700

це менше ніж 10 грн/м.кв.? 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Юріч сказано:

@Zevs_Isver , я набрав? Від мене нічого на рахунок опалення не залежить. В платіжці все розписано, якщо уважно подивитись. Стоїть загальнобудинковий лічильник, в листопаді-грудні вже не так тепло в квартирі, як було в жовтні...

доберусь додому - сфоткаю квитанцію.

 

якщо є лічильник - може будинок пареровий  панельний?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Saddy сказано:

це менше ніж 10 грн/м.кв.? 

 

ввечері гляну точну площу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Zevs_Isver сказал:

доберусь додому - сфоткаю квитанцію.

 

якщо є лічильник - може будинок пареровий  панельний?

 

Біла цегла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Юріч сказано:

 

Ще зими немає)).

 

Для всіх: Викладаю платіжку для загального ознайомлення, а не тому, що я скаржуся, п'ю багато пива чи курю, мало працюю і тому подібне)).

 

 

 

Нормально все. В тебе певно новобудова 2- кім - 63.9кв.м. як радянські 3х кімнатні. І 24грн/м2 для листопада то не так і багато. В мене наприклад по 22/м2 вийшло бо не сильно економив (я керую теплом на підїзд) . Зевс пише про 10 грн/м2 певно за жовтень, в усіх бул так, в мене при наявному лічильнику і посередній економії було 12. Так що немає підстав для кіпішу ;)

Порада:

хочеш заощадити - встановити лічильники на воду, якщо  ще більше хочеш заощадити - встановити бойлер.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Ukrainec сказал:

Нормально все. В тебе певно новобудова 2- кім - 63.9кв.м. як радянські 3х кімнатні. І 24грн/м2 для листопада то не так і багато. В мене наприклад 22 вийшло бо не сильно економив. Зевс пише про 10 грн/м2 певно за жовтень, в усіх бул так, в мене при наявному лічильнику і посередній економії було 12. Так що немає підстав для кіпішу ;)

Порада:

хочеш заощадити - встановити лічильник, якщо  ще більше хочеш заощадити - встановити бойлер.

 

Вже писав, ще раз повторю. Будинок 1984-го року, 9-типоверховий, чешський проект, біла цегла, ГПЗ, в нас ЖЕК-2, опалення від Луцьктепла (напевно), квартира стандартна трикімнатна. Куди і який лічильник я повинен встановити? Основна стаття витрати це опалення, як мені зекономити? Що стосується гарячої води, то в мене лічильники стоять років 8, але не зареєстровані, тому що не вигідно. Сто раз заміряв, перевіряв...в мене багато йде води, діти люблять льопатись, та і я риба водоплаваюча). Навіть, якщо я перейду на лічильники, то буде тотальна економія, куча нервів (я і так з дівчатами своїми за світло завжди сварюсь) і зекономлю я на воді гривень 200, ну нехай 300. Що в порівнянні з загальними 3000 грн не стоїть тих нервів. Про бойлер взагалі не варіант, ні ванну прийняти, ні душ нормально... Та й стоять в мене бойлери, що на кухні, що в ванні. Літом коли на профілактику воду на місяць відключають, одне мучєніє.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Юріч сказал:

Від мене нічого на рахунок опалення не залежить. 

Опалення - не залежить, а от гаряче водопостачання - 841 грн (!!!), я в шоці.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...