Перейти до змісту

Тарифи за комунальні послуги


Рекомендовані повідомлення

30 минут назад, alexvvv сказал:

15-20 кубів плита+колонка, 3-ри дорослих без самогону

13 кубів плита+колонка, 2 дорослих.

Колонка а-ля українська, той самий китай на батарейках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в холодну пору року колонка мабуть більше жере, можна брати думаю десь 25 , бо вода холодніша і труби також холодні, хоча газу на колонці не накручував

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 на 2х дорослих - це взагалі супер.

Нашому Юнкерсу вже 13 рік іде, теплообмінник в одному місці почав сльозитися, та й осипається він останній рік дуже (типу нагар). Після здорощання газу до 7 грн. пробував вирахувати, скільки за місяць кубів спалює сам пальник. Якщо не помиляюсь, вийшло не менше 5 кубів.

В режимі економії споживаємо (2+кіндер) 30-32 куба (пальник горить майже постійно). І це ще в нас електрична посудомийка. А от сусіди (2+2) більше 60.

 

Тому такий малий розхід газу на китайських колонках трохи дивує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, yu2007 сказано:

Тому такий малий розхід газу на китайських колонках трохи дивує.

Якщо пальник постійно горить - то це по-дурному виходить, дуже не економно. А принцип нагрівання то той самий = мідний теплообмінник, моїй вже більше 5 років, ще ніде не тече, ні разу її не чистив і не промивав, купляв десь за 700 грн, коли долар по 8 був. Правда з недоліків, що в ній немає фіксованої температури нагрівання, тобто температура залежить від напору і положення ручки регулювання подачі газу на колонці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну чомусь інженери Юнкерс вирішили, що пальник має горіти (давно читав, що він там щось підсушує в комині). Та й коли Юнкерс став Бошом, багато моделей так і залишились з постійним пальником. 

Ну і принцип то однаковий, але товщина мідних стінок теплообмінника різна. Я за 13 років теж колонку ні разу не чистив, а зараз вже немає сенсу, бо потече ще більше :) 

 

То ж напевно дочекаюсь, поки ця гавкне остаточно, і перейду на китайську на батарейках. Може. Це ж знову проект перемальовувати, договір на обслуговування...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене італійська "Беретта" - в ній взагалі ДВА пальника - заміряв - 10 кубів вигряє в місяць тільки на пальнику!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

походу ви і за бренд платите і за зайво спалений газ, а газовик, як під'єднував, то казали, що колонка какашка, бо в нього така потекла через рік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, alexvvv сказал:

походу ви і за бренд платите і за зайво спалений газ, а газовик, як під'єднував, то казали, що колонка какашка, бо в нього така потекла через рік.

Це він по одній колонці висновок зробив? Бо ж якби тікли всі, то він би собі таку не ставив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, nickel сказано:

Це він по одній колонці висновок зробив? Бо ж якби тікли всі, то він би собі таку не ставив.

це він так казав про мою китайську, мене це також здивувало, бо я в них не розуміюсь, а він би мав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, alexvvv сказал:

це він так казав про мою китайську, мене це також здивувало, бо я в них не розуміюсь, а він би мав.

Якщо він їх тільки монтує, а не ремонтує, то звідки йому знати чи вони нормальні чи погані? Змонтував і забув, слухати треба не "монтажніків", а "ремонтників".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 minutes ago, alexvvv said:

походу

Трішки офтопу.

Походу я платив за свою теж менше 1000 грн., правда курс був десь 5.30-5.60. І китайських колонок особливого вибору на той час не було. Дай Боже, щоб і твоя колонка ще не текла років 7-8. 

 

А є ще лохі, що купують 5літрові мерси (платять за лишній спалений бензин і бренд), нє щоб економне чері купити :D

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, yu2007 сказано:

Трішки офтопу.

Походу я платив за свою теж менше 1000 грн., правда курс був десь 5.30-5.60. І китайських колонок особливого вибору на той час не було. Дай Боже, щоб і твоя колонка ще не текла років 7-8. 

 

А є ще лохі, що купують 5літрові мерси (платять за лишній спалений бензин і бренд), нє щоб економне чері купити :D

якби ще в тому мерсі двигун ніколи не глушився - то так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Fedor4uk, двоє людей газ + підігрів води по лічильнику:

 

травень 53 
червень 32  
липень 34 
серпень 66 
вересень 57

по 6,88 грн/куб

тобто по 300-400 грн в місяць газ+гаряча вода

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тарифи на утримання будинків та прибудинкових територій у Луцьку орієнтовно зростуть на 30 %. Про це заявив начальник департаменту ЖКГ Юрій Крась. ПІД@РАСИ, ДЕ ПОСЛУГИ??? Коли востаннє РЕМОНТУВАЛИ прибудинкову територію і фасад будинку, коли без копня, планово, зробили заміну вікна чи РЕМОНТ в під'їзді? Коли понесли ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ за "косо сніг замело під шифер"? С*ки, в результаті покапало зі стелі, і трошки так, на 2 к грн. підгорів ПК!  Чи бабки збирати за повітря, більше того, за ЗБИТКИ, то є класно і правильно? Луцьк, вставай! Покажемо тим г"ндонам, що таке справжній "шатун"! В 8-му ЖЕКу вже і ДВІРНИКА НЕ-МА-Є - кажуть, звільнився, За що платити? За забаганку Романюка сотоваріщі? НАХЕР! От тепер час настав - а давайте всі ПОКЛАДЕМО на оплату того ПОБОРУ, як вони на нас! FUCK пану меру! Не сумнівайтесь, Ваші гроші на чергові "труселя на шнурочку на Волі" витратять - хай лякають, хай піняться - ХЕР їм! Агов, НАБУ, Антимонопольний - ФАС! Хтось тут обов'язково ляпне про ОСББ, а ЯК бути, коли в тебе в будинку купа тупих совкових нафталінів верещать "ЯКЕ ОЕСБЄБЄ"???

 

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, yu2007 сказано:

Ну чомусь інженери Юнкерс вирішили, що пальник має горіти (давно читав, що він там щось підсушує в комині).

Трохи офтопу із власного спостереження. Вдома в батьків стоїть старий український котел, теж горить пальник. Так от якщо постійно горить пальник, то коли запалюється газ то котел працює рівно і тяга хороша. Якщо запальник тривалий час не горів і відразу після запалювання включити котел, то починаються фокуси з тягою, котел горить нерівномірно і починає "бубніти" навіть спрацьовує захист інколи, а якщо дати погоріти запальнику 10хв, то таких проблем нема, або якщо і є то не такі явні. Мабуть таки є якийсь сенс в пальниках для атмосферних котлів.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Lisovic холодне повітря в димоході - причина поганої тяги, хоч в котлі, хоч в дров'яному каміні. Як повітря прогріється, тяга збільшується. Можна загільзувати, тоді повітря в димоході прогріватиметься швидше. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Офігенне пояснення, чому зростає тариф  - тариф для кожного будинку рахується окремо, втім в середньому він зросте на 30 %. Також начальник департаменту ЖКГ зазначає, що тарифи коригують у зв'язку із підняттям тарифів на електроенергію, зростання мінімальної зарплати та через ряд інших факторів. За електрику ми і так платимо, ЖЕК хай економити вчиться, ДЕ ХОЧ ОДНА ЕНРГОЗБЕРІГАЮЧА ЛАМПОЧКА? Не прибирають ні сходові клітки ні двір ("всі прибиральниці і двірник звільнилися"), ремонт під'їзду вибили вперше в кінці 2016 з часів СРСР, фасад будинку і майже відсутній асфальт на прибудинковій території того ремонту за часи незалежності і не бачив жодного разу, Лампочки вкручуємо самі, миємо вікна самі, двері в під'їзд ставили самі - за що ж платити? Щоб начальник ЖЕКу за наш рахунок по 8-10 тис. + премію собі щомісяця писав? Там десь в темі про ЖЕК № 8 я вже писав - вони навіть на інформаційний запит написали відписку - типу ми ще й винні, сплатили за 15-16 роки 149000, а послуг надано на 157000, тільки от ні переліку виконаних робіт, ні закуплених, ні використаних, ні наявних на складах матеріалів не дали - про матеріали відписка вражає - "немає жодних законних підстав". Наскільки знаю (запит писався ДО ремонту в під'їзді), було замінено аж цілий автомат на щитку і шматок труби в останньому під'їзді. Все, що зробили в 2016, починаючи з липня - після пізд*лєй довгих і старанних, в т.ч. через міськраду, все з таким скрипом, що аж бридко дивитися, дещо по 2 рази - зробили "навідчепись", отримали по шапці, переробили по людському, зате насравши осколками скла по всій сходовій клітці і при вході - прибирати в них "немає кому". ЦИРК! То за що їм платити? Проблема є ще одна - 80% жильців, як не більше, зайняли позицію - "нічого не буде, добитися неможливо", і сидять як мишки по норам. Вони ж намагалися лизати ср*ку ЖЕКУ, як робили ремонт - "треба помогти, треба панелі помити", і дивилися на мене вовком, коли я їх на 3 букви слав і казав "я плачу за утримання, ремонт, миття, прибирання і т.д. - не моя робота, я з роботи йду, втомився, ПНХ",  бурчали щось на зразок "скотина, старші люди миють", і лазили раком з відрами. Та хоч язиком лижіть - платимо то за НУЛЬ! Взялися робити ремонт - хай роблять ВСЕ працівники ЖЕКу! ЯКЕ може бути "прийняття на баланс ОСББ" будинку ДО здійснення ЖЕКом капремонту покрівлі НЕ шифером, металочерепицею і нові крокви замість гнилих з початку 90-х ("совки" лепечуть - "на то треба великі кошти, не доб'ємося в житті"), фасаду, труб в підвалі і прибудинкової території? Щоб платити потім по 1000 в місяць з квартири, щоб це все зробити?

P.S. Як тільки не заплатити хоч місяць, навіть написавши в ЖЕК заяву типу "не надаються послуги, платити не буду" - відразу ці скоти подають до суду, виграють його, і платиш вже не 150 грн, а + 1200 судових витрат, прецедент був (не в мене, в сусіда). Коли кажеш - давайте подамо позов ми, за неналежне надання послуг - ніхто і копійки дати на це не хоче. Отака х..., малята...

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ситуація ще цікавіша. Мав проблеми по стояку опалення в одній з кімнат. Жек херить, луцьктепло - "звертайтесь в жек".

Шикарно.

Договір заключений з луцьктеплом, юридично з жеком ніяких правових відносин не існує !!? Пробував з жеком договір заключити - мимо ) Два місяці розборок. Ходіння комісій через день. Я показую - температура в трубі стояка 26 град - вони мені "кімната не така, батареї не такі (до речі біметал Польща)".

Пригрозив луцьктеплу судовим позовом по факту порушення умов договору плюс організував депутатський запит в міськраду, в луцьк тепло і в жек паралельно.

Переварили труби 2-го січня. Роботи було на годину.

Феншуй.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минуту назад, Opel75 сказал:

Ситуація ще цікавіша. Мав проблеми по стояку опалення в одній з кімнат. Жек херить, луцьктепло - "звертайтесь в жек".

Шикарно.

Договір заключений з луцьктеплом, юридично з жеком ніяких правових відносин не існує !!? Пробував з жеком договір заключити - мимо ) Два місяці розборок. Ходіння комісій через день. Я показую - температура в трубі стояка 26 град - вони мені "кімната не така, батареї не такі (до речі біметал Польща)".

Пригрозив луцьктеплу судовим позовом по факту порушення умов договору плюс організував депутатський запит в міськраду, в луцьк тепло і в жек паралельно.

Переварили труби 2-го січня. Роботи було на годину.

Феншуй.

В тебе щось переварювали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 годин тому, yu2007 сказано:

А є ще лохі, що купують 5літрові мерси (платять за лишній спалений бензин і бренд), нє щоб економне чері купити :D

Такі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 минут назад, nickel сказал:

В тебе щось переварювали?

В підвалі. Тепер температура в стояку 55-65 град, як коли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Opel75 сказал:

В підвалі. Тепер температура в стояку 55-65 град, як коли.

Батарея була холодна тільки в тебе чи у всіх по стояку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, Opel75 сказано:

в луцьк тепло і в жек паралельно.

Переварили труби 2-го січня. Роботи було на годину.

То хто переварив? ЛТ чи ЖЕК?

формально - інженерні мережі в багатоквартирному будинку є власністю співвласників багатоквартирного будинку, а ЖЕК, який має на балансі будинок до його передачі на ОСББ, не є власником системи опалення.

тому і є нерозуміння, хто повинен переварювати

38 хвилин тому, nickel сказано:

біметал Польща

а от за це, якщо ЛТ дозволу не давало - можна було б і "попасти" трохи...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жек, під керівництвом Луцьктепла, як я зрозумів.

Майже весь стояк холодний був. Подача є. Проток малий. 9-ий поверх. На батареї байпас, два крани. Перекриваю крани (відсікаю батарею). Відкручую американку - тече літня вода. Показую - вода прохолодна, нагріти батарею не реально. У відповідь, якщо коротко, "ти баран і шо ти хочеш в кімнаті тепло" - повісив електро панель на стіну (дитяча кімната- мля) 700-800 кВт/міс світла мотав. Сцуко, нервів потріпали.

А, дзвонить якась манда  жіночка і каже "сьогоді прийдемо заміряти температуру в кімнаті - не виключайте електрообігрівач". Я його відразу виключив. Приходять. +16 град. Відразу претензії - навіщо виключили електрообігрівач !??? Я - сцуко, охуїли? Записали в акті +21 на підпишіться. Перекреслюю, пишу "покази не вірні, в кімнаті +16". "Ви нам акта спортили" - "Пішли нах*й з такими замірами". Отак і спілкувались два місяці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...