Перейти до змісту

Тарифи за комунальні послуги


Рекомендовані повідомлення

7 хвилин тому, justice777 сказано:

Про енергетичні культури щось чув? Якщо ні - пан Гугл в допомогу

перш, ніж звертатись до Гугля - спочатку вирости енергетичні культури, потім вже котельні на них переводь ;)

але варто ще раз спростити - для вирощування "енергетичних культур" потрібне місце. яке вже зайняте чимось іншим. звісно, можна відмовитись від пшениці (сої, кукурудзи, ...) на користь "енергетичних культур" - але торгівельний баланс точно постраждає, гривня знеціниться - от і доведеться тоді тобі

10 хвилин тому, justice777 сказано:

паперові гроші палити

бо тарифи будуть постійно зростати.

 

так що спочатку заверши свій рівень

 

11 хвилин тому, justice777 сказано:

початкової школи

бо якщо 

11 хвилин тому, justice777 сказано:

щоб подумати - то ні

- то іноді краще жувати ;)

я-то новомоднє слово "салікс" і без гугля знаю...

 

12 хвилин тому, justice777 сказано:

Любиш ти все спростити

пора було б уже знати, що легко тільки все ускладнювати, важко - спрощувати.

 

а байки про "енергетичні культури" залиш для когось іншого - цей фетиш засвітився в Україні ще на початку 90-х, але й досі передова гейропа користується "відновлюваними джерелами" енергії з пелет з українського лісу :( а не перейшла на повне самозабезпечення, "відновлюють" свої "джерела" за рахунок в т.ч. українських лісів, і навряд чи саме в Україні придумають якесь кардинальне вирішення проблеми... чи ти візьмешся? ;)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таки 1-ий клас 2-а четверть.

 

1. Під енергетичні культури можна/треба використовувати малопродуктивні в сенсі с/г виробництва землі. Таких на півночі Волині достатньо.

 

2. Енергетична верба, наприклад, додатково ще й очищує воду. Тобто, потенційне вирішення важливої проблеми людства - якість питної води.

 

3. Щодо торгівельного балансу. Під енергетичні культури пропонується використовувати - див.п.1.

Крім того, проста арифметика (в першому класі вже мали проходити ;) ), якщо країна умовно не імпортує товар (газ) на 100 дол., а цей товар замінить іншим товаром вітчизняного виробництва, валютний баланс погіршиться чи покращиться?

 

4. Деревний попіл (як побічний продукт використання) - ефективне добриво для сільського господарства. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, justice777 сказано:

Під енергетичні культури можна/треба використовувати малопродуктивні в сенсі с/г виробництва землі. Таких на півночі Волині достатньо.

то, може, займешся цим? ;)

бо ті, що зайнялись вже цим - мабуть, щось роблять неправильно. мабуть, тому, що в тебе не проконсультувались? в більшості чомусь "вихлоп" від діяльності близький до нуля, а в стандартному варіанті - збиток. і на Волині, і на Рівненщині, і на Житомирському Поліссі.

бо якщо землі малопродуктивні - то вони малопродуктивні, вони тільки торф можуть ефективно продукувати (тільки дууууже довго).

10 хвилин тому, justice777 сказано:

Енергетична верба, наприклад, додатково ще й очищує воду. Тобто, потенційне вирішення важливої проблеми людства - якість питної води.

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З ФБ

Юрий Голик (Yuriy Golyk): и еще об альтернативной энергетике

Ветряк, солнечная панель, система управления, аккумуляторная батарея, система защиты, система передачи сигнала SOS, зарядка батареи. Ну и сам столб ж/б конечно же куда ж без него ))

Полностью автономная система. Без сети.

Энергии, накапливаемой днем, хватает чтобы был свет ночью.

Даже зимой, когда мало солнца.

Ранее испытывали просто солнечные панели - накапливаемой энергии недостаточно. А вот солнце плюс ветряк - хватает.

Что важно: только генератор и панель - импорт, все остальное сделано в Днепре.

Что особо ценно лично для нас - все разработки, исследования и т.д., т.е. НИОКР - сделаны инженерами из Днепра.

Началось все весной с фразы "а давайте вот такие штуки поставим в сквере перед ОГА", но решили, что на дорогах будет нужнее и важнее.

P.S. Специально для хронически упоротых зрадофилов, непризнанных гениев и псевдорасследователей, не платящих налоги: инвестиционного конкурса не было, а вот торги в ProZorro на услугу по освещению были.

#Команда_Резниченко

 

Система освітлення для зупинки громадського транспорту. 98 тис. Грн.

 

І для порівняння, біля Горохова за ремонт зупинки (чуть підлатали і пофарбували, навіть не вивезли сміття і залишили кусок дошки замісь лавки ) заплатили більше 60 тис

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, rl72 сказал:

Система освітлення для зупинки громадського транспорту. 98 тис. Грн.

 

І для порівняння, біля Горохова за ремонт зупинки (чуть підлатали і пофарбували, навіть не вивезли сміття і залишили кусок дошки замісь лавки ) заплатили більше 60 тис

Ну не зрівнюй х.. з пальцем.

По-перше, суми різні.

По-друге, то освітлення, а то зупинка, щось же ж треба освітлювати.

По-третє, корупційну складову не береш до уваги, її не те що не перемогли, а й не бралися за це.

А в іншому, все вірно: он на цій ділянці вже не один рік ефективно працює освітлення сонячні панелі -ЛЕД

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я трохи продовжу про пеллети, шоб ви не заскучали :)

Волинське деревообробне підприємство як побічний продукт реалізує пеллети з дубової стружки вищого гатунку (зольність щось біля 0,5%), можливості - 1400 тон/місяць. Потреба закладу типу школи/садка/лікарні на сезон - 200-300 тон. Підкреслю - це не зрубані ліси, це - відходи виробництва, якими грамотно розпорядились. З екологічної точки зору з пеллет при згорянні вихлоп СО2 та інших речовин співмірний з такими, якби дерево просто гнило десь в болоті.

Ну і скажу, що я не є адепт твердопаливних котлів чи ще чогось. Просто коли бачиш рахунок за газ, а в ньому з 2500 грн - 1300 грн - субсидії, я розумію, що колись це все одно скінчиться і таки прийдеться або башляти 2500, або робити так, щоб цифри були менші хоча б у два рази. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, difoto сказано:

Я трохи продовжу про пеллети, шоб ви не заскучали :)

Волинське деревообробне підприємство як побічний продукт реалізує пеллети з дубової стружки вищого гатунку (зольність щось біля 0,5%), можливості - 1400 тон/місяць. Потреба закладу типу школи/садка/лікарні на сезон - 200-300 тон. Підкреслю - це не зрубані ліси, це - відходи виробництва, якими грамотно розпорядились. З екологічної точки зору з пеллет при згорянні вихлоп СО2 та інших речовин співмірний з такими, якби дерево просто гнило десь в болоті.

Ну і скажу, що я не є адепт твердопаливних котлів чи ще чогось. Просто коли бачиш рахунок за газ, а в ньому з 2500 грн - 1300 грн - субсидії, я розумію, що колись це все одно скінчиться і таки прийдеться або башляти 2500, або робити так, щоб цифри були менші хоча б у два рази. 

Воно так і має бути - пелети з відходів деревообробки. А відходів досить багато - тільки 50% при порізці на дошки, бруски. От тільки пелети це експортний товар - відповідно вартість прив'язана до долара/євро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А газ та вугілля не пов'язані? :) Впевнений, що і торфобрикет і навіть дрова залежать від курсу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, difoto сказано:

А газ та вугілля не пов'язані? :) Впевнений, що і торфобрикет і навіть дрова залежать від курсу.

Я про те, що навіть на 100% вітчизняний продукт (паливо) залежить від курсу гривні. Хіба що заборона експорту може стримати ціну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, sergkots сказано:

Я про те, що навіть на 100% вітчизняний продукт (паливо) залежить від курсу гривні. Хіба що заборона експорту може стримати ціну.

Я от тут взагалі не зрозумів нічого. Заборонимо експорт пелет і вони подешевшають? Дивні спостереження. Я розумію, коли обмежують експорт сировини і це піднімає виробничу галузь. Тіпа забороним експорт соняшникового насіння, щоб робити в себе олію. Пелети в Рожищах проходять 21 стадій сушки, це готовий продукт. Паркетну доску теж заборонити на експорт?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, difoto сказано:

Я от тут взагалі не зрозумів нічого. Заборонимо експорт пелет і вони подешевшають? Дивні спостереження. Я розумію, коли обмежують експорт сировини і це піднімає виробничу галузь. Тіпа забороним експорт соняшникового насіння, щоб робити в себе олію. Пелети в Рожищах проходять 21 стадій сушки, це готовий продукт. Паркетну доску теж заборонити на експорт?

З чого такі висновки? Де я писав, що потрібно заборонити експорт?

Ще раз: навіть на 100% вітчизняне паливо буде залежати від курсу гривні до долара/євро. Дрова, до речі, також йдуть на експорт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго вечора.

Мені потрібен скан рахунку за комунальні послугу з Луцька.

Хтось може зробити?

Буду дуже вдячний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, user231231 сказал:

Доброго вечора.

Мені потрібен скан рахунку за комунальні послугу з Луцька.

Хтось може зробити?

Буду дуже вдячний

Стєсняюсь спрасіть: зачєм?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 06.01.2017 at 20:31, user231231 сказано:

Доброго вечора.

Мені потрібен скан рахунку за комунальні послугу з Луцька.

Хтось може зробити?

Буду дуже вдячний

Так і бачу, як прийшов містер НОНЕЙМ231231 і всі бігом побігли сканувати свої "рахунки"...

Тож поясни чемно, ЩО саме ти хочеш побачити, ЯКЕ саме ти хочеш побачити, НАВІЩО ти це хочеш, і т.д., тоді може хтось і допоможе.

 

ПиСи: а якщо тобі потрібна КВИТАНЦІЯ, а не рахунок, і якщо б тобі дійсно потрібно було б, то ти б не полінувався погортати хоча б декілька сторінок і знайшов би 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міністерство юстиції запустило єдиний електронний реєстр боржників за комунальні послуги

Дані розміщені на офіційному веб-сайті міністерства.

У базу внесли фізичних осіб і приватні підприємства. Щоб дізнатися розмір боргу, потрібно ввести дані в спеціальну форму - ім'я, прізвище, по батькові, дату народження і номер ідентифікаційного коду або реєстраційний номер облікової картки платника податків.

Приховати заборгованості за комунальні послуги стане неможливим. Це має допомогти вирішити проблеми, пов'язані з продажем і переоформленням нерухомості. 

Також міністерство планує посилити покарання для боржників. Фізичних осіб хочуть позбавляти водійських прав, а у підприємців відбирати ліцензії на ведення бізнесу.

 

http://erb.nais.gov.ua/#/search-debtors

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чув в новинах що в Києві перерахували платіжки за опалення http://24tv.ua/pererahuvali_tarifi_na_opalennya_v_kiyevi_n759913, в нас такого не планують?

Гройсман обіцяв однакові тарифи як в будинках з лічильниками, хтось щось знає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Gendruk сказано:

Чув в новинах що в Києві перерахували платіжки за опалення http://24tv.ua/pererahuvali_tarifi_na_opalennya_v_kiyevi_n759913, в нас такого не планують?

Гройсман обіцяв однакові тарифи як в будинках з лічильниками, хтось щось знає?

Якась фігня!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, mykola сказано:

Вартість метра квадратного опалювальної площі в лиспопаді була значно менше нормативної і в грудні також трохи менша. Нормативна 30,07 грн. за м.кв., в листопаді було десь 22-23грн., в гудні буде десь біля 25 грн. Точніше можна подивитися в платіжках.

В мене і листопад і грудень по 30 за м.кв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Screenshot - 2017.01.12 , 15_41_30.png

 

Тільки за опалення 2106 грн :( , за таку ж саму свою зі своїм опаленням + гарача, тобто тільки за газ 1341 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 11.01.2017 at 10:46, justice777 сказано:
Міністерство юстиції запустило єдиний електронний реєстр боржників за комунальні послуги

Дані розміщені на офіційному веб-сайті міністерства.

У базу внесли фізичних осіб і приватні підприємства. Щоб дізнатися розмір боргу, потрібно ввести дані в спеціальну форму - ім'я, прізвище, по батькові, дату народження і номер ідентифікаційного коду або реєстраційний номер облікової картки платника податків.

Приховати заборгованості за комунальні послуги стане неможливим. Це має допомогти вирішити проблеми, пов'язані з продажем і переоформленням нерухомості. 

Також міністерство планує посилити покарання для боржників. Фізичних осіб хочуть позбавляти водійських прав, а у підприємців відбирати ліцензії на ведення бізнесу.

http://erb.nais.gov.ua/#/search-debtors

а це ващє ржака

Ви, взагалі, бачили, ЯК виглядає отой "РЕЄСТР"??? Ну да, заходиш, і відразу бачиш боржників!!!

прикольно читати цю новину на різних "новинних" сайтах :)

Волинь24 інтерпретує:

Цитувати

Тепер усі можуть побачити, хто боргує за комуналку

Щоб дізнатися розмір боргу, потрібно ввести такі дані: ім'я, прізвище, по батькові, дату народження і номер ідентифікаційного коду або реєстраційний номер облікової картки платника податків. 
Приховати заборгованість за комунальні послуги неможливо. 
Це повинно допомогти вирішити проблеми, пов'язані з продажем і переоформленням нерухомості. 

:) ну да :) йду я купувати квартиру і кажу власнику "А дай-но мені свої анкетні данні!

Чи читаємо першоджерело, на яке посилаються Волинь24 (тут звучить трішки інакше, але все0одно так же брєдово-смішно):

Цитувати

Реєстр боржників: як перевірити, чи немає вашого прізвища у цьому списку

...Щоб дізнатися розмір боргу, потрібно ...

У базу внесли фізичних осіб і приватні підприємства. Приховати заборгованість за комунальні послуги неможливо. 

Це я тепер, завдяки їм, старанним, маю можливість взнати, чи не заборгував Я!!!! за комунальні послуги?!?!? Бо я, може, забув??? 

І, схоже, раніше я МІГ приховати СВОЮ заборгованість від САМОГО СЕБЕ, а тепер ФСЬО! Неможливо!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74 ах ти ж скритний то який! Благо сайт допомагає, я тепер все знаю про тебе та скільки ти боргуєш!!! В два кліка мошонки взнав!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Однокімнатна квартира - 35,7 м.кв.

В будинку лічильник тепла. Бойлер в квартирі.

Загальна сума (без врахування води) - 1315 грн

 

 

тарифи.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, seolutsk сказано:

jack74 ах ти ж скритний то який! Благо сайт допомагає, я тепер все знаю про тебе та скільки ти боргуєш!!! В два кліка мошонки взнав!

от от! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А з чим пов'язаний збільшений тариф за опалення - 34,31? Ніде не можу знайти інформації. Скрізь вказано тариф 30,07.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...