Перейти до змісту

Тарифи за комунальні послуги


Рекомендовані повідомлення

9 минут назад, Waver сказал:

"Дівається" приблизно в таких ось ситуаціях...

 

Колега на роботі виховує сама дитину каже, що субсидія зменшилась в 2 рази, тобто в минулому вона платила по 500 грн., а зараз треба більше 1000 грн. заплатити. Ії мама живе в 2-х кімнатній сама і квартплату сьогодні заплатила більше 1200 грн. (теж супсидія) з копійками, що перевищує половину пенсії, раніше такого не було. Цього я не можу зрозуміти, єдине пояснення перевищення площі на одну особу. А як з цим жити, коли діти роз"їхалися, чоловік помер і що їй робити? В 69 років продавати квартиру чи мінятись на меншу?...

если поменять на меньшую, то разницы хватит оплачивать коммунальные лет 10 точно.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, romanc said:

выплатишь за 40 лет жилье, его уже пора сносить, устарело морально и физически.

не зносити, але... на старості уже багато не потрібно, тому можна уже і без того будинку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, romanc said:

если поменять на меньшую, то разницы хватит оплачивать коммунальные лет 10 точно.

В США - це було би саме правильне рішення!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 minutes ago, case_l said:

не всі сприймають кочовий спосіб життя

Сидіти на одному місці, якщо навіть воно, тобто житло, не дуже добре але зете "ВАШЕ", бо тут жили ваші батьки і т.д.  - теж не дуже хороша ідея...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, vaz75 сказал:

Ну давай поспілкуємось про суть, вкотре.

Так я це ВСЕ і мав на увазі!!! Влада що творить!!! Дайте нормальну пенсію, стипендію, зарплату... і не треба тих субсидій!!! А скільки вони відмивають грошей на цьому?! І тиша... пожаліються в неті, поплачуть і все...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, dimmon сказал:

Хай с*ки дадуть встановлювати автономку на квартиру

Ну в мене автономка і що? З сьогоднішньою ціною на газ і з нашими зарплатами - це не панацея! Рахунок в платіжці теж - ого го :( А ціни на комуналку ще рости будуть і все в угоду МВФ, щоб черговий кредит виторгувати! Промисловість стоїть, грошей у казні немає, а вони людей доять! Якби було навпаки, то і кредитів не треба було б!!! А так відусюд одна брехня! :(

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, romanc сказал:

А что не дают? Делаете проект с увеличением сечения подводящей газовой трубы от ввода в дом...

Індивідуально не дають.

1 час назад, dimmon сказал:

 

А шо дають індивідуально на квартиру? Дають на під'їзд, наскільки я знаю.

Раніше давали на стояк, якщо замінити сояк на більшого діаметру трубопроводи з поступовим зменшенням січення вгору і за умови, що вистачить діаметру підвідної магістралі (зачасту не вистачає і треба робити проект і міняти всю трубу від газорозподільчого пункту до стояків).

Я вже двічі переходив (всім будинком) з дахової котельні на ідивідуальне опалення. На ті часи то було вигідно за будь-яких умов. А коли купив квартиру півтора роки назад в будинку з даховою котелнею був впевнений, що буде так само і підготував всі комунікації під котел. Але оскільки ціна на газ, буде\не буде газу, субсидії, свіжі ремонти і все таке, я не зміг умовити жильців по стояку перейти на інд. опалення. Думав, маючи двозоновий лічильник електроенергії і вивід під інд. котел, встановити електрокотел, але більше 3,5 Квт потужності обленерго не дає, посилаючись на розрахункову потужність будинку і підстанції.

О, встановлю твердопаливний котел. На 8 поверсі. :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, ForZa сказано:

Ну в мене автономка і що? З сьогоднішньою ціною на газ і з нашими зарплатами - це не панацея! Рахунок такий в платіжці - ого го :(

 

І в мене, і що? А в батьків така сама квадратура і я маю з чим порівняти. Вже раза 4 порівнював више в постах, виходить мінімум в 1.5 - 2 раза дешевше, не кажучи про те що коли захочу маю тепло, навіть у в вересні, коли захочу маю гаарчу воду, а не так як захоче жек, якщо захочу економити утеплю стіни (вже утеплені), а якщо загальне опалення, нафіга мені утеплюватись, якщо все одно буду платити 2600 за тепло.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минуты назад, ForZa сказал:

Так я це ВСЕ і мав на увазі!!! Влада що творить!!! Дайте нормальну пенсію, стипендію, зарплату... і не треба тих субсидій!!! А скільки вони відмивають грошей на цьому?! І тиша... пожаліються в неті, поплачуть і все...

 

Ти ж зараз це саме робиш...плачишся)).

 

8 минут назад, ForZa сказал:

Ну в мене автономка і що? З сьогоднішньою ціною на газ і з нашими зарплатами - це не панацея! Рахунок такий в платіжці - ого го :( А ціни на комуналку ще рости будуть і все в угоду МВФ, щоб черговий кредит виторгувати! Промисловість стоїть, грошей у казні немає, а вони людей доять! Якби було навпаки, то і кредитів не треба було б!!!

 

Карамба захватив твій нік? :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 хвилин тому, Waver сказано:

Сидіти на одному місці, якщо навіть воно, тобто житло, не дуже добре але зете "ВАШЕ", бо тут жили ваші батьки і т.д.  - теж не дуже хороша ідея...

Немає добро і недоброго варіанту, бо в кожної людини свій стиль життя і пріоритети. Кому в кайф підстригти газон і доглядати клумбу, садок біля свого будинку, а кому подорожувати не маючи сталого місця проживання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, romanc сказано:

выплатишь за 40 лет жилье, его уже пора сносить, устарело морально и физически.

Хз, в мене сусід ще в чеському довоєнному будинку живе, ніби фізично все з ним ок, а морально можна прикрасити без проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, dimmon сказал:

виходить мінімум в 1.5 - 2 раза дешевше

Я не порівнюю, це і так зрозуміло, а кажу, що всерівно теж дорого!!!!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 минут назад, Юріч сказал:

Ти ж зараз це саме робиш...плачишся))

Зовсім не плачусь! Зі своїм всім справляюсь дякувати Богу! А те що ви очевидного не помічаєте або закриваєте очі і все в іншу площину переводите - з цього сумно :(

 

37 минут назад, Юріч сказал:

Карамба захватив твій нік? :)

А до чого тут карамба? :) Невже нічого не зрозуміло?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У НКРЕ заявили, що населення платить за електрику менше, ніж треба

 

У НКРЕ заявили, що населення платить за електрику менше, ніж треба

 
 

Вартість електроенергії для населення на 57,7% нижче економічно обґрунтованого рівня, який станом на січень 2017 року становить 2,31 гривні за 1 кВт-год.

Про це повідомили УНІАН у Національній комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг.

"Постановою НКРЕ від 26 лютого 2015 року №220 "Про встановлення тарифів на електроенергію, що відпускається населенню" передбачалося привести у березні 2017 року тарифи на електроенергію для побутових споживачів до економічно обґрунтованого рівня", - заявили у комісії.

"Однак, протягом 2015-2016 років відбулося зростання середньозваженого тарифу на електричну енергію. Середній роздрібний тариф на електроенергію для населення (економічно обґрунтований тариф) у січні 2017 року становить 2,31 гривні за 1 кВт-год з ПДВ. Тобто, зараз населення платить тільки 42,29% ринкового рівня тарифу", - йдеться в повідомленні комісії.

Таким чином, як заявили у НКРЕ, навіть після останнього етапу підвищення тарифів, передбаченого постановою, населення буде сплачувати за електроенергію менше її ринкової вартості, а значить повної ліквідації перехресного субсидування на ринку електроенергії в березні 2017 року не відбудеться.

При цьому наголошується, що НКРЕ розглядає можливість подальших заходів з приведення тарифів на електроенергію, яка опускається населенню, до економічно обґрунтованого рівня.

Зараз тариф для населення становить 71,4 копійки/кВт-год при споживанні до 100 кВт-год на місяць, 1,29 гривні/кВт-год (від 100 до 600 кВт-год), а при рівні споживання більш ніж 600 кВт-год тариф становить 1,638 гривні/кВт-год.

Як повідомлялося, в лютому 2015 року НКРЕ затвердила дворічний графік підвищення тарифів на електроенергію для населення, що передбачає поетапне зростання до рівня 90 копійок/кВт-год при споживанні до 100 кВт-год на місяць і 1,68 гривні/кВт-год - при споживанні більше 100 кВт-год на місяць.

Останній етап підвищення запланований на 1 березня 2017 року.

Як відомо, 25 січня НКРЕ підвищила тарифи на послуги центрального водопостачання та водовідведення на 9% та 37%.

Нагадаємо, НКРЕ з 1 липня 2016 року підвищила тарифи на теплову енергію та послуги центрального опалення на 75-90%. Також з 1 липня подорожчала гаряча вода.

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, mykola said:

Це керівництво держави випробовує металеву пружину (населення) на міцність, але запас міцності може закінчитись...

Вираз обличчя керівництва, коли воно чую про пружину населення:

KrestinyLuzenko3_0.jpg

 

 

Сподобалось:

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, mykola сказано:

Це керівництво держави випробовує металеву пружину (населення) на міцність, але запас міцності може закінчитись...

левовій частині активного електорату - то все тільки букви й цифри, з яких якісь там літери й числа складаються, але зміна тарифів не несе особливого смислового навантаження - обов'язковий мінімальний платіж по субсидії від того не змінюється... більшість пенсіонерів зараз таки платять за комуналку менше, ніж за злочинної влади папередників

і не виключено, що ці ж пенсіонери будуть скоса дивитись на "багатіїв", які щось там незадоволені політикою влади щодо тарифів на опалення (коли в середньодобову жовтня в Києві закладають не фактичну середньорічну за минулі роки, а плюс 8,1 градуса)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хєрасє, за січень опалення 42,66 грн/м2

в минулому місяці 34 грн/м2 було

і я б не сказав що суттєво холодніший місяць був

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, TUBORG said:

51,70 грн м2 - хэрасє щотчик :rotate:

Калорії мабуть надто висококалорійні.

А що за будинок? Не адреса, а кількість поверхів, під'їздів, цегла/панель, лічильник на будинок чи окремий під'їзд?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, yu2007 сказано:

Калорії мабуть надто висококалорійні.

А що за будинок? Не адреса, а кількість поверхів, під'їздів, цегла/панель, лічильник на будинок чи окремий під'їзд?

Цегляний,5-ти поверховий,4 під*їзди,60 квартир,лічильник на будинок. Підскажіть кого мочить?)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 minutes ago, TUBORG said:

Цегляний,5-ти поверховий,4 під*їзди,60 квартир,лічильник на будинок. Підскажіть кого мочить?)

Пишуть, попит на нирки зростає. Однієї на опалювальний сезон вистачає з запасом. Ти ж не сам в квартирі живеш? Ну то на кілька зим теплом забезпечений.

Можеш ще гройсмену в ФБ написати, що платиш більше 50 за квадрат. Повинні грамоту від Кабміну дати, за посильний внесок в забезпечення беззбитковості Нафтогазу.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я що минулого місяця, що позаминулого пробував вікривати майже на повну, так воно сцука все одно 20-25% економить. Підозрював, що якщо не регулювати і відкрити на повну економія може бути на рівні 10-15%. Але щоб була переплата!? :_31: 20%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, TUBORG сказал:

Цегляний,5-ти поверховий,4 під*їзди,60 квартир,лічильник на будинок. Підскажіть кого мочить?)

Двері вхідні на пружинку поставити, вікна ущільнити в під'їзді, і мочить того, в кого вікна на роспашку вдома.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І лічильника теж не вибирали, і перевірити правильність показів теж не доля. :( 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...