Перейти до змісту

Тарифи за комунальні послуги


Рекомендовані повідомлення

  1. 1 година тому, mykola сказано:

    Того хто встановлював лічильник і не займається ним. Це явно що у вас подача теплоносія була відкрита повністю і ніхто не відповідає за регулювання.

    Я щось не розумію.Будинкам які не мають лічильників рахували по 42,66,а в нас з лічильником (допустим подача відкрита на максимум) перевищено цю норму. Хіба проблема не в лічильнику?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, mykola сказал:

 

 Було навіть таке: подача 78 град, обратка - 75 град.

Це вже жильці певно дійсно в трусах ходили (а може й без них).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, halcogen said:

42,66 це середньостатистичний показник. У вашому випадку більше всього тепловтрати вищі. Будинки різними бувають.

Середня статистика чого? Теплопостачання будинків? Чи може середньомісячна температура повітря за вікном? Ну коли 30 грн./квадрат - це коли 0 градусів :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проспект Перемоги, 3-й день змушений періодично відкривати кватирку, щоб було чим дихати, не сидіти мокрим і комп не перегрівався! В нас -50, чи хоча б -30??? Від батареї сірник запалити можна! Чи то, щоб ще еротичнішоий рахунок за лютий виставити? Телефонував в Луцьктепло - розвели руками - "нічим не можемо допомогти" Агов, Луцьктепло, у вас там слово "економія" чули, а слово, даруйте, "п*дараси"???

  • +1 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухай, d.u.a.l, з сприйняттям навколишньої реальності у тебе все ОК? То аргументуй ПРИЛЮДНО, в темі, що ж я "НЕ ТАК" написав! Не віриш? Чи в "Луцьктепло" працюєш, і правда очі коле? Чи радість розбирає, коли коштом мешканців міста опалюється вулиця? Причепити б тебе до тої батареї на годинку, можна і не "до", а посадити в крісло за метр, а краше півметра від неї, що б ти тоді заспівав (і не за годину, а за хвилин 10, скорше за все - добровільно знаходитися поруч з радіатором опалення такої температури людина без капітальних порушень терморегуляції, нервової системи чи кровообігу не буде, поміть, язик руку прикрутити скотчем не пропоную - то вже тортури), непорозуміння ти наше? Чи в тебе, як нік мій бачиш, автоматичний скрипт на псевдокритику спрацьовує? Чи то тарифи тобі так подобаються, і ти їх вважаєш обгрунтованими і справедливими? То напиши ще "постав індивідуальне опалення", а всі поржуть досхочу, ну або не поржуть, якщо таки розповіси РЕАЛЬНИЙ метод його встановлення на 5 поверсі 5-поверхового будинку, де не один ввід теплоносія в квартиру, а знизу, прикинь, сусіди живуть, котрі до суду підуть, як стояка порізати.

  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, AgentSmith13 сказал:

Слухай, d.u.a.l, з сприйняттям навколишньої реальності у тебе все ОК? То аргументуй ПРИЛЮДНО, в темі, що ж я "НЕ ТАК" написав!

ти попав ,все   d.u.a.l   тебе  заніс в чорний список ,на любий пост буде така реакція,на рік то точно,згадуй  де ти його образив:)

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Овва. @d.u.a.l  вже давно нічого не писав а тут таке, що аж поста затер. Інтригуюче

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, vaz75 сказал:

Овва. @d.u.a.l  вже давно нічого не писав а тут таке, що аж поста затер. Інтригуюче

та він нічого не пише ,він втіхаря своє ЧСВ піднімає

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 minutes ago, vaz75 said:

Овва. @d.u.a.l  вже давно нічого не писав а тут таке, що аж поста затер. Інтригуюче

 

Справді? Будучи знайомим з формою і способами "висловлення своїх позицій" обома дописувачами тут на Борді, я подумав, що то просто реакція на мінус ))

 

14 minutes ago, Rock said:

та він нічого не пише ,він втіхаря своє ЧСВ піднімає

Як і ви, діду, як і ви... )))

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, yu2007 сказал:

 

Справді? Будучи знайомим з формою і способами "висловлення своїх позицій" обома дописувачами тут на Борді, я подумав, що то просто реакція на мінус ))

 

Тю. За "мінус"? Такий вир емоцій?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зовсім за мінус... (то професія в нього така, зайдіть в профіль і переконайтесь) За умови відсутності аргументації ним невдоволення моїм постом, будемо вважати, що то позиція в нього така - коли хтось бачить будь-які відхилення в роботі влади (від Кабміну і НБУ до міської ради і сільради, а Луцьктепло то взагалі не влада...), то в них всіх просто окуляри неправильні, і взагалі очі прокапати треба, зате в нього - з Цейсовською оптикою. А на ділі  - так (от тільки не всі такої думки):

treba.jpeg

P.S. З часу написання про гарячі батареї відкривав кватирку кожну годину - 40 хв., і тримав відкритою хвилин 10 (інакше торба просто), "Луцьктепло" хороше, "Луцьктепло" підвищує температуру повітря в місті, щоб люди не мерзли, а на дорогах ожеледиці не було, і взагалі, то в них така супернанотехнологія, дуже глибоко продумана - щоб за містом ще зима була, а в місті сади цвіли, напевно. А потім на пару з Волиньгазом вони плачуться на нарадах, які страшні в них борги за газ, як тяжко зарплату працівникам платити і т.д. Всі вже не раз чули, мінімум від 3-х губернаторів - Клімчука, Пустовіта і Гунчика, кожної зими - "не треба кочегарити, щоб люди форточки відкривали". Але там певно ПЛАН - використати N кубів газу (і здерти чим побільше бабла з населення) - ТРЕБА. Є таке гарне слово, яке всі знають - енергоефективність, от тільки ЩО то таке наші теплопостачальники не вивчили (уявляємо, яке пекло було б в квартирі при утепленому фасаді)... Хоча так не повсюди - варто згадати, як перед Новим Роком на роботі став дикий дубак - в кабінетах 11-12 градусів, в залі взагалі 7-8 і до Різдва то продовжувалось, і саме з вини Луцьктепла - ні тиску, ні температури не додавали. Ну і пару знайомих колись скаржилися (в них вдома, і не так холодно, але було некомфортно). Доречі, в кого ще, і в яких районах міста та ж проблема з занадто "червоними" батареями? Цікаво, для статистики. А взагалі, пора додушувати нафталін в будинку, робити ОСББ і ставити будинкового лічильника тепла з можливістю прикрутити краника хоч трохи, як того до наступної зими не зробимо - можна, з такими тарифами, і відсутністю альтернативи в принципі, як в анекдоті, "накритися білим простирадлом і повзти на кладовище", ну, або вчитися не їсти (або їсти, але сніг), ходити в постолах з кори, і одежу з льону ткати... Саме цікаве - ті, хто більше всіх верещить - "в мене на то нема грошей, в мене пенсія маленька", самі ж собі петлю затягують - платити то З лічильником буде значно менше ЩОМІСЯЦЯ, а НА лічиньник скинутися треба ОДИН РАЗ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене, на Соборності - ващє не жарко. Навіть,  можна було б підбавити жарку. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, AgentSmith13 said:

 

Цікаво, для статистики. 

В батьківській квартирі на Молоді вже кілька зим поспіль батареї такі, що не втримати руку. Але там теплопункт, чи як там його, недалеко.

В мене (р-н Лучеська) трохи менше, але теж зараз ташкєнт. Лічильників немає :( 

 

Щодо "пенсіонерів" без грошей і лічильників. В сусідній темі про субсидії пишуть, що деяким "субсидіантам" за січень нарахували набагато більше, і навіть пенсіонерам з субсидією. Якщо це "не помилково", то от тобі і буде стимул для встановлення приладів обліку, бо суми там немаленькі.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я чув, що за 3-кімнатну квартиру з субсидією комусь нарахували 2400 за саме опалення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, AgentSmith13 сказано:

відкривав кватирку кожну годину - 40 хв., і тримав відкритою хвилин 10 (інакше торба просто)

 

9 годин тому, AgentSmith13 сказано:

пора додушувати нафталін в будинку, робити ОСББ і ставити будинкового лічильника тепла з можливістю прикрутити краника хоч трохи

в правильно поставленому запитанні міститься половина відповіді :)

 

... тілько в сусідній темі відписались, що з лічильником вийшло по-пійсят за опалення (скану квитанції, щоправда, там не було - мож, нагнітають???)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, yu2007 сказал:

Щодо "пенсіонерів" без грошей і лічильників. В сусідній темі про субсидії пишуть, що деяким "субсидіантам" за січень нарахували набагато більше, і навіть пенсіонерам з субсидією. Якщо це "не помилково", то от тобі і буде стимул для встановлення приладів обліку, бо суми там немаленькі.

Йшов на роботу повз пошту. Вийшов звідти пенсіонер, закурив і шукав вільні вуха. Поки я біля нього проходив, то він мені встиг виговоритися. Каже взяв з собою 1200, а до сплати 1400, а завжди було не більше 350.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і я відмічусь. Плата за січень. Площа, кількість прописаних - зверху в квитанції вказані. Центральне опалення, загальнобудинковий лічильник тепла, регулює людина (будинок з білої цегли, чеський проект, дев'ятиповерховий, 5 під'їздів, 180 квартир, середня температура в квартирі 21-22 °С). Більше лічильників ніяких (газ, вода) немає (окрім на електрику).

 

 

 

IMG_2017-02-13_113143_HDR.jpg

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 час назад, vaz75 сказал:

О, і мене не оминув якийсь полтергейст в тарифах, я прифігів

 

2017-02-13 (1).png

 

Вже раз бачив і хотів запитати - як досягли такого співвідношення по електриці, що нічна зона бере більше ніж денна?

А то в мене весь час навпаки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

Із лічильниками не завжди дешевше, - заступник директора ДКП "Луцьктепло"

https://konkurent.in.ua/news/luck/11873/iz-lichilnikami-ne-zavzhdi-deshevshe-zastupnik-direktora-dkp-luckteplo.html?utm_source=ukrnet&utm_content=iz-lichilnikami-ne-zavzhdi-deshevshe-zastupnik-direktora-dkp-luckteplo

 

У Луцьку мешканці 11 будинків зі встановленими лічильниками тепла заплатять за січень більше, ніж жителі будинків, де немає приладів обліку.

Про це повідомляється на сайті ДКП "Луцьктепло".

Згідно із Постановами Кабінету Міністрів України № 630 від 21.07.2005, № 865 від 30.11.2016 і НКРЕКП №1101 від 09.06.2016 року, за січень лучанам, які проживають у будинках, не обладнаних будинковими лічильниками, заплатять по 42,66 грн за м3.

Загалом в обласному центрі Волині є 166 будинків, обладнаних лічильниками, де платять більше середнього базового тарифу. НКРЕКП встановило цей тариф для Луцька на рівні 30,07 грн за м3.

Заступник директора ДКП "Луцьктепло" із комерційних питань Віктор Мельник зазначив,що з побудинковими приладами обліку тепла плата не завжди менша.

"У цих "дорогих" будинках значні втрати тепла. Перше – це відсутність теплової ізоляції в місцях загального користування (під'їздах, сходових клітках). Друге – розбалансування внутрішньо-будинкової системи (хтось відкриває постійно кватирки, вікна, бо йому гаряче,а від цього і сусідні квартири охолоджуються). Третє – втрати тепла через огороджуючі конструкції (зовнішні стіни). Панельні будинки завжди будуть холоднішими, ніж добротні цегляні", – зазначив він.

Загалом ДКП "Луцьктепло" надає послуги у 789-ти житлових будинках. З них лише 304 оснащені засобами обліку, що становить 38,5 % (дані на 1.02.2017).

 

11873_z5SlhiGmI3ca_w_687.jpg?148699402411873_T046IM0b4b0W_w_687.jpg?148699402411873_j0lvi9II4qTa_w_687.jpg?148699402411873_YrpqtQFgtjF1_w_687.jpg?148699402411873_mruRC71jXzYG_w_687.jpg?148699402411873_XMOyHaEvljWm_w_687.jpg?1486994024

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, mykola сказал:

Опалення ще більш менш, а вот за гарячу воду дуже багато. Нарахували майже 13 метрів кубічних на 3 людини. Відмовтися взагалі від гарячої води, встановіть бойлер (окупний період у вашому випадку 5-6 місяців) або поставте лічильники поки на гарчу воду (він окупиться за 3-4 місяці).

 

По-перше, нас живе четверо.

По-друге, гаряча вода - то не основна стаття витрат, на відміну від опалення.

По-третє, наша сім'я любить тратити воду, купатись і т.д. В нас лічильники стоять вже років вісім напевно. Не вигідно їх реєструвати, підраховано не раз.

В-четверте, нарахували в квитанції не 13, а 10 кубів гарячої.

По-п'яте, бойлер не варіант, так як любим приймати ванни).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну місяць січень був не теплий, лютий теж поморозить, але в середньому по року з лічильником буде все у значному плюсі ;) 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для статистики: жовтень 12 проти 15грн, листопад 21 проти 29,5грн, грудень 24 проти 34грн, ну січень за 30 ну так чому на св"ята мерзнути! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 minutes ago, Ukrainec said:

Для статистики: жовтень 12 проти 15грн, листопад 21 проти 29,5грн, грудень 24 проти 34грн, ну січень за 30 ну так чому на св"ята мерзнути! 

в січні без лічильника за 40, тому теж економія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...