Перейти до змісту

Тарифи за комунальні послуги


Рекомендовані повідомлення

3 часа назад, halcogen сказал:

Це все за рахунок жильців будинку, держава в цьому питанні як зажди відморозилася.

Ми якбудто різні новини читаєм...

Тож написано в статті ОСББ і кредит, по якому Луцька міська рада і держава відшкодовє витрати.

 

Щоб мати собі таке"щастя" достатньо 60% відсотків голосів "за" в будинку.

А на рах.безпосередньо статті, добре що утеплюють, але як і хто...і за скільки... Достатньо глянути на прізвище голови ОСББ і підрядника з Рівного ;)

В минулому році, на зборах по питанню утеплення цікавилася в представника даного підрядника, яка безпосередня площа утеплення будинку. І Ви не повірите, в руках у нього був кошторис, він знав що утеплення нашого будинку точно коштує 1,3 млн.грн., але він не знав яка площа утеплення :) ну і відповідно вартість квадратного метра утеплення...

Ну і відповіді на такі елементарні питання, типу по скільки доведеться платити протягом 10 років, якщо держава не відшкодує, або відшкодує витрати але з  запізненям, хто буде платити пеню, хто буде платити за мешканців  які не будуть вчасно платити, що є заставою і т.д. - ніхто не отримав. 

В цій статті дивлюсь також, є інфа про загальну вартість 2,4 млн., але зовсім немає інших подробиць... 

Так що, тут ще багато питань залишилось...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давидюк...

Ой ще буде з ним морока в жильців.

По утепленю: хто їм дозволив без поясів мінвати утеплювати? Де пожежна безпека?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, sergkots сказал:

По утепленю: хто їм дозволив без поясів мінвати утеплювати? Де пожежна безпека?

То ж є

15269_tJ5MdKn5oHJc_wm_w_687.jpg?14964162

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, nickel сказано:

То ж є

15269_tJ5MdKn5oHJc_wm_w_687.jpg?14964162

Ці заштукатурені полоси через три поверхи!? Кому воно таке потрібне - воно не зупинить вогню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, sergkots сказал:

Ці заштукатурені полоси через три поверхи!? Кому воно таке потрібне - воно не зупинить вогню.

Згідно ДСТУ

Цитата

5.8 У багатоповерхових будинках до дев'яти поверхів включно із застосуванням при зведенні конструкцій із фасадною теплоізоляцією класу А пінополістирольних плит груп горючості Г1, Г2 згідно з класифікацією ДБН В.1.1-7 слід передбачати обрамлення віконних і дверних (ворітних) прорізів стін, а також суцільні пояси через кожні три поверхи, які виконані з негорючих теплоізоляційних матеріалів завширшки не менше двох товщин плити.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотів я теж цю програмку заюзати (IQ energy, поки не прочитав що на окрему квартиру вона не поширюється), то все як має  бути взяв накладну на товар, і пішов в банк. В банку мені теж ніц не пояснили  (що на одну квартиру вона не поширюється) кажуть давай заключати кредит. Кридитні умови: контрактна угода на рік під 36%, при достроковому погашенні кредиту фіксована сума штрафу.

Прикинув, що в приваті навіть якщо я буду виплачувати щомісяця 10% від першочергової суми, за рік набіжить 26% а тут 36% та й не хочу я цілий рік і взагалі кредит мені не цікавий. 

Сума про яку йдеться мова це близько 7тис.грн/квартиру на матеріали (пінопласт ПСБ).  Тому оцінивши всі дані, навіть якщо всі мешканці будинку захотіли б скористатися цією програмою, то економія там примарна, приблизно 600-800грн / квартиру при умові виплати тіла кредиту протягом 1-2місяців, і робитимуть шабашники, але!

Але якщо ще буде найматися офіційний підрядник, то підозрюю, що загальна цифра виросте ще на 50% і якої небуть економії в порівнні з тим якщо б ви це робили самі взагалі немає, окрім купи паперів і зобов"язань.

Тому зваживши всі за і проти вирішено робити це індивідуально. Щоб не залазити в кредити буду робити на відкладені кошти, за перший раз 65% площі 52кв.м, а на наступний рік чи восени решту. Мене ж ніхто не гоне! 

Мета не заощадити кошти, а для того щоб:

1) в зимку біля зовнішньої стіни можна було б встановити ліжко, чи взагалі планувати житлову площу в квартирі без огляду на холодні зовнішні стіни температура яких в зимку становить 11-13град.С при t повітря в квартирі 21град  

2) викорінити причину появи плісняви на зовнішній стіні

 

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось не пам 'ятаю, Ви ОСББ таки створили чи нi?

Який поверх збираэтесь утепляти?

I створiть окрему тему краще по утепленню. Напишу тодi все що взнала/почула/дослiдила по данному питанню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, natalka) сказано:

Щось не пам 'ятаю, Ви ОСББ таки створили чи нi?

Який поверх збираэтесь утепляти?

I створiть окрему тему краще по утепленню. Напишу тодi все що взнала/почула/дослiдила по данному питанню.

Ні не створили...

Дахфай! Колись! ТЕМА

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може хто підкаже. Збираюсь ремонт в кухні робити. Чи варто (вигідно) ставити індивідуальний газовий лічильник? Хто в курсі всіх тих тарифів, нюансів? Живе в квартирі нас четверо, прописано троє (хоча це певно вже не важливо, бо стоїть загальнобудинковий лічильник на газ). Газом користуємся мало, ним не гріємся, холодну воду також не грієм (є два бойлери), самогон і тому подібне не варим, духовка електрична, активно користуємся мультиваркою і мікрохвильовкою... 

Хто скільки газу споживає по лічильнику при схожих умовах? 

Якщо вигідно поставити лічильник, то скільки то все вартує і яка процедура установкі і які срокі? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, Юріч сказал:

Може хто підкаже. Збираюсь ремонт в кухні робити. Чи варто (вигідно) ставити індивідуальний газовий лічильник? Хто в курсі всіх тих тарифів, нюансів? Живе в квартирі нас четверо, прописано троє (хоча це певно вже не важливо, бо стоїть загальнобудинковий лічильник на газ). Газом користуємся мало, ним не гріємся, холодну воду також не грієм (є два бойлери), самогон і тому подібне не варим, духовка електрична, активно користуємся мультиваркою і мікрохвильовкою... 

Хто скільки газу споживає по лічильнику при схожих умовах? 

Якщо вигідно поставити лічильник, то скільки то все вартує і яка процедура установкі і які срокі? 

Ти вже сам відповів на своє запитання. Звичайно, що ставити. Нас 3, готуємо все на плиті, духовка газова, в мікрохвильовці хіба розігріваємо. 10 кубів в місяць стандартно.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Юріч сказал:

Може хто підкаже. Збираюсь ремонт в кухні робити. Чи варто (вигідно) ставити індивідуальний газовий лічильник? Хто в курсі всіх тих тарифів, нюансів? Живе в квартирі нас четверо, прописано троє (хоча це певно вже не важливо, бо стоїть загальнобудинковий лічильник на газ). Газом користуємся мало, ним не гріємся, холодну воду також не грієм (є два бойлери), самогон і тому подібне не варим, духовка електрична, активно користуємся мультиваркою і мікрохвильовкою... 

Хто скільки газу споживає по лічильнику при схожих умовах? 

Якщо вигідно поставити лічильник, то скільки то все вартує і яка процедура установкі і які срокі? 

тут треба підходити з математичного боку:

В=Вартість встановлення лічильника всього

К1=комуналка по газу за місяць без лічильника

K2=комуналка по газу за місяць з лічильником (Як писав Нікел 10 кубів/міс на родину, в мене 11кубів\міс на 4-х.

Тоді приблизний термін окупності лічильника буде В/(К1-К2) в місяцях.

Якщо ти в планах жити в цій квартирі більше цього терміна - овчинка виділки варта, якщо ні, то то марні затрати.

Розрахунок приблизний, оскільки у нас щороку міняються тарифи і норми на газ по декілька разів. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, vaz75 сказал:

тут треба підходити з математичного боку:

В=Вартість встановлення лічильника всього

К1=комуналка по газу за місяць без лічильника

K2=комуналка по газу за місяць з лічильником (Як писав Нікел 10 кубів/міс на родину, в мене 11кубів\міс на 4-х.

Тоді приблизний термін окупності лічильника буде В/(К1-К2) в місяцях.

Якщо ти в планах жити в цій квартирі більше цього терміна - овчинка виділки варта, якщо ні, то то марні затрати.

Розрахунок приблизний, оскільки у нас щороку міняються тарифи і норми на газ по декілька разів. 

З нашими постійно-ростучими тарифами, твої розрахунки нічого не варті. Я коли ставив собі лічильник, то знайомий також мені рахував термін окупності десь біля 15 років і сміявся з мене, а через рік Вітька втік в Ростов і тепер сміюся я, а лічильник вже окупився. Але лічильник я б радив Юрічу все-рівно ставити, бо коли надумає лічильник ставити і ремонт вже буде зроблений, то буде пізно і встановлення вийде стільки, що лічильник ніколи не окупиться.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, nickel сказал:

З нашими постійно-ростучими тарифами, твої розрахунки нічого не варті. 

Не треба ля-ля. Ростуть тарифи як за куб так і з людини, так і вартість встановлення і самого лічильника. Тому я і вказав, що розрахунок приблизний. Щоб бути об'єктивнішим, можна прив'язати вартості до валюти долара\євро (порахуй но свої затрати, сміятися будеш менше). І до чого тут сусід і Росія?

31 минуту назад, nickel сказал:

 бо коли надумає лічильник ставити і ремонт вже буде зроблений, то буде пізно і встановлення вийде стільки, що лічильник ніколи не окупиться.

Ось тут погоджуюся на всі 100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, romanc сказал:

Может проще купить индукционную поверхность и опечатать газовый кран?

 Була така думка. Але дружина відкінула цей варіант. Бо коли відключають світло (і таке деколи буває, і може бути в подальшому), то газ спасає, можеш нагріти воду, щоб помитися, їжу, чай зготовити, тощо... Та навіть якщо воду вимкнуть, а електрику ні, то в баклашках завжди є в нас вода, знову ж можна нагріти воду помитись чи чай, кофе...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И не подозревал о таких проблемах в Луцке, думал макс часа на 3 пару раз в год.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, romanc сказано:

И не подозревал о таких проблемах в Луцке, думал макс часа на 3 пару раз в год.

можливо, це на ЛПЗ специфічні проблеми з електропостачанням?

40 хвилин тому, romanc сказано:

Может проще купить индукционную поверхность и опечатать газовый кран?

якщо 1 куб.м газу коштує 6.879грн., а для його заміни треба 10кВт електроенергії, які будуть коштувати вже 16.80грн., то відповідь на "простіше" буде не настільки однозначною ;)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, romanc сказал:

И не подозревал о таких проблемах в Луцке, думал макс часа на 3 пару раз в год.

 

Таких проблем немає, ні в Луцьку, ні на ДПЗ. Але, країна в нас не стабільна, то все може бути. Деколи можуть в самий непідходящий момент вимкнути світло по під'їзду чи будинку....Чи воду гарячу перекриють, бо десь регламентні роботи чи трубу прорвало... Короче, хай буде поки газ, його багато не треба, але хай буде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 минут назад, rrid сказал:

можливо, це на ЛПЗ специфічні проблеми з електропостачанням?

якщо 1 куб.м газу коштує 6.879грн., а для його заміни треба 10кВт електроенергії, які будуть коштувати вже 16.80грн., то відповідь на "простіше" буде не настільки однозначною ;)

 

Считаешь не верно. На данный момент есть примерная сумма постоянных расходов на газ, абонплата и по количеству прописанных, зимой эта сумма увеличивается за счет обогревающихся соседей. 

А если будет индукционка ( у них КПД самый высокий из электрики), то сумма регулируема, как и в случае с газовым счетчиком.

Электросчетчик зональный с таймерами на бойлерах?

Калорийность газа сейчас очень низкая+ тепловые потери на обогрев. Мы грели кастрюлю на 2,5 кВт горелке и на 2 кВт индукционке- индукционка нагревает раза в 3 быстрее.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Юріч сказано:

Може хто підкаже. Збираюсь ремонт в кухні робити. Чи варто (вигідно) ставити індивідуальний газовий лічильник? Хто в курсі всіх тих тарифів, нюансів? Живе в квартирі нас четверо, прописано троє (хоча це певно вже не важливо, бо стоїть загальнобудинковий лічильник на газ). Газом користуємся мало, ним не гріємся, холодну воду також не грієм (є два бойлери), самогон і тому подібне не варим, духовка електрична, активно користуємся мультиваркою і мікрохвильовкою... 

Хто скільки газу споживає по лічильнику при схожих умовах? 

Якщо вигідно поставити лічильник, то скільки то все вартує і яка процедура установкі і які срокі? 

В мене лічильник (поставив попередній власник житла, про ціну питання не в курсі). В місяць споживаю в середньому 3 куба. В березні невчасно подав показник в особистому кабінеті на сайті Волиньгазу - по показникам загальнобудинкового лічильника "нарахували" 13 кубів. Це для того, яка може виходити різниця, якщо споживаєте небагато.

Але при ціні питання на встановлення індивідуального лічильника зараз - важко сказати, рішення ваше. Сусідка недавно ходила в Волиньгаз - орієнтували під 10 тис грн за все. Є приватні фірми, що займаються підключенням та монтажем газу, в одній маю знайомого. Звонив йому і запитував тоді - сказав що вже більше півроку по квартирам не ставить і не хоче братись навіть, якісь нововведення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, romanc сказано:

Считаешь не верно. На данный момент есть примерная сумма постоянных расходов на газ, абонплата и по количеству прописанных, зимой эта сумма увеличивается за счет обогревающихся соседей. 

А если будет индукционка ( у них КПД самый высокий из электрики), то сумма регулируема, как и в случае с газовым счетчиком.

Электросчетчик зональный с таймерами на бойлерах?

Калорийность газа сейчас очень низкая+ тепловые потери на обогрев. Мы грели кастрюлю на 2,5 кВт горелке и на 2 кВт индукционке- индукционка нагревает раза в 3 быстрее.

І кастрюлі порахуйте для такої плити їх потрібно буде замінити на спеціальні з спеціальним цінником=)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Student91 сказал:

І кастрюлі порахуйте для такої плити їх потрібно буде замінити на спеціальні з спеціальним цінником=)

Та ладно, вся стальная посуда. Не работает только с алюминием.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо немає колонки на газ - то я навіть би не думав ставити чи не ставити індукційну плиту.

- мінус один постачальник послуг

- безпека

а пересторога бо люди мабуть думають що це якийсь вид електричних плит, і думають що вони так само гівняні

Мікрохвильовок колись теж боялись, а зараз вони в кожній оселі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...