Перейти до змісту

Тарифи за комунальні послуги


Рекомендовані повідомлення

1 година тому, romanc сказано:

Считаешь не верно. На данный момент есть примерная сумма постоянных расходов на газ, абонплата и по количеству прописанных, зимой эта сумма увеличивается за счет обогревающихся соседей. 

А если будет индукционка ( у них КПД самый высокий из электрики), то сумма регулируема, как и в случае с газовым счетчиком.

Электросчетчик зональный с таймерами на бойлерах?

Калорийность газа сейчас очень низкая+ тепловые потери на обогрев. Мы грели кастрюлю на 2,5 кВт горелке и на 2 кВт индукционке- индукционка нагревает раза в 3 быстрее.

1. Абонплати НЕМАЄ поки, взимку сума тільки за наявності двох умов одночасно: а) сусідів з "підігрівом" і б) лічильник на будинок

2. ККД не 100% що в будь-якої електроплити, що в газової

3. Якщо стоїть зонний лічильник - арифметику там треба рахувати окремо. Але вдень однозначно не вийде зекономити на приготуванні їжі по нічному тарифу (хоча, звісно, можуть бути й такі, хто готує вночі, а вдень спить ;) )

4. Тепловтрати - вище написав про ККД, те ж саме й тут.

5. Калорійність газу сильно різниться залежно від пальника. Після заміни радянської газової плити на сучасну, ще жодного разу не бачив іншого полум`я на пальниках, крім синього. І що дивовижно, чайник закипає вдвічі швидше ;) (хоча електрочайник все-одно закипає швидше). Газ - з тієї ж центральної труби.

6. Якщо поставиш чайник на 2кВт пальник, де він закипить за 10 хвилин на максимальному полум'ї, це зовсім не означає, що на 4кВт пальнику цей же чайник закипить через 5 хвилин - ні, економія часу на потужнішому пальнику такої ж конструкції швидше за все буде в межах 20%, а от газу спалиш значно більше, ніж 20% ;)

 

тому порахував я вірно. на газовій плиті зварити вечерю буде до 2-х разів дешевше, ніж на електроплиті (в т.ч. індукційній).

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, rrid сказал:

5. Калорійність газу сильно різниться залежно від пальника. Після заміни радянської газової плити на сучасну, ще жодного разу не бачив іншого полум`я на пальниках, крім синього. І що дивовижно, чайник закипає вдвічі швидше ;) (хоча електрочайник все-одно закипає швидше). Газ - з тієї ж центральної труби.

 

Ну да, ну да. Ми в різних містах певно живемо

 

20161009_175344.jpg

20161009_221504.jpg

20161011_070546.jpg

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А щодо індуктивної (чи електричної) плити треба ще десь додаткових 5 кВт потужності на щитку знайти і проводку провести,

  • +1 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І штук 15 грн за плитку з індукционною поверхнею. Я говорю не про врізну техніку, а за звичайну плитку з духовкою. Короче, не сперечайтесь. Газова плитка залишається полюбе, причини написав в попередньому коментарі. Да і нема в мене лишніх 15 штук на індукціонну плитку, навіть якщо б дружина була не проти відмовитись від газу.

 

P.S. Дзвонив тільки що в Волиньгаз на рахунок лічильника, то сказали, що вартість за все (лічильник, проект, робота) біля 3 тис.грн., в залежності від фірми, яка буде проводити роботи по встановленню.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, vaz75 сказано:

А щодо індуктивної (чи електричної) плити треба ще десь додаткових 5 кВт потужності на щитку знайти і проводку провести,


6-8квт повна потужніст ьвсіх комфорок. скільки з своїх ти використовуєш? можу поспорити що не більше 2х. при цьому не на всю потужність.
маю індукційну плиту.
варив 35хв мясо, і окремо на іншій комфорці кашу 15хв. виходило 0.8квт+-

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минуты назад, Dima4s сказал:


6-8квт повна потужніст ьвсіх комфорок. скільки з своїх ти використовуєш? можу поспорити що не більше 2х. при цьому не на всю потужність.
маю індукційну плиту.
варив 35хв мясо, і окремо на іншій комфорці кашу 15хв. виходило 0.8квт+-

 

Звичайно, що кодень день не використовуєш всі комфорки, але для прикладу, готую їсти на два дня, сім"ї та собакам. Отже одночасно, тушкується мняско, вариться картопелька, варитьчя мняско собЯкам та вариться їм же каша,,...чотири комфорки.

Пікове навантаження цілком можливе.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Alex_K сказано:

Сусідка недавно ходила в Волиньгаз - орієнтували під 10 тис грн за все.

Це якийсь разводняк. На дошці оголошень під'їзду висить рекламка: "Встановлення газового лічильника - 3,000 грн". Ми встановлювали десь рік тому - вклалися у 2000 за все (лічильник, проект, робота).

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часа назад, Dima4s сказал:


6-8квт повна потужніст ьвсіх комфорок. скільки з своїх ти використовуєш? можу поспорити що не більше 2х. при цьому не на всю потужність.
маю індукційну плиту.
варив 35хв мясо, і окремо на іншій комфорці кашу 15хв. виходило 0.8квт+-

 

А мінуса за що вліпив? Давай спорити, на що? Якщо ти не використовуєш, то це не означає, що і всі не використовують. Коли вдома якесь свято (день народження, новий рік, просто поседеньки), то я використовую не тільки всі конфорки, а ще й духовку. Зокрема останні стейк-посиденьки: одна велика конфорка - смажився стейк, друга середня - цибулевий конфітюр, третя середня - рис, четверта маленька грівся м'ясний соус.

Певно розрахунки потужності роблять від балди. Подумаєш, якась пожежна безпека. Ти хоч раз бачив, як горить проводка? А я бачив - не дай Бог. Так що "фєдя - ти не правий" - проспорив.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Юріч сказано:

І в залежності від фірми, яка буде проводити роботи по встановленню.

 Дзвонив до мене і не спитав, а я ставив))) Робила мені фірма та що на І Франка в минулому році десь в березні все вийшло вродь 2950 не пам'ятаю точно, там було найдешевше бо скрізь десь 3200 грн виходило, зараз мій друг ставить, всі фірми обдзвонив вродь 3600-3800 зараз виходить, можу в нього усе розпитати.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, yura-patriot сказано:

 Дзвонив до мене і не спитав, а я ставив))) Робила мені фірма та що на І Франка в минулому році десь в березні все вийшло вродь 2950 не пам'ятаю точно, там було найдешевше бо скрізь десь 3200 грн виходило, зараз мій друг ставить, всі фірми обдзвонив вродь 3600-3800 зараз виходить, можу в нього усе розпитати.

В нас на під'їзді було оголошення після встановлення загальнобудинкового, Газгарант ціна 3000

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, Gendruk сказано:

Газгарант ціна 3000

 Перепитав, йому якраз ці і ставлять вийшло все 2830грн(це вже точно), а про 3600-3800 то він щось не так спочатку зрозумів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Gendruk сказал:

В нас на під'їзді було оголошення після встановлення загальнобудинкового, Газгарант ціна 3000

 

Тільки що подзвонив їм. Так, вони беруть за свій проект+робота=3к грн, але вони сказали, що ще Волиньгаз бере за свої дозволи, перекриття, пуск газу - 830 грн. Отже, все разом 3830 грн.

Дзвонив ще в "Комплект", то там їх робота ~2300грн, проект Волиньгазу (бо в них нема свого проектанта, як в "Газгаранті") 619грн і ~750 грн (як вони сказали) перекриття, пуск газу (Волиньгаз бере). Разом виходить ~3670грн. Ще дзвонив в "Газпроектмонтаж", вони беруть 3000 грн + 700 грн Волиньгазу за дозволи, перекриття, пуск газу...

А взагалі, ніхто точні цифри (по телефону принаймні) не може сказати. Бардак)).

 

П.С. Піпец)) Тільки но перезвонив ще раз в "Комплект", взяла трубку вже дівчина (бо перший раз говорив з хлопцем). Каже їх вся робота з матеріалами 3200-3400грн + проект Волиньгазу 600 з чимось гривень... І все в одному місці не роблять, то я маю бігати між ними і Волиньгазом.... Шок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну то замов в Волиньгазі

газгарант робить всі погодження сам, можливо прийдеться підїхати поставити підписи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, yura-patriot сказано:

 Перепитав, йому якраз ці і ставлять вийшло все 2830грн(це вже точно), а про 3600-3800 то він щось не так спочатку зрозумів.

 Кароче народ,мій знайомий сам запутався,щойно передивився усі записки свої,остаточно ціна 3830грн. це вже 100% робить йому газгарант.

 @Юріч друже, ну ти поняв))))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти часом у столиці, ціни ростуть вдвічі...

Цитувати

Київська міська державна адміністрація збільшила тариф на послуги з утримування багатоквартирних будинків і прибудинкових територій з 3 до 6,43 гривні за 1 квадратний метр.

Про це сказано в розпорядженні Київміськадміністрації.

Зазначається, що розпорядження прийняте у зв'язку зі зверненням виконавців послуг з утримування будинків і прибудинкових територій, що надали відповідні розрахункові матеріали щодо нових тарифів.

У пояснювальній записці до розпорядження зазначається, що нові тарифи передбачені для 8 327 будинків столиці (житловий фонд Києва в цілому нараховує близько 11 тис. багатоквартирних житлових будинків), що обслуговуються 10 суб'єктами господарювання комунальної власності (керуючими компаніями по обслуговуванню житлового фонду всіх 10 районів столиці).

Середній розмір тарифу для цих будинків становить 6,43 гривні за 1 кв. м.

Станом на червень, середня ціна за обслуговування 1 кв. м становить від 3 до 5 гривень залежно від керуючої компанії.

Відповідно до розпорядження, у чинності залишається можливість плати за послуги за стимулюючими тарифами з 10% знижкою (така ж діє й сьогодні), якщо оплата здійснюється до 20 числа місяця, наступного після розрахункового.

У документі не зазначена дата введення нових тарифів, водночас зазначається, що розпорядження набуває чинності від дня його опублікування.

Економічна правда

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

На сайті комунал та у П24 за газ виставлена заборгованість за попередній місяць.

По факту у Волиньгазі називають суму до оплати без так званої "заборгованості".

Будьте уважні при оплаті, якщо в когось ще така несподівана цифра в рахунку!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На сайті "комунал" (Місцевого Обчислювального Центру м. Луцька) ще на початковій сторінці вказано:

Цитувати

Шановні платники!

У зв`язку з хакерськими атаками відбулась затримка в передачі частини інформації від ВолиньПошти та банківських установ про платежі, які були внесені споживачами в період з 23 по 30 червня.
Якщо ваш платіж не враховано в квитанції, пропонуємо здійснити оплату за мінусом такого платежу та повідомити про це відповідне комунальне підприємство (по електроенергії Луцьку філію ПрАТ "ВоиньОблЕнерго"). Усі проведені вами платежі будуть враховані у наступному періоді.
Приносимо вибачення за тимчасові незручності.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про газ (можливо комусь буде корисним).

Теж побачив на сайті обчислювального, що по батьківській квартирі є заборгованість за газ. Але що мене здивувало більше, так це те, що вже 2ий місяць тарифікують не по діючому тарифові (4,4), а по граничній нормі (9,8). Зателефонував в контакт-центр. Дійсно, заборгованості по квартирі немає. А щодо тарифу - від власника квартири ніби то є відмова від встановлення загальнобудинкового лічильника (хоча насправді ніхто й не чув про нього). 

Запитав, який вихід з ситуації. Оператор сказав, що загальнобудинковий лічильник в будь-якому випадку буде встановлений до 1 січня 2018 року. Але, якщо до того часу "хочеться" платити за 4,4 куба, а не за 9,8, то власнику потрібно під'їхати в відділ по обслуговуванню споживачів і написати заяву, що він не проти його встановлення. Отаке.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В червні була переплата за гарячу воду +2425, а в липні вже борг -766. Ніхто з таким не стикався?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, nickel сказал:

Ніхто з таким не стикався?

в мене переплата так і залишилася поки що

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, Saddy сказал:

в мене переплата так і залишилася поки що

І як їх розуміти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, nickel said:

Ніхто з таким не стикався?

 

15 minutes ago, Saddy said:

в мене переплата так і залишилася поки що

 

Можливо це пов'язано з черговими перерахунками?

Вам вже перерахували/перепризначили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, yu2007 сказал:

 

 

Можливо це пов'язано з черговими перерахунками?

Вам вже перерахували/перепризначили?

Та хрєн їх знає з чим це пов'язано. Дзвониш в собез, а в них з перших слів істерика: вас 45000 домоволодінь, йде перерахунок субсидій, чекайте. Питаю, що з боргом робити - оплачуйте. З якого дива я маю платити? Субсидії вже другий чи третій місяць немає, перед цим також місяць не було - був перерахунок по "старій схемі". тепер по новій. Фіг з нею, літом можна і без неї прожити. А тепер щей борг повісили. Переплату забрали лише за гарячу воду, так само як і борг з'явився лише по ній.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

В червні була переплата за гарячу воду +2425, а в липні вже борг -766. Ніхто з таким не стикався?

Аналогічно. За гарячу була переплата біля 3,000, тепер лишилося 54 грн на рахунку. Всі інші кошти зникли в невідомому напрямку. Напевно, тут пояснення.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, halcogen сказал:

як сказали в Волиньгазі - а ти докажи!

Що значить, "а ти докажи"? Сфоткав реальний показник лічильника і тикрнув їм в носа. Так робив, перерахували.

Є думка, що це автоматом нарахували по кількості прописаних, оскільки в них база\сайт не фуричила до 5 липня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...