Перейти до змісту

Тарифи за комунальні послуги


Рекомендовані повідомлення

14 хвилин тому, yu2007 сказано:

в січні без лічильника за 40, тому теж економія

Я відносно гіпотетичних 30,07грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Ukrainec said:

Я відносно гіпотетичних 30,07грн

чому тоді за грудень береш негіпотетичні 34? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Fedor4uk сказал:

 

Вже раз бачив і хотів запитати - як досягли такого співвідношення по електриці, що нічна зона бере більше ніж денна?

А то в мене весь час навпаки

не забувай, що в мене бойлер, левову частку бере він,по таймеру нагріває вбільшості вночі і трошки догрівається увечері. Крім того пралка, мультиварка стоять з відкладеним стартом на ніч (ранок), всюди стоїть світлодіодне освітлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, sss381 сказал:

Із лічильниками не завжди дешевше, - заступник директора ДКП "Луцьктепло"

"У цих "дорогих" будинках значні втрати тепла. Перше – це відсутність теплової ізоляції в місцях загального користування (під'їздах, сходових клітках). Друге – розбалансування внутрішньо-будинкової системи (хтось відкриває постійно кватирки, вікна, бо йому гаряче,а від цього і сусідні квартири охолоджуються). Третє – втрати тепла через огороджуючі конструкції (зовнішні стіни). Панельні будинки завжди будуть холоднішими, ніж добротні цегляні", – зазначив він.

Ага, особливо Федорова 4в. Втрати тепла там, ага. Новий будинок з цегли, з утепл.вачем і пустотілою облицювальнною цеглою (особисто перевіряв). Мені нарахували з якогось перепугу 2,4 гкал, фактично взяв 1,3. Піду сьогодні розбиратися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 минут назад, vaz75 сказал:

не забувай, що в мене бойлер, левову частку бере він,по таймеру нагріває вбільшості вночі і трошки догрівається увечері. Крім того пралка, мультиварка стоять з відкладеним стартом на ніч (ранок), всюди стоїть світлодіодне освітлення.

 

Наскільки великий бойлер? Світлодіодне освітлення і у мене, але все ж співвідношення 70-75% день /25-30% ніч у мене залишається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, vaz75 сказано:

Ага, особливо Федорова 4в. Втрати тепла там, ага. Новий будинок з цегли, з утепл.вачем і пустотілою облицювальнною цеглою (особисто перевіряв). Мені нарахували з якогось перепугу 2,4 гкал, фактично взяв 1,3. Піду сьогодні розбиратися.

Дані або пізно подав, або забули внесити... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 минут назад, Ukrainec сказал:

Дані або пізно подав, або забули внесити... 

Куди подав? Я не подаю, вони самі ходять. Якщо порахувати показник по нарахованому в них, то він перевищує фактичний показник станом на сьогодні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 годин тому, Юріч сказано:

Ну і я відмічусь. Плата за січень. Площа, кількість прописаних - зверху в квитанції вказані. Центральне опалення, загальнобудинковий лічильник тепла, регулює людина (будинок з білої цегли, чеський проект, дев'ятиповерховий, 5 під'їздів, 180 квартир, середня температура в квартирі 21-22 °С). Більше лічильників ніяких (газ, вода) немає (окрім на електрику).

 

 

 

IMG_2017-02-13_113143_HDR.jpg

Я в шоці з гарячої води. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось квартира з автономним опаленням, у квартирі виставлена температура 21 на термстаті, воду не економимо, електрику також:

Screenshot - 2017.02.14 , 11_00_35.png

 

А ось батьків, центральне опалення, у квартирі 17-19, + тотальна економія води багато електрики бо завжди включений конвектор:

Screenshot - 2017.02.14 , 11_25_15.png

Screenshot - 2017.02.14 , 11_26_07.png

 

2270.08, це коли в тебе завжи гаряча вода, тепло у кімнатах, проти 3482.68, це коли холодно в кімнатах, палиш конвектором і тотально економиш гарачу воду, різниця 1212.60 грн. Дякую державі за "справедливі тарифи" і "можливість" встановити автономку у своїй квартирі.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я на деяких батареях повстановлював термостати і там де ніхто не тусує, скручую. Плюс більшість вже звикла до душу. Хіба мальок хлюпається в ванні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Счетчики воды будут проверять на месте, без демонтажа

 

Внешний осмотр счетчиков проводят визуально. Результаты считаются удовлетворительными, если при внешнем осмотре констатировано:

- наличие пломб, установленных во время поверки, и пломб, установленных при монтаже на месте эксплуатации, в местах пломбирования, которые определены эксплуатационной документацией счетчика;

- отсутствие внешних повреждений счетчика;

- отсутствие дефектов и запотевания счетного устройства, затрудняющие считывание показаний счетчика;

- отсутствие дефектов, затрудняющих считывание маркировки счетчика;

- наличие четкого изображения надписей на отсчетном устройства счетчика;

- наличие стрелки на корпусе счетчика, указывающей направление потока воды;

- правильность установки счетчика (стрелка на корпусе счетчика должна совпадать с направлением потока воды в гидравлической системе, в которой смонтирован счетчик).

После визуального осмотра осуществляется проверка работоспособности счетчика и определяется его метрологическая характеристика.

Результаты измерений и расчетов вносят в электронный протокол поверки.

Положительные результаты поверки счетчика подтверждаются свидетельством о поверке. Если в ходе проверки счетчик признан не соответствующим установленным нормам, оформляется справка о его непригодности.

Новая Методика поверки утверждена приказом Минэкономразвития от 23 декабря 2016 года № 2129 и распространяется на счетчики воды с механическим отсчетным устройством номинальных диаметров DN10, DN15, DN20.

http://jurliga.ligazakon.ua/news/2017/2/14/156316.htm?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=pravonews

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жителям будинків з лічильниками тепла на замітку :)

Цитата

Лучани вирішили зекономити… вимкнувши лічильник

Лютий 15, 2017
 
http://volyninfo.com/luchani-virishili-zekonomiti-vimknuvshi-lichilnik/

Вимикати лічильник на тепло, аби економити вирішили лучани.

Про це повідомила вчора, 14 лютого, під час оперативної наради у міського голови директор ДКП «Луцьктепло» Валентина Малютіна.

За її словами, працівники виявили будинок, де були аномально низькі покази лічильника. Працівники обстежили лічильник і виявилось, що мешканці так собі економили, вмикаючи лічильник лише на декілька годин на добу.

Мешканці зізналися, що вони таким чином економили. Малютіна наголосила, що цей спосіб не призводить до економії, а лише завдає шкоди підприємству.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я колись питала про те як хто бореться з подвійними нормами по газу (на плиту) при відмові від встановлення загальнобудинкового лічильника... і ось, таки в більшості випадків - нарахування Волиньгазу були незаконними http://www.volynnews.com/news/economics/volynhaz-ushchemliaye-prava-spozhyvachiv-antymonopolnyky/

Цитата

Відділення (АМК) запропонувало ПАТ «Волиньгаз» негайно вжити заходів щодо самостійного здійснення перерахунків споживачам. Сектору НКРЕКП у Волинській області було запропоновано здійснити контроль в частині проведення перерахунків споживачам.

 

Але Волиньгаз схоже розраховує на неосвідченість, неінформованість зайнятість більшості населення і не збирається самостійно робити перерахунок. Оскільки:

Цитата

відповідно до наявної в відділенні (АМК) інформації, ПАТ «Волиньгаз» здійснює такі перерахунки лише у разі надходження письмових звернень від споживачів, тому відділення радить споживачам письмово звертатись, щодо неправомірних нарахувань за граничними об’ємами, без належного складання актів, до ПАТ «Волиньгаз» та сектору НКРЕКП у Волинській області.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 minutes ago, mykola said:

В нашому будинку вже два місяці стоїть будинковий лічильник. В грудні 2016 року було нараховано за 6.8 метрів кубічних з людини. Думав трохи забагато, наступний місяць буде менше. Але коли отримав розрахунок за січень, трохи офігів, тому що вже було 8,4 куба з людини, було нараховано за 5 чоловік 42,2 м.куб або 290 гривень. В будинку відсутні колонки, лише газові плити.

 

Тю, он в людини 16 кубів на людину виходить.

І це в будинку, де майже півтори сотні квартир. 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Хто в курсі на рахунок опалення за лютий, який тариф? Без лічильника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Gendruk сказал:

Хто в курсі на рахунок опалення за лютий, який тариф? Без лічильника.

тут почитай

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Saddy сказано:

Дякую вже бачив, якщо врахувати що січень має 31 день, а лютий 28 то якось не дуже економно 42.66/31*28=38.53 - різниця температури

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

побачив що мене Волинь Газ намахує

https://104.ua/ua

3mes0c2t51tpr79k0jhe1ipxm.jpg 

 

Я повністю заплатив за газ за січень і в мене на балансі рівно 0.

В лютому спожив 400м.куб. газу.  ціна за 1м.куб - 6.879 грн.  Рахуємо: 400 * 6.879= 2751,6грн

Маю пільгу - знижку 75%, як учасник бойових дій. Тобто: 2751,6 * 0,25 = 687,9 грн.

А до оплати виставляється рахунок в 766.11грн.

От я не розумію, чому маю платити 766,11грн., а не 687,9грн???

Задав питання на сайті... поки мовчать. Певно, прийдеться їхати до них на Франка..

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їдь до них. то така шарашкіна контора... сайт може місяць мовчати. гаряча лінія- тупо трубку не беруть.. а як беруть то говорять так ніби я в час ночі до них додому подзвонив і щось хочу ще))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перерахунок буде після десятого числа ,а те шо зараз написано то це типу приблизний розрахунок ,наведи мишку на  кнопочку

як розраховано

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, halcogen сказано:

Учасник бойових дій 75% від певної (розрахованої) норми, а не на все що спалив. На дві людини (чоловік і жінка) в нас 322 куб. Якщо є неповнолітні діти то більще буде.

все вірно, тут справа в пільговій нормі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Батареї так херачать(Кравчука)що руку 30 секунд не протримаєш,коли мінус був на вулиці так не гріли,економісти бл. .....

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, spqr сказано:

 

Батареї так херачать(Кравчука)

 

 

лічильник тепла є?

у мене зараз взагалі вимкнули, вмикають ввері і до ранку, ходжу в шортах...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...