Перейти до змісту

Потрібна консультація по замовленню з Ali Express


Рекомендовані повідомлення

2 годин тому, Серега89 сказано:

вчора через додаток 7 речей купував, все добре було, як завжди...

А який у тебе спосіб оплати ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

52 минуты назад, SergLutsk сказал:

А який у тебе спосіб оплати ?

карта приватбанка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@SergLutsk а ніяких впн немає? Може Алі якусь підозрілу активність а аккаунті помітив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, vampirich сказано:

@SergLutsk а ніяких впн немає? Може Алі якусь підозрілу активність а аккаунті помітив

Та ні, я нічого не змінював взагалі, з того самого телефона з того самого додатка тижні 2 тому спокійно все оплачував так само з карти привата, а ото вчора в неділю хотів ще один дріб'язок дозамовити і отримав отаку колізію...

Причому ятам всяку фігню за 2-4$ замовляю, суми взагалі смішні. І не сказав би що зловживаю якимись конкретними розділами, знижками чи ще чим. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вобщем 3 дні підряд пробував мучити їхню службу підтримки. Все надіявся попасти на більш адекватного "співрозмовника". Однак це марна справа, вони мені чимось нагадали того ж з непробивною "логікою" ШІ з чатботом, точно так само стандартні загальні фрази, суцільна люб'язність "не переживайте, ми на вашій стороні, дайте хвилину, ми зараз перевіримо, все вирішимо, ми розуміємо вашу позицію, ми не сумніваємось що ви чесна людина" і все в такому дусі. 

Але однаково всі 3 рази не змогли ні внятно відповісти чим це я заслужив такий "бонус від центру безпеки", ні як його можна відмінити якщо я відмовляюсь надавати свої документи, ні пояснення чому ж від інших покупців не вимагають такого самого. Всі їхні поради зводились до одного, типу "не переживайте, це все конфіденційно, нікуди ваші дані не попадуть, це одноразова перевірка, просто заповніть і все буде ок".

Я вже і додаток перевстановлював на телефоні і всі дані очищав, і з компа пробував заходити, результат той же. Схоже це таки не глюк, а дійсно щось там їхня система підозрілого в моїй активності знайшла, і тепер походу лише 2 варіанти, або заводити новий акаунт з нуля чистий без історії, або забити на той алік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 хвилин тому, Electronshik сказано:

@SergLutsk а в чому проблема завести новий акаунт?

Ну в принципі не проблема, просто там ще висять незавершені замовлення. І як би хотів розібратись, зрозуміти в чому проблема, хоча б на майбутнє, бо що їм заважає таке саме вчудити через тиждень з новим акаунтом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора зробив замовлення, все було нормально.

Народ, мене цікавить наступне; як на ОЛХ з'являється товар по тій самій ціні а то і дешевше ніж на Алі? Шукати найдешевшу ціну на товар, на Алі, вроді вмію... Історія з ЮСБ хабом тому підтвердження.
Ще підкажіть, коли зробив замовлення і відразу його скасував, через який період зазвичай повертають гроші?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, VojinSvitla сказал:

Вчора зробив замовлення, все було нормально.

Народ, мене цікавить наступне; як на ОЛХ з'являється товар по тій самій ціні а то і дешевше ніж на Алі? Шукати найдешевшу ціну на товар, на Алі, вроді вмію... Історія з ЮСБ хабом тому підтвердження.
Ще підкажіть, коли зробив замовлення і відразу його скасував, через який період зазвичай повертають гроші?

Покупалось в акции, с купонами.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, VojinSvitla сказано:

коли зробив замовлення і відразу його скасував, через який період зазвичай повертають гроші?

Я правда не одразу скасовував, а коли продаван довго не відправляв його, але повернулись кошти дня через 3 вроді. Ну і звісно оплачуєш замовлення ти по курсу продажу валюти приватом, а повернуться тобі кошти по ціні купівлі, так що буде менша сума.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, romanc сказано:

Покупалось в акции, с купонами.

або - на алібабі ;)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 13.02.2023 at 08:10, MaestroA сказано:

В мене можливість відкрити спір з'явиться 22.03. В кума - через 9 днів.

Привіт. То що там, як у кума справи із замовленням?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Bliksss сказал:

або - на алібабі ;)

Там є сенс гурт чи ексклюзів. Я там японський смарт брав колись.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, YoungMan сказано:

Привіт. То що там, як у кума справи із замовленням?

Погоджено повернення коштів.

Тепер цікаво, чи доїде таки телефон.

Спойлер

image.thumb.png.6197bb8dc2afc507ff62a8357f676602.png

 

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, MaestroA сказано:

Погоджено повернення коштів.

Тепер цікаво, чи доїде таки телефон.

  Hide contents

image.thumb.png.6197bb8dc2afc507ff62a8357f676602.png

 

Якщо прийде, це фарт)))) вболіваємо за вас))

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, MaestroA сказано:

Погоджено повернення коштів.

Тепер цікаво, чи доїде таки телефон.

Супер, це добре.

А коли ж правильно буде починати спір? У мене пише, що залишилось 25 днів і зможете відкрити спір. Це в додатку на смартфоні. При тому, що кнопка "відкрити спір" вже зараз активна. Але через комп написано теж 25 днів, проте через цей термін автоматично буде підтверджено отримання і тоді можете відкривати. Це не буде проблемою, що типу я отримав, а тепер вертайте кошти? Чи можливо треба починати за декілька днів до кінця цього терміну?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не буде проблемою.

 

Це не є "автоматичним підтвердженням", це корявий переклад в китайців. (правильно було б написати "автоматичне позитивне закриття угоди") Це просто так зроблено, як я розумію, для того, щоб продавець все ж таки коли-небудь отримав свої гроші за проданий тобі товар :) Бо ж поки ти не підтвердиш, гроші знаходяться в Аліекспреса. А продавцю вони вже улітають після твого підтвердження. То якщо не зробити оцього "авто...", то продавець може прогоріти, якщо покупці на радощах будуть забувати "підтверджувати" :)

А кнопка активна тому, що товар може ж і раніше того терміну приїхати, то ти ж повинен мати можливість "сперечатись", якщо товар приїхав пошкоджений, чи невідповідний.

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 22.02.2023 at 21:04, MaestroA сказано:

Погоджено повернення коштів.

Тепер цікаво, чи доїде таки телефон.

  Показати прихований контент

image.thumb.png.6197bb8dc2afc507ff62a8357f676602.png

 

Гроші зайшли на карту на другий день після погодження Алі. Попадалово - 237 грн. на різниці курсів купівлі/продажу. Але половина з цієї суми компенсувалася зарахуванням кешбеку на Letyshops.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 23.02.2023 at 20:35, jack74 сказано:

не буде проблемою.

 

Це не є "автоматичним підтвердженням", це корявий переклад в китайців. (правильно було б написати "автоматичне позитивне закриття угоди") Це просто так зроблено, як я розумію, для того, щоб продавець все ж таки коли-небудь отримав свої гроші за проданий тобі товар :) Бо ж поки ти не підтвердиш, гроші знаходяться в Аліекспреса. А продавцю вони вже улітають після твого підтвердження. То якщо не зробити оцього "авто...", то продавець може прогоріти, якщо покупці на радощах будуть забувати "підтверджувати" :)

А кнопка активна тому, що товар може ж і раніше того терміну приїхати, то ти ж повинен мати можливість "сперечатись", якщо товар приїхав пошкоджений, чи невідповідний.

Походу гроші поступають продавцю відразу після отримання товару покупцем ,і без його підтвердження..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 23.02.2023 at 02:22, YoungMan сказано:

А коли ж правильно буде починати спір? У мене пише, що залишилось 25 днів і зможете відкрити спір. Це в додатку на смартфоні. При тому, що кнопка "відкрити спір" вже зараз активна.

Кнопка активна,  і ти можеш відкрити вже,  але не зможеш вибрати опцію "товар НЕ отримав", можеш лише з приводу якихось недоліків сперечатись.  Отже в твоєму випадку потрібно чекати закінчення терміну "гарантованої доставки", і тільки тоді ти зможеш правильний спір стартувати.  

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
2 minutes ago, Viktoriya said:

До речі, якщо шукаєте якісні сумки, то раджу тут https://arbat.com.ua/zhenskie-sumki/kozhanie/ замовляти. Тут прям можна на будь-який смак знайти. І собі і чоловіку замовляла. 

Тут хтось вів мову за сумки? Тема про AliExpress.

Та й взагалі посоромились би давати посилання на російськомовну версію сайту!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 minutes ago, MaestroA said:

Тут хтось вів мову за сумки? Тема про AliExpress.

Та й взагалі посоромились би давати посилання на російськомовну версію сайту!

це ж - простий бот, в баню нафіг.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

@MaestroA як гуру аліекспреса впевнений що ти вже давно маєш таку приблуду, а може і не одну. Порадь хорошу модельку usb вольт/амперметра, така щоб і не надто дорогого і складного (в сервісний центр на електрика не збираюсь, не шарю), але і не зовсім забавку дитячу, що показує "шонібудь", а таки більш-менш чесний девайс.

Ціль: 1) в режимі реального часу бачити яку напругу видає зарядка та приймає девайс;

2) опосля процесу заряду побачити підсумок скіко мАг нам вдалось запіхнути в батарею.

P.S. Бажано з лінком прикладом. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, SergLutsk сказав:

@MaestroA як гуру аліекспреса впевнений що ти вже давно маєш таку приблуду, а може і не одну. Порадь хорошу модельку usb вольт/амперметра, така щоб і не надто дорогого і складного (в сервісний центр на електрика не збираюсь, не шарю), але і не зовсім забавку дитячу, що показує "шонібудь", а таки більш-менш чесний девайс.

Ціль: 1) в режимі реального часу бачити яку напругу видає зарядка та приймає девайс;

2) опосля процесу заряду побачити підсумок скіко мАг нам вдалось запіхнути в батарею.

P.S. Бажано з лінком прикладом. Дякую.

 

В нас теж є, різниця в ціні дуже маленька 

 

https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/tester-usb-tester-keweisi-v20-dlya-kabelya-zaryadnogo-emkosti-akkum-IDJBWLO.html

 

 

Наступна версія більш квадратна +кольоровий дисплей

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, Oli сказав:

 

В нас теж є, різниця в ціні дуже маленька 

 

https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/tester-usb-tester-keweisi-v20-dlya-kabelya-zaryadnogo-emkosti-akkum-IDJBWLO.html

 

 

Наступна версія більш квадратна +кольоровий дисплей

Та я бачив, що того барахла у нас вистачає, питання було скоріше не про ДЕ купити на аліекспресі, а про вибір ЯКУ модель можна брати, яка варта довіри +/-. Ці кевесі норм ? 

А наступна версія це отака ?

Змінено користувачем SergLutsk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...