Перейти до змісту

Потрібна консультація по замовленню з Ali Express


Рекомендовані повідомлення

1 година тому, zplanetaz12 сказано:

А комусь хоча б одна посилка приходила після початку війни? Зрозуміло, що поки Чорне море заблоковане, то всяка дрібнота з безкоштовною доставкою не приїде. Я сподівалась що хоча б дорогі посилки якось приїдуть, але ніт. Просто на деяких посилках була наклейка латвійська, і я думала що по тому шляху вони будуть доїжджати.

  Hide contents

IMG_20220416_131400.thumb.jpg.fdc2f8296357c68d6471538fb360d230.jpg

 

Мені якраз Латвія і приїхала після війни, замовлена до війни.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

  • 5 тижнів потому...

АТ "Укрпошта" з 15 червня відновлює доставку відправлень із китайського маркетплейсу AliExpress/Cainiao.

Як написав у телеграм-каналі у вівторок гендиректор "Укрпошти" Ігор Смілянський, доставка здійснюватиметься через одну з європейських країн і потім доставлятиметься в Україну "Укрпоштою".

"На старті - 14 областей. Але якщо ви живете в одній зі східних областей, яку поки що не відкрив "Алі", ви можете замовити посилку на знайомих, а вони вже надсилатимуть вам її в будь-який куточок України, де працює "Укрпошта" (а ми працюємо у всій країні)", - наголосив він.

Точних термінів доставки в "Укрпошті" не називають, проте обіцяють робити все, щоби повернути довоєнні показники.

З 15 червня доставка з AliExpress буде доступна для Вінницької, Житомирської, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Хмельницької, Черкаської, Чернігівської та Чернівецької областей.

Раніше повідомлялося, що "Нова пошта Глобал", що входить до групи компаній "Нова пошта", з 15 червня також відновлює доставку з онлайн-магазину AliExpress (Китай) безпосередньо в Україну.

Наразі оновлена програма платформи AliExpress недоступна користувачам в Україні. Стара програма платформи також працює далеко не у всіх користувачів, вимагаючи переходу на нову версію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Відтепер українці зможуть знову купувати товари з Китаю на найпопулярнішому в світі маркетплейсі AliExpress. Доставка в Україну Укрпоштою доступна вже з 15 червня. Наразі доставка замовлень можлива в 14 областей: Вінницьку, Житомирську, Івано-Франківську, Київську, Кіровоградську, Львівську, Полтавську, Рівненську, Сумську, Тернопільську, Хмельницьку, Черкаську, Чернігівську, Чернівецьку. Доставка в інші області буде поступово додаватись, слідкуйте за оновленнями.

Надія є :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Dima4s сказано:

"Нова пошта" відновлює доставку з AliExpress

"Нова пошта" з 15 червня відновлює доставку з AliExpress - interfax.com.ua

"... обрати найближче працююче відділення/поштомат"


Може тут буде без обласних обмежень.

Завтра спробую.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, alexvvv сказано:

@MaestroA вже щось замовляв?

1039048156__viber_2022-06-15_19-59-16-960.thumb.jpg.795256a1ccc2f9cd39fc7a44723c0671.jpg

Змінено користувачем MaestroA
  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
13 хвилин тому, Saddy сказано:

Уже є можливість замовити з Алі чи доставка все ще закрита?

В Луцьк - не можливо.

Але моживо в рівненську обл. Я зробив декілька покупок на родичів.

Якщо Нова Пошта - то на певному етапі можна безкоштовно змінити точку доставки на Луцьк.

Спойлер

565350813__viber_2022-07-13_21-29-39-766.thumb.jpg.9459e706ccbf730f7e66ebda8d7fad94.jpg

Укрпошту можна ніби перенаправити по факту прибуття на відділення. Але я поки не уточнював інформацію.

  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, Saddy сказано:

Уже є можливість замовити з Алі чи доставка все ще закрита?

Через Польщу (на адресу в Meest) можливо, але вартість доставки маленького (до 1 кг) пакетика - 6-8 євро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Днів 10 тому брат в Луцьк не міг замовити,  водночас у райцентр Львівської області вийшло. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а шо за хєрня з сайтом Алі? Вже давно нормально не відображається... З різних компів... Особо не потрібно було, але час-від-часу цікаво глянути ціну чого-небудь, а він показує як через хрєновий vpn

Спойлер

1.thumb.jpg.6a83bad3ab3e937ab73f195bcc9ec46a.jpg

Колись думав, що може "пройде", але бачу досі така хєрня... Блокувальник реклами вимикаю, віпіен вимкнений... Хром

 

ПиСи: а от якщо включу VPN, то нормально відображається сайт... 

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, jack74 сказано:

а шо за хєрня з сайтом Алі? Вже давно нормально не відображається...

Думаю через те, що заходите через домен ru. Зайдіть через .com

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але, якщо раніше входили через ру, то при спробі зайти на ком, все одно буде автоматично переадресовувати на ру.

 

Потрібно або почистити кеш браузера, або через впн зайти на ру, переключитися на іншліш, і тоді вже без впн буде пускати на ком.

Змінено користувачем MaestroA
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Sandro сказано:

Думаю через те, що заходите через домен ru. Зайдіть через .com

12 хвилин тому, MaestroA сказано:

Але, якщо раніше входили через ру, то при спробі зайти на ком, все одно буде автоматично переадресовувати на ру.

так і є. Це я першим ділом пробував, на сом міняти, а він вперто підставляє ру. 

 

14 хвилин тому, MaestroA сказано:

Потрібно або почистити кеш браузера, або через впн зайти на ру, переключитися на іншліш, і тоді вже без впн буде пускати на ком.

Комп "з нуля", кеши чисті...

 

То у вас нормально відображається? Чи ви з додатка сидите?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, jack74 сказал:

То у вас нормально відображається?

Сам вирішував цю проблему. Це тільки через налаштування мови інтерфейсу у профілі користувача. Треба вибрати англійську чи українську (я вибирав англійську). І тоді не відбувається переадресації на ру.  І проблем у роботі не виникає.

Але тоді опис товарів буде англійською, якщо читаєте її без проблем, то все добре. 

Скажіть, а зараз аліекспрес так і не робить доставку на Волинь? Чи робить але треба танці з бубном?

Розкажіть плз, як зараз замовити в Луцьк товар з аліекспресу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, jack74 сказано:

а шо за хєрня з сайтом Алі?

xз, київстар, 10-ка вінда, vpn - Амстердам

spacer.pngali.thumb.png.7562a93bcdbe1432b07d90d0a6535a46.png

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Bliksss сказано:

vpn - Амстердам

:) тож я писав, що через віпіен працює.
А без віпіену - чмирить нас, українців

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, jack74 сказано:

А без віпіену - чмирить нас, українців

підораZи - мутять?

P.S. Хоча, видно що - ні, там автоматом переадресація українських IP на - ru, а всі українські провайдери - блокують ru от і весь трабл.

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...