Перейти до змісту

Потрібна консультація по замовленню з Ali Express


Рекомендовані повідомлення

27 минут назад, Nokian сказал:

Цей знаю.

Але він російський

17track.net

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

2 годин тому, Nokian сказано:

Цей знаю.

Але він російський

 

Хм... мені завжди на українській відписують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нічого там не просить, відслідковую на ньому не перший десяток посилок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Прийшло сповіщення, що знову почала діяти акція «Друзі купонів». Але я її запустити зі свого телефона не можу, вибиває помилку що ніби у моїй країні вона не діє. Хоча з телефона сестри все ок запускається і можна грати і запрошувати друзів. Мабуть я минулого разу стільки клонів нареєструвала, що китайці мене занесли в чорний список.

 

Screenshot_20211219-185202.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, zplanetaz12 сказано:

Прийшло сповіщення, що знову почала діяти акція «Друзі купонів». Але я її запустити зі свого телефона не можу, вибиває помилку що ніби у моїй країні вона не діє. Хоча з телефона сестри все ок запускається і можна грати і запрошувати друзів. Мабуть я минулого разу стільки клонів нареєструвала, що китайці мене занесли в чорний список.

Цікаво. Попробував з декількох телефонів через лінк, - не доступно. Сповіщень не прилітало.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще в верхній частині меню на головній сторінці після оновлення з’явився новий розділ «Щоденний бонус». Не знаю що то, але участь вже приймаю

 

Screenshot_20211220-134531.png

Screenshot_20211220-134542.png

Змінено користувачем zplanetaz12
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, zplanetaz12 сказано:

А ще в верхній частині меню на головній сторінці після оновлення з’явився новий розділ «Щоденний бонус».

Теж такого не має.

Змінено користувачем MaestroA
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
3 годин тому, Saddy сказано:

Хороша новина, тільки не вказано чомусь конкретної дати початку дії . Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 minutes ago, NeoN said:

Хороша новина, тільки не вказано чомусь конкретної дати початку дії . Дякую

Ну бо

Quote
Дати та стан проходження: Готується на підпис

 

Як тільки Володимир Олександрович підпише, в газеті опублікують, так відразу і заживемо :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, yu2007 сказал:

Як тільки Володимир Олександрович підпише, в газеті опублікують, так відразу і заживемо :) 


А після того, тільки через пів року вступлять в дію нові норми

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 hours ago, Amor said:


А після того, тільки через пів року вступлять в дію нові норми

Точно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Amor сказано:


А після того, тільки через пів року вступлять в дію нові норми

Натикався в неті на думку- через тиждень після публікації.. Достовірних даних не маю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, yu2007 сказал:

Точно?


з того що я знайшов

«Після того, як його підпише президент, закон набере чинності наступного дня після опублікування. Однак більшість положень, включно зі збільшенням ліміту безмитного оформлення посилок до 150 євро та поіменне відстежування міжнародних посилок, почнуть діяти через шість місяців.»

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 часов назад, NeoN сказал:

Хороша новина, тільки не вказано чомусь конкретної дати початку дії . Дякую

II. Прикінцеві та перехідні положення
1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.
2. Норми підпункту 2 пункту 4 розділу І цього Закону (щодо змін до пунктів 511, 512, 513 підрозділу 4 розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України) застосовуються до податкових періодів, починаючи з 1 січня 2021 року.
3. Кабінету Міністрів України у шестимісячний строк з дня набрання чинності цим Законом: 
забезпечити прийняття нормативно-правових актів, необхідних для реалізації цього Закону;
привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;
забезпечити перегляд та приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Фактично, його ще має підписати Голова ВР, потім передати на підпис Президенту і тоді опублікувати, це займе певний час.

59 минут назад, Amor сказал:

більшість положень, включно зі збільшенням ліміту безмитного оформлення посилок до 150 євро та поіменне відстежування міжнародних посилок, почнуть діяти через шість місяців

4. У розділі ХХ “Перехідні положення” :
1) підрозділ 2 доповнити пунктом 681 такого змісту:
“681. Установити, що норми пункту 180.21 статті 180 та підпункту 191.1.3 пункту 191.1 статті 191 цього Кодексу не застосовуються протягом шести місяців з дня набрання чинності Законом України “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування товарів, що переміщуються (пересилаються) у міжнародних поштових та експрес-відправленнях”;
 

детально ознайомитися можна тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, Saddy said:

детально ознайомитися можна тут

Про 150 євро йдеться в 191.1.1. Виходить буде діяти відразу після набрання чинності закону?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, yu2007 сказал:

В митному кодексі вже зазначено 150

а в податковому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, Saddy said:

а в податковому?

А в податковому сума не вказана, там посилання на митний :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в податковий вносять такі зміни - 3. В абзаці третьому підпункту 196.1.17 пункту 196.1 статті 196 цифри “100” замінити цифрами “150”.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, yu2007 сказал:

А в податковому сума не вказана, там посилання на митний

серйозно??? мальчик с фєномєнальной памятью, ти мене сьогодні лякаєш:

 

196.1.17. ввезення на митну територію України товарів, сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 150 євро, у несупроводжуваному багажі;

ввезення на митну територію України товарів, сумарна митна вартість яких не перевищує еквівалент 150 євро, на адресу одного одержувача - юридичної особи або фізичної особи - підприємця в одній депеші від одного відправника у міжнародних поштових відправленнях або в одному вантажі експрес-перевізника від одного відправника у міжнародних експрес-відправленнях;

ввезення на митну територію України товарів, сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 100 євро, для одного одержувача - фізичної особи в одній депеші від одного відправника у міжнародних поштових відправленнях або в одному вантажі експрес-перевізника від одного відправника у міжнародних експрес-відправленнях;

 

це поточна чинна редакція (ще без внесених змін)

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, Saddy said:

серйозно??? мальчик с фєномєнальной памятью, ти мене сьогодні лякаєш:

Я аж до 196.1.17 полінувався читати, прочитав лише 196.1.1 )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...