Перейти до змісту

Sandro

Учасники
 • Кількість зміста

  736
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

Sandro last won the day on Липень 20 2012

Sandro had the most liked content!

Репутація громади

98 Байдужий

6 Підписників

Про Sandro

 • Ранг
  Walkie-talkie
 • День народження 14.06.1982

Контакты

 • Сайт
  http://
 • ICQ
  0

Информация

 • Интересы
  Комерційна нерухомість. Оренда.

Останні відвідувачі профілю

8 786 перелядів профілю
 1. Sandro

  GPS трекер для авто

  ось тут гляньте
 2. Sandro

  Вкладання плитки, природний камінь

  доброго дня. Яка ціна за роботу що на фото 3251?
 3. Sandro

  GPS трекер для авто

  GPS трекер - пристрій що працює постійно та дозволяє відслідковувати маршрут переміщення, швидкість і т.д. Живиться від аккумулятора/прикурювача/розетки. Не може бути встановлено приховано, "палиться" проводами живлення. Встановлюють зазвичай компанії-перевізники, маршрутки, рейсові автобуси. GPS закладка ("маячок") - пристрій що працює по заданому графіку та дозволяє відслідковувати маршрут переміщення, швидкість і т.д. Живиться від батарейки. Може бути встановлено приховано, не "палиться" ні проводами живлення ні сканерами викрадачів, оскільки майже постійно перебуває у не активному, сплячому режимі. Може бути лише заглушений gps глушилкою (не вийде на зв'язок). Встановлюють зазвичай за для пошуку викраденого авто і т.д. Вам що?
 4. А я якістю робіт та рівнем цін на його послуги, в свій час - задоволений. Щодо недобросовісних продажів - тут поганенько, але ж є і покупець який сам обирає товар і сам має задавати відповідні питання щодо нього. Чи часто нам на базарі/в магазині розповідають що не беріть бо ця машини топлена/луплена, а ковбаса зі свині яка тільки-тільки здохла і ще не охолола... От якщо - обман, тут вже інші міри, а недобросовісність - нехай на буде його совісті.
 5. копіюєте цифри та вставляєте в пошуку гугл мапс. https://goo.gl/maps/8dToGjZ4sfk
 6. можливо тир в Адреналіні, або стрільбище 50.720213, 25.263124
 7. Дитяче 2-ярусне ліжко. Довжина 205, ширина 95. Масив сосна. При потребі віддам матраси (після 2-х дітей). Ціна 2100 грн. 067332О911
 8. Згоден. Якщо ще в силі - телефонуйте.
 9. LSD, я щось з Вами геть заплутався... Я скинув фото коробки та посилання на той лот, який купив Де Ви взяли своє посилання не розумію Про ємність (вбудовану - Hard Drive Capacity) у своєму, на коробці та й в описі лота, нічого не знайшов. Карти пам`яті підтримує до 32Gb. Продаю без карти пам`яті, в комплекті не йшла. Також забув дописати до комплектації присоску-тримач.
 10. думаю що витрат по фільтрам води та всіляким присипкам/присадкам там більше ніж всіх разом взятих. P.S. Максим, в ЛС Вам відписав щодо попередніх домвленостей...
 11. Реєстратор новий, в роботі був макс 1,5 години. Заявлена ємність 300 mAh, скільки по часу - не засікав. Живлення від прикурювача в комплекті, просто відсутній кабель комп-реєстратор. В комплекті: реєстратор, камера заднього виду, кабель живлення від прикурювача, кабель від камери до реєстратора, папірець-мануал.
×