Перейти до змісту

Потрібна консультація по замовленню з Ali Express


Рекомендовані повідомлення

6 хвилин тому, SergLutsk сказано:

це через те, що хаб з аліекспрес і це дешеве лайно, а в нормальному хабі буде прекрасно працювати 2 флешки?

Саме так. Брав на тому ж Алі не один спліттер, все працює чудово.

Раджу відкрити спір та повернути витрачені кошти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Щойно, MaestroA сказано:

Саме так. Брав на тому ж Алі не один спліттер, все працює чудово.

Раджу відкрити спір та повернути витрачені кошти.

Дай посилання який спліттер брав 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, SergLutsk сказано:

Дай посилання який спліттер брав

https://a.aliexpress.com/_Ew2vHgv

Але зараз я б пошукав в розділі 3 по $1.99.

Такий же, тільки на USB c:

Спойлер

Screenshot_20230212-235206.thumb.png.11a245b71a46c0d0b9651b175ab5b3cb.png

 

 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачу вже є якась тема про певні проблеми з AliExpress. Тому не буду створювати нову, а запитаю тут, бо більше й не знаю де.

Можливо хтось щось підкаже. Замовив смартфон ще 18 грудня. Ну і досі він ще не дійшов. Останнє оновлення при відстеженні було ще 12 січня (вже місяць назад) і писало "Arrived at linehual office". Причому це писало на багатьох сайтах. В додатку AliExpress написано "Посилка прибула до магістрального центру". З тих пір глухо! Наскільки мені відомо, якщо посилку затримує митниця, то вона у них перебуває близько 2-3-х тижнів. Але вже почався другий місяць. Це вже все, можна про неї забути? Чекати ще місяць і відкривати спір на повернення коштів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, SergLutsk сказано:

Все ніби добре якби не одне "але" - мені треба щоб шнурок був 1 м ( ну хоча б 70 см)

Такого варіанту перевіреного не маю, але за запитом "USB hub" або "USB splitter" по рейтингу та по відгуках вибрати не проблема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, YoungMan сказано:

Замовив смартфон ще 18 грудня. Ну і досі він ще не дійшов. Останнє оновлення при відстеженні було ще 12 січня (вже місяць назад) і писало "Arrived at linehual office". Причому це писало на багатьох сайтах. В додатку AliExpress написано "Посилка прибула до магістрального центру". З тих пір глухо! Наскільки мені відомо, якщо посилку затримує митниця, то вона у них перебуває близько 2-3-х тижнів. Але вже почався другий місяць. Це вже все, можна про неї забути? Чекати ще місяць і відкривати спір на повернення коштів?

Аналогічна фігня. Телефон для мами в дорозі вже 52 дні. Остання відмітка 02.01 - "Прибув до транзитної країни" (Латвія).

А в кума теж саме з телефоном, тільки майже на місяць довше.

В мене можливість відкрити спір з'явиться 22.03. В кума - через 9 днів.

Думаю, що доїде. Були вже такі ситуації. Треба чекати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В акції 3 по 1.99, неможливо нічого замовити.

Товри недоступні, або проблеми з безпекою аккаунта вибиває.

Ніхто не чув як воно вирішується?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Серега89 сказано:

В акції 3 по 1.99, неможливо нічого замовити.

Товри недоступні, або проблеми з безпекою аккаунта вибиває.

Ніхто не чув як воно вирішується?

Це проблема конкретного аккаунта. Потрібно гуглити по коду помилки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, MaestroA сказано:

В мене можливість відкрити спір з'явиться 22.03. В кума - через 9 днів.

Якщо що, то напишіть, будь ласка, як там у кума буде: дочекається чи все ж буде відкривати спір і що далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, YoungMan сказано:

Якщо що, то напишіть, будь ласка, як там у кума буде: дочекається чи все ж буде відкривати спір і що далі.

Ок, відпишу сюди про результат кума.

 

В Латвії якись явний трабл з трансфером.

Змінено користувачем MaestroA
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, YoungMan сказано:

Бачу вже є якась тема про певні проблеми з AliExpress. Тому не буду створювати нову, а запитаю тут, бо більше й не знаю де.

Можливо хтось щось підкаже. Замовив смартфон ще 18 грудня. Ну і досі він ще не дійшов. Останнє оновлення при відстеженні було ще 12 січня (вже місяць назад) і писало "Arrived at linehual office". Причому це писало на багатьох сайтах. В додатку AliExpress написано "Посилка прибула до магістрального центру". З тих пір глухо! Наскільки мені відомо, якщо посилку затримує митниця, то вона у них перебуває близько 2-3-х тижнів. Але вже почався другий місяць. Це вже все, можна про неї забути? Чекати ще місяць і відкривати спір на повернення коштів?

А що зробиш- лише чекати і відкривати  заявку на повернення коштів. Бажано ще уважно слідкувати за балансом на картці, бо наші банки  можуть не відображати повернення коштів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, MaestroA сказал:

Це проблема конкретного аккаунта. Потрібно гуглити по коду помилки.

в сімї 4 аккаунта, 3 з них з такими помилками (часто замовляли), 1 все норм (було пару замовлень). Скоріш за все там ліміт невидимий стоїть на акційні пропозиції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Серега89 сказано:

в сімї 4 аккаунта, 3 з них з такими помилками (часто замовляли), 1 все норм (було пару замовлень). Скоріш за все там ліміт невидимий стоїть на акційні пропозиції.

 

Спробуй в адресі написати по іншому прізвище, ім'я, адресу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, SergLutsk сказано:

Питання не зовсім про замовлення з аліекспрес, але щоб не плодити нові теми, то відпишусь тут.

Прийшов мені значить сьогодні з аліка usb хаб/концентратор/спліттер на 3 входи.

1031835031_IMG_20230212_153145_MKPX3PVIPLMC8_4V1.2.3.2.thumb.jpg.542ae717fdb347431bada0274876a2a3.jpg

І ніби всі входи по окремості робочі, кожен з них бачить і працює з флешкою, але при підключенні другої флешки вибиває обидві і не бачить тоді комп жодної флешки. Тобто ні під яким соусом не хоче працювати з двома флешками одночасно. То це через те, що хаб з аліекспрес і це дешеве лайно, а в нормальному хабі буде прекрасно працювати 2 флешки чи в чому прикол ? Ну не може ж двум флешкам не вистачати живлення, скільки там його їм треба. Нафіга тоді взагалі такий хаб на 3 гнізда виготовляти, що в нього втикати, якщо він навіть 2 флешки одночасно не обслуговує.

 

Яка ціна його? В нас 49грн і вже 4порти

 

Screenshot_20230213-130203.thumb.png.1f72f3688190108b0c9ded3be0ea77b6.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Oli сказано:

 

Яка ціна його? В нас 49грн і вже 4порти

 

Screenshot_20230213-130203.thumb.png.1f72f3688190108b0c9ded3be0ea77b6.png

Ціна його 60 грн. А "у нас" це в кого ? І мені трохи важливою є довжина шнурка, треба хоча б 70 см.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, SergLutsk сказано:

нас

 

Луцьк, магазини Аврора.

 

Там пише довжина 1метр

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Серега89 сказано:

в сімї 4 аккаунта, 3 з них з такими помилками (часто замовляли), 1 все норм (було пару замовлень). Скоріш за все там ліміт невидимий стоїть на акційні пропозиції.

В моїй сім'ї теж 4, в кожного по своєму аккаунту на Алі. Хоча по акції 3*1,99 замовляв лише я.

В найменшого (і по віку, і по покупках) були такі трабли з використанням купонів Алі (червоних). Але проходило декілька тижнів, і покупки з купонами пропускало.

Думаю, варто спробувати з іншого IP, тобто через мобільний інтернет, а не через домашній Wi-Fi.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, MaestroA сказал:

В моїй сім'ї теж 4, в кожного по своєму аккаунту на Алі. Хоча по акції 3*1,99 замовляв лише я.

В найменшого (і по віку, і по покупках) були такі трабли з використанням купонів Алі (червоних). Але проходило декілька тижнів, і покупки з купонами пропускало.

Думаю, варто спробувати з іншого IP, тобто через мобільний інтернет, а не через домашній Wi-Fi.

міняв дані, карту, інет, телефон навіть змінив а в результаті те саме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Серега89 сказано:

міняв дані, карту, інет, телефон навіть змінив а в результаті те саме.

В такому разі варто дати аккаунтам просто відпочити декілька тижнів.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Серега89 сказано:

міняв дані, карту, інет, телефон навіть змінив а в результаті те саме.

 

З одного компа купували на кілька аккаунтів. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це тільки у мене такий "прікол" чи це справді така нова примха аліекспреса ? Сьогодні при здійсненні оплати в додатку мені запропонувало перейти на сторінку автентифікації, а там після введення логіна і пароля запропонувало "в цілях безпеки" заповнити анкету з власними даними в т.ч. з реальними фото паспорта ! :ohmy:  Вони охрініли ?! 

IMG_20230219_084351.thumb.jpg.290c0afa3180dfd30663b56f89f148fa.jpg

 

Це тільки мені раптом стали так не довіряти, чи це у всіх аналогічна вимога з'явилась ?

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звернувся з цією проблемою в службу підтримки АІ, відповіли що це таке у них поновлення системи, якщо мені щось не підходить, то я можу обрати інший спосіб оплати. І що вони надішлють мені на пошту листа, але я так толком і не зрозумів про що лист.

З доступних в моєму профілі способів оплати був лише QIWI і додати нову картку. Обрав ківі і в результаті отримав той самий шлях автентифікації з документами.

Скажіть чи у вас сьогодні така ж проблема, а якщо ні,то яким способом платите ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 минут назад, SergLutsk сказал:

Ну що, ніхто не пробував як у вас з оплатою ?

вчора через додаток 7 речей купував, все добре було, як завжди...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...