Перейти до змісту

YoungMan

Учасники
 • Кількість зміста

  41
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

1 Байдужий

Про YoungMan

 • Ранг
  Шел мимо

Останні відвідувачі профілю

310 перелядів профілю
 1. Зрозуміло. Ні, таким точно не займаюся. Та фіг його знає. Чесно кажучи, не я вирішував, що робити. Там якісь знайомі порадили, що краще купити новий, бо вони колись ремонтували, але лічильник знову зламався через дуже нетривалий час. Тому було вирішено, що краще придбати новий.
 2. Так я не зрозумів: треба було дійсно брати лічильник як на гарячу?
 3. А що таке неодимова субсидія? Та ні, весь цей час працював він нормально. 45 кубів з 2009 року - це реально. Справа в тому, що цей лічильник на кухні, де ми практично і не використовуємо холодну воду: для посуду - гаряча, для чаю чи приготування їжі - джерельна, яку привозять окремо. Тому й виходить, що набігає в середньому 1 куб за два місяці (0,5 куб/міс).
 4. Вода йде, нормально, але ось та металева зірочка не крутиться, відповідно і червона стрілка. Циферблат стоїть.
 5. Та я щось і не питав ціну на інший. Просто сказав, що для холодної води - і мені дали один, 200 грн. А той, що зламався, якраз і був для гарячої, проте прожив лише 8 років.
 6. Дякую за пораду, але вже сьогодні сходив і купив, на холодну. Сподіватимусь - не потече гаряча замість холодної.
 7. Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, де у нас в місті можна придбати лічильник для води (холодної)? І саме яку модель. Старий "накрився", сумніваюся в доцільності ремонту, тому й планую придбати новий. Модель - КВ 1,5.
 8. Не знаю, я нічого проти сказати не можу. Тариф 50 Мбіт/сек, Привокзальний район:
 9. Та сказали, що навушники належать до категорії товарів особистої гігієни і тому обміну або поверненню не підлягають.
 10. Власне продаються дані "вуха". Абсолютно нові, ще рік гарантії від "Розетки". Справа в тому, що куплені були вчора, тому й стільки гарантії. Звук хороший (наскільки, то вже вирішувати тому, хто краще в цьому розбирається). Походив буквально кілька годин, але зрозумів, що накладні навушники такого типу - не моє. Хоч вони й невеликі, проте для мене не те. Дизайн непоганий, причому вони складні, тому простіше їх транспортувати. Кабель від'єднується і можна підключати як до правого так і до лівого вуха; сам не гнеться, зроблений з якогось матерчатого матеріалу. Якщо ви слухаєте музику, то до іншого вуха можна підключити якісь інші навушники і таким чином слухати удвох з одного апарату. Коробка, звичайно, також в наявності. Коштують вони 1399 грн. + доставка, якщо їх все ж замовляти. https://rozetka.com.ua/ua/urbanears_4091668/p16973780/ Я ж віддам їх за 1200 грн. Нагадую, вони новесенькі!!!
 11. От ви, я бачу, рекомендуєте Sony, вони зараз 2000 грн. коштують. А чи є смисл додати 200 і купити Маршали? https://portativ.ua/product_96774.html Чи мали справу з такими навушниками, що можете сказати? От ви даєте пораду, що немає сенсу брати дуже дорогі навушники до буджетного плеєру. Я не сильно розбираюся, але наскільки мій плеєр бюджетний? Це Transcend MP320 4Gb. Так, він недорогий і старенький. І от мене цікавить чи варто під нього брати Соні, про які ви згадували вище, чи ті ж Маршали. Чи можливо і ці навушники будуть "зажирні" для нього?
 12. А хтось щось може сказати про навушники Sony MDR-ZX220BT? Вони, звичайно, не 1000 гривень, але зараз в "АЛЛО" стоїть акційна ціна, причому знижка серйозна. https://allo.ua/naushniki/bluetooth-sony-mdr-zx220bt-black.html
 13. Тут уже є тема про навушники, але це трішки інше. Власне таке от прохання. Хотілося б якісь недорогі і водночас більш-менш непоганої якості, ну звичайно в межах даного цінового сегменту. А саме 1000+/- кілька гривень. Тип має бути відкриті/закриті/напівзакриті. Простіше кажучи, не вкладки. Наприклад Rapoo H6060/H6080. Чи хтось, може, знає значно цікавіші варіанти.
×