Перейти до змісту

YoungMan

Учасники
 • Кількість зміста

  49
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

2 Байдужий

Про YoungMan

 • Ранг
  Шел мимо

Останні відвідувачі профілю

390 перелядів профілю
 1. Дякую)) Дійсно, більш-менш прийнятний варіант.
 2. Та він приїздить десь о пів на першу ночі, довго чекати до 7 ранку.
 3. Я перепрошую, а не підкажете (може хто знає), чи можна якось з Луцька добратися до Львова так, щоб бути там біля 7 години ранку? Прямих автобусів немає. Можливо є якісь прохідні, я не знайшов. Через BlaBlaCar часом попадаються виїзди біля 2-3 години ночі, але як коли. А мені потрібно щоб був 100% фіксований час, аби я міг спокійно зпланувати.
 4. Насправді нічого складного не було. Отже, спочатку передзвонив і повідомив про поломку, і що я хочу поставити новий. Сказали, що потрібно поїхати на "Водоканал" (вул. Січова, 16) і написати заяву про заміну лічильнику у зв'язку із поломкою. У заяві я вказував номер телефону на який мені потім і передзвонили і ми домовилися, коли прийде людина знімати пломбу. Прийшла жінка, подивилася чи не пошкоджена пломба, склала акт про розпломбування і все - можна знімати пломбу. Ми самі зняли старий лічильник, поставили новий. Після цього подзвонив і повідомив, що замінили і потрібно опломбувати. Прийшли хлопці опломбували, склали інший акт про прийняття на облік нового лічильника (з іншим серійним номером), видали папірець із реквізитами за якими необхідно провести оплату виконаних послуг (щось біля 120-140 грн., десь так) і все. Потім коли я прийшов платити комуналку, то по кухні (там я міняв) останній показник 0, отже в системі у себе вони все замінили.
 5. Ну так, такі звичайні порівняння, типу простого зіставлення параметрів, вже бачив неодноразово. До того ж, там вказано 3Гб Озу і ФулХД екран, тоді як в дійсності 2Гб і звичайний ХД.
 6. Ну на Мі А1 я звертав увагу, але не знаю, чи кращі там камери, ніж в мого Самсунга.
 7. Чесно кажучи, я ще й сам точно не знаю, що саме цікавить. Зараз маю Samsung Galaxy J7 (2016). Хочу щось краще: більше оперативки, вбудованої пам'яті, 1920х1080 екран, метал. корпус, щоб був трошки потужніший (хоча я не мобільний геймер) і трохи кращі камери, можна сканер відбитків пальців. При цьому не хочу "китайщину" так звану "третього ешелону", типу Блубу, Дугі, ЛеЕко, Оукітель і т.п.
 8. Привіт усім. Раніше, особисто я, знав лише кілька популярних магазинів на зразок Rozetka, Цитруса, АЛЛО та Мобіллака. Зараз, якщо шукати якийсь смартфон, дуже часто натрапляєш на багато інших. Які, в свою чергу, досить таки не рідко трапляються на очі. Багато з них продають товар через сайти вище вказаних більш популярних магазинів. І цікаво також те, що зазвичай ціни там бувають нижчими. Якщо говорити конкретно, то я маю на увазі Связной, STYLUS, all-ok, City.com.ua, iGlaz та інші. Хто що може сказати про них? Можливо хтось уже мав справу з ними. Що можете порадити?
 9. Зрозуміло. Ні, таким точно не займаюся. Та фіг його знає. Чесно кажучи, не я вирішував, що робити. Там якісь знайомі порадили, що краще купити новий, бо вони колись ремонтували, але лічильник знову зламався через дуже нетривалий час. Тому було вирішено, що краще придбати новий.
 10. Так я не зрозумів: треба було дійсно брати лічильник як на гарячу?
 11. А що таке неодимова субсидія? Та ні, весь цей час працював він нормально. 45 кубів з 2009 року - це реально. Справа в тому, що цей лічильник на кухні, де ми практично і не використовуємо холодну воду: для посуду - гаряча, для чаю чи приготування їжі - джерельна, яку привозять окремо. Тому й виходить, що набігає в середньому 1 куб за два місяці (0,5 куб/міс).
 12. Вода йде, нормально, але ось та металева зірочка не крутиться, відповідно і червона стрілка. Циферблат стоїть.
 13. Та я щось і не питав ціну на інший. Просто сказав, що для холодної води - і мені дали один, 200 грн. А той, що зламався, якраз і був для гарячої, проте прожив лише 8 років.
×