Перейти до змісту

Потрібна консультація по замовленню з Ali Express


Рекомендовані повідомлення

1 hour ago, SergLutsk said:

Та я бачив, що того барахла у нас вистачає, питання було скоріше не про ДЕ купити на аліекспресі, а про вибір ЯКУ модель можна брати, яка варта довіри +/-. Ці кевесі норм ? 

А наступна версія це отака ?

так тобі треба тестити в якому режимі? PD, QC чи просто 5В? Чи має мати функцію визначення протоколів заряду?

Змінено користувачем case_l
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

27 хвилин тому, case_l сказав:

так тобі треба тестити в якому режимі? PD, QC чи просто 5В? Чи має мати функцію визначення протоколів заряду?

Я ще і сам толком не визначився, якщо бути чесним. Але оскільки зоопарк девайсів трохи різноплановий, то певно є ймовірність що рано чи пізно захочеться оцінити і PD i QC, а може й протоколи заряду. А це все значно здорожчить прайс приблуди я так розумію ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З недорогих можеш взяти Atorch U96

https://www.aliexpress.com/item/32995519722.html

 

image.thumb.png.beff7dd640ccb366d868fdd01368c370.png

Змінено користувачем Саня
поправив посилання
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Саня сказав:

З недорогих ось такий можеш Atorch U96

Дякую за відгук. Цей ніби розуміється і на швидких типах зарядів, так ? А то на сторінці продажу товару в таблиці технічних характеристик написали яку-небудь муйню, тільки нічого корисного. А по картинках я не звик сприймати всерйоз інформацію :D

Змінено користувачем SergLutsk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 hours ago, SergLutsk said:

як гуру аліекспреса впевнений що ти вже давно маєш таку приблуду, а може і не одну. Порадь хорошу модельку usb вольт/амперметра, така щоб і не надто дорогого і складного (в сервісний центр на електрика не збираюсь, не шарю), але і не зовсім забавку дитячу, що показує "шонібудь", а таки більш-менш чесний девайс.

Ціль: 1) в режимі реального часу бачити яку напругу видає зарядка та приймає девайс;

2) опосля процесу заряду побачити підсумок скіко мАг нам вдалось запіхнути в батарею.

P.S. Бажано з лінком прикладом. Дякую.

Друже, дякую за визнання, досвіду по Аліку за плечима дійсно трохи є, але от вольт/амперметром я якраз і не розжився.(

Зізнаюся відверто: у фізиці я, на жаль, на трієчку!(

Є у мене хороший знайомий зі спільним інтересом, який з цією наукою на "ти", і він все те добро тестить (і те тільки) за нас обох.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MaestroA сказав:

Є у мене хороший знайомий зі спільним інтересом, який з цією наукою на "ти", і він все те добро тестить (і те тільки) за нас обох.)

То може ти якось при нагоді запитай в того товариша якими він користується тестерами, які з них варті уваги, так щоб орієнтуватись. То не є терміновим чимось, коли буде тоді буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 hours ago, SergLutsk said:

Дякую за відгук. Цей ніби розуміється і на швидких типах зарядів, так ? А то на сторінці продажу товару в таблиці технічних характеристик написали яку-небудь муйню, тільки нічого корисного. А по картинках я не звик сприймати всерйоз інформацію :D

Ніби розуміється. В мене є три види USB-тестерів, цей самий нормальний.

Якщо хочеш щось простіше-дешевше, то глянь такий

https://www.aliexpress.com/item/1005003980523883.html

image.thumb.png.415aefb7b31a4b6dbadd8f5d83eab60f.png

Якщо ж дорого-багато, то цей

https://www.aliexpress.com/item/1005004665244812.html

image.thumb.png.6b94503ff8202e9732a6c3ac0ff368f7.png

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Саня сказав:

Якщо хочеш щось простіше-дешевше, то глянь такий

Та ні, я не любитель шукати найбільш дешеве, якщо є шанс що воно потім буде працювати абияк через пень-колоду і виносити мені мозок, а економія в 3-5$ мене явно не збагатять.

Ок, тобто цей

22 годин тому, Саня сказав:

можеш взяти Atorch U96

1 година тому, Саня сказав:

Ніби розуміється. В мене є три види USB-тестерів, цей самий нормальний.

теоретично і є приблизно тою золотою серединою, коли вже роботу робить, але без переплати за зайві понти

 

А от той останній варіант за 50$ ну то це вже явний перегіб в другу сторону :ohmy:  Ні, за таку ціну я не став би навіть розглядати дану покупку якби вони всі так коштували.

Це можна провести аналогію всеодно що надумати купити собі професійного калібратора кольорів для монітора, який сам коштує як монітор, і то лише для того щоб раз в пару років дістати його з шухлядки і типу прокалібрувати свого моніка :0009:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 17.04.2023 at 18:41, SergLutsk сказав:

наступна версія це отака ?

 

Так, цей розуміє протоколи QC2, QC3, PD та розуміє швидкі зарядки самсунга. Більше і не потрібно.

 

 

kws-mx18 в ютубі вже все є ;)

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що можете сказати про таке що це значить: припустимо я з якогось лівого джерела переходжу по лінку на продаж певного товару на аліку, мені показує його ціну 642 грн наприклад. Але це я просто в браузері і не авторизований. І як тільки я авторизуюсь, причому неважливо, чи тут же в браузері, чи в додатку, як ціна на цей же товар раптово стає 753 грн :ohmy:  Це як розуміти ? За що це мені така "скидочка" ? :D  "Бонус" за мій золотий рівень акаунта (який ніби-то обіцяє мені якихось примарних 8% знижки, якої я проте чомусь так ніде і не побачив поки) ? :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 minutes ago, SergLutsk said:

А що можете сказати про таке що це значить: припустимо я з якогось лівого джерела переходжу по лінку на продаж певного товару на аліку, мені показує його ціну 642 грн наприклад. Але це я просто в браузері і не авторизований. І як тільки я авторизуюсь, причому неважливо, чи тут же в браузері, чи в додатку, як ціна на цей же товар раптово стає 753 грн :ohmy:  Це як розуміти ? За що це мені така "скидочка" ? :D  "Бонус" за мій золотий рівень акаунта (який ніби-то обіцяє мені якихось примарних 8% знижки, якої я проте чомусь так ніде і не побачив поки) ? :sq_ye:

Новачкам на певні товари є знижка на першу покупку.

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, MaestroA сказав:

Новачкам на певні товари є знижка на першу покупку.

Я радий за них..  Ок, слухай а той золотий профіль із примарними 8% знижки, він взагалі десь справді діє, де ту знижку помітити, відчути ? :D  Чи то так, для красоти більше понапридумували...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, SergLutsk said:

Я радий за них..  Ок, слухай а той золотий профіль із примарними 8% знижки, він взагалі десь справді діє, де ту знижку помітити, відчути ? :D  Чи то так, для красоти більше понапридумували...

Десь діє.)

Але ця сторона Аліка на практиці мною не вивчена. Хоча в мене досить давно діамантовий рівень.

Spoiler

Screenshot_20230423-003408.thumb.png.c7c0833794e377bd7931b2fe92f92d8c.png

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, MaestroA сказав:

Десь діє.)

Але ця сторона Аліка на практиці мною не вивчена. Хоча в мене досить давно діамантовий рівень.

  Показати прихований контент

Screenshot_20230423-003408.thumb.png.c7c0833794e377bd7931b2fe92f92d8c.png

 

Ага, ясно, схоже що це у них щось накшталт "медальки" мол дивись який ти молодець, тішся тепер :D

Щось по типу як на форумах чи трекерах є ранги "новачок" або "поважний учасник", які на ділі фактично нічого не міняють, не більше ніж бальзам на душу его (про дрібниці щодо тимчасового обмеження для певних рангів в кількості повідомлень чи закачок за добу не будем згадувати, це така "потужна привілея", що аж розпирає від гордості та щастя).

І доречі, стає ще більш образливо з тої точки зору, що виходить вони новачкам пропонують смачнішу ціну і знижку щоб заманити, а от таким бувалим "золотим-діамантовим" користувачам вже фіга ? :0089:  Чимось нагадує як у нас інтернет провайдери пропонують постійно смачні акції для нових абонентів, а от про старих вже не згадують, їм нічого вже не тре, вони нецікава цільова аудиторія :0032::0024:

Змінено користувачем SergLutsk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 hours ago, SergLutsk said:

Ага, ясно, схоже що це у них щось накшталт "медальки" мол дивись який ти молодець, тішся тепер :D

Щось по типу як на форумах чи трекерах є ранги "новачок" або "поважний учасник", які на ділі фактично нічого не міняють, не більше ніж бальзам на душу его (про дрібниці щодо тимчасового обмеження для певних рангів в кількості повідомлень чи закачок за добу не будем згадувати, це така "потужна привілея", що аж розпирає від гордості та щастя).

І доречі, стає ще більш образливо з тої точки зору, що виходить вони новачкам пропонують смачнішу ціну і знижку щоб заманити, а от таким бувалим "золотим-діамантовим" користувачам вже фіга ? :0089:  Чимось нагадує як у нас інтернет провайдери пропонують постійно смачні акції для нових абонентів, а от про старих вже не згадують, їм нічого вже не тре, вони нецікава цільова аудиторія :0032::0024:

Що зараз каже Алік...

Spoiler

image.thumb.png.cd5c63d08547dafc286fea4a19896984.png

 

image.thumb.png.3d3277260e80a2d2950f8383e3583e4b.png

 

image.thumb.png.32ec67298d4990069d2f2c97431a929d.png

 

image.thumb.png.ffea851326d1d4611fa109baa645dfd6.png

Перевірити важко.

Хоча не пригадую, щоб місяць тому на ДН щось цікаве мені приходило.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 17.04.2023 at 22:21, Саня сказав:

З недорогих можеш взяти Atorch U96

https://www.aliexpress.com/item/32995519722.html

Спойлер

image.thumb.png.beff7dd640ccb366d868fdd01368c370.png

https://aliexpress.com/item/32812735435.html - той самий тестер, той самий продавець, але дешевше (182грн), з безкоштовною доставкою, і набагато більшою кількістю здійснених продажів і замовлень.

 

https://aliexpress.com/item/1005002839677061.html - і оцей варіант цікавий - з блютуз-інтерфейсом (300грн) 

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, jack74 сказав:

той самий тестер

Тут просто  u96 модель, струм до 5.1А 

Модель u96р струм до 6.5А

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, jack74 сказав:

блютуз-інтерфейсом

 

Дуже виручає при тестуванні акумуляторів тим що можна дивитися графіки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я доречі коли дивився штук 6 роликів на ютубі про них, так от що в них всіх було спільного це те, що кожен огляд починався з того, що ютубер калібрував нового тестера, котрий на огляді, до показників якогось іншого, перевіреного старого вже і правдивого тестера, тому що мовляв з алі вони всі прибрехують в показниках. От і питання виникає, а якщо припустимо ти купив свій перший і єдиний тестер, до чого ти його маєш калібрувати ? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Oli сказав:

Тут просто  u96 модель, струм до 5.1А 

Модель u96р струм до 6.5А

 

Якраз і написано, що це оновлений до Р, U96P

image.thumb.png.d350ced270c577b31e339c5f0f2b0f7a.png

image.thumb.png.263e2f7680ecf54e5a3740e2b5fc1332.png

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@jack74, дякую за інформацію. То я скидав посилання, за яким сам купував тестера, але це було ще в 2019 році. Тоді він коштував $4.97 і була безкоштовна доставка. Працює досі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Скажіть, а якщо замовлення з 8 червня завісло на пошті в Києві, то це що значить ? Посіяли ?

Screenshot_2023-06-28-11-20-50-985_com.alibaba.aliexpresshd.thumb.png.8dc8bd8712f297f27167f0904d7d2c42.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 hours ago, SergLutsk said:

Скажіть, а якщо замовлення з 8 червня завісло на пошті в Києві, то це що значить ? Посіяли ?

Screenshot_2023-06-28-11-20-50-985_com.alibaba.aliexpresshd.thumb.png.8dc8bd8712f297f27167f0904d7d2c42.png

Орієнтовно місяць тому всі посилки з Алі почали йти виключно через Укрпошта. І з того часу в них страшні затупи.

Треба дзвонити їм на 0 800 300 545 і залишати звернення. Після цього через 1-2 дні посилка почне рухатися.

  • Дякую! 1
  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 hours ago, MaestroA said:

Орієнтовно місяць тому всі посилки з Алі почали йти виключно через Укрпошта. І з того часу в них страшні затупи.

Треба дзвонити їм на 0 800 300 545 і залишати звернення. Після цього через 1-2 дні посилка почне рухатися.

чого через укрпошту все не вкурсі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...