Перейти до змісту

Про що говорить місто


Рекомендовані повідомлення

Був сьогодні на базарі, йде "гастрольор" і гучно промовляє:

Подайте бідному незрачому пару копійок, люди добрі....

Хтось проходить мимо нього і промовляє:

Як на мене ви переграєте.

А він:

Нармаально... Люди добрі подайте бідному незрачому....

:_07: отак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • Відповідей 2,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Їду в маршрутці на передньому місці, що коло водія, ну і проїжджаємо коло запинки і видно хтось за мешкав і десь через секунд 3-4 як проїхали зупинку хтось почав натискати на кнопку зупинка, водій гальмує відчиняє двері і тихенько промовляє.

- Нажати ще раніше не міг, дибіл.

Не мешкайте.

1354623886_2.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

Коли я мешкав на Вишкові, то ходив на вокзал чи автостанцію напряму -- стежкою через колії повз гаражі. Звісно, гаражі розмальовані. Одного разу іду і бачу новеньке яскраве графіті. Наступного разу гараж виявився пофарбованим нудним однотонним кольором. Третього разу на гаражі побачив смачний напис-питання: "На*уя замалював??" Отака мальована розмова ))

Змінено користувачем lbladko
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Поштове відділення. Черга. Поперед мене кілька чоловік. За мною займає чергу старший дядько в голубій куртці, за ним молодий хлопчина, який відразу відходить до столика щось писати, і дві жіночки.

Через якийсь час між жінками відбувається діалог:

- А ми за ким?

- За хлопцем.

- Його десь немає.

- То будемо за цим голубим.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Почув 30 хв. тому. Йдуть і розмовляють декан математичного факультету і студент-заочник.

Декан:

-- То ви будете вчитися, чи ні?

Студент:

-- Звичайно, я ж приїхав порішати тут все...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В маршрутці хлопці шкільного віку розмовляють про дівчат. Фрагмент розмови:

Перший:

- Ну, то яка вона?

Другий:

- Ну вона така..., ну така..., ну як Мерилін Менсон, тільки зі всіма ребрами і з цицьками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Якось іду я на районі асфальтованою стежиною повз багатоповерхівки. Передімною дві школярки класу так щось 4-го. І ось приходимо до початку довжелезного сліду від розлитої сметани. Одна каже;

-- О, хтось сметану розлив.

Інша:

-- Це може бути сперма, не вступи!

Дивляться на мене, регочуть. Ось такі чисті невинні світлі дітки підростають. ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тижня три тому вибирав малим іграшки на лідавській базі.

Між стелажами ходить солдат, радиться по телефону якого ведмедя вибрати:

- ну він такого розміру, як АКС складений.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Двір ''вилизують'', бо приїде мер

А ще там бесідку знесли. І взагалі там брудно дуже, навіть не знаю чи вилижуть. Конякіна)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Двір ''вилизують'', бо приїде мер

Йолкі-палки!! цеж мій двір,нарешті хоть трішки підшаманять. А я то думав-гадав, кому ж це нарешті дійшло ту обригану бесідку-туалет знести. Ех приїзджав би почастіше ))

Змінено користувачем yura-patriot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Двір ''вилизують'', бо приїде мер

Йолкі-палки!! цеж мій двір,нарешті хоть трішки підшаманять. А я то думав-гадав, кому ж це нарешті дійшло ту обригану бесідку-туалет знести. Ех приїзджав би почастіше ))

Збережи відео для історії, коли ще таке "диво "буде)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знести то знесли, так, там постійно алкашня сиділа, але якось вже привик до неї. Думаю що на заміну нічого не збудують...

Змінено користувачем AnimaNoir
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Там-Там біля прилавку "чай-кава":

- Ну що, переходимо на розчинну?

- Ага, а чай - травяний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в маршрутці.

-Як життя, колєго( колезі років під 50)

-У військо з сином ідемо, він на строкову, я добровольцем.

Маршрутка встала аплодуючи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Є питання до власників маршруток - Ви вчились в школі? Тоді напишіть, що на табличках означають : Ж.Д.ВОКЗАЛ; З/Д ВОКЗАЛ; ПОСОЛЬСТВО (якої цікаво держави); ГПЗ і ДПЗ (це взагалі шедевр); ЛІКАРНЯ № 2... Шановні перевізники, НЕМАЄ цього в Луцьку. І ще - виключить, будь-ласка, своє дебільне радіо.

Нещодавно ЖБК "Трипілля" обвішала Луцьк бігбордами про ціну кв.м житла 9900 грн. - фантастика. Але нижче написано, що ліцензію і декларацію їм видали у "Луцькій області"!!! 5 балів по географії.

Бігборд Приват банку з індіанцем ... написано, що він племені майя, а на малюнку північноамериканський Вінніту)))

Кругом парад дурощів... чи дурнів?

Змінено користувачем EssaCaliburn
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Довгих років життя тому, хто почав організовувати світлодіодне освітлення вулиць а ОСОБЛИВО додаткове освітлення пішоходних переходів

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • 4 тижня потому...

сьогодні біля ЦУМу не працював світлофор - рух регулював поліцейський. невже розвиток країни рухається у правильному напрямку (хоч в чомусь)

Ще багато роботи в цьому руслі. На зупинці зловив фразу "Це спеціально Романюк (?) вимкнув світлофори, щоб поліція покрасувалась"
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


На зупинці зловив фразу "Це спеціально Романюк (?) вимкнув світлофори, щоб поліція покрасувалась"
проїжджав поряд - теж так подумав.
Не працювали 2 світлофори: біля ТЦ Луцьк (перестаньте його називати цумом - де цум, а де палиця) і біля Перлини. На обох стояли поліцшуки.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Перлині теж світла не було, показували все ліхтариками. Також Романюк постарався? Типу романтіка і всьо такоє? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

На зупинці зловив фразу "Це спеціально Романюк (?) вимкнув світлофори, щоб поліція покрасувалась"

проїжджав поряд - теж так подумав.

Не працювали 2 світлофори: біля ТЦ Луцьк (перестаньте його називати цумом - де цум, а де палиця) і біля Перлини. На обох стояли полі

була відсутня напруга на контролері тому і непрацював даний світлофор 

всі обсирають нову поліцію, а ви спробуйте припомнити коли бувше ДАІ вручну регулювало рух на дорозі, особливо на таких загружених перехрестях!!!

В Перлині теж світла не було, показували все ліхтариками. Також Романюк постарався? Типу романтіка і всьо такоє? :)

я також чув, що бачили романюка з кусачками в районі центру

Змінено користувачем depp
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

На обох стояли поліцшуки. 

І так дивиться прямо в вічі, в одній руці якась палочка, а іншу підняв і так пальчиками "ну ходи, ходи до мене")))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...