Перейти до змісту

Про що говорить місто


Рекомендовані повідомлення

Romek, да причому тут бізнесмени від культури! Не їхня вина що всім пох.

Зрозуміло, що прививати гарні манери волинякам не їх функція. Просто вони самі думають і роблять все по-колгоспному. От луцька начальниця культури вчора сиділа в залі. Вона теж це все однозначно бачила і чула. Але змінювати нічого не буде. Навіть на рівні невеликого руху.

Зрештою, ти правий - кілька відсотків не можуть вимагати чогось від переважної більшості.

Просто не треба при цьому повторювати та тиражувати (в т. ч. цими ж бізнесменами від культури) ці занудні фрази про міфічну європейскість.

Вчора пізно ввечері повернувся з концерту "Tenors BEL'CANTO". Як завжди, з двоякими відчуттями. З одного боку, музика (якщо це не репертуар українських центральних телеканалів) завжди впливає позитивно (як правило, незважаючи на висоту професійності виконавців), з іншого – луцька публіка, як завжди, дивує і засмучує.

Не уявляю, скільки ще має пройти років, щоб волинська інтелігенція могла зрозуміти, що користуватися мобільними телефонами під час концерту не лише некультурно, але й неприпустимо? Років 15 тому я вперше у краківському драматичному театрі почув у залі перед виставою оголошення з проханням вимкнути телефони (це було на початку ери мобільного зв’язку). У Луцьку, здається це ніколи нікому не заважало.

Миловидна пані у 13 ряду переді мною, яка після кожного номеру надривно кричала «браво», була все ж інтелігентною – у неї телефон дзвонив кілька разів за концерт та вона вперто не відповідала на дзвінки («Я ж театралка»). Дівчина на 7 місці якраз за мною ще не засвоїла усіх тонкощів культурного виходу в люди – вона сміливо розмовляла під час арії з італійської опери («Шо я вже й поговорити не можу?»). Коли на сцені стає тихіше - з різних кінців зали завжди доносяться веселі рінгтони (ви ж знаєте, прості дзвінки тепер аццтой). Почутий усіма у залі дзвінок абсолютно не справляє попереджувального враження на власників включених телефонів ("О, а вдруг Клава зараз буде дзвонити?"). Сусідка через 2 місця від мене під час антракту витягла косметичку та абсолютно демонстративно поправляла макіяж!

До того ж, якщо в нашому театрі поряд з вами не сидітиме кілька зимових шуб, турботлива мама не буде годувати 3-річну дитину печивом чи цукерками, інтелігентна, з вигляду вчителька на пенсії, не буде постійно пояснювати своїй сусідці-не-дуже-інтелігентці тонкощів сприйняття музики або просто хтось поряд не ділитиметься останніми новинами у спільних кумів – вважайте вам повезло.

Здається, агресивна поп-культура, яка в образі «зєлєнскій-лобода-сєрдючка-міхайлов-ще-раз-зєлєнскій» нахабно вривається в голови, розплавляє та отруює мізки, повністю позбавила волинян (і не тільки) шансу поступово ставати європейцями.

Дивуюся, невже театр (чи палац культури) не бачить цього всього і не може перед кожним виступом "переконливо просити вимкнути телефони та вести себе нормально"? Невже це складно? Хоча, хто в театрі про це буде замислюватися. Чиновники від культури у нас давно перестали мати щось спільне з цим поняттям.

Справді, маси вже не бачать різниці між «кварталом» і «квартетом»

P. S. Знаю, що в Луцьку час від часу відбуваються якісь безглузді флеш-моби. Якщо такі організатори в місті є - чому б не зробити шоу навіть 1 березня на площі перед виступом балету Сухішвілі (ви ж знаєте - все повториться знову). Хай би одночасно багато людей витягло плакати з написами "Не будь свинею: вимкни на концерті телефон!" (Можна, звичайно, написати і "Будь європейцем...."). Може буде хоч якийсь суспільний і корисний ефект.

Хорошее воспитание не в том, что ты не прольешь соуса на скатерть, а в том, что ты не заметишь, если это сделает кто-нибудь другой. ©

Ой, це з іншої опери ©©©©©

переклад (про всяк випадок) Ой, это из другой оперы ©©©©©

Змінено користувачем Romek
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Ой, це з іншої опери ©©©©©

переклад (про всяк випадок) Ой, это из другой оперы ©©©©©

Та ні, з тієї самої - всі п*дараси, один ти - Дартаньян.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой, це з іншої опери ©©©©©

переклад (про всяк випадок) Ой, это из другой оперы ©©©©©

Та ні, з тієї самої - всі п*дараси, один ти - Дартаньян.

Покурив щось зранку? Нічого - буває....

Змінено користувачем Romek
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивуюся, невже театр (чи палац культури) не бачить цього всього і не може перед кожним виступом "переконливо просити вимкнути телефони та вести себе нормально"? Невже це складно? Хоча, хто в театрі про це буде замислюватися. Чиновники від культури у нас давно перестали мати щось спільне з цим поняттям.

Я роками регулярно ходжу в наш театр, правда, останні років два рідше, ніж раніше. Перед кожною виставою з динаміка лунає "Просимо не користуватись мобільними телефонами", але всім наплювати, зазвичай усе проходить так,як описав Romek: і дзвінки, і розмови, і шелест фактиками від шоколадок, і перешіптування (дуже часто доволі голосне)...так що справа не в адміністрації театру, а й справді в людях. Я тому й ходжу уже рідше, що напевне, нерви не ті, що раніше, і не реагувати на таке побутове хамство стає усе важче, до того ж його (мається на увазі побутового хамства) стає дедалі більше...

Нікель, я не претендую на звання Д"артаньяна :_04:

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не претендую на звання Д"артаньяна :_04:

Мілєді? санстан Констанція?

Мовчати всім у театрі!

665302.JPG

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шелест фактиками

соррі, "шелест фактиками" читати, як "шелест фантиками" :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шелест фактиками

оговорочка по Фрейду. (с)

Справді, люди обговорюють важливі на їхню думку "фактики" свого життя чи життя своїх друзів/сусідів/колег, замість того, щоб налаштуватися на отримання позитивних емоцій та показати свою повагу до артистів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні, ранок, маршрутка, десь на задніх сидіннях жінка дуже голосно розмовляє по мобільному, чує вся маршрутка.

"......... Да там у них взагалі концерти...дааа...він як випє то якийсь дурний робиться... даа...обзиває її.... дааа... ууу шей не так обзиває...тількиж ти розумієш ЦЕ МІЖ НАМИ!!..", потім вона ще пару раз альокнула і звязок перервався. Через секунд 20 знову чути її голос " Даа... шось звязок... та ото в церкву їду.... що? свічку поставити? добре..пака"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не претендую на звання Д"артаньяна :_04:

Мілєді? санстан Констанція?

Мовчати всім у театрі!

665302.JPG

Особливо запомнилось звідти: "Показивай анус! Тьфу! Анонс!"

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

10492-1u.jpg

Тиждень тому, як пам'ятаєте, був доволі таки непоганий снігопад, дороги замело, слизько... Дочекався я маршрутку, сів, водій близько 30 сек буксував на місці аби зрушитись... Під'їжджаємо ми до зупинки, хтось там зайшов, водій ще секунд 30 почекав, ну і зачинив двері і тільки він рушати - тарабанить пару чоловік в двері, а біля водія сидів знайомий якийсь його. Ну і водій перед тим як відчинити двері каже своєму знайомому типу "От дибіли, стояв - то не сідали, як тільки рушати так зразу лізуть..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

d6172c46a1245eddd807e8140a55b471.jpg

Споримо, що той хто це писав, десь так через років 5-10 пожалкує, що він таке написав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Іду вчора ввечері додому, по Перемоги. Ремонт на сьогодні (вчора) закінчився, працівники-трудяги йдуть додому, техніка з"їжджається в точку "а" на ночівлю.

Значить, біля 5-ої школи, їде повзе асфальтоукладчик, на тротуарі я розминаюсь в цей момент із двома мамами, які йдуть з маленькими дітьми. Хлопчик кричить до мами (техніка гуде сильно) "мамо, мамо, диви, а що це...?". Мама "то машина, яка асфальт заливає..." ну і далі між собою, мамами, щось говорять типу "а шо вони вже робити закінчили...".

Далі, ця мама кричить до шофера асфальтоукладчика "а ви шо-о, вже додому їдете?!?!

ПС. Йшовши, я хвилин з 10-ть ще уявляв я той дядінька їде додому))). А якщо він ще й на ДПЗ живе...)))).

ПСС. А ще одну історію "про асфальт" в "Приколи Луцька" вирішив скерувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

В маршрутці посміхнуло.

Хтось телефонує до знайомого:

— Алло, слухай, якшо вінт барахлить, то значить він поламаний?

)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прийшов на базар за фіговинами, ну стою вибираю, придивляюсь що ж то таке купити, і паралельно зі мною мужик шукає потрібний собі товар, якби сам не знає що він хоче, взяв одну штуку, покрутив в руках, помучив продавця питаннями, іншу... При цьому запитує що скільки вартує, ну і продавець вперше сказав 7 грн... потім всерівно повернувся до фіговини за 7 грн, ну і перепитує у продавця, нагадайте будь ласка скільки коштує, продавець - 8 гривень, а я стою збоку і спостерігаю, покупець каже, ви ж казали що 7 гривень, продавець за 7 то інша, менша, покупець кладе товар розвертається і йде при цьому каже, не люблю таких продавців які на рівному місці піднімають ціну.

Кльовий мужик, якщо чесно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

памперси на північному

Там все гуд. Є одна "точка" - ціни стабільні. Памперси найдешевші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, я знаю 3 точки - 2 в середині, одна з краю. "Пастаянно" якісь приколи: то одна півпачки не продає, то інша продає поштучно по 1,5, а пачкою (70шт.) - 107грн. Кожен раз як перший раз. )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прийшов на базар за фіговинами, ну стою вибираю, придивляюсь що ж то таке купити, і паралельно зі мною мужик шукає потрібний собі товар, якби сам не знає що він хоче, взяв одну штуку, покрутив в руках, помучив продавця питаннями, іншу... При цьому запитує що скільки вартує, ну і продавець вперше сказав 7 грн... потім всерівно повернувся до фіговини за 7 грн, ну і перепитує у продавця, нагадайте будь ласка скільки коштує, продавець - 8 гривень, а я стою збоку і спостерігаю, покупець каже, ви ж казали що 7 гривень, продавець за 7 то інша, менша, покупець кладе товар розвертається і йде при цьому каже, не люблю таких продавців які на рівному місці піднімають ціну.

Кльовий мужик, якщо чесно.

коли одночасно стоять декiлька людей й деякi КОНЧЕ хочуть взнати цiну, не дивлячись на те, що продавець щось комусь пояснюе чи ще щось, то чого тут дивуватись, чомусь кожен покупець вважае, що лише вiн самий головний в цiй группi людей, а на остальних начхати, тому й помиляется продавець, а часто продавець вiдповiдае одному, а цю вiдповiдь беруть на свiй рахунок й iншi покупцi, питають зразу трое, продавець вiдповiдае одному, двое iнших вважають, що то iменно iм вiдповiли, а не тому, кому дiйсно ця вiдповiдь належала. Другий варiант, це боротьба з покупцями, якi НЕ ХОЧУТЬ чути вiдповiдей продавця, покупець питае цiну, думае про свое, отримуе вiдповiдь, пропускае повз вуха, й потiм ЗНОВУ запитуе про той же самий товар, тому часом дехто з продавцiв й вiдповiдае iншу цiну на той же самий товар, причини таких вiдповiдей бувють рiзнi, так само як i результат

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vampirich, а хіба "місто" не може про памперси і торгівлю на лотках у відповідній темі поговорити? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні після 22.00 йду з кумом біля ВНУ по Волі. Йдуть два середненьких чувака за сорок, одного реально заносить, проходять попри нас.

Той кого реально шатає, в момент завороту вліво (рускій):

-...они всє билі рррруссскімі!

Той хто збоку його підтримує (українець :)):

- ...уй там!

Дальше ми не чули, але поржали нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Дві дівчинки років по 13 розмовляють в маршрутці про абищо. І ось одна каже: "А я с мамай не разгаваріваю, развє: «Дай дєнєг, дай пажрать, ти купіла чьо-нібудь?»".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...