Перейти до змісту

Про що говорить місто


Рекомендовані повідомлення

11 minutes ago, vampirich said:

ну видно постачальник камер і монтажник мереж це родичі когось з міськради.

аналогічної думки, поки що, запитав в осіб "наближених до голови ОСББ", сказали - це не вплине на рахунок за обслуговування будинку. Але, цікавить питання - нафіга? Багато хто з будинку, пожлобився платити за стоянку, яка - через дорогу, ну - платна, но і не на жигулях їздять (ну, то не моя справа, я ні до кого в кишеню не лізу).
То - вони, самі - собі, поставили камери і за своїми машинами дивляться, ще й - гризуться за місьця, типу - "це - моє місце", ну... Буває, приїдеш - "ой, тут не паркуйтесь, бо зараз - чоловік приїде, а це - наше місце" ;)

Я - культурно, завичай відповідаю, що я на 30 хвилин, бо не дибіл машину на ніч там залишати, але, бувають нюанси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

30 minutes ago, vampirich said:

Бо поки що користі з тих камер - це пацанву кілька раз ловили що лавки в парку перекидали, і відеозаписи допомагають поліції у встановленні обставин дтп

це, таки не погано, але в дворах - гроші на вітер, в моєму конкретному випадку. Поцікавлюсь в голови ОСББ (не раніше суботи), цікаво що скаже.

P.S. Я - ще не придивлявся, здається, якась дешева муйня, типу "партізан", ото ж і виникає підозра, що комусь - терміново треба "бруківку продати/покласти"

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, Bliksss said:

це, таки не погано, але в дворах - гроші на вітер, в моєму конкретному випадку. Поцікавлюсь в голови ОСББ (не раніше суботи), цікаво що скаже.

P.S. Я - ще не придивлявся, здається, якась дешева муйня, типу "партізан", ото ж і виникає підозра, що комусь - терміново треба "бруківку продати/покласти"

Так і я про те, але висловився криво. На дорогах і перехрестях ніби є розуміння яка користь з того, хоча є питання по кількості і доцільності стількох камер.  А от у дворах? P.s. на дорогах хоч хіквіжн ставили...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 minutes ago, vampirich said:

P.s. на дорогах хоч хіквіжн ставили...

як я і казав - "особливо не приглядався", але якщо "хіквіжн" - то таки 100% марнотратство - в даному випадку

P.S. Цікавить питання, чи дадуть доступ до камер, все ж таки - на під'їздах висять, але - якщо це міська ініціатива, тим більше що СБУ - наголошувала - не давати, то мож і не дадуть (хай і не дають, навіть краще, бо зараз почнуть дибіли гратись...)
Хз, в суботу - буду знати, для чого, і хто їх повісив.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто, ну як так? Ну причепити вище, на 3-4 поверсі, ну ж не на першому, де любий дибіл зможе її зірвати...Але, тоді мусить бути щось хороше, а не "партізан" ))

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Bliksss сказав:

але і сенсу не бачу у витрачанні державних коштів - на куди-попало.

Тіко не державних, а міських

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 minutes ago, volks said:

Тіко не державних, а міських

значить, не так висловився...мав на увазі - "міські,державні" - це все наші з вами гроші, чи не так?
я - добре розумію, з яких бюджетів, не потрібен лікбез на цю тему;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, Bliksss said:

Помітив, що встановлюють камери відеонагляду біля під'їздів, думав - знову ініціатива голови ОСББ - типу "покращити життя мешканцям за їхні ж гроші ;)", виявилось - це якась централізована програма від міськради, чи типу того.
Камери в двір виходять, тобто - навіть за дітьми не подивишся, максимум на автівки, які під під'їздами стоять.
Щось чули про таке (від міськради)? Мені, в принципі - байдуже, якщо це - безкоштовно, але і сенсу не бачу у витрачанні державних коштів - на куди-попало.

Чув що камери ставить ЛюксЛінк за дозвіл провести в будинок інтернет і розмістити там своє обладнання

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 minutes ago, nickel said:

Чув що камери ставить ЛюксЛінк за дозвіл провести в будинок інтернет і розмістити там своє обладнання

бачив - їхню машину, так і подумав, але, який сенс заходити в будинок, де вже - 5 провайдерів? навіть - "VOM" ...а кс, дата, воля, і т.п. - давно вже тут, не рік і не два.
поріже хтось оптику - будуть проблеми.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Just now, Bliksss said:

бачив - їхню машину, так і подумав, але, який сенс заходити в будинок, де вже - 5 провайдерів?

ХЗ. Може планують продатися. Чим більше покриття і база клієнтів, тим вища буде ціна. Водафон йде по стопам Київстару, запустив свій ТВ додаток, планує купити оператора дротового інтернету, може для цього і пнуться.

Дивно що ваш голова не в курсі цього. Він просто не може бути не в курсі. Бо я це він іншого голови ОСББ чув. А от в нас ЖЕК і ЛюксЛінк зайшов але без камер. Якомусь директору ЖЕКу щось впало на карман

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, nickel said:

Водафон йде по стопам Київстару

В мене, ще був білайн, який, "першим" дав 100, потім - "білайн в київстар"....ну і було б норм, 15 років було норм, компенсація - нормальна, шара на рік - ну норм, потім - така сама фігня, 3 тижні лежить і всім покуй.

"І доброго дня, а чому?" , хоча - вже на іншого оператора переїхали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 minutes ago, nickel said:

Дивно що ваш голова не в курсі цього.

мож голова і в курсі, я - не в курсі, раз в тиждень - "звітується", тому я і казав - "до суботи"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 minutes ago, nickel said:

Якомусь директору ЖЕКу щось впало на карман

я - в чужий карман не лізу, але, хочетьться бачити за що оплачую і т.п.

Вже раз - "доіпався", вийшло - що воно нах не треба, от зараз - думаю, що зроблено для когось, якщо воно не вплине на мою "абонплату"(ну а як? якщо ніхто цим не цікавиться, то і мені...) - можна хоч Ілона Маска в космос запускати, якщо - нема куди подіти грошей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

глянув - немає розпізнавальних знаків, з вигляду - як найдешевша вулична сама проста IP камера. щось - типу того що на фото, але - не "хіквіжн"

jhnn3tny-650x650.thumb.jpg.24d64a58b7e89a3ea1a8a03605672ec2.jpg

 

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

А хто мені скаже, що це за хрінь складають в центрі навпроти драмтеатру ? Якісь контейнери

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, SergLutsk said:

А хто мені скаже, що це за хрінь складають в центрі навпроти драмтеатру ? Якісь контейнери

 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, case_l сказав:

Культурний простір «Модуль тимчасовості»

Дякую, досить неочікуваний варіант. Головне аби якомусь пальнутому москалю із супутника не здалось це схожим на склад хаймерсів :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...