Перейти до змісту

Про що говорить місто


Рекомендовані повідомлення

13 хвилин тому, nickel сказано:

Я особисто не дав жодного хабаря за все життя. Але брехати не буду, давав і я. Останній раз, коли закінчував технікум, 22 роки тому, то скидалися групою викладачам на поляну. Я закінчував з червоним дипломом, тому міг би здати і без цього, але щоб не бути білою вороною в групі, скинувся разом з усіма. Ти думаєш в моїй бульбашці не було останніх 22 роки старих ДАЙців, лікарів, чинуш, суддів, ментів, податківців? Були. Тому коли я писав, що немає тотальної корупції на побутовому рівні, то я мав на увазі, що завжди є альтернатива хабарям, але ти завжди зможеш знайти виправдання чому ТИ ДАЄШ хабарі. Не вони беруть, а саме ти даєш.

Фермер щоб отримати поле дав хабаря - потім він заклав його в ціну пшениці.

Власник хлібопекарні, щоб не платити штраф дав хабаря податківцю - щоб вернути гроші підняв ціну на хліб на 1 копійку.

Власник ковбасного цеху дав хабаря пожежникам, щоб не заставляли міняти датчики - довелось підняти відпускну вартість продукції.

Голова ОСББ купує дорожчі будматеріали бо отримує відкат 30% - ти платиш 5 грн за кв. метр замість 3 грн.

Зведену новобудову приймають із порушеннями тому, що отримали хабар.

Відремонтовану дорогу приймають за хабар - вона довго не вистоїть, бо зекономили на матеріалах і технології щоб дати хабар.

 

У всіх цих випадках ти не заплатив жодної копійки хабаря - але у всіх випадках ти заплатив реальними грошима або якістю свого життя. 

 

І на сьогодні у нас дорожча молочка ніж у Польщі, гірша вода ніж у Європі, гірші дороги, хрєнова освіта - і більшість на побутовому рівні хабарів не давала.

  • Дякую! 1
  • Збентежений 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

4 минуты назад, Alex S сказал:

Ще б пожив.До тих хто не башляє ,уваги не звертають.

А ті хто башляє не вмирають, ага.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, sergkots сказано:

Фермер щоб отримати поле дав хабаря - потім він заклав його в ціну пшениці.

Власник хлібопекарні, щоб не платити штраф дав хабаря податківцю - щоб вернути гроші підняв ціну на хліб на 1 копійку.

Власник ковбасного цеху дав хабаря пожежникам, щоб не заставляли міняти датчики - довелось підняти відпускну вартість продукції.

Голова ОСББ купує дорожчі будматеріали бо отримує відкат 30% - ти платиш 5 грн за кв. метр замість 3 грн.

Зведену новобудову приймають із порушеннями тому, що отримали хабар.

Відремонтовану дорогу приймають за хабар - вона довго не вистоїть, бо зекономили на матеріалах і технології щоб дати хабар.

 

У всіх цих випадках ти не заплатив жодної копійки хабаря - але у всіх випадках ти заплатив реальними грошима або якістю свого життя. 

 

І на сьогодні у нас дорожча молочка ніж у Польщі, гірша вода ніж у Європі, гірші дороги, хрєнова освіта - і більшість на побутовому рівні хабарів не давала.

Ну так їх же ОСОБИСТО не торкалось

Їхня ж хата зкраю.

Їм же князь в суп не насцяв .

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, nickel сказал:

А ті хто башляє не вмирають, ага.

Ну тут вмер той за кого не забашляли, часто вмерти чи ні залежить від правильного діагнозу, обслідування, вчасно проведеної операції.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, sergkots сказал:

Фермер щоб отримати поле дав хабаря - потім він заклав його в ціну пшениці.

Власник хлібопекарні, щоб не платити штраф дав хабаря податківцю - щоб вернути гроші підняв ціну на хліб на 1 копійку.

Власник ковбасного цеху дав хабаря пожежникам, щоб не заставляли міняти датчики - довелось підняти відпускну вартість продукції.

Голова ОСББ купує дорожчі будматеріали бо отримує відкат 30% - ти платиш 5 грн за кв. метр замість 3 грн.

Зведену новобудову приймають із порушеннями тому, що отримали хабар.

Відремонтовану дорогу приймають за хабар - вона довго не вистоїть, бо зекономили на матеріалах і технології щоб дати хабар.

 

У всіх цих випадках ти не заплатив жодної копійки хабаря - але у всіх випадках ти заплатив реальними грошима або якістю свого життя. 

 

І на сьогодні у нас дорожча молочка ніж у Польщі, гірша вода ніж у Європі, гірші дороги, хрєнова освіта - і більшість на побутовому рівні хабарів не давала.

От чесно, нащо ти все це написав? Тобі так важливо щоб я не був білий і пушистий, тому ти мені в вартість хлібу включаєш свої хабарі за навчання щоб хоч опосередковано мене забруднити? Чотаржу. Насправді ти і далі шукаєш виправдання чому ти давав. Але мені й цього не треба. Я не давав оцінку хабарникам, я лише констатував, що можна життя прожити і не давати. Не думав, що через це вам буде підгорати.

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, nickel сказано:

От чесно, нащо ти все це написав? Тобі так важливо щоб я не був білий і пушистий, тому ти мені в вартість хлібу включаєш свої хабарі за навчання щоб хоч опосередковано мене забруднити? Чотаржу. Насправді ти і далі шукаєш виправдання чому ти давав. Але мені й цього не треба. Я не давав оцінку хабарникам, я лише констатував, що можна життя прожити і не давати. Не думав, що через це вам буде підгорати.

Ти хабарі не давав, але регулярно платиш за них - на побутовому рівні. Можеш прожити життя і не давати хабарі - але в корумпованому суспільстві ти за них однозначно заплатиш.

 

П.С.

Не потрібно мені тебе забруднити - мене цікавить донести думку до всіх, ти наразі представник пасивної більшості, які типу не платять хабарі (хоч насправді платять).

Змінено користувачем sergkots
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, jurgen007 сказано:

Ну тут вмер той за кого не забашляли, часто вмерти чи ні залежить від правильного діагнозу, обслідування, вчасно проведеної операції.

Та в курсі того ,що пишу. На тих за кого не башляють ,забивають.  Особливо реанімація , куди нікого не пускають.Ніякого лікарського нагляду і ніякого лікування. Там сам по собі принцип  звертання в стаціонар є злочинно корупційним. Зараз не знаю скільки , роки три - чотири тому було 1800 грн. благодійні внески. Може більше, вже не помню. Тобто маєш - не маєш , в перший день медсестра , що оформлює, дає дві квитанції . Не платиш - краще не лягай. Як то в мене в товариша батько захворів ковідом.. Серйозно на нього подивився і сказав - Петро, я вдома…:)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, sergkots сказал:

Ти хабарі не давав, але регулярно платиш за них - на побутовому рівні. Можеш прожити життя і не давати хабарі - але в корумпованому суспільстві ти за них однозначно заплатиш.

То по твоїй логіці, ти ще й підарас. Вибач, я не хочу тебе образити, але ти намагаєшся зкалькувати тезу, що усі податки платить кінцевий споживач, і по аналогії - усі хабарі також оплачуємо ми. Ну то я тобі точно можу сказати, що деякі продукти, які ти споживаєш, були виготовлені педиками, а отже і ти на пів шишечки підар. Це називається - софізм, тому не ображайся, а погугли значення.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, sergkots сказал:

П.С.

Не потрібно мені тебе забруднити - мене цікавить донести думку до всіх, ти наразі представник пасивної більшості, які типу не платять хабарі (хоч насправді платять).

Якої якої більшості? о_О З яких пір давати хабарі стало признаком активної життєвої позиції? От реально цікаво, розкажи як ти хабарями робиш світ кращим?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сестру в Польщі поклали в стаціонар, була зареєстрована в агенції працевлаштування як безробітна,  коли запитали в лікаря чи треба придбати якісь ліки /була можливість придбати в Німеччині/, той дуже образився і сказав що вони всім забезпечені не гірше від німців, нічого не треба. Пробула півтора місяці в лікарні, не заплатила ні гроша хоча не має громадянства, все заплатила соцстраховка.

Змінено користувачем jurgen007
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, sergkots сказал:

@nickel Видихай - я знаю, ти не признаєш того, що не правий. 

Колись навіть Діфото сказав, що я єдиний на Борді визнав свою неправоту. Але фокус цієї фрази в тому, що перемагає той хто перший її скаже. 

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Якої якої більшості? о_О З яких пір давати хабарі стало признаком активної життєвої позиції? От реально цікаво, розкажи як ти хабарями робиш світ кращим?

Кажу видихай - вже почав приписувати те, про що я не писав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, sergkots сказал:

Кажу видихай - вже почав приписувати те, про що я не писав.

Ну ти ж мене до якоїсь пасивної більшості приписав. Не я почав.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, sergkots сказано:

Кажу видихай - вже почав приписувати те, про що я не писав.

Я тобі зараз як на духу чесно скажу - реально це прекрасно, що такі парні живуть поруч. Поки вони є - можна і треба жити. Саме прикольне ,що вони самі собі накрутили ,що це ахуєнний плюс ,то що вони ніколи і нікому не платили хабарів. А те що вони навіть не підходили до того бар’єру щоб щось замутити і вирости над собою і за це треба кашлянути - вони своїм мінусом не бачать ну зовсім :0016: Це реально класно. 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я завжди думав, що рости над собою - це не давати хабарі. Але мухи іншої думки.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, nickel сказал:

Я завжди думав, що рости над собою - це не давати хабарі. Але мухи іншої думки.

Товариш в якого помер тесть теж так думає, навіть собою гордиться що не заплатив лікарям, на митниці теж не платив і возив контрабас втіхаря, але не довго, вже не возить.:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, jurgen007 сказал:

Товариш в якого помер тесть теж так думає, навіть собою гордиться що не заплатив лікарям,

Але якби заплатив, то не факт що тесть вижив би. Випадків, коли платили і вмер не менше. Скоріше вмирають, коли ліків не купують. 

1 минуту назад, jurgen007 сказал:

на митниці теж не платив і возив контрабас втіхаря, але не довго, вже не возить.:(

Ну ця чеснота називається жлобство. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, nickel сказал:

 

Ну ця чеснота називається жлобство. :)

Алеж він хабарів не хотів давати, значить правільний, а його жлобом назвали.:(

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, jurgen007 сказал:

Алеж він хабарів не хотів давати, значить правільний, а його жлобом назвали.:(

Правильний контрабас би не віз, тому жлобство. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, nickel сказал:

Правильний контрабас би не віз, тому жлобство. :)

Так у нас пів області контрабас возили. Вони всі жлоби чи тільки ті що не платили на митниці?:unsure:

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, nickel сказал:

я мав на увазі, що завжди є альтернатива хабарям

Якщо рішав через знайомих - це теж корупція, навіть, якщо обійшлося без грошей.

2 часа назад, nickel сказал:

А де я хитрував?

Будинки по 65к баксів продаєш.

Змінено користувачем Mr.X
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Mr.X сказал:

Якщо рішав через знайомих - це теж корупція, навіть, якщо обійшлося без грошей.

Я знаю, але мав на увазі не це.

4 часа назад, Mr.X сказал:

Будинки по 65к баксів продаєш.

При продажу будинку сплачуються всі податки, нотаріус виступає податковим агентом. Тому неможливо приховати від собезу продаж будинку і отримувати субсидію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, jurgen007 сказал:

Так у нас пів області контрабас возили. Вони всі жлоби чи тільки ті що не платили на митниці?:unsure:

Тільки ті, що не платили. Решта хабарники і контрабандисти. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаве спостереження можна зробити в цій темі. Психологічне. Як говнєцо в середині нас не дає повірити, що поруч хтось може бути кращий за нас. Майже вся активна частина Борди відписалася тут, чому я не кращий: бо не лежав в лікарні, бо плачу хабарі в ціні хліба, бо мені князь в суп не насцяв, бо намахую з субсидією. Вибачте, якщо не всіх згадав. :) Я знаю, що це не ви писали, а ваше темне Я. Ну от реально притча про мух і бджіл у житті.

Спойлер

Щоб нікому не підгорало, то я спеціально пишу про говнєцо в середині "нас", а не "вас". Бо я далеко не святий і в якісь іншій темі, можливо, і мені підгоратиме, від якогось святоши. Срачики на форумах цікава штука. От є двоє людей, погляди майже нічим не відрізняються, але десь у чомусь не зійшлися хоч на малий відсоток, і з кожним наступним постом, цей маятник непорозуміння розгойдується з усе більшою амплітудою і вже зробили з мене недалекого хлопа, який не помічає корупцію навкруги, а я з усіх, не згідних зі мною, хабарників. Хоча моє стартове повідомлення починалося з фрази "Не згідний, що корупція у нас прям аж тотальна." Тобто з самої фрази видно, що я кагбе знаю про існування корупції. Але слово за слово... і маємо те що маємо. Якщо вам від цього легше, то я пригадав ще один випадок корупції в своєму житті: я ще колись на екзамені скидався як на права здавав, ще при старій поліції. Тепер можете знову мене клеймити, що я нічим за вас не кращий. Підтвержую: не кращий :) 

image.jpeg.0eee269df7c12e5e09b628a548e695f4.jpeg

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...