Перейти до змісту

Про що говорить місто


Рекомендовані повідомлення

6 часов назад, Bliksss сказал:

та не тільки через це, великим магазинам вигідно грати за правилами, а деякі самі чесні підприємці - цього не хочуть робити, тому і кричать на кожному кроці, що порушують їх права, а в самих -" рильце в пушку", наприклад

1825379109_.thumb.png.8a9cbfe0d197825ddbb07e491df779ac.png

 

Хоча, приватбанк (та інші банки) - забороняє таке робити і може бути ДУЖЕ ай-яй-яй, якщо зловлять на такому. Це пряме порушення умов договору, де сказано що за готівку і оплата частинами - ціна має бути однаковою. Але, вигідніше продати за готівку ніж пропустити гроші через рахунок, по тій самій причині не вигідно ставити касові апарати. ;)

Треба дивитися з усіх сторін,а не однобоко

 

але монополія щось ніколи не поверталася благом для народу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

11 минут назад, Bliksss сказал:

А чому буде дорожче, якщо має коштувати однаково?

тобто, раз "сусід" державу дурить, значить і я можу? Ок, але тоді не потрібно казати про те, що касові апарати це зло, та розказувати байки - як дрібні підприємці кормлять Україну. 

 


таки трохи кормлять,можете самі подивитися статистику за 2020 рік

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, paksivatova сказано:

таки трохи кормлять,можете самі подивитися статистику за 2020 рік

Податок на доходи фізичних осіб   117281,3 10.90%

 

Доходи від власності та під­приємницької діяльності   119155,9 11.07%

 

Тобто, відрахування із офіційних зарплат та інших прибутків простих людей - на 0,17% менше ніж сплатили ВСІ підприємці :smile-zachot:

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, paksivatova сказано:

Так,бізнес укрупняється

Думаю ще кілька років і всі будуть ходити лише в "сільпо" та "епіцентри"

 

1 година тому, paksivatova сказано:

Треба дивитися з усіх сторін,а не однобоко

 

але монополія щось ніколи не поверталася благом для народу

Так Катя ,то правда, і я тобі чесно скажу ,що я сторонник скупитися в НВ ,ніж на базарі…. чи в приватних продавців.Це правда. Я вважаю ,взагалі ,що базари ,то пережиток 90 х і їх треба зносити. Термін оренди не продовжувати і зносити. Ради тих самих рекреаційних зон чи парків відпочинку. От уяви таку красу на місці Старого чи Варшавського ринків. І , побачиш, рано чи пізно це станеться. А Епік чи НВ..,ну от краще там скупляться і все. Ціни ,ну приблизно на рядовий товар однакові ,а зручність покупки ,обміну ,повернення,доставки ,заміни - набагато ліпша. Я роки з три тому робив в квартирі ремонт чисто, чисто ,з Нової Лінії . Тільки дерево ,трішки ,купували не там. То майстер з яким робили перший великий закуп ,сказав ,карточкою користуйтеся - потім буде на розеточки… І дійсно була через пару місяців покупка розеток з вимикачами за бонуси , не так вже й мало їх було, більше двох тисяч гривень. А про якісь торги в продавунів на базарі і годі говорити, вони практично не торгуються. То дай відповідь ,чого я маю йти під майже відкритим небом до тих кумєрсантів на базар, коли плюс мінус в ті ж самі гроші ,але без головняку і з сервісом потрачу я в маркеті? 

Змінено користувачем Alex S
  • Дякую! 2
  • +1 4
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Alex S сказал:

Я вважаю ,взагалі ,що базари то пережиток 90 х і їх треба зносити. Термін оренди не продовжувати і зносити. Ради тих самих рекреаційних зон чи парків відпочинку. От уяви таку красу на місці Старого чи Варшавського ринків. 

Точно парки відпочинку? Швидше забудують багатоповерхівками. Або новими торгівельними центрами. 

  • Cумний 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Епік і Нова лінія це на любитєля. Дорого там. Навіщо переплачувати?

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 хвилин тому, weldermaster сказано:

Точно парки відпочинку? Швидше забудують багатоповерхівками. Або новими торгівельними центрами. 

Ти знаєш… це фігово , але по мені ,то нехай це будуть торгівельні центри ,але з фудкортами ,кафешкаси і рест зонами. Бо ці фото я іноді роблю , і коли скучаю за Батьківщиною, то дивлюся в телефон і посміхаюся сам до себе… Бо це Африка, це Африка пацани! Ті самі закинуті машини  на базарах,в яких підноси зберігають свій крам ,ті самі китайські мациклєти в два ряди ,ті самі ряди з будматеріалом ,в 30 см стежкою між ними, відкриті настіж двері ,підняті козирки халабуд, калюжі , запарковані в тих калюжах авто бариг ,що їх треба перелітати вертольотом…. ВСЕ те саме. Крім совкової віри ,що в нас класно і ми європянє, а вони відсталі нєгри. Фото дво - три річної давності.

CC993F98-618C-4A8D-990B-E2787539E631.jpeg

DE1B5A31-799E-40FF-82E2-85E5CF25B96D.jpeg

E4FF7545-C2FF-4433-A61F-984973CDCD1F.jpeg

663C7E71-BB3B-491B-876D-045D8B8117DD.jpeg

83FB0FBA-C266-47E4-ADD1-A447007DDCD8.jpeg

Змінено користувачем Alex S
  • Дякую! 2
  • +1 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 18.12.2021 в 17:20, Alex S сказал:

Ти знаєш… це фігово , але по мені ,то нехай це будуть торгівельні центри ,але з фудкортами ,кафешкаси і рест зонами. Бо ці фото я іноді роблю , і коли скучаю за Батьківщиною, то дивлюся в телефон і посміхаюся сам до себе… Бо це Африка, це Африка пацани! Ті самі закинуті машини  на базарах,в яких підноси зберігають свій крам ,ті самі китайські мациклєти в два ряди ,ті самі ряди з будматеріалом ,в 30 см стежкою між ними, відкриті настіж двері ,підняті козирки халабуд, калюжі , запарковані в тих калюжах авто бариг ,що їх треба перелітати вертольотом…. ВСЕ те саме. Крім совкової віри ,що в нас класно і ми європянє, а вони відсталі нєгри. Фото дво - три річної давності.

CC993F98-618C-4A8D-990B-E2787539E631.jpeg

DE1B5A31-799E-40FF-82E2-85E5CF25B96D.jpeg

E4FF7545-C2FF-4433-A61F-984973CDCD1F.jpeg

663C7E71-BB3B-491B-876D-045D8B8117DD.jpeg

83FB0FBA-C266-47E4-ADD1-A447007DDCD8.jpeg

ну чому зразу Африка?

я от нещодавно повернулася з Неаполя

там ще й не таке побачиш ):wacko:а ще похлєщє

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 18.12.2021 в 17:01, Alex S сказал:

 

Так Катя ,то правда, і я тобі чесно скажу ,що я сторонник скупитися в НВ ,ніж на базарі…. чи в приватних продавців.Це правда. Я вважаю ,взагалі ,що базари ,то пережиток 90 х і їх треба зносити. Термін оренди не продовжувати і зносити. Ради тих самих рекреаційних зон чи парків відпочинку. От уяви таку красу на місці Старого чи Варшавського ринків. І , побачиш, рано чи пізно це станеться. А Епік чи НВ..,ну от краще там скупляться і все. Ціни ,ну приблизно на рядовий товар однакові ,а зручність покупки ,обміну ,повернення,доставки ,заміни - набагато ліпша. Я роки з три тому робив в квартирі ремонт чисто, чисто ,з Нової Лінії . Тільки дерево ,трішки ,купували не там. То майстер з яким робили перший великий закуп ,сказав ,карточкою користуйтеся - потім буде на розеточки… І дійсно була через пару місяців покупка розеток з вимикачами за бонуси , не так вже й мало їх було, більше двох тисяч гривень. А про якісь торги в продавунів на базарі і годі говорити, вони практично не торгуються. То дай відповідь ,чого я маю йти під майже відкритим небом до тих кумєрсантів на базар, коли плюс мінус в ті ж самі гроші ,але без головняку і з сервісом потрачу я в маркеті? 

а коли всі будівельні матеріали буде продавати лише Епіцентр,то будете у них купувати по тій ціні ,по якій вони скажуть вам

альтернативи то не буде )

я не знаю жодного випадку,коли б монополія пішла на користь ринку 

вони є/були?

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, paksivatova сказано:

ну чому зразу Африка?

я от нещодавно повернулася з Неаполя

там ще й не таке побачиш ):wacko:а ще похлєщє

 

1 година тому, paksivatova сказано:

а коли всі будівельні матеріали буде продавати лише Епіцентр,то будете у них купувати по тій ціні ,по якій вони скажуть вам

альтернативи то не буде )

я не знаю жодного випадку,коли б монополія пішла на користь ринку 

вони є/були?

 

Привіт. Ну не знаю ,от мені Африка. Тільки немає місцевої голосної музики з цих кіосків, немає перукарень, і за руки ніхто не рве білого з проханням гів мі чоп- чоп. А так все те саме. Ті самі халабуди, те саме сміття,ті самі валютчики , той самий стрітфуд, ті самі бездомні тварини, ями - канави з вічним ремонтом тощо. А терепер зв язка - відповідь між першим і другим постом. То в Африці, ти думаєш в 11 мільйонній Кіншасі чи Лагосі,чи 5 мільйонному Хартумі чи Луанді немає моллів, немає супермаркетів, немає торгівельних центрів? Та їх тьма! З ресторанами на крайньому поверсі ,з лаунджами ,з охороною ,з сервісом ,з товаром з усього світу…. Тільки чогось вони напів пусті, порожні. Чому? Тому що в Африках ,як і в південно- центральній Азії , на базарі не вдвічі , ВТРИЧІ дешевше. І курс в горевалютчиків набагато( сильно набагато) кращий, ніж в вікнах банку. Фрукти - овочі ,майже безкоштовно в порівнянні з торг.центрами.То там ,той базар буде ,скільки буде земля , бо різниця в ціні фантастична. І навіть до тієї ціни ,щоб ти не купував - від при тобі о свіжованого барана ,до ананаса поштучно, ти ментально знаєш , що озвучена ціна то Грінго прайз.., і торгуватися то в них святе, і вонискидують ще. Торг завжди присутній.Тай таке.:)

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://finance.liga.net/ua/ekonomika/novosti/pravitelstvo-osvobodilo-ot-kassovyh-apparatov-prodavtsov-v-selskoy-mestnosti

Теперь легче будет склонить базарников центральный рынок перенести.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

План «Сирена» в дії: перекрили всі виїзди з Луцька

https://lutsk.rayon.in.ua/news/205810-plansirena-v-diyi-perekrili-vsi-viyizdi-z-lutska

Спойлер

У Луцьку оголосили план «Сирена» через розбійний напад на приватну установу «Європошта», що на проспекті Волі.

Наразі усі виїзди з міста перекрили, перевіряють автомобілі і людей. Про це пише ВолиньPost.

За попередньою інформацією, розбійний напад невідомий чоловік вчинив на ПАТ «ЄВРОПОШТА», що на проспекті Волі, 66. Фірма є приватним оператором поштового зв’язку, що спеціалізується на фінансових послугах, поштових переказах, видачі позик та споживчих кредитів населенню, а також грошових переказах, кур’єрських та інших послугах. З неофіційних джерел відомо, що постраждала працівниця установи, яка намагалася чинити опір.

 

У секторі комунікації поліції Волині підтвердили, що ввели план «Сирена» задля затримання злочинця. Утім, деталей наразі не повідомляють з об’єктивних причин.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 minutes ago, WebTraveller said:

План «Сирена» в дії: перекрили всі виїзди з Луцька

https://lutsk.rayon.in.ua/news/205810-plansirena-v-diyi-perekrili-vsi-viyizdi-z-lutska

  Reveal hidden contents

У Луцьку оголосили план «Сирена» через розбійний напад на приватну установу «Європошта», що на проспекті Волі.

Наразі усі виїзди з міста перекрили, перевіряють автомобілі і людей. Про це пише ВолиньPost.

За попередньою інформацією, розбійний напад невідомий чоловік вчинив на ПАТ «ЄВРОПОШТА», що на проспекті Волі, 66. Фірма є приватним оператором поштового зв’язку, що спеціалізується на фінансових послугах, поштових переказах, видачі позик та споживчих кредитів населенню, а також грошових переказах, кур’єрських та інших послугах. З неофіційних джерел відомо, що постраждала працівниця установи, яка намагалася чинити опір.

 

У секторі комунікації поліції Волині підтвердили, що ввели план «Сирена» задля затримання злочинця. Утім, деталей наразі не повідомляють з об’єктивних причин.

 

Упрлс?

27 грудень, 2019

  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 минуты назад, WebTraveller сказал:

План «Сирена» в дії: перекрили всі виїзди з Луцька

https://lutsk.rayon.in.ua/news/205810-plansirena-v-diyi-perekrili-vsi-viyizdi-z-lutska

  Показать контент

У Луцьку оголосили план «Сирена» через розбійний напад на приватну установу «Європошта», що на проспекті Волі.

Наразі усі виїзди з міста перекрили, перевіряють автомобілі і людей. Про це пише ВолиньPost.

За попередньою інформацією, розбійний напад невідомий чоловік вчинив на ПАТ «ЄВРОПОШТА», що на проспекті Волі, 66. Фірма є приватним оператором поштового зв’язку, що спеціалізується на фінансових послугах, поштових переказах, видачі позик та споживчих кредитів населенню, а також грошових переказах, кур’єрських та інших послугах. З неофіційних джерел відомо, що постраждала працівниця установи, яка намагалася чинити опір.

 

У секторі комунікації поліції Волині підтвердили, що ввели план «Сирена» задля затримання злочинця. Утім, деталей наразі не повідомляють з об’єктивних причин.

 

Картинки "Шо опять" (37 картинок) ⭐ Наслаждайтесь юмором! | Мультфильмы,  Смешные рисунки, Смешные карикатуры

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Через скарги паб «Лучеськ» більше не працюватиме до ранку

Популярний у Луцьку паб «Лучеськ», який раніше працював до 5 ранку, тепер працюватиме лише до 23 години вечора.

Відповідне рішення прийняли під час виконавчого комітету Луцької міської ради.

Директор департаменту економічної політики Борис Смаль повідомив, що надійшла скарга від ініціативної групи мешканців будинку на вулиці Лесі Українки, 63 щодо шуму в нічний час через діяльність пабу.

Тож Смаль попросив внести зміни у прийняте раніше рішення щодо режиму роботи пабу і не дозволяти працювати до 5 години ранку. Натомість посадовець вніс пропозицію, аби до 1 січня 2023 року паб працював з 11 до 23 години.

Члени виконкому підтримали таку ініціативу.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, paksivatova сказано:

Через скарги паб «Лучеськ» більше не працюватиме до ранку

Популярний у Луцьку паб «Лучеськ», який раніше працював до 5 ранку, тепер працюватиме лише до 23 години вечора.

Я навіть не думав ,що ти можеш цікавитися новинами про такі злачні місця, якщо чесно:D А тоді той ресторан( нічний раніше був)  на Пугачова Техас чи Підкова ще є? Працює всю ніч?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Alex S сказано:

Я навіть не думав ,що ти можеш цікавитися новинами про такі злачні місця, якщо чесно:D А тоді той ресторан( нічний раніше був)  на Пугачова Техас чи Підкова ще є? Працює всю ніч?

Лучеськ - злачне місце, Техас - ресторан.. цікава у вас градація закладів.

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, vampirich сказано:

Лучеськ - злачне місце, Техас - ресторан.. цікава у вас градація закладів.

Я не був ні в першому, ні в другому. Один раз ще бусом пізно вночі з бані ( вона позаду фасаду цього закладу) , розвозив компанію знайомого по домам. Двома ходками. То там ,біля тої підкови ,дуже цікаво вночі по вихідним. Я б назвав би цей заклад Шанс.

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Alex S сказал:

Я навіть не думав ,що ти можеш цікавитися новинами про такі злачні місця, якщо чесно:D А тоді той ресторан( нічний раніше був)  на Пугачова Техас чи Підкова ще є? Працює всю ніч?

Я побачила цю новину і подумала,що вона може бути цікавою для форумчан.

 

Я нічого не знаю про Техас чи Підкову,але можу сказати,що не все те золото,що блищить.

Он в кафе де віно замість рому горілку наливають.

і кажуть -це ром,як вам не подобається-змішайте з колою)

 

 

 

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, paksivatova сказано:

Я побачила цю новину і подумала,що вона може бути цікавою для форумчан.

 

Я нічого не знаю про Техас чи Підкову,але можу сказати,що не все те золото,що блищить.

Он в кафе де віно замість рому горілку наливають.

і кажуть -це ром,як вам не подобається-змішайте з колою)

 

 

 

Та я шуткував, я взагалі вже і в порядні заклади не хожу. З крайніх був з великим проміжком часу в самому мажорному місці Луцька ,що на Конякіна, і святкували сім єю день народження сестри в Форесті на Кравчука . На Конякіна сподобалось , на Кравчука ні, все розвод на гроші. Порції малесенькі, салати - один салат( рослина) ,інтер’єр темний.., ціни високі на все. А ром то де так розливали?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, Alex S сказал:

Та я шуткував, я взагалі вже і в порядні заклади не хожу. З крайніх був з великим проміжком часу в самому мажорному місці Луцька ,що на Конякіна, і святкували сім єю день народження сестри в Форесті на Кравчука . На Конякіна сподобалось , на Кравчука ні, все розвод на гроші. Порції малесенькі, салати - один салат( рослина) ,інтер’єр темний.., ціни високі на все. А ром то де так розливали?

Cafe de Vino

а мені 4Rest подобається )

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, paksivatova сказано:

Cafe de Vino

а мені 4Rest подобається )

Блін… можу помилятися та то ти може й писала ,що то на Яровиці і реально ресторан? 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, paksivatova сказано:

мені 4Rest подобається )

Там на любителя .., особливо та частина ,що внутрішня частина ресторації, то там темно, столи ,що біля вітражу на Кравчука непогано . Але по тому скільки дорогих машин стоїть перед тим вітражем, ці столи практично щовечера зайняті ,або резервовані. Навіщо вони ,чи він ,прапора ,кажуть все літо висів ,вивішують? Ну стейк хаус ,ну м’ясний ресторан , при чому тут штати? Я логіку до кінця не можу збагнути з тим прапором. Не знаєш?

48595843-8416-4464-A8E1-E6007FCF43AB.jpeg

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...