Перейти до змісту

Про що говорить місто


Рекомендовані повідомлення

1 час назад, Alex S сказал:

Та я шуткував, я взагалі вже і в порядні заклади не хожу. З крайніх був з великим проміжком часу в самому мажорному місці Луцька ,що на Конякіна

На Риббазі?

  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

1 година тому, volks сказано:

На Риббазі?

Так Фольцваген ,на риббазі. Тільки я писав не тобі, ібо ***** перебивати. Ти ж писав що високий,  а ведеш себе як ******""****************. На риббазі, бо домовлявся зустрітися з людиною ,що живе поруч з Сулі Гулі. В Гулі вже з місяць як в аулі. Тому зайшли в риббазу ,почали розмовляти і дивитися папери, та не вийшло. Пішли до чоловіка додому на кухню і переговорили. Оце чудо кахфе і ще одне біля Яровиці ,перший від дороги Земан, в простонародді, я чув Курка, то два наймажорніші заклади  обласного центру в 2022. Де ті інспектори Гельмути? Чого вони туди не навідуються. Дві ригальні, де тупо труять людей. Хай алкашів, але людей. Це питання про корупцію … а як же ж їх 30 років не закриють?  А паралельно,як санстанція ,так і інші дозвільні відомства позакривали море закладів ,  вже й всі забули їх назви.Чудеса тай тільки.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, Alex S сказал:

Тільки я писав не тобі, ібо нєхуй перебивати.

Прастітє ізвінітє.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, Saddy сказал:

він як кличко, що вітає з 2222 роком

Та то ошибочка вишла)

Сестра звонить вчора питає, шо то за куча машин з сиренами по об"їзній гасає вже стільки часу.

Я в гугл, часу нема особо, перша ссилка оця. На дату не глянув, дай думаю ше й сюда запощу...

 

А сирени вчора то виявляється шось горіло на Мамсурова

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почали тут за риббазу говорить і зразу згадалось пиво в пластікових стаканчіках і копчена мойва чи салака до нього, нагнали апєтіту йопт......

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, halmer сказано:

Почали тут за риббазу говорить і зразу згадалось пиво в пластікових стаканчіках і копчена мойва чи салака до нього, нагнали апєтіту йопт......

Зараз пиво не в тренді. Мороз на вулиці. На риббазі в тренді просрочена скумбрія запечена на електовертелі , розрізана навпіл по хребтові, подається на бомашці-картонці з початку 90 х років. Ну …. і напої в асортименті. В тренді більш легкі фракції алкоголю.

Змінено користувачем Alex S
  • Ха-ха 1
  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, halmer сказано:

Почали тут за риббазу говорить і зразу згадалось пиво в пластікових стаканчіках і копчена мойва чи салака до нього, нагнали апєтіту йопт......

кидай це діло, краще спортом займись 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Alex S сказано:

Зараз пиво не в тренді. Мороз на вулиці. На риббазі в тренді просрочена скумбрія запечена на електовертелі , розрізана навпіл по хребтові, подається на бомашці-картонці з початку 90 х років. Ну …. і напої в асортименті. В тренді більш легкі фракції алкоголю.

Прийдеться ждать літа.

1 година тому, alexvvv сказано:

кидай це діло, краще спортом займись 

dd8ae92s-960.jpg

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не только в Украине очередь в Мак.

http://www.mukachevo.net/ua/news/view/3119326

Кишварда правда село с 15т населения, Аквапарком,Лидлом, Теско и Алди, но все .же.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 15.09.2021 в 00:07, jurgen007 сказал:

Там при кожному продовженні річного контракту на зв"язок оператор пропонує новий телефон за 20...30% вартості, а тут хібащо кредит запропонують.

И за стоимость годового контракта сколько айфонов можно купить? А в Украине я за год меньше 1000грн заплатил за связь и безлим интернета + 100мин в мес на других операторов и в соседние страны ЕС.

Змінено користувачем romanc
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 минуты назад, romanc сказал:

 А в Украине я за год меньше 1000грн заплатил за связь и безлим интернета + 100мин в мес на других операторов и в соседние страны ЕС.

На якому операторі такий тариф?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, jurgen007 сказал:

На якому операторі такий тариф?

Був на київстарі, тепер 125грн з грудня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, romanc сказано:

Був на київстарі, тепер 125грн з грудня.

та і який там безліміт? Швидкість зменшують після закачки певної кількості гігабайт? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, case_l сказал:

та і який там безліміт? Швидкість зменшують після закачки певної кількості гігабайт? 

Я не ощутил ограничения. Забыл вчера вкл вайфай, закачал 12Гб с киевстара. Посмотрел, в ноябре около 38Гб, в день было и 7.

Змінено користувачем romanc
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://www.pravda.com.ua/news/2022/01/4/7319458/ сказал, что больше не будет))

Alex S про него писал?

Змінено користувачем romanc
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 минут назад, romanc сказал:

https://www.pravda.com.ua/news/2022/01/4/7319458/ сказал, что больше не будет))

Alex S про него писал?

Це була провокація Зе-влади проти справжнього патріота України Турсумуратова - арміїмовивіри. :ohmy:  Добре що суд розібрався що до чого.

Змінено користувачем jurgen007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, jurgen007 сказал:

Це була провокація Зе-влади проти справжнього патріота України Турсумуратова - арміїмовивіри. :ohmy:  Добре що суд розібрався що до чого.

Ти завжди якось складно пишеш. Змішуєш все на кучу. Тебе важко зрозуміти. Ти за Пороха чи за Зе ? )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, weldermaster сказал:

Ти завжди якось складно пишеш. Змішуєш все на кучу. Тебе важко зрозуміти. Ти за Пороха чи за Зе ? )

Справжній українець патріот Турсумуратов брав хабарі при пороху, справу закрили судді яких реформували і дали їм зарплати по 200тис. при пороху, яким боком тут Зеленський?:unsure:

Змінено користувачем jurgen007
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, jurgen007 сказал:

Справжній українець патріот Турсумуратов брав хабарі при пороху, справу закрили судді яких реформували і дали їм зарплати по 200тис. при пороху, яким боком тут Зеленський?:unsure:

Так вони все життя брали хабарі. І при Зе беруть. Який університет, такі і викладачі. І студенти також.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, romanc сказано:

https://www.pravda.com.ua/news/2022/01/4/7319458/ сказал, что больше не будет))

Alex S про него писал?

Я не помню щоб про таке писав… Бо в нас корупції на рядовому рівні майже немає. Рядовий українець від неї захищений. Якщо і МОЖЕ писав то про цеhttps://www.kypur.net/chergova-korupczijna-sprava-v-liotnij-akademiyi-kropyvnyczikogo-zatrymaly-nachalinyka-i-poserednyka/ але не треба переживати , фігуранти справи не постраждали , все ок.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось таким чином можливо  піднімуть сплату податків і реклама не якогось фонду... а громадяника Платника податків

original-6427.jpg

Змінено користувачем Vikvik Mawr
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Alex S сказал:

Я не помню щоб про таке писав… Бо в нас корупції на рядовому рівні майже немає. Рядовий українець від неї захищений. Якщо і МОЖЕ писав то про цеhttps://www.kypur.net/chergova-korupczijna-sprava-v-liotnij-akademiyi-kropyvnyczikogo-zatrymaly-nachalinyka-i-poserednyka/ але не треба переживати , фігуранти справи не постраждали , все ок.

Бггг... Обидва лінки тільки підтверджують, те що я сказав: що українця від корупції захищають. Я не думав, що прийдеться пояснювати, але бачу декому треба, тому я розжую, щоб ми більше до цього не поверталися. Захист від корупції - це і є робота силових органів. І оті ваші лінки, якраз і доказують, що вони свою роботу роблять аби тільки ти звернувся до них, що у тебе хабара вимагають. Але якщо ти не звертаєшся, а даєш хабаря, то ти стаєш таким самим корупціонером. Тому я повторюся, силові органи захищають рядового українця від корупції, якщо він цього хоче. Ти сам обираєш ким бути: нити, що у нас корупція і давати хабарі або не нити і не давати.

  • Ха-ха 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Vikvik Mawr сказал:

ось таким чином можливо  піднімуть сплату податків і реклама не якогось фонду... а громадяника Платника податків

original-6427.jpg

image.thumb.png.61c30deff21688b899b798db59a2df75.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, nickel сказано:

Бггг... Обидва лінки тільки підтверджують, те що я сказав: що українця від корупції захищають. Я не думав, що прийдеться пояснювати, але бачу декому треба, тому я розжую, щоб ми більше до цього не поверталися. Захист від корупції - це і є робота силових органів. І оті ваші лінки, якраз і доказують, що вони свою роботу роблять аби тільки ти звернувся до них, що у тебе хабара вимагають. Але якщо ти не звертаєшся, а даєш хабаря, то ти стаєш таким самим корупціонером. Тому я повторюся, силові органи захищають рядового українця від корупції, якщо він цього хоче. Ти сам обираєш ким бути: нити, що у нас корупція і давати хабарі або не нити і не давати.

Я по цьому посту просто промовчу.  Замість того щоб зараз писати, де б ти мав її ,корупцію , побачити, але ти того не бачив, бо там не був ,і ніколи вже не будеш.Бо ти ,дуже так скажем ,нєжний і обідчєвий. Краще не треба. А реально це класно, якщо ти в свої 40 плюс так дійсно вважаєш. Я думав що таких чоловіків набагато менше. Нема корупції то нема. Це просто супер! І на цьому закінчим.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...