Перейти до змісту

Про що говорить місто


Рекомендовані повідомлення

3 часа назад, nickel сказал:

При продажу будинку сплачуються всі податки, нотаріус виступає податковим агентом. Тому неможливо приховати від собезу продаж будинку і отримувати субсидію.

Можна, якщо будинок був оформлений не на тебе.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

1 хвилина тому, Mr.X сказано:

Можна, якщо будинок був оформлений не на тебе.

А він стопудово ,що ділянку ,що споруду оформляв не на себе. Бо поки він його ліпив, ті роки, то вже субсидії не було б. 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бульбаш конечно х.йло, но коррупцию почти искоренил, при прочих равных условиях, в каких были РБ, Украина, рф.

Да и Саакашвили в Грузии тоже вроде.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

притча про мух і бджіл

Притчі для пшеловодів розказуй своїм дітям ,а як доживеш будеш розказувати може внукам. Я тобі тільки одну таємницю відкрию , а ти тільки нікому не розказуй. Їх далеко не в усіх беруть, ті хабарі.  Хабарнику треба сподобатися , треба бути харошим ,з хорошими знайомими, тоді він тобі, може, захоче допомогти.  Тобто треба бути презентабельним, треба вміти говорити і вміти давати хабарі( або цінні подарунки замасковані під хабар)А то , скоріше за все ,скаже дядя -закрий двері з тої сторони і не заважай мені працювати.:0016: 

Змінено користувачем Alex S
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Mr.X сказал:

Можна, якщо будинок був оформлений не на тебе.

Так, дійсно. Знання законів і правил дуже виручає в житті і допомагає не переплачувати ні у вигляді хабарів ні у вигляді податків. І це не робить з того, хто користується цими знаннями, порушника закону. Для прикладу є у нас норма, згідно якої перший продаж нерухомості в поточному році не оподатковується. Теща переїхала до Луцька, продала дачу за копійки, а потім квартиру. І заплатила податок від продажу квартири, хоча якби продавала спочатку квартиру, а потім дачу, то сплатила б податок з копійчаної дачі. Стала вона б від цього редискою, що держава не доотримала податків? Я думаю що ні. Тому зараз, коли на думці є знайти мамі іншу квартиру, я оголошення про продаж її дачі на ОЛХ прибрав.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще була одна країна ,де корупції не було .Гітлерівська Німеччина.

Зараз в Північній Кореї нема.

Кому туди хочеться?

А в Південній Кореї корупція є,бо кожного КОЖНОГО президента Самсунг після відставки садять в тюрму 

Якщо подивитися у самий корінь корупції ,а також БОРОТЬБИ. з нею- то побачимо основне питання філософії.) 

Або друге основне питання.

Бо хтось називає ,,Що первинне,дух ,чи матерія 

А хтось  , Твоє,чи моє.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, Nokian сказал:

Ще була одна країна ,де корупції не було .Гітлерівська Німеччина.

Зараз в Північній Кореї нема.

Кому туди хочеться?

А в Південній Кореї корупція є,бо кожного КОЖНОГО президента Самсунг після відставки садять в тюрму 

Якщо подивитися у самий корінь корупції ,а також БОРОТЬБИ. з нею- то побачимо основне питання філософії.) 

Або друге основне питання.

Бо хтось називає ,,Що первинне,дух ,чи матерія 

А хтось  , Твоє,чи моє.

И в нынешней Германии минимальна.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Alex S сказал:

Я тобі тільки одну таємницю відкрию , а ти тільки нікому не розказуй. Їх далеко не в усіх беруть, ті хабарі.  Хабарнику треба сподобатися , треба бути харошим, тоді він тобі, може, захоче допомогти.  Тобто треба бути презентабельним, треба вміти говорити і вміти давати хабарі( або цінні подарунки замасковані під хабар)А то , скоріше за все ,скаже дядя -закрий двері з тої сторони і не заважай мені працювати.:0016: 

Та це секрет Полішинеля. Мова була про інше, тому я цього аспекту не чіпав, але раз ти заговорив, то да, хабарник з мене ніякий ще й тому, що ну не вмію я, як ти виражаєшся "сраку до крові вилизувати". Були в мене колись спроби "підійти до бар'єру", але невдалі, тому нічого нового ти мені не відкрив. Не вмію і вже навряд чи навчуся. Батьки так жили і мене так виховали. Я не тільки не вмію запропонувати хабаря, але інколи навіть натяки не розумію. У 18 років ходив у військомат по військовий квиток, а мені його все не віддавали, то комісара немає підпис поставити, то ще щось. І мабуть ходив би я по нього ще довго, якби одного разу не зайшов з новим гарним целофановим пакетом. Дали квиток, я встаю і пакет забираю, той бідолаха аж привстав і закряхтів мені у слід. А мені лише потім дійшло, що він подумав, що це йому хабар, тому посміхався, вітав, жав руку. Але в пакеті була моя спортивна форма, фізкультура була в бурсі, а з пакетами тоді всі ходили, часи такі були.

image.jpeg.e2c418a902a47bbd0f3006830298c299.jpeg

  • Ха-ха 5
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, romanc сказал:

И в нынешней Германии минимальна.

Якщо лобізм не вважати корупцією.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Waver сказал:

спробуй, наприклад,  придбати квартиру на першому поверсі, офіційно вивести її з житлового фонду і переробити її під магазин чи офіс,  встановити там автономне опалення, зробити та узгодити з відділом архітектури міста зовнішній вигляд та сходи, можливо навіть трошки розширити площу…   

Та навіть просте перепланування не зробиш законно без "потрібних людей".

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 хвилин тому, Waver сказано:

ти ж дуже нереально любиш гроші бо уже певно з десяток років у любій темі про любі доходи ти завжди вспливаєш першим

Де ти бачив лихварів ,які не люблять гроші? Головне повторювати, про робітничу сім ю , за яку не соромно. Але бажання щось в нього піти попрацювати на заводі ,яких аж два в пішій доступності в його смт , чомусь немає. На будівництво , в укравтодор , в ЖЕК, шохферська справа , Укрзалізниця - щось також вихідця з робітничої сім’ї  не сильно цікавить.

Змінено користувачем Alex S
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, Alex S сказал:

Де ти бачив лихварів ,які не люблять гроші?

Ти в сраку світу літав, біля Еболи ходив, малярією хворів через любов до авіації, а не до грошей, ага. Розказуй далі.

Цитата

Головне повторювати, про робітничу сім ю , за яку не соромно. Але бажання щось в нього піти попрацювати на завод ,яких аж два в пішій доступності в його смт , чомусь немає. На будівництво , в укравтодор , в ЖЕК, шохферська справа - щось також вихідця з робітничої сім’ї  не сильно цікавить.

Я працюю на робітничій посаді, синій комірець (робітники з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин). В класифікторі професій нижче мене тільки люди без професій - прибиральниці, посудомийки, кур'єри і т.д.. Тому налякав йожика голою жопою, а не мене заводом. Чомусь ти за довгим рубльом літаєш в усі кінці світу, а я маю хотіти працювати в ЖЕКові за копійки, і шаблон у тебе не рветься, логіка не працює.

1   Законодавці, вищі державні службовці, керівники, менеджери (управителі)     
2   Професіонали     
3   Фахівці     
4   Технічні службовці     
5   Працівники сфери торгівлі та послуг     
6   Кваліфіковані робітники сільського та лісового господарств, риборозведення та рибальства     
7   Кваліфіковані робітники з інструментом     
8   Робітники з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин     
9   Найпростіші професії 

 

Змінено користувачем nickel
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, nickel сказано:

а я маю хотіти працювати в ЖЕКові за копійки, і

Ти повинен машину поставити в гараж, зняти клєму, і без нужди її не рухати. Купити ровера, це дуже мобільно і корисно для здоров’я . І піти влаштуватися на ГПЗ ,або на Кромберг. Там з тої таблиці ,що зверху,ти сам вибереш свою професію ,по якій ти або фахівець, або професіонал, і почати по ній працювати. Бо ти  нічого не ушлиш , нікому не даєш хабарів, так саме як батьки. А батьки з робітничої сім’ї .:)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Alex S сказал:

Ти повинен машину поставити в гараж, зняти клєму, і без нужди її не рухати. Купити ровера, це дуже мобільно і корисно для здоров’я . І піти влаштуватися на ГПЗ ,або на Кромберг. Там з тої таблиці ,що зверху,ти сам вибереш свою професію ,по якій ти або фахівець, або професіонал, і почати по ній працювати. Бо ти  нічого не ушлиш , нікому не даєш хабарів, так саме як батьки. А батьки з робітничої сім’ї .:)

Не розказуй мені що я повинен робити і я не скажу куди ти повинен піти... чи полетіти. Ок?

  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, nickel сказано:

Не розказуй мені що я повинен робити і я не скажу куди ти повинен піти... чи полетіти. Ок?

Ні я буду . :) Різдво святкуй … і на завод. Третій гудок вже був. Та не сприймай буквально , перестань. З наступаючим.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Alex S сказал:

Ні я буду . :) Різдво святкуй … і на завод. Третій гудок вже був. Та не сприймай буквально , перестань. З наступаючим.

Знаю-знаю, в авіації все тримається на під*обках і на закльопках. На Борді лише на під*обках, бо закльопок немає.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, nickel сказано:

Ти в сраку світу літав, біля Еболи ходив, малярією хворів через любов до авіації, а не до грошей, ага. Розказуй далі.

Розказую. Свою першу малярію я заробив в 2001 році в Сієрі.  Настільки зарплата була смішна, і так нерегулярно платили ,що щось треба було робить:D.За хабар в 500 дол ,які зайняв в батьків , на не льотну посаду, ( там вертолітні загони)поїхав на півроку  служити в Африку. Там на всю голову їбанутий камандір, спеціально ЩОДНЯ на заході сонця, в пік активності малярійного комара, по годині ,а то і більше ,проводив проведення підсумків загальним шикуванням загону. В моїй ротації перехворіло 82 відсотки особового складу тропічною лихоманкою.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Alex S сказал:

Розказую. Свою першу малярію я заробив в 2001 році в Сієрі.  Настільки зарплата була смішна, і так нерегулярно платили ,що щось треба було робить:D.За хабар в 500 дол ,які зайняв в батьків , на не льотну посаду, ( там вертолітні загони)поїхав на півроку  служити в Африку. Там на всю голову їбанутий камандір, спеціально ЩОДНЯ на заході сонця, в пік активності малярійного комара, по годині ,а то і більше ,проводив проведення підсумків загальним шикуванням загону. В моїй ротації перехворіло 82 відсотки особового складу тропічною лихоманкою.

Так треба було на завод іти чи в ЖЕК, нащо ті соплі про зайняті гроші і їбанутих камандірів? Любиш гроші сильніше за лихваря? Ну так сідітє і нє піздітє.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, nickel сказано:

Так треба було на завод іти чи в ЖЕК, нащо ті соплі про зайняті гроші і їбанутих камандірів? Любиш гроші сильніше за лихваря? Ну так сідітє і нє піздітє.

Це не соплі а реальна історія життя. І розповідаю про те вперше, бо ти запитав.Але ти любиш розказувати за робітничу сім’ю :0016:, як тобі тяжко жилося і живеться. Тоді навіщо цей піздьошш про робітничу сім ю? Я не казав що не люблю гроші… Не любив би ,працював би взагалі в Україні.  Десь друкарем. З синім комірцем.

Змінено користувачем Alex S
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Alex S сказал:

Це не соплі а реальна історія життя. Бо ти любиш розказувати за робітничу сім’ю :0016:, як тобі тяжко жилося і живеться. Тоді навіщо цей піздьошш про робітничу сім ю? Я не казав що не люблю гроші… Не любив би ,працював би взагалі в Україні.  Десь друкарем. З синім комірцем.

Ну да, це лише в тебе реальні історії життя, а в мене лише піздьошш. Продовжуй.

Настало время Охуительных историй, Мем Вилли Вонка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Ну да, це лише в тебе реальні історії життя, а в мене лише піздьошш. Продовжуй.

Настало время Охуительных историй, Мем Вилли Вонка

Нічосі. Такі картинки десь маєш.. Дуже кумедні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Waver сказал:

Ти повністю правий, але… ти ж дуже нереально любиш гроші бо уже певно з десяток років у любій темі про любі доходи ти завжди вспливаєш першим, тому, якщо хочеш заробити - то спробуй, наприклад,  придбати квартиру на першому поверсі, офіційно вивести її з житлового фонду , знести там всі стіни і переробити її під магазин чи офіс,  встановити там автономне опалення, зробити та узгодити з відділом архітектури міста зовнішній вигляд та сходи, можливо навіть трошки розширити площу за рахунок тих «сходів»,  узгодити це все з усіма, навіть з пожежниками та сусідами…
І скільки тобі займе часу і чи взагалі щось з того вийде щоб зробити це все без жодного хабаря?  
Та хоча би, щоб кожної осені не жалітися що холодно в квартирі поки не включили опалення - спробуй хоча би у себе в квартирі, офіційно та без жодного хабаря встановити автономне опалення та теплу підлогу. 

Що ж ти раніше не написав цього, я тільки переїхав з першого поверху. :) Ти трохи пізно схаменувся, в Луцьку мораторій на переведення квартир в нежитловий фонд, тому буде довго і дорого. Тим більше що в маневицького реєстратора Віталія Ященка, який в Луцьку цим промишляв, забрали ліцензію. Але знову таки це бізнес, а я писав про побутовий рівень, де, наприклад, поліція перестала вимагати хабарі "за непристебнутий ремінь". Лікарі також не вимагають, хоча й від подяк не відмовляються. І т.д.

Нагадав мені як я землевпорядником робив. Мене, як самого зеленого, посилали з технічними документаціями на землі на підписи в архітектуру і земельний відділ. Попередній працівник, який мене стажував, розказував, яке це класне заняття, ніхто не контролює та й не може проконтролювати. Каже: я піду собі під міст, шмалі накурюся, а ввечері вертаюся на фірму і кажу, що не підписали. Почав і я їздити, спочатку йшло туго, довго сидів під кабінетами, часто відфутболювали під різними приводами, але вже через півроку, я привозив раз в тиждень по +-50 документацій, головний архітектор району їх для формальності гортав і підписував, ставив печатку і відпускав мене через 15-20 хвилин, а в земельному відділі взагалі садили мене в кутку, давали печатку в руки і я тихенько ставив сам собі печатки, лише на підпис давав начальнику відділу або заму і через тих самих 15-20 хвилин був вільний. Тобто зранку виїзджав і в обід повертався з готовими документами. І лише, коли звільнився, то взнав, що по закону, я мав залишати документацію спочатку в архітектурному відділі, з реєстрацією у вхідній документації і на погодження вони мали місяць часу, а потім так само в земельному відділі і також місяць часу. А я по нєзнанію, домігся таких результатів, яких ніхто до мене не міг домогтися і після мене не зміг. Знаю бо часом спілкуємося досі і з власником і з іншими землевпорядниками. Після того як я звільнився через низьку зарплату, всі документи забуксували, архітектор став залишати їх у себе, переглядати ретельніше і дуже часто повертати без підпису на доопрацювання. Тому тепер, за кожну погоджену документацію, працівнику стали платити відсоток від вартості розробки документів. Мене архітектором не налякаєш, це в архітектора око сіпалося коли мене бачив. Досі здоровається (він живе на районі).

55 минут назад, Mr.X сказал:

Та навіть просте перепланування не зробиш законно без "потрібних людей".

В мене у новій квартирі попередні власники перед обміном робили новий техпаспорт через перепланування. Сказали що взагалі без проблем зробили. Хіба обманули. :)

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Waver сказал:

Так на побутовому рівні і я нікому нічого не даю!:)

А про більше я і не говорив. :)

Колись читав статтю, про наслідки Майдану і чому забуксувало більшість реформ. Там однією з головних думок було, що влада зрозуміла, що народ вже не витримує корупцію, тому, щоб їх знову в сміттєві баки не пхали, то реформи провели лише на самому низькому рівні: патрульна поліція, сімейні лікарі і т.д. На тому рівні що стосувався лише рядового українця, але залишили її у всьому, що напряму не стосується простих українців. І я з цією статтею згідний, бо корупція нікуди не зникла, але принаймні від простих людей її трохи прибрали.

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, nickel сказал:

В мене у новій квартирі попередні власники перед обміном робили новий техпаспорт через перепланування. Сказали що взагалі без проблем зробили. Хіба обманули.

Якщо вибили десь одну стіну, між туалетом і ванною, то таке.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...