Перейти до змісту

Про що говорить місто


Рекомендовані повідомлення

42 минуты назад, Alex S сказал:

Бо ти ,дуже так скажем ,нєжний і обідчєвий.

А от тут вже я промовчу, хто з нас нєжний і обідчівий. 

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

А от коли продали споживспілці  Варшавський ринок за 20 млн! Грн,що дорівнює 700 тисячам доларів приблизно,або 10 квартирам.

Землю  3,5 гектара в центрі міста за  10 квартир.

Без жодного обговорення ,без жодного громадського слухання.

Це корупція чи ні?

А місцеві дурники,які знають про данінга крюгера ,вважать,що можна якомусь силовику поскаржитися ,і той щось вирішить.

Вони всі у кишені в князя,і лише князь вирішує насправді..

Холопи вірять у демократію

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Nokian сказал:

А от коли продали споживспілці  Варшавський ринок за 20 млн! Грн,що дорівнює 700 тисячам доларів приблизно,або 10 квартирам.

Землю  3,5 гектара в центрі міста за  10 квартир.

Без жодного обговорення ,без жодного громадського слухання.

Це корупція чи ні?

А місцеві дурники,які знають про данінга крюгера ,вважать,що можна якомусь силовику поскаржитися ,і той щось вирішить.

Вони всі у кишені в князя,і лише князь вирішує насправді..

Холопи вірять у демократію

 

Звичайно що корупція, але ми не про такий рівень говорили, а ти як завжди тупиш.

Змінено користувачем nickel
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, nickel сказал:

Але якщо ти не звертаєшся, а даєш хабаря, то ти стаєш таким самим корупціонером. Тому я повторюся, силові органи захищають рядового українця від корупції, якщо він цього хоче. Ти сам обираєш ким бути: нити, що у нас корупція і давати хабарі або не нити і не давати.

Окей, якщо хабар вимагають в медзакладі і ідеться мова про життя людини, тоді звертатися до силовиків, чи ставати корупціонером?

  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, Mr.X сказал:

Окей, якщо хабар вимагають в медзакладі і ідеться мова про життя людини, тоді звертатися до силовиків, чи ставати корупціонером?

Вони всі тут розумні поки не схопить апендицит. І тоді заплатять стільки скільки скажуть. Але писати про це тут не будуть )

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, weldermaster сказал:

Вони всі тут розумні поки не схопить апендицит. І тоді заплатять стільки скільки скажуть. Але писати про це тут не будуть )

Або, коли жінка рожатиме, та станеться якесь чп. Таких випадків тьма.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, weldermaster сказано:

Вони всі тут розумні поки не схопить апендицит. І тоді заплатять стільки скільки скажуть. Але писати про це тут не будуть )

 

33 хвилин тому, Mr.X сказано:

Або, коли жінка рожатиме, та станеться якесь чп. Таких випадків тьма.

Абсолютно. Тут пісатєлі -борці з корупцією, а як рідна людина зненацька в реанімацію зляже, ще до озвучення сумми буде долари в бокові кармани лікуючому лікарю чи хірургу пачками засовувати і сраку до крові вилизувати.І по такій самій схемі ,якщо захоче щоб його дитина не мучилася по життю і не рвала жили,так саме як він,буде ще до мандатної комісії в потрібний вуз ,рішалі тисячі баксів на карточку платити і тільки молитися щоб поступив, і кимось став через 5 років .  Але тут борці піздєц!!! Страшні!! Або реально темні і насправді далекі від будь якого кроку вперед ( таких тоже дохєра) або придурюються. Бо будь де ( крок вперед) - вивчити дитину, знайти посаду дитині, отримати квартиру від держави, отримати ( там де треба) землю від держави, призвати жінку всл в армію, звільнити жінку всл з арміі, оформити правильно пенсію, будь який швидкий дозвіл  будь чого, лікарня крім сімейного лікаря (пєрдітє- нє пердітє)- тотально вся, поїхати від великого колективу заводу - хфірми- частини на заробітки за кордон( якщо це має місце ), перехід кордону ,митне оформлення будь чого, непрості але й не кримінальні юридичні тяжби, як то переоформлення спадщини , і можна перечисляти ще дуже - дуже довго. Це все невід’ємна складова корупціі. Яку не перемогти. Бо коло замкнене, ніхто з нею не бореться. Якщо на показуху і працюють ,то нікого не садять, або дають умовні терміни.

Змінено користувачем Alex S
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 минут назад, Alex S сказал:

 

Абсолютно. Тут пісатєлі -борці з корупцією, а як рідна людина зненацька в реанімацію зляже, ще до озвучення сумми буде долари в бокові кармани лікуючому лікарю чи хірургу пачками засовувати і сраку до крові вилизувати.І по такій самій схемі ,якщо захоче щоб його дитина не мучилася по життю і не рвала жили,так саме як він,буде ще до мандатної комісії в потрібний вуз ,рішалі тисячі баксів на карточку платити і тільки молитися щоб поступив, і кимось став через 5 років .  Але тут борці піздєц!!! Страшні!! Або реально темні і насправді далекі від будь якого кроку вперед ( таких тоже дохєра) або придурюються. Бо будь де ( крок вперед) - вивчити дитину, знайти посаду дитині, отримати квартиру від держави, отримати ( там де треба) землю від держави, призвати жінку всл в армію, звільнити жінку всл з арміі, оформити правильно пенсію, будь який швидкий дозвіл  будь чого, лікарня крім сімейного лікаря (пєрдітє- нє пердітє)- тотально вся, поїхати від великого колективу заводу - хфірми- частини на заробітки за кордон( якщо це має місце ), перехід кордону ,митне оформлення будь чого, непрості але й не кримінальні юридичні тяжби, як то переоформлення спадщини , і можна перечисляти ще дуже - дуже довго. Це все невід’ємна складова корупціі. Яку не перемогти. Бо коло замкнене, ніхто з нею не бореться. Якщо на показуху і працюють ,то нікого не садять, або дають умовні терміни.

Як же ти вмієш собі виправдання знайти. Святий чоловік. Борда не розуміє, яка благодать на неї зійшла.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nickel сказано:

Як же ти вмієш собі виправдання знайти. Святий чоловік. Борда не розуміє, яка благодать на неї зійшла.

Ти Миколо живеш у власній інформаційній бульбашці - і впевнений, що інші теж так живуть. Так багато людей живе - вони не стикаються із податковою, поліцією (міліцією), купою дозвільних органів та іншими «представниками» влади. Наймані працівники, яким комфортно не звертати увагу на все, що не стосується їх життя напряму. Але побічно кожен із нас платить за цю корупцію - грошима, часом, якістю життя, заробітною платою та іншим. 
Ти лишень просто не стикаєшся із нею напряму - і вважаєш, що у нас все ок. А саме гірше, що ти переконуєш в тому, що все гаразд інших.

  • Дякую! 4
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, sergkots сказал:

А саме гірше, що ти переконуєш в тому, що все гаразд інших.

Саме гірше, що більшість переконує в протилежному. Мені спочатку торочили, що я сам не поступлю в наш політех і не зможу там без грошей вчитись, потім, що не здам сам  екзамен на права, потім, що гаішники -взяточники і т.д.

Єдине, що з лікарнею особливо не посперечаєшся, бо там питання життя постає. Хоча в нас був неонатолог в пологовому, який просто повернув гроші, запхнуті в кишеню.

Тому я більше погоджуюсь з @nickel - корупція в першу чергу в голові.

Змінено користувачем volks
  • Дякую! 1
  • Ха-ха 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, volks сказано:

Саме гірше, що більшість переконує в протилежному. Мені спочатку торочили, що я сам не поступлю в наш політех і не зможу там без грошей вчитись, потім, що не здам сам  екзамен на права, потім, що гаішники -взяточники і т.д.

Єдине, що з лікарнею особливо не посперечаєшся, бо там питання життя постає. Хоча в нас був неонатолог в пологовому, який просто повернув гроші, запхнуті в кишеню.

Тому я більше погоджуюсь з @nickel - корупція в першу чергу в голові.

Можна поступити, можна вчитись - яка якість того всього? Наш політех випускає готових спеціалістів чи вони мусять займатись самоосвітою? Викладачі теоретики чи практики?

Тебе корупція не стосувалась напряму, але скажи відверто - ти зможеш по спеціальності конкурувати із випускниками європейських чи американських вишів? 
От і вся відповідь - хоч і поступив та вчився ти сам.

  • Cумний 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, sergkots сказано:

От і вся відповідь - хоч і поступив та вчився ти сам.

Я не шуткую. А що є такі що туди не поступають? З нормальним ,від 170 зно?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, sergkots сказал:

Можна поступити, можна вчитись - яка якість того всього?

Якість - дно. Тому я всім знайомим не раджу туди поступати. Як і мені у свій час.

Але то вже інше питання. Мова була про корупцію на побутовому рівні. Для початку кожен повинен почати із себе.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, sergkots сказал:

Ти Миколо живеш у власній інформаційній бульбашці - і впевнений, що інші теж так живуть. Так багато людей живе - вони не стикаються із податковою, поліцією (міліцією), купою дозвільних органів та іншими «представниками» влади. Наймані працівники, яким комфортно не звертати увагу на все, що не стосується їх життя напряму. Але побічно кожен із нас платить за цю корупцію - грошима, часом, якістю життя, заробітною платою та іншим. 
Ти лишень просто не стикаєшся із нею напряму - і вважаєш, що у нас все ок. А саме гірше, що ти переконуєш в тому, що все гаразд інших.

Я стикаюся з усім, з чим стикається рядовий українець, тому не треба мені розказувати який цей світ гівняний. Ти правий лише в одному, що я суджу по собі. Як у притчі:

Если спросить муху, есть ли здесь в окрестностях цветы, то она ответит: «Не знаю. А вот навоза, нечистот вон в той канаве полным-полно». И муха начнёт по порядку перечислять все помойки, на которых она побывала.

А если спросить пчелу: «Не видела ли ты здесь в окрестностях какие-нибудь нечистоты?», — то она ответит: «Нечистоты? Нет, не видела нигде. Здесь так много благоуханных цветов!»

Муха на самом цветущем лугу найдёт нечистое место и сядет на него, а пчела в самом вонючем болоте отыщет цветок лотоса и соберёт с него нектар.

 

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, sergkots сказал:

Тебе корупція не стосувалась напряму, але скажи відверто - ти зможеш по спеціальності конкурувати із випускниками європейських чи американських вишів? 

А твої хабарі в цьому виші зроблять тебе конкурентним з євровипускниками?

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, volks сказано:

Якість - дно. Тому я всім знайомим не раджу туди поступати. Як і мені у свій час.

Але то вже інше питання. Мова була про корупцію на побутовому рівні. Для початку кожен повинен почати із себе.

 

А чому якість дно? Може тому, що беруть на роботу тих хто дає хабарі а не просто кращих? 
Це не побутовий рівень? Всіх не стосується? Як би не так - за це платять всі випускники своїм рівнем освіти. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, nickel сказано:

А твої хабарі в цьому виші зроблять тебе конкурентним з євровипускниками?

А таке дно через твої хабарі чи через викладачів які за хабарі на роботу попали?

І ти не дав жодного хабаря:)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Корупцію на побутовому рівні  викоренити НЕМОЖЛИВО. по крайній мірі в періоді десітиліть

Це всеодно, що поміняти менталітет цілого народу.

Він і сам без боротьби поміняється з розвитком цивілізації.

Натомість  воротіли різних рівнів уміло користуються, що БІЛЬШІСТЬЬ наших людей далі свого носа не бачать і маніпулють їхніми УЯВЛЕННЯМИ про корупцію.

І поки плебс обсмоктує кинуту інфокістку, воротіли крадуть міліарди.

Злодій хричить ,, Держи злодія,,

Лохи ведуться.

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, sergkots сказал:

А таке дно через твої хабарі чи через викладачів які за хабарі на роботу попали?

І ти не дав жодного хабаря:)

Я особисто не дав жодного хабаря за все життя. Але брехати не буду, давав і я (чужими руками). Останній раз, коли закінчував технікум, 22 роки тому, то скидалися групою викладачам на поляну. Я закінчував з червоним дипломом, тому міг би здати і без цього, але щоб не бути білою вороною в групі, скинувся разом з усіма. Ти думаєш в моїй бульбашці не було останніх 22 роки старих ДАЙців, лікарів, чинуш, суддів, ментів, податківців? Були. Тому коли я писав, що немає тотальної корупції на побутовому рівні, то я мав на увазі, що завжди є альтернатива хабарям, але ти завжди зможеш знайти виправдання чому ТИ ДАЄШ хабарі. Не вони беруть, а саме ти даєш.

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Nokian сказал:

Корупцію на побутовому рівні  викоренити НЕМОЖЛИВО. по крайній мірі в періоді десітиліть

Це всеодно, що поміняти менталітет цілого народу.

Він і сам без боротьби поміняється з розвитком цивілізації.

Натомість  воротіли різних рівнів уміло користуються, що БІЛЬШІСТЬЬ наших людей далі свого носа не бачать і маніпулють їхніми УЯВЛЕННЯМИ про корупцію.

І поки плебс обсмоктує кинуту інфокістку, воротіли крадуть міліарди.

Злодій хричить ,, Держи злодія,,

Лохи ведуться.

 

Довбограй, ти хоч відрізняєш "побутовий рівень" і "крадуть міліарди"? Не відповідай, я й так бачу, що ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Nokian сказал:

А хитрувати для отримання субсидії- це краще, чим давати хабар?

 

О Вітя снізошол. А де я хитрував?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У товариша тестя поклали в нашу обласну лікарню, пішло по накатаній - за аналіз заплати благодійні внески, дай на шприц, плівку для ренгена і т.д., добровільні внески не платив, плівку купив в аптеці через дорогу вдвічі дешевше , а  тесть взяв і помер. Тепер можна тільки здогадуватись: чи вже пора було, чи ще би пожив?

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, jurgen007 сказано:

У товариша тестя поклали в нашу обласну лікарню, пішло по накатаній - за аналіз заплати благодійні внески, дай на шприц, плівку для ренгена і т.д., добровільні внески не платив, плівку купив в аптеці через дорогу вдвічі дешевше , а  тесть взяв і помер. Тепер можна тільки здогадуватись: чи вже пора було, чи ще би пожив?

Ще б пожив.До тих хто не башляє ,уваги не звертають.

Змінено користувачем Alex S
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...