Перейти до змісту

Про що говорить місто


Рекомендовані повідомлення

Вигулює чоловік пса, великий такий песик, вовкодав чи як називають їх...

Дівчина у маршрутці каже:

- Дивись яка велика собака... таким можна город горати...

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Прикол в тому, що вони мали б бути насправді "непитущі", "неп'ющі" за уралом, хоча там таких не буває.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йду, на зустріч мені йдуть дві особи, клас так 5 якщо на око, ну і розмовляють між собою...

- Мля прикинь мені інет відключили, і шо я буду робити ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Їду в машині, дуже дуже помалу (ямки, горби, калюжі). Виходять з ларька три дівчинки (як казав HWman, на око клас 5), в цей момен я проїжджаю поряд. Ідуть шнурочком, а після них на стежку падає дві пачки після чіпсів, тобто сміття. Я опускаю вікно і кажу приблизно наступне (без наїздів, грубощів, матюків і тд) "дівчатка, як вам не соромно, викидаєте сміття на вулицю, вас що тато з мамою не вчили як треба робити". Вони типу то не до нас ідуть далі. Я голос підвищив (думав що не почули за перший раз), від змісту попереднього тексту не відходив.

Зупиняються, дивляться на мене "як на нові ворота" чи то інопланетного створіння. Я їм знову "навіщо смітите, вон біля ларька смітник стоїть, що важко викинути туди?". Дві з трьох повертаються і підбирають ті пакети, вікно в мене ще відкрите було, тільки помаленьку починаю трогатись, чую у відповідь благословіння від тих (на вигляд) діточок-ангеляток - "ПРИИДУУРООК!!!"

Я :_09: , укуїв. Ладно, були б "кози" клас 8 і більше.

ПС. Як казав пан Бенюк "Оттака-то куйня, (з) малята(ми), буває" :0137:

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bodia88888, зате їх вчили з незнайомцями не розмовляти :) Тим паче якщо в тебе машина :_36:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що зробиш, у такому віці стреляє всяке... хоча це звісно вина батьків 100%... хоча всяке буває...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПС. Як казав пан Бенюк "Оттака-то куйня, (з) малята(ми), буває"

то трохи інший діяч культур-мультур казав

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що зробиш, у такому віці стреляє всяке... хоча це звісно вина батьків 100%... хоча всяке буває...

Та воно і не тільки в такому віці стреляє, а і дорослі (на вигляд) люди, де йдуть там і кинуть. Бісить. Діти повторюють за батьками. Як вони їх навчили, те і мають. Дорослі же, діти своїх батьків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, правда чи ні. Колись читав у одній з місцевих газет, описувала якась жінка, як реально побачену на власні очі історію.

Невеликий за площею, але з досить великим асортиментом магазин тканин. Молода дівчина вибирає тканину і кожну хоче потримати в руках. І та не така, і та не така, давайте ще ось ту подивимось. І все показує на рулони, які лежать досить високо. Продавець, жінка уже старшого віку, добряче вхекалась скакати по драбинці вгору-вниз. На восьмому чи дев'ятому рулоні дівчина нарешті зупинилась, і каже : " Мені ось цю, 60 сантиметрів". Продавець, наскакавшись : "Чого ж так мало", дівчина відповідає : "Хочу пошити спідницю, так щоб "чашечки" було видно".(мабуть мались на увазі колінні "чашечки"). Продавеь зрозуміла ЇЇ саме так, і відповіла : "Тоді бери 30 см, щоб уже весь "сервіз" було видно".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ще вони повторюють за своїми друзями, які повторюють за своїми "батьками"

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаючи, як їздять деякі їздюки, я навіть коли переходжу дороги з одностороннім рухом спочатку дивлюся в дві сторони...

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Хвилин 5 тому по проспекті Волі бачив картину, двоє патрульних допомагають дідусю з паличкою, який не може йти по такому слизькому льоду, дістатись додому, взявши під руки. Приємно :)

Може й не все так погано в нас :)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хвилин 5 тому по проспекті Волі бачив картину, двоє патрульних допомагають дідусю з паличкою, який не може йти по такому слизькому льоду, дістатись додому, взявши під руки. Приємно :) Може й не все так погано в нас :)

Хвилин 5 тому по Кравчука бачив картину - троє хлопців допомагають лікарям покласти когось, хто лежав біля тротуару, на ноші і завантажити у швидку.

Хзхз... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Лучани активно готуються до Дня святого Валентина.

Їхала я нещодавно в маршрутці.

Молоденька пара, яка сиділа неподалік, голосно сперечалась:

- Я більше.

- Ні, я більше.

От, думаю, як гарно. Сперечаються про те, хто кого більше любить.

Як виявилось – не зовсім.

- Я тобі духі дарив.

- А я тобі і кофту, і шарфа.

- А я тобі кольцо.

- Всеодно я більше.

- Ні. Я.

Остання фраза дівчини мене добила:

- Та не пиз*и.
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора пізно ввечері повернувся з концерту "Tenors BEL'CANTO". Як завжди, з двоякими відчуттями. З одного боку, музика (якщо це не репертуар українських центральних телеканалів) завжди впливає позитивно (як правило, незважаючи на висоту професійності виконавців), з іншого – луцька публіка, як завжди, дивує і засмучує.

Не уявляю, скільки ще має пройти років, щоб волинська інтелігенція могла зрозуміти, що користуватися мобільними телефонами під час концерту не лише некультурно, але й неприпустимо? Років 15 тому я вперше у краківському драматичному театрі почув у залі перед виставою оголошення з проханням вимкнути телефони (це було на початку ери мобільного зв’язку). У Луцьку, здається це ніколи нікому не заважало.

Миловидна пані у 13 ряду переді мною, яка після кожного номеру надривно кричала «браво», була все ж інтелігентною – у неї телефон дзвонив кілька разів за концерт та вона вперто не відповідала на дзвінки («Я ж театралка»). Дівчина на 7 місці якраз за мною ще не засвоїла усіх тонкощів культурного виходу в люди – вона сміливо розмовляла під час арії з італійської опери («Шо я вже й поговорити не можу?»). Коли на сцені стає тихіше - з різних кінців зали завжди доносяться веселі рінгтони (ви ж знаєте, прості дзвінки тепер аццтой). Почутий усіма у залі дзвінок абсолютно не справляє попереджувального враження на власників включених телефонів ("О, а вдруг Клава зараз буде дзвонити?"). Сусідка через 2 місця від мене під час антракту витягла косметичку та абсолютно демонстративно поправляла макіяж!

До того ж, якщо в нашому театрі поряд з вами не сидітиме кілька зимових шуб, турботлива мама не буде годувати 3-річну дитину печивом чи цукерками, інтелігентна, з вигляду вчителька на пенсії, не буде постійно пояснювати своїй сусідці-не-дуже-інтелігентці тонкощів сприйняття музики або просто хтось поряд не ділитиметься останніми новинами у спільних кумів – вважайте вам повезло.

Здається, агресивна поп-культура, яка в образі «зєлєнскій-лобода-сєрдючка-міхайлов-ще-раз-зєлєнскій» нахабно вривається в голови, розплавляє та отруює мізки, повністю позбавила волинян (і не тільки) шансу поступово ставати європейцями.

Дивуюся, невже театр (чи палац культури) не бачить цього всього і не може перед кожним виступом "переконливо просити вимкнути телефони та вести себе нормально"? Невже це складно? Хоча, хто в театрі про це буде замислюватися. Чиновники від культури у нас давно перестали мати щось спільне з цим поняттям.

Справді, маси вже не бачать різниці між «кварталом» і «квартетом»

P. S. Знаю, що в Луцьку час від часу відбуваються якісь безглузді флеш-моби. Якщо такі організатори в місті є - чому б не зробити шоу навіть 1 березня на площі перед виступом балету Сухішвілі (ви ж знаєте - все повториться знову). Хай би одночасно багато людей витягло плакати з написами "Не будь свинею: вимкни на концерті телефон!" (Можна, звичайно, написати і "Будь європейцем...."). Може буде хоч якийсь суспільний і корисний ефект.

Змінено користувачем Romek
  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згоден, рагулям дійсно ;). Вовка Зєлєнскій і Анрійко Данилко не дарма ж стараються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора пізно ввечері повернувся з концерту "Tenors BEL'CANTO". Як завжди, з двоякими відчуттями. З одного боку, музика (якщо це не репертуар українських центральних телеканалів) завжди впливає позитивно (як правило, незважаючи на висоту професійності виконавців), з іншого – луцька публіка, як завжди, дивує і засмучує.

Не уявляю, скільки ще має пройти років, щоб волинська інтелігенція могла зрозуміти, що користуватися мобільними телефонами під час концерту не лише некультурно, але й неприпустимо? Років 15 тому я вперше у краківському драматичному театрі почув у залі перед виставою оголошення з проханням вимкнути телефони (це було на початку ери мобільного зв’язку). У Луцьку, здається це ніколи нікому не заважало.

Миловидна пані у 13 ряду переді мною, яка після кожного номеру надривно кричала «браво», була все ж інтелігентною – у неї телефон дзвонив кілька разів за концерт та вона вперто не відповідала на дзвінки («Я ж театралка»). Дівчина на 7 місці якраз за мною ще не засвоїла усіх тонкощів культурного виходу в люди – вона сміливо розмовляла під час арії з італійської опери («Шо я вже й поговорити не можу?»). Коли на сцені стає тихіше - з різних кінців зали завжди доносяться веселі рінгтони (ви ж знаєте, прості дзвінки тепер аццтой). Почутий усіма у залі дзвінок абсолютно не справляє попереджувального враження на власників включених телефонів ("О, а вдруг Клава зараз буде дзвонити?"). Сусідка через 2 місця від мене під час антракту витягла косметичку та абсолютно демонстративно поправляла макіяж!

До того ж, якщо в нашому театрі поряд з вами не сидітиме кілька зимових шуб, турботлива мама не буде годувати 3-річну дитину печивом чи цукерками, інтелігентна, з вигляду вчителька на пенсії, не буде постійно пояснювати своїй сусідці-не-дуже-інтелігентці тонкощів сприйняття музики або просто хтось поряд не ділитиметься останніми новинами у спільних кумів – вважайте вам повезло.

Здається, агресивна поп-культура, яка в образі «зєлєнскій-лобода-сєрдючка-міхайлов-ще-раз-зєлєнскій» нахабно вривається в голови, розплавляє та отруює мізки, повністю позбавила волинян (і не тільки) шансу поступово ставати європейцями.

Дивуюся, невже театр (чи палац культури) не бачить цього всього і не може перед кожним виступом "переконливо просити вимкнути телефони та вести себе нормально"? Невже це складно? Хоча, хто в театрі про це буде замислюватися. Чиновники від культури у нас давно перестали мати щось спільне з цим поняттям.

Справді, маси вже не бачать різниці між «кварталом» і «квартетом»

P. S. Знаю, що в Луцьку час від часу відбуваються якісь безглузді флеш-моби. Якщо такі організатори в місті є - чому б не зробити шоу навіть 1 березня на площі перед виступом балету Сухішвілі (ви ж знаєте - все повториться знову). Хай би одночасно багато людей витягло плакати з написами "Не будь свинею: вимкни на концерті телефон!" (Можна, звичайно, написати і "Будь європейцем...."). Може буде хоч якийсь суспільний і корисний ефект.

Хорошее воспитание не в том, что ты не прольешь соуса на скатерть, а в том, что ты не заметишь, если это сделает кто-нибудь другой. ©

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...