Перейти до змісту

Про що говорить місто


Рекомендовані повідомлення

8 хвилин тому, Waver сказано:

Доречі, щось цікаве про "Там-Там"  теж хотілося би почути... цікавить що на сьогодні змінилося з часу його відкриття та в яку  сторону?  Раніше це був мій улюбленний магазин в Луцьку, та й жив я всього 100 метрів від нього, тому завжди там скуплявся...

Після "реновації" покращився вигляд приблизно 60% площ: світло, гарні холодильники, зона з "кафе".. Інша ж частина (побутова хімія, іграшки, ..) залишилась дещо застарілою де складно відшукати потрібний товар швидко.

 

Blikss: you know what to do

xD

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

6 minutes ago, Nokian said:

Тамтам і атб це зовсім різна категорія цін ,покупців  ,маркету.

Поясни

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сучасна тенденція в торгівлі(і в політиці теж до речі), що треба в першу чергу орієнтуватися на СВОГО клієнта.

Бажаючи сподобатися всім витратиш час  і сили ДАРЕМНО на чужих, і в резуьтаті можеш втратити  своїх.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Nokian said:

Сучасна тенденція в торгівлі(і в політиці теж до речі), що треба в першу чергу орієнтуватися на СВОГО клієнта.

Бажаючи сподобатися всім витратиш час  і сили ДАРЕМНО на чужих, і в резуьтаті можеш втратити  своїх.

Ти можеш пояснити, на цей раз без губошльопства та звичного тобі переливання з пустого в порожнє...  - про які категорії ти написав вище та що ти маєш на увазі? На які саме категорії ти розділяєш маркет та покупців Там-Таму і АТБ?  

Якщо що... Там-Там був мій улюблений магазин, в АТБ я так і ніколи ще не був.

Змінено користувачем Waver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Waver сказано:

Ти можеш пояснити, на цей раз без губошльопства та звичного тобі переливання з пустого в порожнє...  - про які категорії ти написав вище та що ти маєш на увазі? На які саме категорії ти розділяєш маркет та покупців Там-Таму і АТБ?  

Якщо що... Там-Там був мій улюблений магазин, в АТБ я так і ніколи ще не був.

То навіщо говориш про "губошльопство"..?

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 minutes ago, Volyniaka said:

 

Саме тому про АТБ я запитую а не розповідаю. Мені потрібна інформація від тих хто має можливість та власну думку щоб порівняти, тому тут і запитав.

Змінено користувачем Waver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У вас там в Америці є магазини різних категорій?Є ж 

 наприклад де костюми по 100 доларів, а де по 500, а де по тисячі?

В твоєму Чікаго є райони для білих,а є для чорних.

Що тобі ще пояснювати?

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 minutes ago, Nokian said:

У вас там в Америці є магазини різних категорій?Є ж 

 наприклад де костюми по 100 доларів, а де по 500, а де по тисячі?

В твоєму Чікаго є райони для білих,а є для чорних.

Що тобі ще пояснювати?

На скільки я зрозумів, ти хочеш сказати що магазини АТБ для бідніших вертв населення, з дешевшими продуктами чи складниками, і знайти більш якісні, органічні та натуральні продукти там буде важче ніж в інших мережах?

Змінено користувачем Waver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, Waver сказано:

На скільки я зрозумів, ти хочеш сказати що магазини АТБ для бідніших Українців, з дешевшими продуктами чи складниками, і знайти органічні та натуральні продукти там буде важче ніж в інших мережах?

Атб має понад тисячу магазинів ,це просто поток продуктів .яка органіка.

Взагалі то правильно купувати продукти в будь-якій частині світу,це треба вміти.

Причому кількість грошей тут не саме головне.

 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, Waver сказал:

На скільки я зрозумів, ти хочеш сказати що магазини АТБ для бідніших Українців, з дешевшими продуктами чи складниками, і знайти органічні та натуральні продукти там буде важче ніж в інших мережах?

Їх там немає)))

АТБ магазин магазину рознь. В одному може бути менший асортимент чим в іншому. В нас в Луцьку немає великих магазинів АТБ, тому відвідавши цей магазин в Луцьку, вражень ніяких не буде. Асортимент досить скудний. 

 

Там-Там трошки реконструювали. Завезли більше "елітки" і по алкоголю і по різних екзотичних фруктах (по 5 тис.грн.) Там-Там хоче бути як Good Wine в Києві, но їм ще трошки далеко))) Але якщо він Вам подобався колись, то і зараз точно сподобається більше ніж АТБ: свіжа випічка, модна нова хліборізка  і т.д.

 

Ще рекомендую зайти в Сільпо (якесь з новіших, бо в старіших також менший асортимент) в ТЦ Промінь наприклад. Там теж і випічка і багато імпорту: хамони, лобстери, імпортний алкоголь і т.д. в луцьких АТБ такого не знайдете.

  

Ну а на "палений" алкоголь можна нарватись скрізь... Ніхто Вам гарантій не дасть. Це Україна і багато що залежить від порядності місцевого персоналу... Я колись навіть в Сільпо вертала горілку... А після того, вже роки 3 пройшло і жодного подібного випадку не було ...

  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якже тоді їхній розрекламований преміальний сегмент ТМ «De Luxe Foods & Goods Selected» ?

Змінено користувачем Waver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Waver сказал:

А якже тоді їхній розрекламований преміальний сегмент ТМ «De Luxe Foods & Goods Selected» ?

в наших маркетах АТБ не має. Тож пишу - що в Луцьку тільки маленькі маркети

Цитата

«У нашей сети четыре собственных торговых марки. В высоком ценовом сегменте – это «De Luxe Foods & Goods Selected», в среднем плюс – это «Спецзамовлення “АТБ”», в среднем – «Своя лінія», в экономном – «Розумний вибір». 

В нас тільки "Своя лінія" і "Розумний вибір"

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, natalka) сказал:

наших маркетах АТБ не має. Тож пишу - що в Луцьку тільки маленькі маркети

В АТБ на місці шайби точно є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 хвилин тому, natalka) сказано:

в наших маркетах АТБ не має.

Я на дпз вівсянку купую цієї тм. Можу навіть фото прислати.

 

Змінено користувачем turbo
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, volks сказал:

В АТБ на місці шайби точно є.

а я якраз туди часом і заходжу і ніколи не бачила. Сьогодні зайду пошукаю ))))

1 час назад, turbo сказал:

Я на дпз вівсянку купую цієї тм. Можу навіть фото прислати.

покажіть ))) буду знати, але думаю Waver навряд чи влаштовує асортимент  «De Luxe Foods & Goods Selected» який можна перерахувати на пальцях руки, або двох :rolleyes: ))

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 хвилин тому, natalka) сказано:

а я якраз туди часом і заходжу і ніколи не бачила. Сьогодні зайду пошукаю ))))

покажіть ))) буду знати, але думаю Waver навряд чи влаштовує асортимент  «De Luxe Foods & Goods Selected» який можна перерахувати на пальцях руки, або двох :rolleyes: ))

Можливо, ви Waver'a краще знаєте, бо я щось не помітив його особливої зацікавленості маркою de luxe в будь яких об'ємах (не впевнений, наскільки широкий асортимент, але ще декілька товарів з такою ж позначкою точно бачив).

15827112151926584012341907145303.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

У ЧЕТВЕР ПОЛОВИНА ЛУЦЬКА ЗАЛИШИТЬСЯ БЕЗ ВОДИ

У четвер, 12 березня, із 11 00 і орієнтовно до 17 00 год. буде зупинено Дубнівський водозабір для проведення аварійно-відновлювальних робіт, інформує КП «Луцькводоканал».
Внаслідок цього без централізованого водопостачання на вказаний період залишиться правобережна від річки Стир частина Луцька, а саме: мікрорайони 33, 40, 55, центр міста, район «Старого міста», райони Теремно і Привокзальний, а також прилеглі території.
Причина ремонту – заміна аварійних ділянок водопровідних мереж на пр. Волі, Чехова та у Привокзальному районі.
Лучан просять завчасно подбати про запаси води для забезпечення санітарно-гігієнічних потреб.
Про хід виконання робіт чи виникнення можливих ускладнень повідомлять додатково.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попри заборону палити сухостій місцеві полішуки (ой вибачте, Европоїди) запалили траву і тепер на вул. Набережній поблизу річки Стир натуральна пожежа. 

Крім матюків коментарі відсутні. 

Вперед, в Европу, вас там чекають.

https://www.volyn24.com/news/146888-u-lucku-palaie-naberezhna-foto

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, risenseven сказано:

Попри заборону палити сухостій місцеві полішуки (ой вибачте, Европоїди) запалили траву і тепер на вул. Набережній поблизу річки Стир натуральна пожежа. 

Крім матюків коментарі відсутні. 

Вперед, в Европу, вас там чекають.

 

Маю підозру, що тим "місцевим полішукам" немає 18 ти років))) І їм, на жаль, Європа до жопи , пардон, до заднього місця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, weldermaster сказал:

Хватить вже цю пісню про європу. 

Ого-го, ні хєра сє!!! А як же всі перемоги і досягнення, а як же петя, а як же віра-мова-армія??? Оце цікаві заявки... хоча і очікувані!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ох вже той Петя, і тут насрав...

Тихо, а може, то горящий пердак Сивохо підпалив, який строчить заяви на хлопців, котрі "пошатнули" врегулювання внутрішнього конфлікту? Аж до Луцька струя добила!:0016:

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Одначе тенденція.

https://www.volyn24.com/news/149424-nevidomi-byut-kaminniam-avtivky-iaki-parkuyutsia-v-odnomu-z-dvoriv-lucka-video

Минулої осені ,в дворах на Кравчука сам був свідком, вийшов посеред дня чоловік з квартири,приїжджав до когось,а в його крузаку на рівненських номерах бокове скло побите каменем.

Мені здається це якийсь хворий 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...