Перейти до змісту

Про що говорить місто


Рекомендовані повідомлення

1 година тому, Nokian сказано:

Мені здається це якийсь хворий 

не факт, зверніть увагу як припарковане авто... якраз перед стежкою, хоча місця для парковки - повно. В моєму дворі, хтось паркувався на газоні, майже щотижня той водій викликав поліцію - то резину поріжуть, то фарбою машину розмалюють, ніяк не зміг зрозуміти - що він робить не так...

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

таким мудакам треба ще листок з поясненням під двірники пхати

Змінено користувачем Werwolf777
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при парковці порушив як мінімум два пункти правил.
За що отримав камнем. радикально. я таке не підтримую, але дієво.
пункти не памятаю на память.
парковка в місці де до протилежного краю менше 3 метрів.
стоянка в місці що перешкоджає руху транспорту або руху пішоходів

Змінено користувачем Dima4s
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, Dima4s сказано:

я таке не підтримую, але дієво.

 

дієво, коли до них доходить

а то ж може і далі свого корча ставити посеред газонів, пішохідних доріжок і обурюватися, що нищать машину:0026:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Млять, чуваки! Якого милого Ви судете по фотці. Я живу в даному дворі. Коли він паркувався вільних місць не було. Під підїздом машини вдень стоять не довго і постійно змінюються, плюс ще хостел якраз в третьому під'їзді і часто буває, що в один момент не має де запаркуватись!

Як правило кидають каміння в машини людей які не проживають в даному будинку.

По моїм підрахункам це вже 14-те авто, просто не всі викликали міліцію.

П.С. Розвалили лобове моєму тестю який був запаркований по всім правилам (не навпроти доріжки)! Це також на вашу думку норм? 

Змінено користувачем CEM
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, CEM сказано:

Коли він паркувався вільних місць не було

тобто коли немає місць для паркування можна  будь-які чудеса витворяти?

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, case_l сказано:

тобто коли немає місць для паркування можна  будь-які чудеса витворяти?

Які "чудеса" він витворив? Коли не має місць люди стають там тимчасово, або під самий підїзд, потім перепарковуються! 

Ще питання? 

Змінено користувачем CEM
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не повірю, що всі, хто возмущаются по поводу парковки, мають свої авто ))) Тобто бувають по обидві сторони барикад )) 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, CEM сказал:

Ще питання? 

Звісно, що є питання! Треба бути таким як всі і порушувати? Бачиш немає місця але якщо припаркуватись то теж порушу - то навіщо заздалегідь порушувати? Через те, що інші порушили, а мені що не можна? Така у вас логіка? От якби такої логіки не притримувались, то дивись і порядок скрізь би був, а то олень на олені і оленем поганяє (парковщики не по правилах)!!!

P.S. А якби тестю не розвалили то може б і не писав нічого або по іншому :) Допоки конкретно кожного не торкнеться, то і пох... все навколо :)

Змінено користувачем ForZa
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to ForZa, без обід, але у Вас набір слів!

Людина припаркувалась і нічого не порушила. При нормальних умовах там повинен стояти знак і бути розмітка,  як у цивілізованих країнах. Я пропонував намалювати хоча б розмітку, щоб люди які не проживають в даному дворі не нарвались на неприємність. Думаю в майбутньому так і зроблять. 

Я також проти порушень правил, паркування на газонах і в не встановлених місцях, але ми розбираємо конкретно цей випадок!

П.С. Мій тесть був запаркований правильно, якщо подивитесь відео він стояв де меган. Я висловлюю свою думку! Де гарантії, що завтра каміння не попаде  у правильно припарковане авто чи дитину яка катається на роликах, або ще гірше мамочок які з колясками їдуть по дорозі?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, CEM сказано:

Людина припаркувалась і нічого не порушила. При нормальних умовах там повинен стояти знак і бути розмітка,  як у цивілізованих країнах.

не повинен. читайте ПДР.
 

6 хвилин тому, CEM сказано:

Де гарантії, що завтра каміння не попаде  у правильно припарковане авто чи дитину яка катається на роликах, або ще гірше мамочок які з колясками їдуть по дорозі?

ніде.  14 авто і скільки дітей? 0?
 

2 хвилин тому, Cherman сказано:

Тут палка з двома кфінцями. Паркування в дворах - в більшості випадків неправильне і заважає. Але, є такі індивіди, що вважають

що можуть паркуватись під дверима на тротуарі, а то і в два ряди) бо ж в нормальних країнах є розмітка.... або потім перепаркуюсь. завтра наприклад, як на роботу буду їхати)))

Я не підтримую биття машин. Тим більше якщо це вже нний раз. Таких хворих треба штрафувати за псування майна.
Також водіям поліція має виписувати штрафи. і проблема зникне. Одні будуть з штрафом але цілим авто. інші матимуть нормальний прохід до будинку.
 

  • Подобається 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, CEM сказано:

Які "чудеса" він витворив? Коли не має місць люди стають там тимчасово

Тимчасово це на кілька годин чи днів?   Тобто тимчасово можна ставити будь-де? 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сусід (на екс-"блясі") довго вчився не паркуватись на тротуарі (специфіка двору, який "ділимо" з орендарями колишнього банку). Після декількох сеансів спілкування з муніципалами - кинув те діло. Зараз найчастіше ставить близько до вузького проходу, через що на автівці вже з'явилось декілька повздовжніх довгих царапок. Що заважає поставити машину з другої сторони будинку, де безкоштовного місця на 50+ машин - невідомо.

(раптом що - муніципалів не викликав, ключами не царапав: вікно виходить в двір, побільшало часу на спостереження)

Змінено користувачем Rolex
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Dima4s сказано:

14 авто і скільки дітей? 0?

Діти постійно катаються на роликах і велосипедах по цій дорозі, бо асфальт без ям. 

 

5 хвилин тому, case_l сказано:

Тимчасово це на кілька годин чи днів?   Тобто тимчасово можна ставити будь-де? 

Як правило більше 1-2 годин ніхто там не стояв. Зі слів автовласника був випадок коли він вийшов тільки із машини каміння полетіло в машину, але не влучило!

 

Якщо підсумувати це все, у нас у дворі адекватні автовласники. І вся моя писанина не повинна когось образити чи принизити, але вирішувати питання кидаючи каміння це не правильно. Рано чи пізно я вичислю хто це зробив і взнаю справжній мотив його дій? Чи заважали ті машини йому особисто на доріжці чи були інші причини!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, Dima4s сказано:

не повинен. читайте ПДР.

Конкретно пункт вкажіть будь ласка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин тому, CEM сказано:

Як правило більше 1-2 годин ніхто там не стояв. Зі слів автовласника був випадок коли він вийшов тільки із машини каміння полетіло в машину, але не влучило!

це не допомогло знайти того хто кидав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Dima4s сказано:

це не допомогло знайти того хто кидав?

Людина не зрозуміла навіть з якої сторони прилетіло. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 хвилин тому, CEM сказано:

але вирішувати питання кидаючи каміння це не правильно

Так, це незаконно таким чином вирішувати питання. Робін Гуд також діяв незаконно, але користувався підтримкою народу.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, case_l сказано:

Так, це незаконно таким чином вирішувати питання. Робін Гуд також діяв незаконно, але користувався підтримкою народу.

Я вже зрозумів Вашу позицію. Для Вас це незаконно але правильно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, CEM сказано:

Я вже зрозумів Вашу позицію. Для Вас це незаконно але правильно?

для мене - правильно коли законно 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Dima4s сказал:

що можуть паркуватись під дверима на тротуарі, а то і в два ряди) бо ж в нормальних країнах є розмітка..

в нормальних країнах хватає парковочних місць

4 часа назад, Dima4s сказал:

Також водіям поліція має виписувати штрафи. і проблема зникне

серйозно ? зразу підземна парковка виросте ?

4 часа назад, Dima4s сказал:

інші матимуть нормальний прохід до будинку.
 

не пий стільки, що тобі між машинами прохід не нормальний

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то ще бабки теж люблять нявчати на чужі машини, але коли зять (син,кум,сват) приїде, тоді всьо гуд, як би він не став

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця  паркофільська чи паркофобська тєма пішла з фебешних АвтоГандонів. Ну я ще ні разу в своєму житті не не зміг обійти авто, якби воно не було припарковане. Більшість випадків притягнуті за вуха. Крок вліво-вправо, і вуаля, перед тобою вільний простір для проходу. Звісно бувають дійсно зашкварні ситуації, коли батькам з коляскою, людям з інвалідністю чи людям в поважному віці дійсно проходу немає. Але оце от фоткання і викладання, як на мене це повний брєд. Пережиток совка, типу давайте влаштуємо громадське засудження і привселюдне виховання. Кому це питання дійсно болить, або йти працювати у відповідні органи, або викликати відповідні органи для покарання злісного порушника правил паркування, ПДР... І взагалі, абсолютно цивільний підхід, порушив - сплатив штраф. Може комусь так простіше, ніж намотувати круги в пошуках правильного місця для паркування. А от нищити чуже майно, м'яко кажучи не зовсім правильно.

Змінено користувачем rabzy
  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

в нормальних країнах хватає парковочних місць

серйозно ? зразу підземна парковка виросте ?

не пий стільки, що тобі між машинами прохід не нормальний

 


1.3

Учасники дорожнього руху зобов'язані знати й неухильно виконувати вимоги цих Правил, а також бути взаємно ввічливими.

 

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...